2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

28. Oct 2013, 07:28

Labas rytas😀 Aš praeitą pirmadienį buvau kursuose savo poliklinikoje apie nėštumą, o šiandien bus paskaita apie gimdymą, paskaitas veda mano gydytoja, ji ir pasiūlė man ateit👍 Į jokius kitus dar neplanuoju eit, galbūt tada, kai į dekretą išeisiu, nes nesinori man dažnai iš darbo prašinėtis😀

28. Oct 2013, 07:07

Labas rytas mamukai 😀 Siandien mes pradedam 14 savaitele,o savyjauta tai ne kokia 😃 Toks sleikstulys jauciasi ir pykinti nori... Sito nebvo pirmajame trimestre...Brr

27. Oct 2013, 23:37

Drauge irgi sake,kad po du kartus i savaite i MC ejo kai laukesi 😃
O siaip tai jauciuosi kaip nenescia:nepykina,jegos grizo,vel prie sokolado pradeda traukti ir t.t. 🤔
Siandien pradejom 16 savaite ☺. Kai pagalvoji...dar keliatas savaiciu ir pusiaukele...nesitiki nors tu ka 😀

27. Oct 2013, 19:59

beto mamukai jigu ieskote vezimuku,yra pigiu cia http://vaikutis.lt/aga-design-vezimeliai-3-1?page=1 ,beto aga design pigesni vezimukai pigesni uz Zippukus

27. Oct 2013, 19:33

Sveikos,man tai jau antra savaite kirba mintis apie pica 😃 Reikia tik vyro sulaukti gristancio namo,o tada jau pasimegausime 😃

27. Oct 2013, 19:31

sveikos 😀 oj as tai jau praejau visa nesveika maista 😃 jau netraukia jisai manes 😃 nu va vakar sventeme maziaus gimtadieni,liko jisai labai patrnkintas dovanele 😃 ir visims patiko,vaikinai pasake,kad noretu irgi tokio 😃

27. Oct 2013, 17:00

MC - nuo kompleksu iki leduuu 😀)) uzskaitom siandien 🤣 del kursu nors mums pirmas vaikelis del ju as dar svarstau ir jei eisiu tik tuo metu kai busiu dekrete, as labiau uz viska noriu pradeti manksta nesciosioms gaila, kad siuo metu kai dirbu laikas netinkamas, bet jei butu norinciu nuo vasario men pradeti kartu lankyti, galim junktis bus smagiau 😉
www.stimulus.lt/nesciuju-manksta/

27. Oct 2013, 16:26

Beje, jau imu dairytis kursų būsimiems tėveliams. Ar jūs eisite į paskaitėles? Turbūt aktualiausia kam pirmas vaikas. Jei planuojat eiti gal jau turite kažką nusižiūrėjusios. Sako ten reikia iš anksčiau registruotis, nes būna užimta. Aš žadėjau rytoj skambinti pasiteirauti čia: http://sveikapradzia.lt/sveikatos_mokymai/lt?com=sheets&id=90, bet prieš tai nusprendžiau su jumis pasikonsultuoti 😀

27. Oct 2013, 16:15

😃 Labas visoms 😀 Jūs į MC, o mes gaminomės vakar sodyboj mėsainius ant laužo 😀 Kitaip tariant tas pats velnias 😃 Ir juokiamės dabar, kad visas traukia hamburgeriai 😀 Aš anksčiau tokių pageidavimų niekaip nesugalvodavau 😀

27. Oct 2013, 11:52

Labas rytas 😀 Mes vakar buvom Mcdonalde 😃

27. Oct 2013, 09:59

labas rytas, guliu lovoj ir sakau vyrui kaip i macdonalda nooooriu 😀 tada ijungiu foruma ir ziuriu Dite* parasiusi "i macdonalda" kaip skaniai prisijuokiau is sio sutapimo 🤣

