Ar tikite, kad kas kelinti metai šeimą aplanko taip vadinamos periodinės krizės - kas treti, septinti, penkiolikti metai?
O gal tai toks įsitikinimas? Juk kaip kurstysi šeimą, kaip ją puoselėsi, tokią ir turėsi.
Kartais būna, poros juokauja - štai jau mūsų santuokai sukako treji metai, tuoj meilės baigsis, kaip rašoma toje knygoje. Žiūrėk, po kurio laiko išties kažkas nutinka ir meilės išblėsta.
Ar tikite bendro šeimyninio gyvenimo krizėmis? Kaip padaryti, kad jos niekada neateitų?
Pasidalinkite savo gyvenimška patirtimi.
as visad ratuota 😛
na mes jau su Laimonda tarėmės, tikiuosi prisijungs ir Sima 😃
o kaip iki Vilniaus atvažiuosi?
as busiu 15 diena vilniuje
aaaaaaaaa...tada viskas aišku 😉
labai norėčiau pasikviest tave į svečius, arba kad daugiau mūsų vilniečių susimatytume kokioj kavinukėj... tik neaišku kur aš būsiu tom dienom, nes šiandien sužinojau gerą naujieną, kad vyras turės du mėnesiu atostogų 😉
a retai perku dovanas jam,jei reikia ko nuperku....
10 dienų laisvė papūgai 😃
🤓| 🤓| 🤓| 🤓| 🤓| 🤓| aš pirčių nemėgstu
pirti uzsakyk abiem
teisybė, nors kai grįžtų tai iškraut vienas juokas - viską metu į skalbiankę 😃
as busiu nuo 5 liepos iki 15 viena ,o MB atskrenda 15 diena..ir prasideda gastroles 16 gimines susitikimas,17-22 i nida o 23 vestuves su kristynom...tai va turesiu 10 dienu laisves
man geriau kraut , nei iškraut kai iš kur nors gryžti.....
tai cia malonus darbas 😀 juk zinai,koks kaifas laukia....eik tu,tikrai pavydziu tau 😉
😀
oj man irgi nėra darbinės nuotaikos 😀 o dar reik lagaminus susikraut, pats nemėgstamiausias užsiėmimas
nu kur jau ji nespės 😀
nu dar taip nebuvo,kad sitaip nebutu darbines nuotaikos 😀 bandysiu siandien iskrovos diena pasidaryti,abejoju,kad pavyks,bet pabandyti verta 😉 👍
Laimonda, kaip spėsi visur LT aplakstyt, taigi lyg į Nidą planuojat?
mano virusas
nu jo vyras vyras 😃