Ar tikite, kad kas kelinti metai šeimą aplanko taip vadinamos periodinės krizės - kas treti, septinti, penkiolikti metai?
O gal tai toks įsitikinimas? Juk kaip kurstysi šeimą, kaip ją puoselėsi, tokią ir turėsi.
Kartais būna, poros juokauja - štai jau mūsų santuokai sukako treji metai, tuoj meilės baigsis, kaip rašoma toje knygoje. Žiūrėk, po kurio laiko išties kažkas nutinka ir meilės išblėsta.
Ar tikite bendro šeimyninio gyvenimo krizėmis? Kaip padaryti, kad jos niekada neateitų?
Pasidalinkite savo gyvenimška patirtimi.
aš antra ot gerutė 😀 iš kur čia trauki tai?
as 4 esu,nieko naujo nepasiskaiciau 😃
3 grupes moterim-Flirtas jai yra didžiausias malonumas, tad vyras, atėjęs į vakarėlį su tokia moterimi turėtų nenustebti, jei vieno vakaro metu tokia moteris paflirtuos su daugeliu vyrų.
2-Moterys – labai diplomatiškos ir mėgstamos aplinkinių. Prisipažinti meilėje? Tik ne tai. Prieiti pirmai ir susipažinti, tokiai moteriai, atrodo, lyg neįmanoma misija. Intrigos, romanai jų niekada nedomins, o žmonos jos bus atsakingos, mylinčios ir ištikimos.
1-Tol, kol tokia moteris yra vieniša – vyrui dovanėlė, nes yra pavyzdinga: nekontroliuoja, nereiškia ambicijų, būna supratinga. Bet susiradusi savo išrinktąjį pasitelkia kontrolę. Tarp daug žinomų ir karjeros aukštumų pasiekusių moterų tarpo yra daugiausiai pirmos kraujo grupės atstovių.
🤓| 🤓| 🤓|
4 kraujo grupes moterims - meilė ir intymusis gyvenimas jai ne prievolė, o didžiulė gyvenimo dovana, kuria trokšta mėgautis kiekvieną dieną.
maniskis tai dabar sukudo del to,kad nustojo vaikscioti i treniruoklius,laiko pritruksta 😀 buciau laiminga,kad man taip greit svoris kristu 😉
nu nemazai,nemazai -10kg per 2 men
😃ale valios reikturet
mano vyras irgi turi valios dietoms, prieš vestuves sugalvojo kad negražus yra ir per 2 mėn -10kg, kai darbe kokios fizo varžybos irgi susiima ir kūdinas, pavydžiu jam 😃
manoji dar neuzmigo
taviskis dietos laikosi? 👍 mano vyras tai tik ziuri ka valgo,bet dietu niekada nesilaiko. jei pamato,kad as maziau valgau ar kazko nevalgau,tai velniu gaunu,kad ooojojojj 😀
mano berniukas jau pucia i aki 🎉
issitiesiau salia jo,taip gera... 😍 uzkaiciau jam pietum perliniu kruopu sriubytes,tikiuosi valgys... 😀
pietum yra nuo vakar,nieko nedarysiu. siandien as TINGIU 😃
pati dariau- išviriau ryžius, užpyliau karšto vandens, suplakiau su kombainu... kaip radau info internete..
man tai gine sake nu jau tau tik valgyt😃
tas tai aisku 😃 storule pavirst nenoriu
teisingai, ne už DU, o DVIEMS
aha, man ginė iškart pasakė, tik jokių valgymų už du 😀 aš jai pritariu
tai,kad jis saldus ryziu pienas
bet ne uz du valgyt reikia netsukem
šiandien dariau ryžių pieną, truputį pasaldinau su vaniliniu cukrumi, tai patiko mano padūkėliams. viliuosi, gal nebereiks pirkti pieno bernužėliui, nors geria tik vakarais prie miegiuką, bet pastebėjau, jog skystai daro kakutį nuo pieno...
reik reik, nėr kada 😃