2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

23. Jun 2014, 21:11 olenka

ui vienas uz kyta grazesni😀o jau koks vaikinas storuliukas,tikuosi ir mes tuoke busi😀😃

23. Jun 2014, 21:10 mertise

mes ir neturij Jonu nei Janinu 😃

23. Jun 2014, 17:55

Sveikutes,na stai pasirodomes ir mes 😀 Siandien mums lygiai jau 2 menesiukai 😀😍

23. Jun 2014, 13:27

sveikos 😀 o va mes kokie 😀 ir mano pasikeitimai 😀

22. Jun 2014, 17:20 daivike

nera uz ka😀

22. Jun 2014, 17:19 brukne123

ui kokie puciukai pas panele😃

22. Jun 2014, 17:18 brukne123

va va as ir nenoriu vaiksciot kaip ciusela koke😃

22. Jun 2014, 00:13 mertise

Aha ir mano ciulpia kumsti 😉 dabar toks pazinimo metas 😀 tai kaip jonines minesite? Mano seimoj yra jonu tad uzsakem kubila ir kursim pirtele 😉 praeitais metais sventem jurmaloj na o siemet jau nelabai iseina. Rugpjucio viduriui planuojame i Palanga jau rezervavome namelius kur jura bus visai salia tik praejus pusyneli.. ech duok diev geru oru pasibuvimui! Labai noriu kad vaikas pabutu prie baltijos juros bent savaite pakvepuotu jodu ir t.t. Tikekimes planai isdegs😀

21. Jun 2014, 16:50 dovile69

Ačiū dovile69

21. Jun 2014, 16:50 brukne123

Ačiū brukne123

20. Jun 2014, 21:30

Stai ir mes siandien daryta foto 😀 Augintinis jau 'trinasi' i draugus 😃

20. Jun 2014, 21:28

Nu stebuklai mano mazoji dama ima buteliuka, susitvarke visi oziukai 😃 Siuo metu labai domisi savo rankytemis.. apziurineja, ragauja ir visaip kaip ten sukioja, zaidzia su jomis 😀 Smagu ziureti 😛

20. Jun 2014, 21:25 mertise

Nu kas cia dabar? 😃 Nedazo. Visa nestuma daziausi ir po nestumo visa laika dazausi, nes nenoriu vaikscioti nuaugusiom saknim 😀 Ir ne tik dar ir nusisviesinau 😀 Mano kirpeja net trim skirtingais tonais sviesino ir rezultatu visu 100% likau patenkinta. Ne pas ta kirpeja uzsukai man rodos cia jau jos pacios isitikinimai.. O man malonu pasitvarkyti, pasigrazinti net nuotaika pakelia! O va del antakiu permanento kur norejau darytis tai meistre saunuole pasake, kad hormonai gali isisavinti ne ta pigmenta, nes vis gi su adata ivedama po oda, tai atidejau sita reikaliuka ir pasidarysiu kai baigsiu maitint 😉

20. Jun 2014, 21:21 daivike

Kokia paaugus sakes!!!! Saunuole mamyte, augat kaip ant mieliu 😀 Ir taip graziai galvyte kelia, ai nai nai grazu ziuret! Bukit sveikos merginos 😉

20. Jun 2014, 14:05

ui koks grazus lelius😀 ikelsiu ir as kaip bus menesiukas mum😀o as nezinau gal liepa krikstysim maziuka😀

20. Jun 2014, 12:55

Sveikutes, kaip supratau dauguma baliavojanciu 😃 . Mum sekasi neblogai dukryte visa kilograma priaugo per menesi. Mano pieno jai uztenka tuom labai dziaugiuos. Pirmadieni numatytas pirmas vizitas pas gydytoja, patikrinimui. Liepa ir as trumpam griziu i Lietuva su dukryte. Ilgesniam laikui suplanave rugseji tada ir pakrikstysim mazja. Pasirodom ir mes, nuotraukoj lygiai menuo 😀

20. Jun 2014, 12:16 mertise

o cia tai varijantas,ziek gali ir man taip buti kad nedazis,bet dauguma dazosi ir viskas gerai buna,hmmm dabar neat susimasciau......

