2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

09. Nov 2013, 17:30 Dite*

Man gydytoja net uzrase,kaip jie vadinasi. dazniausiai buna,kad pamirstu pavadinimus 😃 paprasiau,kad zrasytu,kad zinociau koki reikia nusipirkti. dar gal reiks su savo seimos gydytoja pasitarti del ju,idomu kokia jos nuomone butu dar siuo klausimu.

09. Nov 2013, 17:06 Sonatel*

as irgi geriau nakti i sndn ryte,bet bijau daug jo gerti

09. Nov 2013, 17:02

Na laikykis, žinau ką reiškia, aš tai gėriau nuo skausmo paracetamolį, nes buvo neįmanoma kentėti...

09. Nov 2013, 16:54 Sonatel*

eiti tai eisiu butinai,bet tik pirmadieni,o iki to laiko teks kentieti ☹

09. Nov 2013, 16:48

Na reikia eiti vistiek pas dantistą, kiek taip kankinsies..Gal užteks higieną padaryti ir viskas 😀 Aš šį mėnesį irgi žadu eiti.

09. Nov 2013, 16:46 Sonatel*

jeigu taip butu lengva ☹ man su pirmu irgi isrove dantukus protinius 😃o cia skauda jau kitas,ir beto UK cia kaip girdejau nescioms ir netaiso dantu ☹ oj oj bet visa nakti nemiegojau

09. Nov 2013, 16:38

Man kai skaudėjo dantenas nėštumo pradžioje, kankino siaubingi skausmai nuėjau į gerą kliniką išrovė protinį dantį ir problemų tarsi nebūta 😀 Reikėjo tik rasti normalų gydytoją, nes vienas išvis liepė paskalauti ir neva praeis 😀 Sakė neraus besilaukiančiai. Bet palengvėjimas neišpasakytas 😀

09. Nov 2013, 15:55

sveikos.kokie jusu pilvukai maziukai 😃 mano kaip ir melageles,nors nesioju tik vienamaziu😃 man baisiai skauda danti ☹ nieks nepadeda,nei skalavimas druska niekas,o tableciu nenoiu gerti ☹

09. Nov 2013, 14:46 mellisa

O mes dar buvom po to su viskas iskaiciuota viesbuty 😃 tai as vietoj to, kad visko noreciau ir siaubciau stalus laika leidau vemdama po tris kartus per diena...tad zinok tau tikrai dar lengvai ir viskas tuoj praeis 😀 😀 ir valgysi balta misraine kibirais kaip as dabar 😃 o stai ir musu seimynele ir pilvuziukas 😀 jau ikopem i 20 sav 😀

09. Nov 2013, 11:04 Sonatel*

Oi tada man dar geriau nei tau ir nėra ko skųstis man, nes nevemiu, tik žiauriai pykina, bet tikiu, kad iki Kalėdų praeis, juk reiks kažkam stalus siaubt 😃

09. Nov 2013, 08:56

Oho kaip graziai augate 😀 labai grazus pilvelis, tu tokia liekna kaip ten telpa du 😀)

09. Nov 2013, 08:43

Aš turiu tik prieš tris savaites darytą foto, tada pilvinukams buvo 15 savaičių, va mano grožis 😀

09. Nov 2013, 08:17

Kol seimyna miega as dar jums parasysiu 😃 papasakojus uzpludo atostogu prisiminimai, pasidalinsou akimirka is apvemto laivo 😃 cia musu maziukei jau beveik trys menesiai. Paskui parodysiu vakarykste nuotrauka, atrodo, kad emem augti valandom 😀 butu smagu ir jus pamatyti 😀 pasilyginti pilvuzus 😀

09. Nov 2013, 08:04 mellisa

Sio meto net nenoriu prisiminti...vemiau visur visada ir nuo visko. Mes dar keliavom tuo metu automobiliu per puse europos tai atostogu nenoriu prisiminti...tik pasiekiam viesbuti ir manes nera miegu, kiekviena degaline apvemta, plaukem laivu viena diena tai puse laiko tulike...zodziu tuom noriu pasakyti, kad tu tikrai ne viena ir gal kazkiek paguosti, kad vistiek turi baigtis - stai dabar jo po barus siauciam 😀 laikykis, daugeliui cia taip, tie negalavimai savalaikiai...

