2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

16. Jun 2014, 18:06

o tai fainai,nes savaidgali varysim i jubilieju pas mama😀

16. Jun 2014, 14:30

mum gerai,o tau kaip?😀as neturiu,o taip tikejausi jo tureti bet va ☹o tu turi?as ir noreciau prie juros na bus matyti nes mum tik 27d bus menesis tai nzn kaip cia bus😀

15. Jun 2014, 22:59

Kaip sekasi mamytes? Turit pienuko? Kokie vasaros planai? Ar zadate su vaikiukais vykti prie juros ar kur nors paatostogauti? Mes po biski brandiname minti nulekti i pajuri kai mazajai sueis pilni 3 men. 😛

13. Jun 2014, 22:26

sveikos.o mes sveriame bevei 7 kg 😃

13. Jun 2014, 16:28 mertise

Sveikos, jauciu is ligonines parsiveziau rotovirusa. Nuo 6dienio tik siandien galiu pasakyt kad atsigavau. Pirma syki gyvenime taip baisiai buvo, net kojos linko.. visi mineralai issiplove, o dar maitinti reikia, tai ir pieno vienam vakarui buvau pritrukus. Beje jei mazyliui uzkieteja viduriukai suvalgykit virtu bulviu. Man padejo. Nes as geriau daug vaistu plius vien ryziai tai mazylei irgi atsiliepe, nedaug bet jautesi kietesnis pilvukas. Stai bulves ir padejo mums. Vakar gavo skiepa, sveriam 5,8kg, bet kazkodel uzrase poliklinikoj 5,5 😀 pajudino pampi ir pagalvojo kad 300 gr jame gali buti 😃

12. Jun 2014, 17:27 mertise

tenais nera atostogu 😀 vaikai lanko

11. Jun 2014, 11:42

o mes po biski i prieki judam.maziu kazko vituriukai kietoki,ir nezinau nuo ko,o taip ir valgom,miegam😀

11. Jun 2014, 11:10

beto del rotaviruso atsargiai,nes dabar baisiai siauteja ☹ mano drauge su 5 menesiu mergaite ligonineje guli su rotavirusu ☹ issiveze sekmadieni ☹

11. Jun 2014, 11:09

sveikos.o mes jau Lietuvoje,mazius puikiai atlaike skrydi,as jam daviau kruti kilant ir leidziant,nes skrydzio trukme buvo 2.45 tai kaip tik jau laikas jam buvo valgyti 😀miegame jau gerai,gulame 23 atsikelia tik apie 6 ryto pavalgo ir vel prie krutines uzmiega,tai jau mano lovoje guli 😀 oj kaip jus atlaikote tokius karscius?man jau po nosim issoko gerpesas ☹kaip kas vasara Lietuvoje birzelio menesi jisai issokdavo,o UK jo nebuvo ☹ mazius jau 3 diena lanko darzeli 😃 Bet mums visa medicina mokama ☹ beisu,tai sndn eisiu i ligoniu kasas uzsiregistruoti,kad nemokamai butu viskas 😀

09. Jun 2014, 12:27 olenka

aciu tau😀man 37savaites buvo😀oi anegdotas buvo cia su gymdymu😃😃😃 27diena buvau pas daktare,pasakiau kas yra,kur skauda antra diena,ji apziurejo sako viskas gerai,tai ji juokais sako jau 37savaite skaitosi isnesotas,tai jau gymdyti gali pasijuokem taip,o vakare jau ir gymdyti variau😃 labai greitai viskas prasidejo man,tai vyras veze i lygonine,tai sakau jau skambink griaitajai nes vandenis bega,tai mane greitoji pasieme netoli lygonines tik,nes nezinojo kurem keli randemes,tai vyras kalbejo telefonu paskui sako jiem aiki naxui pas nuvesiu😃😃😃 tai jie dar sako sustok lauk mus,ka stosi kad as jau gymdyti noriu😀vienu zodziu vyriu buvo steso😃 tai viskas gerai nuveze i lygonine tai daktare neat negalvojo kad as gymdysiu,galvojo kad tik sukauju😃 tai mano gymdymo trukme tik54minutes😀o vaikas tai viskas gerai sverem3260,ugio50,va gaila pienuko as neturiu,tai misinuka duodu

08. Jun 2014, 20:41 Kristina*

Uoj Kristina tau gerai, nenaudingi riebalai negresia. As vakar apsinuodijau stojo skrandis, prasidejo stiprus viduriavimas, nakti temp.38.7! Nevalgykit vasara jogurtu galiojimas gal ir geras bet galit kokia bakterija pasigaut.. juk karstas oras transportuojant ir t.t ☹ dabar temp 37.3. Maitinu pati, bet ir vaikas kelis kartus nau viduriavo. Bijau kad nebut roto virusas nes jo atmainu buna ivairiausiu. Keista kad temp tokia auksta buvo. Kazi kaip eis sia nakti atlaikyt. Ot sekas mums tai ka tu ka tu...😤

