2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

29. Oct 2013, 23:29

Sveikos, norėčiau prie jūsų prisijungti, nors man terminas birželį (tokios temos neradau), tačiau įtariu, kad galiu pagimdyti ir gegužės gale 😀

29. Oct 2013, 19:29

Sampe su burbuliukais, nelabai rekomenduoja kiek teko girdet 😀 bet jei nuo alaus as nepagimdziau tai nuo sampes taures manau ir tu nepagimdysi anksciau laiko 😃
Cia gal is mano parasymo pasirode kad puolu as ant alkoholio 😃DD tikrai taip nera 😀 merginos, viskas normaliai 😉

29. Oct 2013, 16:04 olenka

Yra tokių panikuojančių kaip aš dėl strijų ir kitų pasekmių. Gims vaikas - norėsis vėl atrodyti lyg niekur nieko, tad manau atsarga gėdos nedaro 😀 Brukne, reikės ir man tą svajonę išpildyti 😃 Aš taip pat manau, kad svarbu viskas saikingai. Per daug prie gėrimų nepuolu, bet tos taurės šampės tikrai norisi, taip ir bus 😃 Žodžiu padrasinai 😃

29. Oct 2013, 15:24

Aš į baliufkas nešuosi nealkoholinį vyną. Kiek išbandžiau - Torres Natureo skaniausias! Bet vis vien norisi to tikrojo vynelio 😀 Pradžioje nė lašo - sausą rėžimą įvaldžiau, dabar kai jau perkopiau 4 mėn slenkstį su draugėmis kavinėje išgeriau vieną taurę balto vyno gal per kokias 3-4 valandas ☺ kitą sykį savaitgalį kokius penkis gurkšnius "pavagiu" iš ko nors alučio 😀 žodžiu galit mane smerkti ir akmenim mėtyt, bet viskas su saiku yra normalu ir nebūtina iš savęs daryti porcelianinės lėlės, kuriai nei to negalima nei ano. Aišku esu kategoriška prieš rūkymą nėštumo metu.

29. Oct 2013, 15:11

as jau anto laukiausi o dirzo nenesiojau nei su pirmu,tikiosi ir su situ nereikes.beto tai tik pinigu svaistimas jeigu pas tave viskas gerai,dirzas reikalingas pilvuko palaikimui,jigu didelis ir sunku vaikscioti su jo 😃 o del medziaginiu ju yra vaistinese ir bandazai yra ( dirzai specialiai palaikimui pilvuko ).

29. Oct 2013, 13:28

Och ir nei vyno vakariuko kokio nei šampės su merginom kol vyro nėra 😃 Kaip vakar užsisvajojau apie šampaną su šaldytom braškėm ☹

29. Oct 2013, 12:51

Kazkiek gal pades 😛 Nors esi visiskai teisi laukia dazni puskavimai 😀
Dabar miegosiu kaip lordas ir vartysiuosi kiek tik noriu 🤣 vyras siryt isvyko darbo reikaliukais, gris po menesiuko, tad gyvensim mudu abudu su Garfildu (katinuku) 😍

29. Oct 2013, 12:42

Tik štai klausimas ar čia tikrai padėtų geras čiužinys 😀 Bijau, jog artėjančius penkis mėnesius niekas nepadės ir bus tik sunkiau 😃

29. Oct 2013, 12:41

Oooj žinok man tas pats...Ši naktis buvo tokia "viena geresnių". Per mane ir vyras ir šuo nemiegojo, sakiau mane greit išvarys ant sofos naktimis 😃

29. Oct 2013, 12:38

Tavo Sonatel dirzas toks medziaginis atrodo, minkstas, o tie kur pavaizduoti atsiustu linku tokie su sagtimis atrodo lyg plastmasiniai 😀 Reikes kur vaistinese pasiklausineti, dekui uz patarimus, siaip geras daikciukas.. tik as vis dar neatmetu minties pasikeisti miegamajame gera ciuzini , toks jausmas, kad per nakti nepailsiu..😕

29. Oct 2013, 12:32

Beje atsiunčiau šią nuorodą, nes tokio elastinio kaip pas mane kolkas neradau internete. Jei domina tai manau tiesiog reikėtų ieškoti...Aš žadu dar nusinešti tą diržą pas daktarę kad pažiūrėtų ar jis man tinka, jei viskas ok greičiausiai ir dėvėsiu visą nėštumą. O prie nepatogumo turbūt priprantama..

