2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

18. Oct 2013, 09:01

nebutu moteroooos 😃 😃 😃 grazus vezimas, grazi masina 😃 nesvarbu, kad genda, svarbu grazi is isores 😃 pasirinksiu informacijos parduotuvej 😉
kaip jus visos jauciates?
as nesiskundziu, dabar grozio laikas - palepinu save proceduromis 😀 siandien vizitas i salona ir as netikiu visokiais prietarais, kad negalima dazyt ar kirpt plauku, tikrai nevaiksciosiu ataugusiomis saknimis ir kaip kelmas apaugusi 😃

17. Oct 2013, 21:52 daivike

nu jo viena pasake,man zipukas grazus ir del to noriu tik jo 😃 kita irgi sake,man vezims rikalingas grazus,kai pirmas vaikas ziurejo jos i vezimus kaip i daikta kuris grazus ir viskas,dabar sake jei ka ieskos tik patvaraus,su gera amortizacija vezimus 😃

17. Oct 2013, 20:38

Gerai čia prajuokinai olenka 😃

17. Oct 2013, 20:13 brukne123

mano drauges del grozio pirko zipukus 😃

17. Oct 2013, 13:02

Sveikos, hmmm as pagalvojau ir supratau, kad vezimelio dar neesu stumdziusi 😃 eidavom su draugem pasivaikscioti, bet ju vaiku vezimeliu as nestumdydavau tai net nezinau koks patogus, minkstas su gerais amortizatoriai, kad kudikis nesikratytu.., todel temsiuosi vyra ir si savaitgali pavaziuosime i kokia vaiku parduotuve is arti "gyvai" tu vezimu apziureti, paciupineti ir gal bent pirma vaizda susidaryti ko gi mes ieskome 😀 Man zipukai labai grazus, bet kaip ir sakete pilna ju visur, tik nesuprantu ar del grozio perka, ar del patvarumo, nes kaip ir sakiau mane vienas atbaido - krentantys varztai ir nuleidziami ratai...

17. Oct 2013, 12:06 Dite*

sveikos.O del kainu,jo Lietuvoje ir netgi paciam ebay kainos kosmines ☹ as pirkau UK turgelyje Craco naudota,mokejau isvertus i litus 80lt 😀 paziurejau Lietuviskose saitose kainas jo pakraupau ☹ del to zadu ir kitam maziui pirkti vezima tik uzsienyje😃

17. Oct 2013, 07:10

Labas rytas 😀 Malonumas brangus tie vežimėliai, bet gi naudingas labai😀 Ech, mes savo vaikams karietą pirksim dar negreit, dar reiks sugalvot, kur laikyt, nes manau pusė kambario užims 😃

17. Oct 2013, 07:02

Ziuriu visu ju kaina kosmine ☹
As kai pirkau siek tiek naudota,tai net nebuvau pasidomejus,kiek apskritai nauji kainuoja, o ziuriu per 1000lt 🤔. Brangus malonumas...

16. Oct 2013, 18:55

asmeniskai man patinka toks modelis,bet ju kaina kosmine ☹ http://global.pegperego.com/babyproducts-catalog/2013/Book+Plus+Sportivo+&+Modular

16. Oct 2013, 16:46

O kaip tokie: http://www.vezimeliu-kampelis.lt/vezimelis-tutis-zippy-sport-linnen. Man jie patraukliausiai atrodo turint galvoj, kad kolkas nieko apie vežimus neišmanau 😀 😀

16. Oct 2013, 14:35

sveikos.o mes tai del vezimo svarstome dar 😀 turime nuo pirmo vaiko craco,bet as noiu naujo sitam vaikeliui

16. Oct 2013, 08:35

Labas rytas 😀 Dite, šaunu, kad jau turit vežimą👍 Olenka, sveika prisijungus, džiaugiuosi dėl tavęs🎉

16. Oct 2013, 05:34

Vaziuosim siendien musulmonisku Kaledu svesti 🤣, bendradarbis pakviete. Tuo paciu ir mano gimtadieni paminesim. Visai gerai gaunasi, nes nereikes issisukineti del alkoholio,nes jie ir taip jo nevartoja 😃
Per daug ten imantrybiu su tais vezimeliais manau...jei jau paimti toki,kad apsoliuciai tiktu ir patiktu, tai vis vien manau kaina kandziotusi 🤔.

