2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

31. Oct 2013, 09:57 brukne123

Geriu stiprią kavą 1-2 k. į dieną, nieko neriboju, nes taip dariau ir pirmo nėštumo metu, tiksliau pradžioj negėriau, o vėliau pradėjau gerti, o dabar geriu įprastai. Kraujo spaudimas normalus, bet tiesiog mėgaujuosi skaniu gėrimu 👍

31. Oct 2013, 09:26

Nezinau,kodel galva ta nukirpau, daugelis nukerpa tai ir as is paskos 😃
Be to tik labai mazai zmoniu zino,kad laukiuosi,tai nenoreciau,kad tokiu budu suzinotu 🤔

31. Oct 2013, 08:52

Turiu viena klausimuka, ar tos, kurios geriate kavute su pienu ar be pieno, ar jus ribojate kavos gerima? as klausiau savo gydytojos ji man neuzdraude sako 1 puodelis per diena - ok. Pas mane labai zemas spaudimas is ryto buna, tai kava kazkiek padeda.

31. Oct 2013, 08:45

man vis dar yra to noro ir tikiuosi bus dar ilgai 😉 antram trimeste noras tapo dar didesnis, kai yra noro yra ir veiksmo 😛 😃

30. Oct 2013, 23:37 mellisa

man su pirmu irgi nebuvo noro 😃 bet sitas nestumas mane varo is proto 😃

30. Oct 2013, 23:06 olenka

Man priešingai - dingsta noras nėštumo metu, jei vyras nesivaidentų šalia, tai pamirščiau kaip atrodo 😃

30. Oct 2013, 22:03

mamukai,ar jums irgi buvo taip kad labai norejosi mylietis?man pirmus menesius taip norjosi nors ir dabar noriu ir noriu 😃

30. Oct 2013, 16:19 Sonatel*

Lieknute.... as niekada nebuvau lieknute, gal cia tik taip atrodo 😉 geras balionas jau 😃

30. Oct 2013, 16:04

visos nesciukes grazios,tik man kazkoks pavydas lieknoms megynoms uzpuole 😃 su pirmu taip nebuvo 😃

30. Oct 2013, 15:59 brukne123

Aš sakau dar kartą, nekirpau galvos 😃 tiesiog fotkinaus diržą, o po to prisiminiau, kad jums galima pasirodyti 😀 Nuu brukne bet tu išvis lieknutėlė! 😃 Ir pilvūziukas mažiukas ir labai dailus 😀 Man atrodo nuotraukose mažesni atrodo, nes realiai aš jau kaip balionėlis jaučiuosi

30. Oct 2013, 15:54 Dite*

Oooj gražu gražu gražu! 😀 😀 Mano vakare daryta nuotrauka 😀 Kam tą galvą nukirpai 😃 mane tai nufotkino be galvos, dėl to taip gavosi, nes fotkinau specialiai diržą 😀 Kai turėsiu su galva nuotrauką pasirodysim ir su galva 😃 Aš tai jau ir ryte ir vakare matau pilvuką, prieš tai irgi rytais atrodydavo, kad jis dingsta ir tik vakarop pasirodo 😀 😀

30. Oct 2013, 15:54 brukne123

oj ne su pimu as buvau 25kg priaugusi,su sito manau maziau bus😃kol kas turiu tik +5,bet pilvas ir krutis tai ogo go

30. Oct 2013, 15:49 olenka

Olenka tavo didesnis, nes tavo antras vaikelis pakeliui, taip yra visoms, kurios laukiasi antro, trecio ir t.t. 😉 manau 9-tam menesy susivienodinsim visos 😀

30. Oct 2013, 15:41

oho kokie jusu maziukai pilvukai 😃 mano tai didelis didelis 😃 nors mums jau 17 sav i pabaiga eina ir 18 prasides 😃mano didelis jau nu tikrai atrodo kad esu 5 menesi 😃

30. Oct 2013, 14:56

Pasirodome ir mes 😍

30. Oct 2013, 14:46

Sveikos, koks grazus pilvukas Dite* Šiandien man baigiasi 16 sav. Dabar aišku kur kas stambesnė esu nei pvz prieš keletą savaičių ir tai normalu. Nesuprantu kodėl nukerpat galvas, kad mieste netyčia nesusitiktume ar kad nepaaiškėtų, kad kuri nors kurią nors gal pažįstam 🤣😃😛

30. Oct 2013, 14:03 Dite*

svarbu maziau klausyti mociuciu i bus pienelio patikiek.as su pirmu buvau durna klausiau,dabar su antru zinau kaip maitinti ir nedarysiu situ durnu bedu,kad dingtu pienelis.ie mano Sasha gime neisnesiotas ne del dirzo,pas mane poblema su berniokais.su vyriskais hormonais nuo ju gimda silpnieja reikia uzsiuti ja,kad isnesiociau berniuka iki galo,su mergaite tokiu problemu nebutu

30. Oct 2013, 13:47 Dite*

Bus to pienelio, tik reikia labai norėti, stengtis ir nenuleisti rankų, o lengva retai būna pirmus mėnesius, bet jei iškenčiama, tai po to vienas malonumas. Man dabar jau ne koks malonumas maitint mergaitę, mažinu, bet nei velnią čia nesigauna ☹

