2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

07. Nov 2013, 17:07

Aš paklausiau savo daktarės, ji liepė žiūrėti ką valgau ir papildomai nieko negerti, neva tai irgi ne natūralūs priedai..Žodžiu taip ir likau nesupratus. Taip pat domina jūsų gydytojų nuomonės šiuo klausimu.

07. Nov 2013, 16:36

Sveikos mamytes. Ar jus jau pradejote gerti papildomai nesciosioms vitaminus? Vakar kai buvau pas gine ji man rekomendavo pregnacare plus. Gal kas vartojo juos? Kokia nuomone del ju?

07. Nov 2013, 14:36

Na va!!! Pasirodo galima ir neapkiusti 😀 Super aš palaikau 😀

07. Nov 2013, 14:19

Tai žinoma, ir kalbos negali būti. Tiesiog mane baugina moterų kalbos apie jaunas mamytes pajuodusiais paakiais kartais nueinančias į maximą, pamiršusias kas yra makiažas, aukštakulniai, draugai ir šiaip socialinis gyvenimas 😃

07. Nov 2013, 14:16 Sonatel*

Taip, tu teisi, tačiau ne visur ir ne visada eina išeit su vaiku 😀 Su vaiku nenueisi į siaubo filmą, kad ir šiaip į kiną 😃 Vis dėlto viską diktuoja mažiukas, ypač pirmaisiais mėnesiai arba kol maitini pati 😀 Žiemą sunkiau bet kokiu atveju, vasarą ir pampersą pakeisti rasi daug greičiau kur ar pamaitinti. Aišku, daug kas priklauso nuo vaiko, gerai, jei ramus, o jei vos įdedi į auto kėdutę ir dūdos paleistos, tai sudėtingiau. Bet prisiderini, kai nori bet kokiu atveju daugiau ar mažiau 😀

07. Nov 2013, 13:56 Dite*

Man kolkas lengva kalbėti 😃 Beeet....aš labai tikiu, jog kiekviena pasirenkam kaip gyventi su vaikeliu. Jei iki šiol niekur nėjai tai ir neisi toliau, jei gyvenai aktyviai, manau tiesiog natūraliai neišeitų užsidaryti tarp keturių sienų su vaiku. Linkiu, kad kiekviena turėtume noro ir jėgų aktyviai gyventi, gerai atrodyti, domėtis kas vyksta už namų sienų 😀

07. Nov 2013, 12:34 mertise

Į dekretą galima eit nuo 30 sav.

07. Nov 2013, 12:26 Sonatel*

Aš ėmiau 2 m. ir dabar vėl imsiu 2 m., bet vien dėl vaikučių, nes į darželį tokie per maži dar, nors mano pana pasirodo drąsi, tai gal rudenį kulniuos į darželį, bus matyt 😀

07. Nov 2013, 12:24 brukne123

Ačiū, eisiu kitą sav. jau tikrai, mano ginekologė dirba vos kelias dienas ir kelias val. per sav. Dabar jau viskas tvarkoj, dėkui Dievui, o ir buvo tai dėl persistengimo, nėra lengva ir lauktis, kai silpna, pykina ir mažu vaiku rūpintis 😀

07. Nov 2013, 12:22

Sveikos 😀 Ditė teisingai sako, kad pabos ir namie su vaikučiu, nes iš patirties sakau, kad tai visiškai kitoks gyvenimas nei einant į darbą 😀

07. Nov 2013, 12:13

Sveikos, as nusprendziau imti 2 metus, po 1,5m. ziuresiu, galbut pusei etato grizinesiu jei matysiu, kad yra reikalas. Kaip Sonatele sake, mano planai kaip ir jos dziaugtis tuo, ko nemaciau, negalejau tureti per 6 darbo metus ofise, tai yra saules spinduliais, grynu oru, gamta ir stebeti visus metu laiku pasikeitimus ir t.t. 😛 Mertise, i dekreta isleidzia nuo 30 savaites, tikslia dekreto data turetu pasakyti ginekologas.

07. Nov 2013, 11:00

Sveikutes, ar jus skiepijates nuo gripo? As siandien pasiskiepinau. Dar laukia susitikimas su akusere idomu kaip seksis labai tikiuosi, kad pasiklausysim paslapciuko sirdeles 😀. As kaip per pirma nėštumą taip ir per ši rūpestingai visur lankausi. Smagu ir vėl prisiminti viską 😀. Aš ir tikiuosi kad nuo vasario jau būsiu dekrete, kaip ir dauguma čia rašet imsiu ir atostogas poto jau dekretas. Kaip ir su pirmu tikiuosi metelius namuose būsim daugiau čia Danijoj ir neduoda. Pavydžiu Lietuvoj draugem kurios gali vaikutį auginti iki 3 metu.

