2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

22. Oct 2013, 13:33

Sveikos 😀 oj as su pirmu buvau rami labai 😃dabar hormonai zaidzia😃bet as kaip degtukas greitai uzsidegu taip ir greitai gestu 😃 o jau sitas maziukas man duoda dzazo,sndn visa nakti nemiegojau ☹ nedave miegoti,vieta sau negalejau rasti,as ant sono kairiojo,mazius i ta sona verciasi ir taip visa nakti 😀 jau toks neramus,nors pirmas irgi pilvuke dzazo duodavo,o kai gime buvo ramutelis 😃

22. Oct 2013, 09:46

Olenka, dabar tu graziausia 🌷
Pamatysi, dar ilgesiesi to pilvuko 😉
Pas mane su hormonai biski kitaip: kaip tik nestumo metu ramesne pasidariau, maziau is adatos vezima skaldau, nes siaip as degtukas esu 😃

22. Oct 2013, 09:35

Labas rytas 😀 Uoj aš net vyrui perskaičiau vakar Olenkos žinutę 😃 Jei man ir užeina koks nebūdingas nervukas dažniausiai po 5 minučių skaniai iš to juokiamės, nes abu suprantam, jog hormonai yra hormonai, tačiau kad rimtai širščiau 😃 ar lėkštes daužyčiau tai nebūna 😃 Tpu tpu, ką gali žinot gal dar viskas priešaky 😀 Aš tik va torčiukus šokoladukus ledus kertu vakarais ir ramu 😀 Beje, Olenka, jūs šauniai atrodot ir pilvukas moterį tiktai puošia (mane taip vyras guodžia😀)! Pagimdysi ir būsi vėl liauna graži ir dar mamytė 😀 Aš irgi save taip guodžiu ir imu džiaugtis vis didėjančiu pilvuku 😀 😀

22. Oct 2013, 08:34

Sveikutes, o man hormonai siautejo pacioje pradzioje, smulkiuose nereiksminguose dalykuose kazkodel izvelgdavau panika 😀 butent tas hormonu perteklius man pacioje pradzioje nuo 8 sav. issauke atopini dermatita, veida berdavo dememis, ejau pas dermatologe, keiciau kremus, gydomuosius, veida plaudavau tik juodos arbatos cefyru.. dabar ziuriu perkopiau i antra trimestra ir viskas pagaliau tvarkosi galiu jau ir savo mylimiausia clinique pudryte pasidabinti kai kur iseinu, jau nebereikia nubalusiai vaikscioti 😀 tai va, tokie tie mano hormonai 😉 gero ryto visoms!!

22. Oct 2013, 07:02

Labas rytas 😀 Man ir hormonai pakilę, bet aš taip nesiautėju 😃 ne toks mano charakteris, aš ir natūroj ramus žmogus, nesuprantami man siautėjimai, kai galima gražiai išspręst situaciją 😀 buvo savaitgalį atvažiavę tėvai ir uošviai, mano mama pedagogė turėjo seminarą pas norvegą psichologą, tai parodė ir mums keletą dalykų, pasirodo, iš visų kambaryje susirinkusių žmonių vienintelė buvau, kuri dažniausiai vadovaujasi ne jausmais, o protu😀 Gal todėl aš pirma viską apgalvoju, o tik tada darau 😀 Jei realiai, gyvenime nesu nieko į nieką metusi iš pykčio 😃 Vyras pripratęs prie mano šaltakraujiškumo, tai dabar kai užsiautėja hormonai (žiūrėdama video apie lėliukus susigraudinu) jam juokinga 😃

21. Oct 2013, 21:48 Kristina*

mane jau tai koki menesi kamuoja ☹ o cia dar baisiau pasidare,kai mano sese atvaziavo ☹ grazi,be pilvo o as kai pasiziuriu i save i veidrodi bloga darosi ☹ va pasirodau as su sese 😀 as is kaires 😃

21. Oct 2013, 20:01

Oi Olenka,ne vien tau taip yra,nezinau kas man ir darosi,nespejo grysti namo,susipykome..

21. Oct 2013, 19:12

sveikos.as is Leicesterio 😀 nzn ar cia man uzeina,ar kas.tapau baisiai pavydi ☹ ir dar labai nervuota,sndn is nervu sudauziau lekste ☹ kaip dejau i kriaukle ☹ supikdino vaikinas ☹

21. Oct 2013, 09:52

As is UK,bet cia gyvensiu tok iki balandzio men, o tada vel i Lietuvele 🎉
O siaip netoli Liverpool gyvenu 😀
O pati is kur busi, Olenka 😀?