27. Oct 2013, 01:27

*i Macdonalda

27. Oct 2013, 01:27

Mums su vyru retai iseigines savaitgali ispuola,bet si karta ispuole, tai i acdonalda pavalgyti eisim 😃...Ziauriai traukia tas nesveikas maistas ☺
O siaip tai planu jokiu: drypsosim koki filma pasileide, ledus valgysim ir siaip relaksuosimes 😀.
Tokie dalykai kaip kibinai,ceburekai,beliasai, cepelinai, zemaiciu blynai, Kijavo kotletai, bulvytes fri, burgeriai, picos...-TIK DUOK MAN ☺
Be saiko as juos doroju ☺. Reikes burna uzsisiuti turbut
Del svorio nepergyvenu per daug,nes ir iki nestumo valgiau kaip tankas 😀. Pries pat miega butinai ka sunkaus suvalgydavau. Turbut labiausiai pica ejo, kiausiniai kepti su mesa ir pan.dalykai. Iprociai,bent jau siuo poziuriu, nesikeicia 😃

26. Oct 2013, 19:25

Neišėjo čeburekai, tešla buvo šiek tiek laiko pastovėjus šaldymo kameroj, padėjom atšildyt, nueina jau daryt, ogi ne tešla, o varškė kažkokia ☹ bandžiau dar minkyt - nelimpa 😃 neišdegė planelis 😃

26. Oct 2013, 12:39

O norėčiau cebureku reiktų ir mum pasidaryti sugundei *Melagėlė* 😃. Mano vaikas naktį sugalvojo 2 valandas lovoj isdykauti ir tėvus kelti. Dabar miega nuo vienuolikos. Laiko turiu i valias vyrą i turgu išleidau 😀

26. Oct 2013, 11:26

Labas rytas😀 Kaip leidžiat šeštadienį?😀 Mes su vyru sugalvojom kept naminius čeburekus, tai bus skanu 😀

26. Oct 2013, 09:36

Del kokosu aliejaus- tai jis naturalus produktas,ne chemija,tai nereiketu bijoti del jo universalumo 😀
Siaip tai as pati vengiu visokiu sampunu,kur eina kartu su kondicionierium ir siaip visokiu 2 in 1 ....Bet kokosu aliejus kazkaip eina, juk tai tik aliejus isspaustas is kokosu 😀
Sveikinu Daivike su puikiais ispudziais 🎉. Mums jau rytoj prasides 16a sav,o sirdutes dar neklausem ☹. Na, klausem, bet namu salygomis, nes turim dopleri nusipirke...
Uzsisakiau ir jau gavau pirmasias daukartinio naudojimo sauskelnes. Norejau apziureti, paciupineti, paziureti kokybes ir pan,tai esu tikrai patenkinta 😀! Pirkau paprasto - liner pluosto, bet ir jis man atrodo puikiai sueitu. Siaip bandysiu bambuko ir kanapiu pluosto ziureti. Siaip siomis sauskelnemis susidomejau,nes jos neelergizuoja,yra naturalesnes kudikio odai, leidzia kvepuoti t.y.nesunta ten taip, o ir siaip man graziau,nei tie vienkartiniai pampersai 😀. O jei dar paskaiciuoti,tai tikrai atsiperka,juk jie universalaus dydzio 😀

25. Oct 2013, 22:52

o as turiu dideliu planu 😀 mano maziui 28spalio 3 metukai,tai gaminimas laukia manes 😃svieciu turesime,maziui jau atveze dovana,stovi supakuotas,mazius vis bando paziurieti kas tenais 😃

25. Oct 2013, 16:14

brukne123 aš ir labai norėčiau dažniau čia užsukti tik va darbas iš sunkia grįžtam namo tai likusia energija sūnelis sugeria. Krentu i lova net nejaučiu kaip užmiegu. I kuria vieta Danijoj tavo vyras važiuoja tiksliau gal miestą zinai? Nes aš Danijoj gyvenu. Matau kad mūsų net labai padaugėjo 😀 ir labai šaunu kad galim bendrauti kartu. 😀

25. Oct 2013, 15:23

Siam savaitgaliui neturiu dideliu planu 😀 reikia su mylimu vyru atsibuti, nes menesiukui isvyksta i Danija 😀 per velines priziuresiu tevu augintinius, na o dar sekanti savaitgali eisiu i jubilieju 😍 jau dabar pamastau ar per ateinancias 2 savaites smarkiai nepapilnesiu ir ar tilpsiu i sventine suknute 🤣