07. Jun 2014, 09:28

Sveikutes 😀 Kaip mamytes laikotes? Prabegomis uzeinu paskaitau ir iseinu 😃 Brukne, man dar nera tokio apetito,tik gerti labai daug norisi 😃

07. Jun 2014, 08:49

Sveikos, kaip jusu apetitas? Man jau baisu... kertu vien sausainius kilogramais ir saldumynus, toks jausmas, kad akys kito maisto nemato. Nezinau kaip su tuo susitvarkyti. 🤔

06. Jun 2014, 20:36 olenka

Lengvo skrydzio! 😉

06. Jun 2014, 09:54

sveikos 😀 nu as jau ruosiosi rytdienos skrydziui 😃

05. Jun 2014, 21:57

Panos, jei nesunku prabalsuokit kasdien uz Guste. Galima kiekviena diena po 1 balsa atiduoti. Ant durniaus pamaniau sudalyvausim konkurselyje ir ziuriu antroj vietoj esam, azartas paeme 😃 Tai busiu dekinga 🌷🌷🌷
http://www.tavovaikas.lt/konkursai/dalyvauk-ir-laimek/nuotrauku-konkursas-saldziu-sapnu.d?id=64897537

05. Jun 2014, 21:55

Aciu uz sveikinimus, siemet visi linkejo Gustei sveikatos 😍 ypatingos sventes nedariau kinieciu maisto i namus ir teveliai aplanke 😉
Siandien jau buvau vizito pas gine tai sake viskas liuks sugije ir gimda ok ir visa kita 👍

03. Jun 2014, 23:21

nu va tyli brukne 😀 ir mes prisidedame prie sveikinimu 😀

03. Jun 2014, 17:24 brukne123

tavo Guste labai grazi,matosi is karto kad mergaite,netgi nereikia ruzavai rengti 😀 tokie jau mieli veiduko bruozai 😉 o pilvukas kaip ir tetuko 😃

03. Jun 2014, 15:49

OooHooo Olnka koks mazojo pilviukas!!! Ir musu zandukai jau pilneja 😀

03. Jun 2014, 15:48

Taip vakar jau paleido. Taip geeeera namie. Po biski sveikstam, stai ir musu siandien daryta foto 😀

02. Jun 2014, 23:26

sveikos.brukne tikiosi jus jau namuose 😀 o mes pasirodome kaip apkunejome 😀

02. Jun 2014, 06:31 olenka

Man vyras sake kad taip katsta bus savaitgali kur jis perskaite tai velniai ten zino 😃

02. Jun 2014, 06:29 mertise

Labas, su greitaja veze. Buvo 37.7 neauksta bet labai fidele sloga asaros begte bego is akyciu. Tokius vaikiukus iki 3 men.labai stebi jiems didesne rizika kad infekcija gali buti kur kas ryskesne nei pirmieji simptomai. Bet aciu Diev nosus nebevarva nors dar lb uzsikimsus reikia isvien valyt, temp.nera, truputuka pakosti. Manau gal siandien paleis nes matai vakar 7dienis daktaru nebuvo tik budintis o va siryt laukiu vizitacijos.

01. Jun 2014, 18:52 mertise

brukne parase kad sekanti savaitgali zada 2🤓29 karscio 😀 o as tokio oro nekenciu,pas mus +18 ir man gerai,bet +29 jau nezinau kaip atlaikysiu

01. Jun 2014, 18:32 brukne123

sveikos.sveikatos jums 😀 nu va kai atvazioju ir vel bus karsciai,o as ju taip nekenciu ☹

01. Jun 2014, 15:49 mertise

Kiek imanoma stenkites patalpas vedint ir daug daug daug sykiu plaut rankytes.. va sis savaitgalis kur ateina vel pranesa 2🤓29 karscio...

01. Jun 2014, 13:32

O jau orelis neduok tu sviete.. pila istisai... niuroka uz lango..🤔

01. Jun 2014, 13:31

Sveikos. Musu dar niekas nepaleidzia. Temp nukrito bet pradejo pakoseti. Kraujas geras, nosies sekrete irgi nieko blogo nerado. Cia tiek tu bacilu kad paciai sloga prikibo☹ .. 5 sav leliukas uz gretimu duru.. jam rado ta bacila ir ji i wc nesioja pro musu palata.. aisku nieko nepadarysi juk cia ligonine dar gerai kad ne vienoj palatoj. Tikekimes gal rytoj jau ir paleis namucio.

31. May 2014, 23:55 dovile69

sveika,sveikinu tave😀 saunu kad vel viename forume 😀 tai kiek jums laiko si karta buvo kai pagimdei?kaip viskas praejo?

1 2 3 4 5 6 7 ... 66