15. Oct 2013, 15:30

Dite, svarbu, kaip sakai, kad butu patogiai vairuojamas. Dziaugiuosi, kad esi patenkinta pirkiniu! Kreipiausi siandien i drauge, kuri jau 7 menesiai naudojasi Zippy vezimeliu, sake syki varzta pamete, ratus nuleido.. antra syki tokio nepirktu.. tai man galva svaigsta nuo tu vezimeliu ivairoves ir kaip zinoti kuris tikrai minkstai vaziuoja ir patvarus😀
Olenka, sveika prisijungusi prie musu grupes, tikimes maloniai bendrauti ir dalintis ispudziais 😀
Sonatel, faina, kad nepamirsti, mano drauge neseniai daresi fotopasteleje, sake 500 lt lygtai kainavo tai liko patenkinta nuotraukomis, sake savo spalio men. gimusi klecka vez ten i fotosesija 😀 beje as irgi svarstau ten darysis arba..
http://laukinesfoto.blogspot.com/search/label/stebuklo laukimas..
Ten kaina rodos 300 fotosesija, bet minusas tas, kad neturi fotostudijos, todel jei nori kokiame graziame viesbutyje kambario nuoma +260, tai visumoj panasiai ir gaunasi kaip fotopasteleje.

15. Oct 2013, 14:29

oj balandzio 4,man,bet as manau kovo gale

15. Oct 2013, 12:19

Sveika prisijungusi, Olenka 😀 Mes taip pat planuojam kovo 28 😀 Tai panašiai ir išsiridensim 😀

Beje Brukne klausei dėl fotografų, prisiminiau man kažkada labai patikusį puslapį: http://www.fotopastele.lt/. Jei nuspręsime pasidaryti manau kreipsiuos čia 😀

15. Oct 2013, 10:21

sveikos 😀 prisijungsiu ir as prie jusu,mums 15-16sav,gimimo terminas 2014 04 04 😃 bet manau kovo bus.tai mano antras vaikelis.sitas ilgai laukiamas ir planuojamas buvo.suneliui pirmam 28spalio bus 3 metukai

15. Oct 2013, 09:42

Firma - City driver 3 in1
http://www.amazon.co.uk/Travel-Baby-Pushchair-Accessories-Flowers/dp/B00A8P76N6/ref=sr_1_76?s=baby&ie=UTF8&qid=1381818938&sr=1-76
Dvipuse rankena, yra sketukas, apsauga nuo lietaus, yra gulima ir sedima pozicijos. Pirkom is zmogaus, praktiskai nenaudotas, bet pas mus nebuvo auto kedutes. Siaip as kaip tikra moteris rinkausi pagal grozi 😃. Is tiesu, kai pirmas vaikas tai net nezinojau,kad tie vezimeliai tokie skirtingi...Bet atrodo neprasoviau 😀
Be to, patogiai vairuojams ir lengvai issiardo.

15. Oct 2013, 08:45

Labas rytas, vyro sesuo jau rusiuoja rubelius mums, tai kol kas nauju neskubu isigyti, pradziai perziuresiu kai perduos "palikima" 😀 Zinoma, labai norisi kazko ypatingai grazaus tik ka tik gimusi vaikeli apredyti 😀) Suprantama, kad dar ir patys pirksime😀 vezima ruosiames pirkti ziema, gal gruodzio men, gal kiek veliau.. neissirenku modelio, man grazus Zippy 3in1, bet kazin ar patvarus, reikes dar pasiklausineti..

