2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

03. Nov 2013, 00:41

Mellisa, o tai nieko nepaaiskino is kur tos isskyros? Pas mane 5sav.buvo. Nuvariau pasitikrinti,tai sake implantacinis kraujavimas,kuris,pasirodo,net iki 8 sav.gali buti.
Pries tai sventai isitikinus buvau,kad implantacinis tik pries pirmasias nepasirodziusias menesines gali buti 🤔. Ar neispejo del ko nors? Nedave kokiu apribojimu?

02. Nov 2013, 20:39

Sveikos naujos mamytės 🌷 Mes turbūt būsim jauniausi pilvukai, mums 8 sav. 🎉 Šiandien išgązdino mane mano pilvukas - pasirodė rudų išskyrų, lėkėm į ligoninę, ačiū Dievui, viskas gerai 🌷 Aš apkūni ir jau išsivertęs pilvas pas mane, nežinau nuo ko, nors nėštumo neturi dar matytis 😃 Su pirmąja pradėjo matytis labai anksti - 11 sav. 🌷

02. Nov 2013, 19:48

sveikos.tikrai saunu kad musu daugeja.o as sndn apsizliumbiau ☹ nzn del ko ☹ Silvijaa mano jau matosi senai,nes esu apkuni 😃 Dite o mes 20 svaitele gal suzinosime kas bus,jeigu nesisleps 😀o mano mazius jau duodasi kaip reikia 😃 vakar tevas jau judesiukus jaute ranka pridejes pie pilvuko,jam tai naujove,nes pirmas mazius bus.o sndn mano sesute 😃 nors pirmas mazius sliepesi nuo visu zmoniu.o sitas nea 😃

02. Nov 2013, 19:44

Kodel klausei?😀 kaip tavasis? Ar jau matosi?😀

02. Nov 2013, 19:41

👋 Sonatel smagu girdeti 😀

02. Nov 2013, 17:53

Sveikos prisijngusios, kaip smagu, kad musu su kiekviena diena vis daugiau ir daugiau 😀 Sraigute, man pradzia taip pat nebuvo pati lengviausia, taciau kolkas su kiekviena diena vis geriau, tikiuosi ir linkiu, kad ir jums tik lengvetu 😀 Sintijaa, man apie ketvirta menesi eme rysketi, o dabar 18sav jau ir tie kurie nezino pastebi, jog papilnejau 😀 kaip ir sakiau siunciam linkejimus is nuostabios Nidos 😀

02. Nov 2013, 13:24

Mamytes sakykit ,o kaip jusu pilvukai ,nuo kelintos savaites pradejo matytis ?

02. Nov 2013, 13:09

Sveikos 😀 mums dar tik 10 savaiciu, dar visai maziukai. Man bus pirmasis, todel patirties dar neturiu. Iki siol tik svetimus vaikiukus priziurejau 😀. Jauciuosi gerai, kolkas be stipriu pykinimu. Tik nuotaiku kaita svyruoja daznai. O seip laukiam. Data paskirta geguzes 25-26. Grazus menuo. 😀

02. Nov 2013, 12:28

Sveikutes man db eina 17 jau savaite 😀

02. Nov 2013, 12:15

Sveikutės😀, prisijungiu prie Jūsų.
Mums trylika savaitėlių, nedidukai dar 😀. Na bet jau žinoma įdomu kada spyriukus pajusiu, nes su pirmuoju pajutau 18tą savaitėlę. Nors nėštumai apskritai skirtingis, pirmasis buvo ramesnis. Su šiuo jau porą kart ligoninėj gulėjau, tai vis tokia įsitempusi, kad dar kokių staigmenėlių nebūtų. Per pykinimus valgyt beveik negaliu, lašelinių dozes..... Na tokia jau mano pradžia 😀

02. Nov 2013, 09:30

Dabar lauksim spyriu 😃
Bet labai jau anksti pajauciau,dar tikrai nesitikejau bent 3 sav.pajausti. Pajutau kai buvo lygiai 16sav.ir 4d, o dar plius ir nestumas pirmas 🤔.
Oi kaip laukiu savojo ultagarso ☺. Bus 19-a savaite. Labai tikiuosi,kad ne paslapciukas bus. Aisku svarbiausia,kad sveikas vaikutis,bet taip norisi,kad pasirodytu ☺

01. Nov 2013, 23:25

Dabar pats geriausias nestumo periodas tegul jis stovi vietoje, o kai bus pries pat pabaiga visos melsimes, kad tik greiciau 😀... man irgi antradieni ultragarsas.. tik vel atopinis dermatitas toliau mane kamuoja, jau buvau viska apsigydziusi ir vel visas veidas lyg orkaiteje iskepto visciuko, isberta, raudona, zaizdeles ..ech kaip skauda peršti sakysiu gydytojai vel..net nufotografavau, kad pamatytu kaip rimta.. bet turbut antra syki mane pasius pas dermatologa.. kartais sau pagalvoju geriau si "nestumo blogi" iskeisciau i bet koki kita blogi pvz pykinima... nu nieko kaip nors gal praeis, labiausiai baiminuosi ar tai gali persiduoti kudikiui, nes man sitaip atsirado tik per nestuma. As ilgaji savaitgali ilsiuosi, kaip faina butu pajuryje, bet siuo metu sargauju, priziuriu tevu nama, gyvunus 😉 numigau popiet valandziuke kita tai ziuriu kad akys stacios uzmigt negaliu dabar 😃