21. Oct 2013, 07:10

Labukas 😀 Ir aš jaučiu mėnulio poveikį, sapnuoju nesąmones 😀 Dėl vežimėlio, iš pradžių ieškojau gražių, kai sužinojau kad dvyniai, apskritai ieškau vežimo, grožio jau mažai galiu pasirinkt, pasirinkimas dvyniams laaaabai ribotas 😃

20. Oct 2013, 17:57

Tikiuosi si naktis jau ramesne gal bus 😃

20. Oct 2013, 17:56 brukne123

as supratau kad Dite is UK 😃

20. Oct 2013, 17:47

nee as ne is UK 😃D LT irgi menulis durniuoja 😃

20. Oct 2013, 16:11 Dite*

tai tu irgi is UK ?is kur busi? 😃

20. Oct 2013, 10:57

Sveikos, as irgi baisiai miegojau sianakt, varciausi kaip isprotejusi... jau vyrui sakiau kiba ciuzini reiks keisti 😃..ir dar i wc kelis sykius per nakti laksciau.. del miego gali buti.. labai ryski pilnatis..🤔

20. Oct 2013, 08:23

Ar sia man vienai jau pradeda vaidentis ar kaip 😃 Kai pasikeite menulis,nakti pradejome prasciau miegoti,negi jo toks poveikis nestukems..🤔

20. Oct 2013, 00:11

Olenka, jei yra kazkokiu pavoju,tai daro, svarbiausia tinkamai parinkti zodzius 😉. Pvz. jei maudzia,sakyti,kad skauda, jei skaua, sakyti,kad labai skauda ir pan. Aisku scanais irgi nereikia piknaudziauti,bet jei itarimu yra,tikrai verta. As taip jau turejau 4 scanus, dar vienas lapkricio gale bus. Siuo metu beveik 15sav.mums. Beje,del negelbejimo,tai visiska tiesa. Taip praradau savo pirmaji zirniuka ☹
Kraujavau,tai pasake,kol neprades per kojas begti, tol nesikreipti,nebent labai stipriai skaudes...

19. Oct 2013, 12:27 Kristina*

tai cia uk daro tik 2-3skanus ☹ ir iki 12savaiciu nestumo nesaugo jei kas ne taip.

19. Oct 2013, 10:34

Na ka eisime tada pas kirpeja,kad po to nebutu kokiu cirku 😀
Pirma syki savo angeliuko sirdeles plakima isgirdau,kai buvo 6 savaiteles. Jausmas tai neapsakomas buvo,guliu ir jauciu,kai asara nuriedejo skruostu. O dabar eisime vel i echoskopa spalio pabaigoje 😀

19. Oct 2013, 09:51

Del plauku dazymo tai is tiesu nerekomenduociau pacioms dazytis, nes spalva gali gautis visai kitokia 😀. Nepamenu del ko taip buna, bet atrodo, kad velgi nestumo hormonai kalti 😀

18. Oct 2013, 19:04

mes praeita sav buvome pas genetike, musu maziukas isispraudes i viena gimdos puse ir psio, tik kojytes atsispyre, rankytes kele i virsu.. gydytoja prase net vilva pakrutinti, kad jis nors biski atliptu 😃 dabar ateinancia savaite eisim dar syki lyti uztvirtinti kaip sakant 😉 gal sisyk labiau judes, jau ir didesnis bus 😍 ..girdeti kaip plaka sirdute..jausmas nerealus 😍🌷

18. Oct 2013, 17:40

sveikos 😀 mes sndn buvome pas ginekologe klausemes sirdutes 😀 mums sndn lygiai 16sav 😃beto mazius toks vykrus,kad ginekologe trys kartus jo ieskojo kad paklausyti sirdutes 😃 atrodo rado o jisai pabego 😃 va koks vykrolis 😃 manau bus berniukas 😃 o del grozio tikrai,rikia saves neapleisti mamulkos 😃

18. Oct 2013, 14:43

Del maisto,tai turiu pagalvoti ka geriau valgyti,nes ne viska galiu taip pagalvojus,nes nuo kai kurio maisto labai cukrus padideja. Gydytojai itaria gestaciatini diabeta..

18. Oct 2013, 14:28

As viska valgau - labiausiai pasinesiau ant ispanisku mazu pomidoriuku, apskritai labai daug suvalgau pomidoru... 😉

18. Oct 2013, 13:24

Sveikutes, as ir esu tik už, kad būtume gražios nėštutės 😀. Zinoma kaip čia viena rašė viskas proto ribose. Aš plaukus kerpu ir dažau, kaip visad netikiu prietarais. Nieko nėra geriau matyti, kaip gražia ir laiminga besolaukiančia moterį.
Man energijos stoka rytą dar lyg ir žvali o jau po pietų nėr ne ka kalbet. Juokaujam u vyru gal mergyte bus, nes jau maistui jautri sunku kiekviena diena iššūkis ka valgyti. Kaip jus ar viską galit valgyti?

