Mamytės iš UK!

26. Sep, 08:48

ar yra mamyciu is UK?

liuks liuks 20. Mar 06:41

Labas rytas,mes dar vakar iki Asdos living lėkėm puodelių pirkti buvau nusižiūrėjus visus vienodus į virtuvę,tai kaip tik ir gavau kiek reikėjo😀Šiandien atidirbt ir ilsėtis😉Vietoj Paryžiaus į Snowdonia važiuosim su draugais pasiūlė,tai ir sutikom😀

Daiurchy Daiurchy 19. Mar 22:07

As nuo 7 jau kojytes istiesus 😀

liuks liuks 19. Mar 18:21

Mano ir greit praleke🙂Jau namuciuose uzdejau jautiena troskint ir poilsiauju😉

Daiurchy Daiurchy 19. Mar 12:03

Siandien vel greitai duena eina …

liuks liuks 19. Mar 08:39

Kai reikia,tai reikia nieko nepadarysi😉

Daiurchy Daiurchy 19. Mar 07:53

Uz tat praejusi kiek dirbsi 😉

liuks liuks 19. Mar 07:34

Labas rytas,aš tik 3dieneles,bet negaliu skųstis ir taip daug ilsiuosi šį mėnesį😉Aš pagaliau kainas pakėliau,tai tikiuos apmažės darbo nors kažkiek😆

Daiurchy Daiurchy 19. Mar 07:11

Labas rytas, turesim turesim iseiginiu 😉

liuks liuks 18. Mar 15:57

Siaip daug iseiginiu plius Velykos reik pasizmonet,geru emociju,nuotykiu pasikraut🙂

Daiurchy Daiurchy 18. Mar 15:16

Oho kokie planai😀 proga ar siaip?

liuks liuks 18. Mar 12:52

Man visa diena greit lekia😀Trumpa ir si savaite nusimato🙂Dar per Velykas planuojam i Paryziu vaziuot,tai jei pasiseks bus viskas super👌Ne gyvenimas,o rojus😃

Daiurchy Daiurchy 18. Mar 12:01

Kaip greitai man breikas atejo 😀

Daiurchy Daiurchy 18. Mar 07:09

Labas rytas,ir tau !

liuks liuks 18. Mar 06:04

Labas rytas,geros savaiteles😉

Daiurchy Daiurchy 17. Mar 22:09

As pragulinejau lietu,paskui pietums saslyku isikepem taip diena ir prabego.atsisukau Lietuvos balsa ,pasiuriu ir eisiu ilsetis…

liuks liuks 17. Mar 16:00

Kazkokios baznycios salej ar kur ten tiksliai jau nepasakysiu,nes patys nevaziavome,tai ir nebeziurejau,nes tik nuo 12h-14h vyko🙂Viskas as jau pasiruosus kitai savaitei dar is Ninja zirkles ir keptuve uzsisakiau siokia tokia nuolaidele turejau😉

Daiurchy Daiurchy 17. Mar 12:41

O kur ten bus ?

liuks liuks 17. Mar 12:04

Oi mes i trasa islekeme gal iki spaldingo kaziuko muges veliau leksime 12h prasideda😉

Daiurchy Daiurchy 17. Mar 11:27

Labas rytas,mes jau is baseino grizome 😉 ores baisus tai tik ilsetis ir ilsetis 😉

liuks liuks 17. Mar 09:28

Labas rytas,mes palyginus velyvi siandien dar tik dabar su kavyte🙂Vakar buvom sveciuose "Senelių pyragėlio" valgyt dedes dukra antradieni sunu pagimde LT,tai jiems pirmas anūkas🙂Siandien jau reiks namie pasikuist😉

Daiurchy Daiurchy 16. Mar 08:54

Labas rytas,as sune vedzioju ,maniskis pramigo tai staigiai i darba isleke😉

liuks liuks 16. Mar 08:27

Labas rytas,As vakar taip ir neuzbaigiau tvarkytis po 12h pavalgiau,pasikavinau ir nuejau pasnaust,o tada jau tik burgeriu prikepiau ir baigesi diena😀Siandien dar lovoj drybsom😉

Daiurchy Daiurchy 15. Mar 16:22

As jau namie su kavyte prisedau 😀

Daiurchy Daiurchy 15. Mar 12:03

As kazkokia susivelusi si ryta,ilga savaite buvo….

Daiurchy Daiurchy 15. Mar 10:33

Labas rytas

liuks liuks 15. Mar 08:28

Labas rytas,as jau kavinuosi😉Vakar sugalvojau generaline tvarka namie daryt,tai tik svetaine spejau issivalyt iki susirinkimo,tai siandien zadu eit virtuve pereit🙂Po susirinkimo dar i Morissona,Asda living uzsukau,bet ko norejau negavau isvis pardes kaip po karo atrode😀Grizau takeaway uzsisakem ir i lova kritau kaip lapas😀

Daiurchy Daiurchy 14. Mar 12:09

Gero poilsio ,as breikauju,per kita breika i lidla nubegsiu cio to pietums reikia 😉

liuks liuks 14. Mar 07:52

Labas rytas,lovoj vartausi,nors jau nubudus😉Planu jokiu,tai visiskas poilsis,nebent ka sugalvosiu veliau tik vakare pas Eva i susirinkima🙂

Daiurchy Daiurchy 14. Mar 07:28

Labas rytas,budinames 😉

Daiurchy Daiurchy 14. Mar 00:11

Oho neblogai 😉 as lovyteje eisiu miegoti ,labos nakties.

1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 1113