01. Nov 2013, 23:03

Mums pajūris toli, deja ☹ O man toks jausmas, kad mano nėštumas stovi vietoje, pirmasis ėjo per daug greitai 😃

01. Nov 2013, 22:29

jo mes irgi sndn jau 18sav pradejome,jau kita savaite bus puse nestumo 😃

01. Nov 2013, 22:08

Mes taip pat, tad isnaudojam laisvas dienas. Tik ivazevus i Klaipeda eme baisiai lyti 😃 Rytoj turetu buti panasiai, bet atsiusim linkejimu is vejuoto ir slapio pajurio 😀 vistiek cia gera. Man 8sav atrodo jau tiek daug, kazkaip paskaiciavau, kad anksciau turetu buti 😀 bet tik dabar ir supratau, jog siandien jau lapkritis...tas laikas velniskai bega, sunku patiketi, kad jau pusiaukele...

01. Nov 2013, 21:53 Sonatel*

Mums dar tik ryt bus 8 sav., tai sausį bus 17-20 sav., tai tuo laikotarpiu jau pajusti turėčiau ❤ Aš su pirma pajutau lygiai 20 sav., tai dabar tikiuosi šiek tiek anksčiau, bet tikrai ne anksčiau nei sausį 🎉 Gero tau poilsio Nidoj 🌷 Aš dievinu Pajūrį 🌷

01. Nov 2013, 21:14

beto su antru anksciau gali pajausti judesiukus 😃

01. Nov 2013, 21:14 mellisa

Sulauksi anskciau, kodel tik sausi? Mums 18sav ir jau savaitele jutau tik bijojau ivardinti, vis delto pirmas kartas 😀

01. Nov 2013, 21:12

As taip pat jau jauciu pakutenimus ir vis drasiau ivardiju tai kaip judesiukus 😀 jausmas fantastiskas! Mes siandiena poilsiaujam Nidoje, megaujames poilsiu 😀 antradieni pagaliau ultragarsas!!! Visos zinot kaip nekantraujam 😀 grazaus visoms ilgojo savaitgalio!!!

01. Nov 2013, 20:19

Sveikos, geras jausmas judesiukai, aš be sausio jų nesulauksiu ☺ Aš kitą sav. jau būtinai eisiu pas gyd., nes dar kaip ir nebuvau. Ryt mums jau sueis 8 sav. 👍

01. Nov 2013, 17:42

sveikos 😀 Oj Dite sveikinimai su nepaprastu jausmu 😀 o as is daktares,dabar po 2 savaiciu gal suzinosiu ka nesioju po sirdute 😀 mums sndn lygiai 18sav prasidejo,pas gine tik po Naujuju metu

01. Nov 2013, 10:44

sveikutes, man sianden laisva labai smagu, kai nereikia eiti i darba 😀. Dite* labai smagu girdeti kad jauti judesiukus 😀. As ir labai laukiu to momento. Kavos neatsisakiau ir as tik pacioj pradzioj nelabai norejau gert, bet dabar vel megaujuosi kavos puodeliu. Man uztenka vieno dienai.

01. Nov 2013, 09:53

Kaip faina Dite 😍😍😍

01. Nov 2013, 09:25

Nesuprantu ko jau antra karta inute po du kartus issiuncia 🤔

01. Nov 2013, 09:24

As tai kai ir nebuvau kavos megeja,tai ir negeriu jos visiskai. Gavai nesciuju paketa,tai ten buvo bekofeinines kavos,tai ir tai negeriau, vyras baigia suvartoti 😀. Be to kavos kvapas pykina .
As as uzvakar pajutau pirmuosius vaikelio judesiukus 😍
Is pradziu suabejojau,galvojau,kad zarnos (nes buvo ryte,tai galvojau gal pilvas valgyt praso,bet buvo ir taip visai kitoks jausmas), bet po darbo jau tikrai supratau,kad TAI jauciu 😍. Net susigraudinau ta proga ☺

31. Oct 2013, 13:48

Aš tai riboju kofeiną aktyviai, kavos beveik atsisakiau..Leidžiu sau kai laaaabai laabai norsi, 2 k. per savaitę 😀 Bet man nėra sudėtinga be jos gyventi, tad viskas ok. Jei mirčiau kaip noriu manau irgi po puodelį per dieną leisčiau. Vyro mama berods irgi pasakojo kad spaudimas buvo mažas tai gėrė kavą 😃 Kitaip tariant standartinis pasakymas - viskas su saiku viskas OK 😀

31. Oct 2013, 12:50 brukne123

oj mane pykina visa laika ☹ bet gal koki menesi pamirsusi apie tai buvau,ir vel ☹ cia nuo kvapu ☹

31. Oct 2013, 12:44

Dite* viskas cia suprantama, pasirodysi mums visa pries gala ar kai jau gims, jau tada visi tikrai zinos 😀
Mellisa, nuraminai mane, dekui 😉
Olenka, kaip keista, kad tokiu periodu pradejo pykinti, bet buna ir taip, stiprybes tau! 🌷

31. Oct 2013, 10:48

o mane iki siol is ryto baisiausiai pikina ☹ netgi kai pavalgau ☹ baisu

31. Oct 2013, 10:45 brukne123

sveikos visos 😀 as negeriu kavos su sito nestumu,nes man po jos pakila baisiausiai rugstys.bet u pirmu geriau 2 kartus i diena.tai normaliai,tik kai maitinau negeriau,nes mazius paskui nmuegojo jeigu kavos isgerdavau 😃

1 ... 51 52 53 54 55 56 57 ... 66