Ar tikite, kad kas kelinti metai šeimą aplanko taip vadinamos periodinės krizės - kas treti, septinti, penkiolikti metai?
O gal tai toks įsitikinimas? Juk kaip kurstysi šeimą, kaip ją puoselėsi, tokią ir turėsi.
Kartais būna, poros juokauja - štai jau mūsų santuokai sukako treji metai, tuoj meilės baigsis, kaip rašoma toje knygoje. Žiūrėk, po kurio laiko išties kažkas nutinka ir meilės išblėsta.
Ar tikite bendro šeimyninio gyvenimo krizėmis? Kaip padaryti, kad jos niekada neateitų?
Pasidalinkite savo gyvenimška patirtimi.
tau juk valgyt tai reik
pas mus pietum nieko nebus, va ką tik pavalgėm karštų sumuštiakų savo firminių, viskas 😀 vyras dietos laikosi, vaikai pavalgę, mamkai nelabai apetito yra 😀 tai tik vakarienę valgysim jei turėsim laiko pasidaryt, greičiausiai mieste užvalgysim kažkur, nes ir be maisto ruošimo turiu kas veikt 😃
pavydžiu tau, jog valgyti nereikia kasdien daryti..
išlindo pilypukė iš kanapių 😃
dzaugiuos,kad nereikia kasdien kepti,trosinti
as guliasa darysiu
nu man valgyt nereikėtų 😃 bet va šeimai tai reik..........
?o kam ar butina valgyt kasdien 😃
penktadienį pas vyra suvarys visi draugai, taip norėčiau kur į gamtą šašlų pakept, bet nenoriu su vaiku po ligos makaluotis, tai teks namie prie bliūdų stovėt, ieškau intike ką čia pagamint
🤓|
nieko...
dukra gryžo patenkinta, mokslai baigti 🎉 mama irgi laukia tos pabaigos, nes atrodo kad ir aš lankiau 3ę klasę
kas pietums pas tamstas?
na i mane saule kimba, bet kad greiciau nepasenciau neiciau i soliaruma jau geriau balta varna busiu😃
aš po penkias minutes tik būnu soliariume, po 7-8 seansų matosi labai puikiai
tepiausi 😃
ale kaip kaip idomiai dar komiksu nugaletoju neisrenka...
as esi 3kartus ejusi 10min.pabudavau cia kai veselei ruosiaus..nesamone
man jau tuoj 19sav, bet kitos sako tu tikrai nesciau, na as kai pietuku pavalgysiu jau matysis😃
nu jo pamenu bet mes ne kontaktavom
gal netepei kremo specialaus?