Mamytės iš UK!

26. Sep, 08:48

ar yra mamyciu is UK?

Daiurchy Daiurchy 14. Mar 07:28

Labas rytas,budinames 😉

Daiurchy Daiurchy 14. Mar 00:11

Oho neblogai 😉 as lovyteje eisiu miegoti ,labos nakties.

liuks liuks 13. Mar 18:49

Labuka,as bizi bizi nuo pat ryto,tai tik dabar prisedau🙂Viskas iseigines prasideda😉

Daiurchy Daiurchy 13. Mar 07:22

Labas rytas,suraitytas 😀 kava kaiciu kol vyras sune vedzioja .

Daiurchy Daiurchy 12. Mar 18:28

Saunu,as jau vakarienei plova darau 😉

liuks liuks 12. Mar 17:05

Mes prie dantistes susitikom,o is mokyklos lengvai isleido ji siandien nekilo jokiu nesklandumu🙂

Daiurchy Daiurchy 12. Mar 16:48

Pala kol jie ten atves … ilgai uztrunka…

liuks liuks 12. Mar 16:17

As jau vaikio laukiu neapsimokejo man namo keliaut😉

Daiurchy Daiurchy 12. Mar 15:13

Jie sugema viska apsunkinti … as vel breikauji,greit diena eina 😉

liuks liuks 12. Mar 14:39

Nevisada taip iseina per tiek metu mums pirmas kartas toks,kai negavome po mokylos ir tai cia jau geriausias variantas buvo 15h,tik nesitikejau,kad taip sudetingai viskas bus,jog vaikas iseitu 30min anksciau...

Daiurchy Daiurchy 12. Mar 13:56

Irgi neblogai 😀 as stengiuosi talonus po mokyklos imti kad nereiktu iseidineti taip paprascuau ….

liuks liuks 12. Mar 13:09

As poilsiauju darbe nieko negaliu daryt nieks neveikia😆

Daiurchy Daiurchy 12. Mar 12:08

As jau breiksuju,orelis baisus …

liuks liuks 12. Mar 07:41

Labas rytas,tai jau tikrai as vakar anksti atsiguliau,bet ilgai neuzmigau,bet atrodo normaliai ismiegojau.Vakar teko i mokykla laiska rasyt del exit pass gavimo vaikui mokykloj,nes kazkokia visiska nesamone.Na,bet tikiuosi viskas siandien praeis sklandziai ir bus isleistas laiku ir spesim i appointmenta.Rytas nekazka prasidejo mano darbo telefonas neveikia,tai nieko daryt negaliu ir ilgiau pasilikt negalesiu,tai nezinai kaip cia bus.

Daiurchy Daiurchy 12. Mar 05:56

Labas rytas,vakar anksti atsiguliau tai jau siandien gyva😉

Daiurchy Daiurchy 11. Mar 22:26

O as jau lovoje,kazkokia keista diena buvo…

liuks liuks 11. Mar 17:24

Kazkur nesusipratimas ivyko,tai taip gerai as jau namie poilsiauju😉

liuks liuks 11. Mar 08:02

Ačiū ir tau gero🙂

Daiurchy Daiurchy 11. Mar 07:22

Labas rytas,o man vakar poilsio diena buvo,gero pirmadienio!

liuks liuks 11. Mar 06:33

Labas rytas,mes jau pasikavine tuoj i darbus skirstysimes😉Trumpa si mano savaite 3dieneles,bet jauciu bus ilgesnes dienos,nei iprasta daug nuveikt reik dar siandien parduotuve uzdarinesiu,tai tik 19h namie🙂

liuks liuks 10. Mar 20:01

Mes iki dabar prasimalem,bet jau lovoj😉Buvom pas teta vamzdziu tvarkyt,pasikavint,paskui Dunelm puodo nusipirkti,tai dar tuo paciu ranksluoscius supirkau naujus,paskui Currys tv apziuret,vaikai su mamos diena sveikino,tai as balandeliu padariau,o paskui vistik nauja tv man seimyna padovanojo😃Va kiek visko ir nieko nuveikem😅

Daiurchy Daiurchy 10. Mar 17:57

Na ir orelis visa diena .. as buvau prigulusi dabar vel po namus judu 😉

Daiurchy Daiurchy 10. Mar 09:30

Labas rytas,jau gyva,lekiam i baseina 😉

liuks liuks 10. Mar 07:47

Labas rytas,pabudome ir kelkimes😉

Daiurchy Daiurchy 09. Mar 19:50

Tikrai grazi diena buvo 😀 as kugeli pietums kepiau taip skaniai gavosi 😉

liuks liuks 09. Mar 13:20

O mes gardena tvarkysim,mesyte kepsim oras visai geras,tai toks poilsinis sestadienis nusimato😉

Daiurchy Daiurchy 09. Mar 09:03

As po virtuve sukinejuos,einu kauliukus sriubytei uzkaisti 😉 o ka daugiau gaminsiu dar nesugalvojau 😉

liuks liuks 09. Mar 08:52

Labas rytas,mes dar tik kavinames🙂Šventė vakar kaip ir buvo,tai nieko neveikiau ilsėjaus,filmus žiūrėjom,o šiandien apsipirkt lėksim,antakius reik susitvarkyt,o paskui bus matyt😉

Daiurchy Daiurchy 09. Mar 08:42

Labas rytas,kuom uzsiemusi ,Vikut? As vakar grizau is darbo suni ismaudziau patalyne pasikeiciau ir isskalbiau ,vonia isvaliau 😀 vienu zodziu daug darbu pasidariau kuriuos turejau siandien daryti 😉

Daiurchy Daiurchy 08. Mar 07:12

Labas rytas,ir tave !

1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 1113