Bendro gyvenimo krizės: mitas ar tikrovė

Bendro gyvenimo krizės: mitas ar tikrovė

31. May 2011, 00:00

Ar tikite, kad kas kelinti metai šeimą aplanko taip vadinamos periodinės krizės - kas treti, septinti, penkiolikti metai?

 

O gal tai toks įsitikinimas? Juk kaip kurstysi šeimą, kaip ją puoselėsi, tokią ir turėsi.

 

Kartais būna, poros juokauja - štai jau mūsų santuokai sukako treji metai, tuoj meilės baigsis, kaip rašoma toje knygoje. Žiūrėk, po kurio laiko išties kažkas nutinka ir meilės išblėsta.

 

Ar tikite bendro šeimyninio gyvenimo krizėmis? Kaip padaryti, kad jos niekada neateitų?

 

Pasidalinkite savo gyvenimška patirtimi.

31. May 2011, 12:01

pas mane nuo ketv.iseigines,3 savaites bus po 3-4 dienas laisvas,tai tetukas namie 😍

31. May 2011, 12:01

kaip visad 😀

Krisliukas Krisliukas 31. May 2011, 12:01

aš irgi vakar savo peruką dažiau 😛

Krisliukas Krisliukas 31. May 2011, 12:01

😃 ačiū už informaciją

blogietee blogietee 31. May 2011, 12:00

KAIP DAŽEI? 😀

31. May 2011, 11:59

o as su plaukuosena nudazyta 😀

blogietee blogietee 31. May 2011, 11:58

👋 👋
Šiandien gaminu alia guliašą 😃

Krisliukas Krisliukas 31. May 2011, 11:57

Labas rytas...aš jau grįžau pasitvarkius antakius, blakstienas atseit pasidažius..hm, toks jausmas kad jos nedažytos 🤓|

31. May 2011, 11:53

viskas yra paaiskinama,neva 3-7 metai,tuo metu slifuojasi dar ragai pas daugeli,jei jie neapsislifuoja ir vaikai sukelia sumaisti pas daugeli-ate,paskui veliau,kai vaikai pauga-nebelieka nieko bendro,interseo,sexo,aistros,nebelieka del ko gyvent-ir ate...va tau ir krizes..situ bedu sunku yra isvengti,jos nesivegniamos,bet uztat galima is ju isbristi pasimoke,isnaujo pamile..

blogietee blogietee 31. May 2011, 11:52

sveikos gyvos, na ir karštis 😉
dėl šeimyninės krizės, tai nemanau, kad visiems ji būdinga, tiesiog poroje atsiskleidžia su laiku, kas kaip..

31. May 2011, 11:49

As tik tiek pasakysiu KRIZE-dabar labai madingas zodis 😉
Laba diena mielosios,pas mane +32 🎉

31. May 2011, 11:22

As nepritariu jog krizes buna po 3 metu, po 7 metu ir t.t. Jos buna tuomet kai zmones neissikalba ir kazkada pratruksta, arba pamirsta, jog po santuokos reikia dirbti daug norint issaugoti seima, bei nepamirsti jog reikia taikytis vienam prie kito. Nes seimoje blogiecio nera. Yra arba abu geri arba abu blogi. 😀

31. May 2011, 11:03

komplikavosi persisaldymas?

31. May 2011, 11:02

kaip mazius tavo?

31. May 2011, 11:02

kaip sveikatos?

31. May 2011, 11:01

gero bendravimo atsijungiu😀

31. May 2011, 11:00

labas rytas, as taip pat pritariu nuomonei, kad krizes buna, tik nedrisciau teigti, jog tai susije su kazkokiais bendro gyvenimo metais. Kiekvinuose santykiuose buna pakilimu ir nusileidimu.

Lauke oras fantastiskas, vejelis kaip kokiam Egipte 😀

31. May 2011, 10:58

siltas vejas kedena mano plaukus😃

31. May 2011, 10:58

fantastika 🎉

31. May 2011, 10:57

kaip orai?

1 ... 18 19 20 21 22