15. Oct 2013, 07:03

Labas rytas 😀 Dite, man irgi įdomu, kokį vežimuką išrinkot 😀 Aš manau, kad mūsų vežimėlis bus juodas, nes dvynių vežimo norim ABC Design Zoom, tai ten spalvų pasirinkimas nedidelis😀 Aš irgi maniau, kad pirksiu viską atėjus dekretui, bet pagalvojom su vyru, kad po truputį pirkt mažiau pasijaus, nei kad viską supirkt per 2 mėnesius😀

14. Oct 2013, 16:50

as laukiu www.tinyurl.com/kebabai

14. Oct 2013, 13:37

P. Smuglevičiaus gatvė 1, Vilniuje pas Dr. Eglę Benušienę, nerealiai faina genetikė!!! Rekomenduoju !!!
Atliekamas ultragarsas per pilvo siena - ivertina viska - kaulu issivystyma, pirstukus suskaiciuoja, ziuri ar pedute tinkamai issivysciusi, nosyte, lupytes, galvyte pamatuoja, nustato labai tikslu laika, jei eisit nuo 12-13 sav.+6d. tada pamatuos kakliuko rauksles skysti, taip pat apziuri ar yra visi reikalingi organai skrandis, plauciai, slapimo pusle, kasa ir t.t. Apziura uztruko apie 40 min. Kaina 250 lt. As papildomai kraujo tyrimo nesidariau (jo kaina +200 lt), nes man jokiu nukrypimu ar itarimu kad kazkas netaip - nebuvo, todel nemaciau reikalo jo darytis. Is tiesu genetike is pradziu sake, kad nustebo ko mes tokie jauni cia atejome, man 27 m.😀 bet galiausiai baigusi pasakoti pasake, kad statistika siuo metu, deja, bet dazniausiai aptinka ivairiu anomaloju butent jauniems, todel mus pasveikino 😉

14. Oct 2013, 12:31

Brukne, aš norėjau paklausti kur tu dareisi genetinius tyrimus? Kokia kaina? Ar tai tas pats kas organogenezės įvertinimas? Mums dabar artimiausias šis apsilankymas, tad ir nežinau ar čia jau viską padarėm ar ne...

14. Oct 2013, 12:25

Dite* atmesk nuoroda vezimelio koki issirinkote? Ar bent modeli, firma? Labai jau interesna 😀 😀

14. Oct 2013, 10:27

Aš 😀

14. Oct 2013, 10:18

Nieko sau 😀 😀 Žiūriu visos jau šopinasi 😀 Mes kolkas tik nedrasiai apsižiūrėjom kokią lovytę pirksim, kokį vežimėlį...Bet nieko neperkam 😀 Aš sakiau jau išėjus į dekretą užsiimsiu šiais malonumais, galbūt net paskutinius mėnesius. Aš taip pat tik už lyties žinojimą, beje mūsų būsimas tėvelis kaip bebūtų keista laabai lauktų ir svajoja apie dukrytę 😀 O man pačiai svarbiausia, kad tik viskas būtų sklandžiai ir gerai 😀

14. Oct 2013, 09:29

P.S. as irgi uz lyties zinojima,bet as pati didesnius daiktus, tokius kaip auto kedute, vezimelis, rinkciausi neutraliu spalvu,nes pinigais is dangaus pas mus nelyje, o ateity noresim dar vieno beibio ☺. Beje, vezimelis pas mus jau stovi paruostas 😃
Juodas su baltom gelytem 😍

14. Oct 2013, 09:26

Ziuriu si tema viena populiariausiu forume - visada i virsu ismeta 👍
Pas mane irgi buvo sloga ir kosulys,tai pasiprasiau 4d.atostogutai sedejau namie su puodeliu arbatos, spanguoliu sultimis (jos veikia kaip naturalus antibiotikas, be to galima jas ir pasildyti, as sildiausi) ir stengiausi ilgiau pramiegoti, vedinti patalpas. Sunkiausiai sekesi miegoti, kad ir kaip keista 🤔

14. Oct 2013, 08:58

Sveikos 😀 o mes dar visu 100% negarantuoti, kad berniukas, eisiu po keliu savaiciu sake genetike kaip moteris moteriai nemokamai apziures ir uztvirtins kaip sakant, vyras labai jau nori uzsitvirtinti sia zinia 😃 draugams vien dukros gime per pastaruosius kelerius metus, tai jis be galo laimingas laukdamas sunaus, tikiuosi spejimas ir zyma, kuria mateme neapgaus musu 😀 Zinant lyti kur kas lengviau su spalvomis tiek vezimo, tiek rubu bei varda renkant 😀 As esu UZ lyties zinojima 😀

1 ... 57 58 59 60 61 62 63 ... 66