18. Oct 2013, 13:00

Mano prioritetai busimam vezimeliui 
- Spalva – ryski, taciau tinkanti berniukui/mergaitei;
- Medziaga – gerai valoma, ziemai – sandari, neprapuciama;
- Autokedute – ne per maza;
- Sportine dalis turi buti ir visiskai gulima, ir pusiau gulima;
- Sportinukas uzdengiamas pasiltinimu;
- Apsauga nuo lietaus ir pan;
- Auto kedute uzsidetu ant ratu be papildomu detaliu, papidomos detales gali pasimirsti kazkur isvaziavus;
- Butu dideli visi keturi ratai, nes kur mazi priekiniai vaika purto vezant per trinkeles ar parkuose;
- Stabdziai patogiai uzsifiksuotu su koja ir atfiksavimas butu ne ranka, o vel koja;
- Priekiniai ratai uzsifiksuotu, kad vezimas vaziuotu tiesiai arba, kad suktusi aplink savo asi;
- Patogus sulankstymas ir islankstymas, kad nereiktu sudetingai lankstyti ratu ir remo;
- Pripuciami ratai – visada vaziuoja minksciau;
- Dideli ratai, lengvai iveikiantys snieguotas distancijas;
- Lengvas vezimo remas, moteriai vienai isikelti i automobili; jei bus pripuciami ratai – automatiskai bus kiek sunkesnis;
- Svarbus didesnis lopsio vidaus ilgis (>70 cm), kad drasiai uztektu iki 6 men., nes po to galima sodinti i sportinuka;
- Svarbu, kad rankena sukiotusi i viena ir kita puse, nes kai sviecia saule, atbulomis vezti vezima nepatogu, arba tada patartina pirkti su sketuku, kad jis uzstotu saulute;
- Svarbu geri amortizatoriai, kad vaiko nepurtytu;

18. Oct 2013, 12:54

Sveikos, del plauku dazymo aisku, kad galima, tieisog reiketu kiek atidziau maziau dazu krauti ant galvos odos, tepti tik pacias saknis na ir pasirinkti gerus dazus be amoniako ir pan., kuo naturalesnius. Kirpejas tikrai kirps ir dirbs savo darba kaip dirbes, svarbu pati ateisi pas ji noredama atrodyti graziau 😀 Del nagu - nedeciau tipsu t.y neauginciau, verciau lakuociau geliniu laku, kas tikrai ilgiau issilaiko 😉

18. Oct 2013, 12:27

Sveikutes mamytes,prisidedame ir mes prie jusu,busime balandziukai pagal gydytojos skaiciavimus 😀
Man ir idomu paliko kaip ten yra is tikruju del to plauku dazymo galima ar ne? Prisiklausiau ir visokiu nuomoniu,kad negali,bet jau nesinori vaikscioti ataugusiomis saknimis,brrr 😕

18. Oct 2013, 09:33

Tikrai nemanau,kad verta apsileisti nestumo metu...Juk kaip tik sakoma, kad nestumo metu moteris zydi, spindi, o cia pradesim vaiksccioti nuaugusiomis saknimis, isbalusiais veidais ir uzkritusiais akiu vokais 🤔. As asmeniskai plauku nedazau, bet tik del to, kad ir taip pas mane naturalus ir nedayti plaukai 😃
Nagu nedazau del darbo,nes nueitu jau po poros valandu. Bet siaip tikrai pasidazau akis ir megstu graziai atrodyti ☺. Taip kad as esu uz dauguma proceduru 👍. Aisku reiktu jausti riba. Pvz.nzn ar eiciau i koki soleriuma, tirkai neiciau i pirtis ar ne i nestumui pritaikytus masazus, nesibalinciau nagu,nesiklijuociau blakstienu. Tiesa del nagu...Nzn net ar priauginimas nekenkia ir net neisivaizduoju kieno reiktu klausti :O. Nes siaip tai korecijos buna madaug kas 4 savaites. Svirkscia geli tada, daro nagu daile ir pan. Tikrai nzn net 🤔

18. Oct 2013, 09:21

Labas rytas 😀 Vat aš tą patį norėjau sakyti, bet galvoju kaip čia pažiūrės moteriškės 😃 Neseniai keičiau automobilį kad su klecku būtų patogu, tai kaip bebūtų pirmiausia buvo žiūrėta į išorę... 😃 Vyrai to nesupras. Vežimėliui dar vienas kriterijus galioja - kad būtų lengvas 😃 Viskas paprasta.
Brukne, džiugu, kad viskas gerai, mums visoms dabar jau tas palaimingas laikas turėtų būti kai nebepykina, galime viską valgyti ir tiesiog skirti laiko sau. Aš plaukus dažiau jau du kartus, nors kirpėjui dar neprisipažinau, jog laukiuosi...Kaip tik šiandien svarsčiau, kad laikas užsirašyti ir prisipažinti, manau jis per daug dėl to nesijaudins ir tikrai dažys kaip dažęs kirps kaip kirpęs 😀 Kai praėjusį kartą buvau pas manikiūristę siaubingai nepatiko jos priemonių kvapai..Svarstau prisiauginti dabar , kad reikėtų rečiau vaikščioti. Ką jūs manot? Po gimdymo bijau, jog manikiūras ilgai tikrai nesilaikys 😃 Bet kiek žinau prižiūrint kūdikį išvis prieštaringai vertina bet kokius nagų lakus ir chemijas...Ką daryti? 😀 Aš taip pat už tai, kad būtume dar gražesnės nei paprastai 😀 Man daktarė nuo pat pradžių sakė - neatsisakyk nieko ką darei iki šiol, tik su protu.

1 ... 56 57 58 59 60 61 62 ... 66