30. Oct 2013, 13:41

Sonatel*---ale ir grazus tavo pilvukas 👍
Man 16 sav.,bet mano turbut didesnis ☺. O cia ryte ar vakare foto daryta? Nes ryte pas mane spygute tokia, o ant vakaro gerai isdrimba
Ta proga ir as savo prikabinu. Galva nukirpau🤣. Cia daryta vakare (pas mane vakaras ryte,nes dirbu naktinej). Realybei sakyciau didesnis 🤔

30. Oct 2013, 13:35

---Olenka-dirzas ne tik reikalingas jei vaikscioti sunku (cia turbut turejai omeny problemas su nugara),bet ir padeda isnesioti vaikeli t.y. nepagimdyti anksciau laiko (aisku kiek tai imanoma,juk visko nutinka). Pvz. mano drauge turejo gimdyti sausio pirmom dienom,bet gydytojai apziureja ja pasake,kad tikriausiai gimdys bent 3 savaitem anksciau,tai rekomendavo dirza nusipirkti. Tai nusipirko ir isnesiojo iki galo 😀. Kazkaip gimda tada ne taip greitai nusileidzia ar kazkas pan. Bet,kad pinigu metumas tai sutinku, gana nemazai kainuoja 🤔. Ebey permciau akim,tai net ten man ne pigu pasirode...

O as tai su maistu dirbu, tai siandien kaip tik bendradarbis sudauze gal 3-4 pilnas dezes vyno ir sampes. Tai kvapelis mygom pasklido. Man patiko tas kvapas ☺. Is tiesu tai pasiilgau jau siek tiek.
P.S.patiko alkoholio, o ne alkoholiku kvapas 😃

---Mellisa-sveika prisijungus 🌷. Kad ir pas mane taip butu to pienelio ☺. Labai labai tikiuosi,kad galesiu pati maitinti...

30. Oct 2013, 13:06

o mane alkogolio kvapas jau senai vercia pikinti ☹ as dirbau barmene labai ilgai 😃is tu laiku smirda man 😃 ir is manes vaikinas visa laika zvenge,kaip as galiu atspieti ka jisai yra geres 😃 netgi jeigu isgria tik taurele 😃 man dar liko is tu laiku.

30. Oct 2013, 13:03 olenka

Mūsų giminėj moterys daugiau nei 38 sav. neišnešioja, tai spėčiau dar gegužę kaip tik 😃

30. Oct 2013, 12:56 mellisa

prasom junkis 😃 as igi manau tavo bus geguze,o mano netgi kovo 😃

30. Oct 2013, 10:26 Sonatel*

Gerai, kad supratingas nereik sakyt kaip tu man smirdi, tik pasakau, kad nepustu i mane ta prasme nekvepuotu arti ir pats nuzygiuoja miegot i kita lova 🤣

30. Oct 2013, 09:24

Sveikos 😀 Mums 7 sav. 😀 Mažiukai dar esam 😀 Aš iš Vilkaviškio raj. Šiaip nesu čia naujokė, lankausi nuo 2009 m., tik va buvo atvejai, kai dingdavau 😀 Aš alkoholio dorai neragavus nuo 2011 m., nes laukiausi, po to ilgas maitinimas, kuris trunka iki šiol ir dabar vėl lauktas nėštumas, tai įtariu, jog kažko paragausiu tik kokiais 2015 m. Kalėdų proga, jei vėl maitinsiu ilgai 😃 Nors buvo vasarą, kad jau išgerdavau pusę taurės šampano gal porakart, bet apsinešimui pakakdavo ir gurkšnio jau 😃 O maniškis vartoja labai retai ir retas atvejis, jog jausčiau kažką, bet kai jau jaučiasi, tai išmetu taip musę iš lovos 😃

30. Oct 2013, 09:04 brukne123

Reikės ir man jį ant sofkutės siųsti po baliukų 😃 Nes tas kvapas...ojej nemoku papasakoti kaip man jis nepatinka 😃 Anksčiau net nejausdavau. Bet net nemalonu žmogui sakyti "siaubas kaip tu man smirdi, gal eik ant sofos" 😃 Aš truput juokauju 😃 Bet taip išeina 😀 😀

30. Oct 2013, 09:01 mellisa

Sveika prisijungusi 😀 Tai padėk suskaičiuoti kiek čia tau dabar to laiko 😀 Iš kur esi?

30. Oct 2013, 08:36

NUSISUKUS į vieną pusę* taip norėjau parašyti 🤣

30. Oct 2013, 08:34

Labas Mellisa 😉 prašom prašom į mūsų ratelį 😀
Man išgėrę žmonės taip pas smirdi, laikaus atstumo, o vyras supratingas būna po kokios šventės pasikloja lovytę svetainėje, kad man nereiktų primygtinai miegoti nusisikus į vieną pusę 👍

30. Oct 2013, 07:23

Labas rytas 😀 O man matyt hormonai dvigubi permušė alkoholio norą, man net skaitant apie jūsų taures, bokalus ima pykinimas, nesinori alkoholio nei kiek, netgi per vakarėlius man smirda geriantieji😃 Visada galvojau, kad nėštumo metu bus sunku laikytis, bet gi žiūriu visiška abstinencija mane ištiko😃

1 ... 52 53 54 55 56 57 58 ... 66