25. Oct 2013, 15:17

Kokios naujienos geros, Daivike!! labai dziaugiuosi uz tave ! 🌷🌷🌷
Karts nuo karto pagalvodavau kur tu prapuolus 😀 Mumu gretos cia pagausejo ir vis surandame apie ka padiskutuoti 🤣

25. Oct 2013, 14:50

Sveikutes, aš su šviežiais įspūdžiais iš pirmo susitikimo su pilvelio gyventoju 😀. Mūsų zirniukas tikras isdykėlis nesileido matuojamas turejo vargelio echoskopuotoja. Mum buvo rauksles matavimas (tyrimas) nežinau kaip issireiksti, žodžiu viskas puiku be jokiu riziku. Pagal iš matavimus net ir echoskopuotoja nustebo gan ilgokas/a 6 cm. Su vyru žiūrėjom žiūrėjom i ekraną negalėjome ir ašarų sulaikyti. Tikras stebuklas kad toks mažytis ir viską turi. Klausėm širdelę net kelis kartus pati geriausia muzika kokia tik galiu išgirsti ir pats geriausias " filmas" kuri galėčiau žiūrėti ir žiūrėti. Ir vistik vienas leliukas ne dvynukai 😀. Linkiu visom mėgautis nestumu ir kad viskas butų gerai 😀.

25. Oct 2013, 13:31

Kokie planai savaitgaliui, panelės? 😀

25. Oct 2013, 11:30

sveikos.sveikinimai su mergaite 😃 mes tai gal 15 lapkricio suzinosime ka turime,jeigu pasirodys ir nesislieps maziukas.nors pirmas ilgai nesirode,bet as zinojau kad bus berniukas,prode savo grozybes kai buvo 33savaites tik 😃

25. Oct 2013, 10:59

Dar nelabai ryskus pilvelis, bet manau uz keliu savaiciu butinai pasirodysim 😉

25. Oct 2013, 10:09

Plaukams kolkas man nepakeičiamas šis: http://klipshop.lt/O🤣UIDO_aliejus_visu_tipu_plaukams_100ml?filter_name=orofluido. Pasitepus net sausus plaukus jie blizga ir visiškai nesusirebaluoja, man labai patinka. Ypač kai mano plaukai dažomi kas menėsį šviesiai tai tenka pavargti, kad išvis būtų į plaukus panašūs 😀 Apie kokosų aliejų irgi daug gero girdėjau, reikės ateity išbandyti. Tik tas jo praktiškumas mane baugina - tinka viskam pradedant plaukais baigiant nagais 😀 Kiek skeptiškai žiūriu į tokias universalias priemones, bet nepabandęs nesužinosi 😀

25. Oct 2013, 09:42

As tai tepuosi Pregnacare kremuku, po jo turbut aliejukais tepsiuosi. Siaip labai praktiska isigyti kokosu alieju. Jis puikiai ir veidui, ir plauku kaukems, ir strijoms, ir zvyneliniai tinka 😀

25. Oct 2013, 09:00

Uoj aš viliuosi, kad greitu metu jau bus ką rodyti 😀 Apsižiūrėjau, kad paskutinės nuotraukos prieš mėnesį darytos tai net neįtartum, kad ten kažkas gyvena 😀 Kolegos kas nežino iki šiol nė neįtaria. Nors pasimatavau, kad pilvas jau 80 cm 😀 Kai tuo tarpu liemuo 72 😀 Tai jau augam. Pasirodysim kai tik matysis kažkas 😀 O jūs tai jau kiek supratau galėtumėte ir pasidemonstruoti 😀

25. Oct 2013, 08:58

Sonatel* neturi verzti pilvo, jei pilvo didelio dar nera, tai per anksti sakyciau ji detis.. dirzas turetu is apacios prilaikyti pilva, kad viso svorio netemptu i apacia. Ar tikrai yra ten ka pas tave laikyti? 😃
Verzti neturi ypac pilvo apacios! Lygiai taip pat kaip liemeneles neturi verzti krutu 😉

25. Oct 2013, 08:54

Aciu uz sveikinimus!! 😍
Visi tepliojimai profilaktiskai tikrai i nauda 👍
Melagele* visos pabaigoje busime ohoho!!!
Kada nuotraukeles pilvuku pradesite kelti?

1 ... 54 55 56 57 58 59 60 ... 66