Ar tikite, kad kas kelinti metai šeimą aplanko taip vadinamos periodinės krizės - kas treti, septinti, penkiolikti metai?
O gal tai toks įsitikinimas? Juk kaip kurstysi šeimą, kaip ją puoselėsi, tokią ir turėsi.
Kartais būna, poros juokauja - štai jau mūsų santuokai sukako treji metai, tuoj meilės baigsis, kaip rašoma toje knygoje. Žiūrėk, po kurio laiko išties kažkas nutinka ir meilės išblėsta.
Ar tikite bendro šeimyninio gyvenimo krizėmis? Kaip padaryti, kad jos niekada neateitų?
Pasidalinkite savo gyvenimška patirtimi.
nu va kolidorius sutvarkytas
nu suruošiau pikniką dukrai i kiemą, mažius dar mieg..
o kas labiausias kenkia 2 grupei iš maisto produktų?
neturim mes laiko krizems vyras istisas dienas dirba as su vaikais 😃
pas mus siemet viskas velai dygsta
laukiu kol mazoji normalai uzmigs rik eit kolidoriu tvarkyt
lapinis kopustas tinka,bet jis salotom daugiau..
as va ropikiu jau turiu,darysiuos salotas
jautiena,versiena,kepenys,aviena tai tinka,lydekos
aisku😀
bet yra zmoni kur palei kraujo gr numeta nemazai svorio
ir netinka tau sakau pagal grupe
👍
niekada tuo nesidomejau,tai jokio supratimo apie tai neturiu 😀
ane, as maza budama atsivalgiau tai man net nuo kvapo bloga daros
kopustai tau ir netinka
va kopustu sriubos negaliu valgyt
Siektiek taip..net nepatinka man kai kurie produktai ,kurie man nera reikalingi,pats organizmas atsisako
tai ir maista gal sau susireguliavus esi pagal kraujo grupe?
nu pas mane ir siek tiek tiesos yra.
labai pavydi? hmmm 😀
bet tiesos yra,yra 😉
pasakysiu aciu😃