Ar tikite, kad kas kelinti metai šeimą aplanko taip vadinamos periodinės krizės - kas treti, septinti, penkiolikti metai?
O gal tai toks įsitikinimas? Juk kaip kurstysi šeimą, kaip ją puoselėsi, tokią ir turėsi.
Kartais būna, poros juokauja - štai jau mūsų santuokai sukako treji metai, tuoj meilės baigsis, kaip rašoma toje knygoje. Žiūrėk, po kurio laiko išties kažkas nutinka ir meilės išblėsta.
Ar tikite bendro šeimyninio gyvenimo krizėmis? Kaip padaryti, kad jos niekada neateitų?
Pasidalinkite savo gyvenimška patirtimi.
nu va pavalgėm, šiandien vizitas pas ginę laukia
jauciu,kad vyro 😃
KIENO kieno?
as rytojui Joruziui helio balionu papirksiu keleta, gales dziaugtis vaikas 😀 100 balionu nesutalpinciau i namus 😀
mano viruso ryt gimtadienis ir nieko nenupirkau per tas ligas 😪
balionam pūsti galima išsinuomoti toki aparačiuką už 10 lt, kai buvau disko vakare tai ten turėjom tokį, buvo pripūsta 200 balionų
LAbas. Išsimiegojau kaip niekad, tiek nebuvau išsimiegojus jau geri metai turbūt, kaip dėjau ki pusės 11 😃 Bet užmigau tik pusę pirmos vakar . . . Geriu dar tik kavos pirmą puoduką ir vėl prie darbų.
Krizė . . . viskas mėgiama nurašyt jau pastebėjau, tie santykiuso, tiek politikoj ir pan 🤔 O šiaip nesutarimas būna, kai žmonės jau apsišlifuoja viens prie kito, išlenda visos ylos iš maišų . . . vaikai gimsta ir pan. Nesutarimai, vieniem pavyksta išsikabarot, kitiem ne . . .
Pas mus visko buvę, jaunystė kvailystė išties, kaip pagalvoju kiek esu prikalbėjus ir pan, nevertėjo, bet tik po to praėjus kiek laiko suvokiu, kad beprasmiai pykčiai, priekaištai ir pan. O gerus santylius sugadinti kur kas lengviau, nei vėliau juos sutvarkyti.
vau kas tos 4? kada čia suorganizavot?
galiu nekalbet,galiu apsimesti pikta,bet taip saves nusibausti nesiryzciau 😃
😃
negaleciau 😃
nebauduojat sekso negavimu?
praeita savaite as baudavau,kaip kad tu sakai,vakar mane 😃
zinai tas putimas,kaip Giedre sake 😃
pati nesinaudoji? 😃 👍
busiu siauliuose liepos 7-10 kazkur tame tarpe,davai kur i gamta su panaom,4 kandidates yra jau..
jus ten vienas kitą bauduojat 😃 aną savaitę dėl sukrautų lagaminų, db vėl dėl kažko 😃
turim putikili
kokia?
100 balionu?? 😀 pati pusi ar vyui duosi? 😉 👍
nesveikinsim mes su Joriu tevo,susipykom vakar,dabar negaus dovanu.ot 😃