29. Oct 2013, 12:30 brukne123

Ooo ačiū 😀 Kristina, Brukne, čia galite pasiskaityti apie diržus: http://www.9menesiai.lt/liemeneles-kelnaites-ir-dirzai-nesciosioms?product_id=76. Man tai atsiuntė iš Airijos. Bet kaip ir sakiau, kolkas man su juo nėra labai patogu, tik prisimatuoju...Ryt gal reikės pabandyti į darbą eiti.

29. Oct 2013, 12:19

Aga...as irgi apie ta dirza nieko neismanau.. Ka jis duoda ir kur ji isigyti?

29. Oct 2013, 12:18

Mamytes noriu pasiklausti,nieko apie tai nezinau dar,kai pirmagimio laukiuosi. O nuo kiek laiko daug maz reiketu ta dirza detis?

29. Oct 2013, 12:17

Sonatel* super atrodai kokia tu liekna! Labai grazus pilvukas 😛
As imesiu kita savaite fotke palyginimui 😀

29. Oct 2013, 12:09

Oj persiprašau, kažkodėl čia nuotrauka įsikėlė skersa :/

29. Oct 2013, 12:08 Dite*

Dite, nemažai čia tokių primakarčių 😀 Vakar prisimatavau diržą, siunčiau draugei nuotrauką paklausti ar ta puse deduosi, nes man jis truput veržia, nėra patogu 😃 Tai štai ir parodysiu kokie mes dideli 😃 Priaugau 4 kg. Dabar 18 savaitė. Tikiuosi, kad toliau augs tiks pilvuko gyventojas, o ne aš 😃

29. Oct 2013, 11:55

Sveikutes,va katik gryzome is gydytojos pasidare ultragarsa 😀 Kudikelis tai labai judrus pasirode,gydytoja negalejo normaliai nieko paziureti 😀 Vartesi kaip pasiutes ar pasiutusi 😀

29. Oct 2013, 11:45

sveikos.o man ryte sndn buvo vidurius paleide ☹ man su pirmu is vis buvo visa nakti kai buvo 5 menesiai vidurius paleide ☹ o su situ vel prasidejo ☹

29. Oct 2013, 10:12

Sveikutes mamutes 🤣! siandien baisiai miegojau.. laksciau i tualeta kelis kartus nakti, nueinu atrodo pusle spaudzia ir nieko.. malesi maziuke pilve, varciaus varciaus lovoj kaip nesava.. Faktas, kad ne apsilankymas MC priaugino papildoma svori, ant ziemines striukes jau dirzo nebesidedu..☺ augu konkreciai net bijau ant svarstykliu stotis. Kita sav. eisiu pas gine tai pries tai butinai pasisversiu, pranesiu kiek gi as priaugau. O siaip fainiai jau kyso pilvukas yr ka paglostyt 😀

29. Oct 2013, 09:51

Brukne123,tai nuo 16os sav.ir prasideda didysis augimas, cia ne MC turbut 😃
Jau mane ispejo,kad kas dvi sav.mazdaug po 1kg.priauginesiu 😃
O siaip tai baltu pavydziu jau kazka jauciancioms ☺
Man kaip pirmakartei turbut dar laukti ir laukti 🤔

29. Oct 2013, 07:08

Labas rytas 😀 Olenka, sveikinu sūnelį 3 metų proga😀 Maniškiai vakar buvo pašėlę, malėsi pilve visą vakarą👍 Judesiukus jaučiu jau savaitę, tad jau skiriu, kur judesiai, kur šiaip pilvo gargaliavimai😀 Labai malonus jausmas, bet dar labai švelniai jie juda, laukiu stipriau😀 Į žindymo kursus norėčiau nueit, nes nemoku, nežinau, noriu, kad paaiškintų 😀 Į kvėpavimo kursus eičiau nebnt pačioj nėštumo pabaigj, nes gydytoja minėjo, kad retai kada dvyniai gimsta patys, nebent jei abu galvytėm žemyn guli, tai kai sužinosiu kaip guli, tai ir galvosiu, bet manau, pati žinosiu kaip kvėpuot, juk kiekviena ir šiaip skirtingai kvėpuoja, gal man tik maišys kažkoks dirbtinai įvestas kvėpavimo ritmas 😀