07. Nov 2013, 10:45

Man bus 7 mėn kai oficialiai turėčiau išeiti, tiksliai net nežinau kelintą sav 😀

07. Nov 2013, 09:07

Man kadangi pirmas dekretas ir pirmos gyvenime tokios ilgos atostogos, jau susiplanavau veiklos, jog net nežinau kada reikės ilsėtis 😃 Aš tai vertinu kaip progą užsiimti ne darbine veikla, aišku skirti daugiau laiko sau ir namams, išmokti to naujo, apie ką ilgai svajojau, bet neturėjau laiko, perskaityti knygas, kurių neperskaičiau...Žodžiu jei planuočiau sėdėt ir žiūrėt TV manau tikrai bijočiau dekreto ir visai nenorėčiau tų ilgų atostogų 😃 beje jūs kuriam laikui išeinat? Aš planuoju metelius 😀

07. Nov 2013, 08:47 mellisa

Melissa, sveikute, pasirodyk ginekologui, nebedelsk. Nueik kad ir su vaikeliu jei neturi kam palikti, juk vizitas netrunka ilgai. Skausmai pilvo apacioje, tepliojimai nera gerai. Reikia tikrintis, kad nebutu uzdegimu ar kokio bieso. Priimk kaip draugiska patarima 🤗 😉

07. Nov 2013, 06:59

Labas rytas 😀 Tai va aš tos euforijos laukiu, o rutina kaip rutina, neišvengsi gi 😀

07. Nov 2013, 00:03

Atsibos ir dekretas, pamatysit 😃
Zmoniu pasiilgsit, progos pasitempti, pasigrazinti...Turiu pora draugiu,tai man jos puikus pavyzdys. Jos ir isejimas i Maxima kaip i muzieju koki 😃. Aisku is pradiu auforija, bet paskui rutina uzgrauzia daugiau maziau visas 😀

06. Nov 2013, 23:05 olenka

Man dar nepamirštas pirmojo nėštumo kartais net perdėtas rūpestis, tai dabar tokia ramybė, kad net per daug, nes dar nebuvau pas gyd., aišku, buvau ligoninėj tris kartus, kai stipriai maudė pilvą ir nėštumo dar nematė, po savaitės jau matė ir kai tepliojo rudai, o įskaitai nebuvau dar.

06. Nov 2013, 21:50 mellisa

o as atvirksciai save labiau priziuriu per si nestuma,ka valgau,kada pas daktarus,kur dirbu.

06. Nov 2013, 21:43 *Melagėlė*

Ir aš ir aš ir AŠ laaabai laukiu kada tuo mėgausiuosi !!!! 🌷

06. Nov 2013, 20:40 olenka

Man šis nėštumas irgi sunkesnis, jau vien tie kiaurą parą pykininimai varo į kapus, mažai ką galiu ir noriu valgyti. Vakar vakare net rūgštys kilt pradėjo, su anuo nėštumu vos kelis kartus kilo į pabaigą, o su šiuo jau dabar. Atsipūtus dėl to, kad visai nesirūpinu, neskubu pas gyd., nesimaitinu kaip reiktų, bet gal dėl to, kad viskas fui.

06. Nov 2013, 20:33 *Melagėlė*

oj kaip tau baltai pavydziu 😃 nes as isimiegoti negaliu,turiu princakuris keliasianksti ☹ mellisa kaip saunu,o man atvirksciai kazkaip sunkiau per si nstuma ☹

06. Nov 2013, 20:30 olenka

Taip, bet dar tik šeštadienį 😀 Bet koks man šis nėštumas atsipūtimas, tai net gėda ...

06. Nov 2013, 20:21

Sevda, su sūneliu🎉 Man dekretas paskaičiuotas nuo vasario 1d, bet ir aš žadu imt atostogų, imsiu visas, kiek tik duos, nes nežinau, ar dar grįšiu į šį darbą 😀 Negaliu sulaukt to palaimingojo dekreto, kai galėsiu rytais miegot kiek noriu, kai visi šeštadieniai ir sekmadieniai ir ne tik bus laisvi, kai galėsiu veikt ką noriu ir tuo mėgautis 😀

06. Nov 2013, 20:21 mellisa

jau 9sav,kaip saunu

06. Nov 2013, 19:42

Sveikos, kokios džiugios žinios pas visas 😀 Man terminas pagal mano apskaičiavimus birželio 14 ., bet įtariu, kad gims gegužę 😀 Dar pas gyd. nebuvau ir nežinau kada nueisiu, tiesiog nėra laiko, vyras daug dirba, o dukrytę nėra pas ką palikti. Jau šeštadienį mums sueis 9 sav. 😀

06. Nov 2013, 17:12 mertise

nu va kaip saunu.as kai buvau echo tai man buvo 12dienu ir 6 dienos,taibuvo ketvirtadienis,openktadieni jau suejo 13savaiciu,sndn mums 18sav,o si penktadieni bus 19sav.

06. Nov 2013, 16:02

Labas vakaras mamyte, norejau ir as pasidalinti savo dziugiom naujienom 😀 mano data nustatyta balandzio 7d 😀 ir jai gydytoja gerai mate, tai turesime suneli 😀

06. Nov 2013, 12:52

Oooj atostogos atostogos kaip saldu 😀 😀 Aš tai žadu išeiti prieš šventes 😀 Bet tiksliai dar nesusidėliojau.

06. Nov 2013, 10:29

sveikos 😀 nu va saunu,kad mergaiciu daug 😃musu tikriausiai berniukas bus,nes kai klausiesi sirdutes,daktare pasake labai stiprus duziai,tikriausiai berniukas.bet echo eisiu 15lapkricio kai sueis lygiai 20sav 😃tikiosi pasirodys,nes pirmas buvo slapukas,bet jauciau kad bus sunelis😃manjeigu daktare leis tai as ant svienciu planuoju atskristi i Lietuvele 😃 mertise mano ternimas 04,04,2014 bet manau kovo pabaigoje jau laikisiu savomaziuka ant ranku 😃

1 ... 49 50 51 52 53 54 55 ... 66