20. Jun 2014, 12:15 olenka

nera uz ka😀

20. Jun 2014, 10:14

sveikos 😀 dovile aciu uz linkejimus.brukne jeigu neima buteliuko galima duoti su svirkstu pienuka.mano drauges taip duoda maziukei 😀nes ta irgi neima buteliuko visai ☹ arba sauksteliu maitinti,bet tai uzima laiko 😃 maniskis tai aciu D ima ir soske ir buteliuka jei reikia 😀 va sndn liks su mociute savo nuo 5 vakaro tai jau priruosiau pienuko 😀 mums jau po 2 savaiciu 4 menesiukai,kaip greitai lekia laikas ☹

20. Jun 2014, 07:39

as jau savaite laiko mastau nuaiti i kirpikla,noriu kazkaip plaukus pasidazyti,tik nezinau kaip😀 ir gal kircukus pasidaryti,noriu bet pati nezinau ko noriu,tai va vis tenbiu😃 na o vasara tai tikrai nekoke feeeeeee,savaidgali vazuosim pas mama i jubiliejiu tikuosi oras bus fainesnis😀

20. Jun 2014, 07:35 olenka

o tai sveikinimai tau😀laimes.meiles.styprybes auginant vaikucius😀🎉🌷🌷🌷😘

20. Jun 2014, 07:34 brukne123

labai tikuosi zinok to😀

20. Jun 2014, 00:13 iruska8

Kai palieku vaika su mama neima mano pienuko is buteliuko verkia baisiausiai nes priprato prie kruties. Tai dabar stengiuos karta paroje pamaitinti is buteliuko kad nebutu tokiu asaru palikus vaika. Ir kai maitinu as kaip taisykle neverkia 😀 labai megsta maudytis tad su vyru dukryte maudome kiekviena vakara 😉 vakar buvau salone nusprendziau noriu pokyciu ir dabar visa galva sviesiu sruogyciu 😀 sekanciu vizitu darysiuosi antakiu mikropigmentacija 😀 na o kaip jus mamytes, ar randate laiko sau?

20. Jun 2014, 00:04 mertise

O kaip fainai 😉 taip ir toliau 😉

18. Jun 2014, 11:13

Sveikos.😀mums irgi pienuko neuztenka,valgom misineli,o ka padarisi.Pienuka nusitraukineju,nes paragaves is buteliuko nenori zist,o tik zeidzia su papulio vetoj soskes😀o kaip kitu vaikuciai,ima kruti ,kai damaitinejat misineliu?O mes krikstisim rugpjucio menesi,pier tecio 30metu jubileju😀

18. Jun 2014, 10:13

Pas mus ir pienelio neperdaugiausiai,tai tenka misinuku primaitinti. Gal del to ir pirma menesi mazokai svorio priaugome ☹ Na ziuresime ka mums sita ateinanti pirmadieni pasakis koks svoris ir ugis 😀
Na ir oreliai,brrr saltoki,nera dar vasaros 😕

18. Jun 2014, 08:54

sveikos.o mes krikstynas atsaukeme,kitais metais krikstisime,bet si 5dieni svesime mano 30metu 😃

17. Jun 2014, 19:04 dovile69

manau yra tiesos, kad kazkiek lemia ir genetika 👍 mano mama jau pirmaji menesi turejo mastita, tad as pati uzaugau maitinama misinuku, aisku daug sirgau kudikysteje, gal mamos pienelis ir butu kazkiek imuniteto pridaves, bet buvo kaip buvo ir nieko uzaugau druta ir sveika 🎉🤣👍 ir tu uzauginsi stipru vaikuti 🌷🤗

17. Jun 2014, 14:06

nezinau su pirma turejau keles dienas,o su antru bewik wisai neturejau☹nors buvau labai nusiteikus tureti ir maitinti krutimi,bet va☹cia gal paveldima nes mano mamai pait su mumis buvo kaip augino,na mes vazuosim ir pas daktarus kaip suais menesis,tai bus aisku kiek priaugom😀

17. Jun 2014, 00:01

Ooo vieni baliai 😀 tai nesnaudziat - saunu girdet! Jo, dar pienuko yra. O kodel tau dingo? Mertise pranesk kiek uzaugot kiek pamenu musu vaikiukai savaites skirtumo jei neklystu 😀

1 2 3 4 5 6 ... 66