28. Oct 2013, 22:01

Fainuolis berniukas sveikinimai 😀

28. Oct 2013, 14:47

oho kiek klaidu privariau 😃 mano maziui siandiena 3 metukai.Aciu uz sveikinimus.Va musu dovanele

28. Oct 2013, 13:28

sveikutes, as ka tik is dantistes grizau nezinau is kur ta skyle atsirado savaitgali kai suskaudo danti. Sianden vel smagu namuciuos tik ryt darban. as jau apsipratau kad man su maistu bus sunkoka vemt nevemiu, bet mesa tai kazkas baisaus 😀
Olenka sveikinimai tavo suneliui su gimtadieniu 😀 kiek metuku suejo? linku visom geros dieneles!

28. Oct 2013, 11:44

sveikos.oj prisimenu ta pirma jausma,man toks kaip kutrnimas buvo 😀 mums jau 17 savaitele baigiasi si 5dieni 😃 beto vakar jus jautete tik neaiskius judesiukus,o mano mazius jau vakar man kaip spyre,tai spyre 😃 vakar siedejau ant grindu prie kompo,mano Sashulia ( sunelis ) lipo ant lopos ie mane netycia uzgavo,per nugara su koja dave,bet ne stipriai.tai kitas lialius kaip i pilva dave,sakau ka susitarete mama musti is dviju pusiu😃 viena i nugara kitas i pilva 😃beto mazius mano klausia kada jau bus lialia ( nes dar nezinome kas bus ),glosto pilvuka,pabucioja ji 😃

28. Oct 2013, 11:36 brukne123

O man toks jausmas tarsi banguotų pilve 😃 Bet nieko panašaus į braižymą. Tiesiog periodiškai užeina tarsi burbuliukai, tarsi bangavimas 😀 Aš taip pat nežinau ar tai yra TAI, pirmas kartas vis dėlto 😃 Taip kad laukiu kol jau normaliai spirs kur į šonkaulius 😀 😀 Aš tai jaučiausi irgi baisiai didelė kokią savaitę kai nepykino, pastarosiom dienom vėl pavemiu ir su apetitu ne kažką, tai vėl liekna 😃 žodžiu..Man atrodo kai jau būsim tikrai pilvotos tada nekils klausimų 😃

28. Oct 2013, 11:07

Aš norėčiau į gimdymo kursus nueiti dėl taisyklingo kvėpavimo, nors jei užrašys planinį cezarį tai tie kursui bus nieko verti.. 😀 Į žindymo kursus manau neičiau, visos susitvarko - neabejoju susitvarkysiu ir aš, dėl to kažkaip mažiau galvoju. Manau jungčiausi prie Sonatelės palankyti mankštą, o gal su gydytojos leidimu net ir baseiną 😀
Man poryt jau baigiasi 16 sav. šiandien pajutau pilve kažką keisto, lyg iš vidaus kas nagučiu braižytų man 😀 Kadangi pirmas vaikutis nesu tikra ar tai yra būtent "tai" 😀 nepasakyčiau, jog tai kutenimas 😀 Be to merginos, nežinau ar čia po vakarykčio MC apsilankymo, dar vėliau pas draugus svečiavomės, grįžau kaip skraidantis balionas išsipūtus ir žiūriu, kad šiandien dar labiau pučiuosiu, turbūt svoris įgavo pagreitį 🤣

🤣🤣🤣🤣🤣

28. Oct 2013, 09:39 brukne123

Aš eisiu nuo sausio mėnesio, žiūrėsiu galbūt irgi stimulus, tad manau dėl to dar susisieksime 😀

28. Oct 2013, 07:39

Nezinau kaip darbe reikes pasakyti,kad laukiuosi,net plaukus nusiraus is pykcio 😃 valdziai keliata varzteliu truksta 😃

1 ... 53 54 55 56 57 58 59 ... 66