09. Nov 2013, 07:57

Labas rytas 😀 melagele tai lengvos tau darbo dienos ar kantrybes reikia palinketi?😀 kai du tai ir i dekreta galetu anksciau isleisti 😀 laikykis!!! Mes tai vakar balevojom visa seimyna 😃 mes su pilvuzu pasveikinom kolega su gimtadieniu, paskui prisijungem prie tevelio & co nuejom i paparaciu bara, zodziu tuom noriu pasakyti, kad savijauta kolkas tpu tpu bet puiki. Jau daugelis norejo miegoti, o mes sokti! 😀 tik po dvieju nealkoholinio alaus siandien trosku 😃 jauciuos kaip gerai pabalevojusi... Bet prie kompanijos visai norisi kad ir vyno be laipsniu, Brukne minejai, kad megsti torresa, isnarsiau parduotuves niekur neradau, kur jo gaut?

09. Nov 2013, 07:47 brukne123

As taip pat kai suzinojau tai linksma nepasidare, nu fak 😃 striju profilaktika juk nelaukia!!!😀 😀 na ka darysi, mums negalima nervintis 😃

09. Nov 2013, 07:24

Labas rytas 😀 Aš mėgėja buvau miegot ant pilvo, dabar jau nebeišeina 😃 Vaikai mano juda kas dieną, vieną kartą stipriau, kitą silpniau, tad žinau, kad abu yra😀 Visą naktį sapnavau košmarus apie badymus peiliais ir mano vaikų engimą giminėj, taip negera buvo atsikėlus... O dabar į darbą keliausiu, galva kažkokia keista, jaučiu sunku man bus išdirbt šiandien vienai. Būtų galimybė, jau dabar imčiau dekretines, nes jau tam tikrais atvejais jaučiuosi nepajėgianti atlikt savo darbo.

09. Nov 2013, 01:56

---Kristina---o tau tikrai osteocare sake naudoti? Jei turi nusipirkus gal gali paziureti ar sudetyje yra gliukozamino. Klausiu,nes turiu problemu su klubu sanariais. Iki nestumo vartojau gliukozamina,tai padedavo, bet paskui paskaiciau,kad nesciosioms jo draudziama. Tai galvoju dabar, nes tada ir as vartociau,jei nemaisai su kokiu kitu pavadinimu 🤔.
Beje, vartojau Pregnacare plius. Juos jau pabaigiau. Negaliu pasakyti ar padejo jie kazkuom, juk kai padeda retai pastebim. Siaip pavyzdingai vartojau, vaikutis gerai vystosi, tai gal ir naudinga buvo 😀

Ant pilvo niekada nemiegodavau,tai bent to nepasiilgsiu 😀

08. Nov 2013, 21:37

man atroddo per nestuma mes visos pasiilgstam miego ant pilvo 😃

08. Nov 2013, 21:06

Mano savijauta nepavydėtina ... čia man taip atrodo, nes pykina kiaurą parą, nieko negaliu valgyt, atrodo užsimanau - kąsnį į burną ir jau nebenoriu ... ☹ Pastebėjau, kad ir kantrybės stoka, o mano mažoji tokia zirzė pasidarė, kad net balsą keliu ☹ Gal nenuprotėsiu. Mums ryt 9 sav., kopsim į 10 sav. 😀 Mano mėgstamiausia miego poza ant pilvo, po gimdymo pirmą parą jau atsiguliau ant pilvo, tai net seilė nutyso iš malonumo 😃

08. Nov 2013, 20:11

nu va svarbu kad maziukas juda 😃o mano mazius man jau ramybes neduoda vakarais ir apie 5 ryto 😃 vakare negaliu rasti inkamos pozos miegoti,beto jam labiausiai patinka kai uzmiegu ant kairiojo sono 😃betkoluzmiegu tenka pavartytis,nes atsigulu ant kaiiojo sono,jam kazkas nepatinka,pradeda vartytis 😃 o ryte kai einu i tualeta,visa laika apie 5-6val,kaip laikrrodys 😃 tada vel negali jisai uzmigti 😃

08. Nov 2013, 20:02

sveikos,o mes sndn jau pereejome i 19sav,mums liko jau pusele 😃 Bet taip greitai tos 19sav pralieke.o man pvz irgi miego truksta baisiai ☹ as galiu ryte miegoti iki 9-10val,o paskui dar su mazium diena pora valandeliu,ir i vakaravis vien 21val jau vaikstau kaip lavonas ☹ jeigu mazius uzmiega as kartu su jo einu gult,tik pasiekia galva pagalve,manes jau nera 😃Mertise o kaip tu jau jauti judesiukus stiprius?o as eisiu i dekreta jeigu viskas bus gerai,vos ne paskutine diena.

