Ar tikite, kad kas kelinti metai šeimą aplanko taip vadinamos periodinės krizės - kas treti, septinti, penkiolikti metai?
O gal tai toks įsitikinimas? Juk kaip kurstysi šeimą, kaip ją puoselėsi, tokią ir turėsi.
Kartais būna, poros juokauja - štai jau mūsų santuokai sukako treji metai, tuoj meilės baigsis, kaip rašoma toje knygoje. Žiūrėk, po kurio laiko išties kažkas nutinka ir meilės išblėsta.
Ar tikite bendro šeimyninio gyvenimo krizėmis? Kaip padaryti, kad jos niekada neateitų?
Pasidalinkite savo gyvenimška patirtimi.
pas mane nuo ketv.iseigines,3 savaites bus po 3-4 dienas laisvas,tai tetukas namie 😍
kaip visad 😀
aš irgi vakar savo peruką dažiau 😛
😃 ačiū už informaciją
KAIP DAŽEI? 😀
o as su plaukuosena nudazyta 😀
👋 👋
Šiandien gaminu alia guliašą 😃
Labas rytas...aš jau grįžau pasitvarkius antakius, blakstienas atseit pasidažius..hm, toks jausmas kad jos nedažytos 🤓|
viskas yra paaiskinama,neva 3-7 metai,tuo metu slifuojasi dar ragai pas daugeli,jei jie neapsislifuoja ir vaikai sukelia sumaisti pas daugeli-ate,paskui veliau,kai vaikai pauga-nebelieka nieko bendro,interseo,sexo,aistros,nebelieka del ko gyvent-ir ate...va tau ir krizes..situ bedu sunku yra isvengti,jos nesivegniamos,bet uztat galima is ju isbristi pasimoke,isnaujo pamile..
sveikos gyvos, na ir karštis 😉
dėl šeimyninės krizės, tai nemanau, kad visiems ji būdinga, tiesiog poroje atsiskleidžia su laiku, kas kaip..
As tik tiek pasakysiu KRIZE-dabar labai madingas zodis 😉
Laba diena mielosios,pas mane +32 🎉
As nepritariu jog krizes buna po 3 metu, po 7 metu ir t.t. Jos buna tuomet kai zmones neissikalba ir kazkada pratruksta, arba pamirsta, jog po santuokos reikia dirbti daug norint issaugoti seima, bei nepamirsti jog reikia taikytis vienam prie kito. Nes seimoje blogiecio nera. Yra arba abu geri arba abu blogi. 😀
komplikavosi persisaldymas?
kaip mazius tavo?
kaip sveikatos?
gero bendravimo atsijungiu😀
labas rytas, as taip pat pritariu nuomonei, kad krizes buna, tik nedrisciau teigti, jog tai susije su kazkokiais bendro gyvenimo metais. Kiekvinuose santykiuose buna pakilimu ir nusileidimu.
Lauke oras fantastiskas, vejelis kaip kokiam Egipte 😀
siltas vejas kedena mano plaukus😃
fantastika 🎉
kaip orai?