08. Nov 2013, 15:23

Sonatele, turbut jau gavai sms, kad uzsisakytas BIO-Oil veluos kone visa menesi? As takia sms gavau, ot ŠMIKIAI kokie 🤣

08. Nov 2013, 10:20

Del vitaminu,gydytoja patare nusipirkti pregnacare plius ir dar papildomai nuo 16 savaites pradeti gerti pregnacare osteocore kalcis+d3 vit. Ir iki 12 savaites geriau folio rugsti ir pries pastojima ja,o dabar jau baigta su folio rugstymi.

08. Nov 2013, 07:08

Labas rytas 😀 Aš į dekretą eisiu nuo 30 savaitės, prieš tai atostogas pasiimsiu 😀
Vaiko priežiūros atostogų eisiu 2 metus, nes man taip labiau apsimoka, kadangi dvyniai, pirmus metus gausiu 100 procentų, antrus 80 procentų, tai ir būsiu tuos du metus su mažiukais 😀

08. Nov 2013, 00:31 brukne123

Aciu uz toki issamu komentara, paklausiu ir as del zuvu tauku. Mityba tikrai nera labai subalansuota kad ir kaip stengciausi, kaip ir kazkas sake naturalu, kad ziema maziau vitaminu gaunam, maziau produktu is mamos darzo, o taip norisi, kad vaikeliui nieko netruktu...Dziaugiuosi bent tuo, kad ne mano vienos daktare nusprende, jog piliuliu nereikia 😀

07. Nov 2013, 20:55

o mums irgi liepe gerti vitaminus 😀 geriame pregnacare original pabaigsime ir pradesiu gerti pregnacare plius😀 su pirmu geriau tik folija,paskui magni,su sito liepe gerti,nes ziema jug nesiosiu vaikeli,o ziemavitaminu organizmeir taip truksta

07. Nov 2013, 20:44 Kristina*

Kristina, pregnacare as naudojau tuos specialius pries pastojima, bet taip ir nebaigiau gerti visos pakuotes, man apskritai kancia vitaminus gerti as ju nelabai pripazistu ir nemegstu tu piliuliu. Kai suzinojau, kad laukiuosi nedelsiant pradejau gerti folio rugsti, kad nepamirsciau isgerti net buteliuka laikiau prie dantu sepetelio 😀 po 12 savaites gydytoja sake folio rugstis savo darba atliko ir toliau liepe pereiti prie zuvu tauku, tik as pamaniau kam tas piliules ryt gal geriau skystus zuvu taukus nusipirkau tai ziaugciojau visa laika buvo kancia gerti taip gal savaite pratempiau ir nusipirkau kapsules geriu iki siol ir ilgai dar gerti reikes, o kai paklausiau del kitu vitaminu pvz kalcio, tai daktare pasake, kad kalcis yra magnio priesas, dar klausiau del odos gal man pagerti vidamino D, taip pat sake atsisakyti. Siuo metu nieko nesake is maisto, kad reiketu vengti tai viska ko tik uzsinoriu ta ir valgau 😀 Sonateles daktare ta pati pasake kaip ir mano kazko papildomai nieko nereikia persistengti vartoti, nebent pats daktaras pasakytu. Kiek skaiciau zuvu taukai nepamainomi vaikelio vystymuisi.

07. Nov 2013, 18:33

Dėl papildų, tai žadu gerti vėliau, mums mažiau nei čia daugeliui mamyčių, tik beveik 9 sav. esam 😀 Mano gyd. už papildus, kai reikia, nes retas maitinasi kaip reikia, kad nieko netrūktų, ypač žiemą.

07. Nov 2013, 18:31 Sonatel*

Čia jau yra aplaidumas. Atvirai, tai aš niekad tiek nesipusčiau kiek dabar, nes laiko nebuvo, mes su mergaite drožiam į miestą kaip damos, net vyrai kabina kartais 😃 O gerai, kai vaiką yra kam palikt, maniškis ilgai dirba, tai nakčiai nerandu kur išeit mažam mieste, nei kino teatrų, nieko nėra, o draugės beveik visos emigravę 😀 Bet mes su dukryte kasdien nemažai laiko vaikščiojam mieste, nelabai yra ką daugiau sugalvoti.

1 ... 48 49 50 51 52 53 54 ... 66