2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

24. Nov 2013, 20:40

Dėl vyro dalyvavymo - jis pats nuo pradžių norėjo, aš nežinojau ar to reikia ar ne. Čia mes pamatėm, kiek jis gali būti naudingas. Jei tarpusavio santykiai yra tikrai tvirti vyras gali labai padėti ne tik morališkai, bet ir fiziškai. Galiausiai gali būti ne gimdymo metu, o kol vyksta sarėmiai...Iš gimdymo galima ir išvyti 😀 Už tave niekas to darbo nepadarys, bet šokolado ir vandens juk smagu jei paduos 😀

Dėl paskaitų - dalyvavo kelios šeimos kurioms antras vaikas, viena mama kurios jau trečiasis. Paskaita ne tik sužinoti tai, ką jau ir taip praėjai, bet ir praplėsti akiratį, tiesiog veja žingeidumas...Ir tai pasiteisina.

Brukne, antroj daly buvo daug praktikos 😀 Vyrus mokė daryti masažą, rodė įvairius judesiukus 😃 Vos ne latino šokiai 😀 Rodė, kurias vietas masažuojant moteris gali labiausiai atsipalaiduoti, įvairias pozas kaip galima kentėti sarėmius...Daug praktikos. Vyrui buvo labai nauja, įdomu, reikalinga.

Mano pareiga pasidalinti ir rekomenduoti 😀 Tačiau kiekviena renkasi pati 😀 Mūsų mąstymas apie gimdymą, kaip ir sakiau, pasikeitė kardinaliai.

P.S. reikia turėti galvoj, kad gydytoja yra natūralaus gimdymo šalininkė ir visas kursas yra apie tai, kaip yra gamtoj 😀

24. Nov 2013, 20:00 Sonatel*

Kaip faina, kad neteko nusivilti!!! Super 😀 Sonatele, tik norejau pasiteirauti, ar buvo kazkiek praktikos kursuose, kvepavimo, atsipalaidavo pratimai? Dekui uz ats.😉
As nesu pries, kad vyras dalyvautu, taciau neversiu jo primygtinai, tegul artejant laikui pasirenka pats 😀

24. Nov 2013, 19:39

Sveikos 😀 Nedalyvavau su pirmu nėštumu jokiuose kursuose, tik apie žindymą, nesiruošiu ir dabar, nes dabar jau daug kas žinoma ir taip 😀 Šiaip gerai tie kursai, kai viskas vyksta vietoje, tačiau jie nevyksta mažesniuose miesteliuose, o vykti į Kauną ar Vilnių ne visada įmanoma, kai abu dirbantys. Man asmeniškai pakako perskaitytos literatūros, neina to lyginti kai išgirsti, tačiau čia kaip kam.

24. Nov 2013, 19:34 Sonatel*

saunu kad tau patiko 😀 kadangi as jau viska praejau musu jau kursai nedomina 😀 antra karta jau lengviau 😃o as pvz pries kad maniskis dalyvautu per gimdima,pirma pagimdziau pati ir antra.nzn kodel,bet as gal kaip senais laikais 😃 kad tai moters dalia ir moteris turi tai praeiti pati 😃 gal labai jau sena esu 😃

24. Nov 2013, 18:45

Labas, mamytės 😀 Mes grįžome vakar iš penkias valandas beveik trukusių Sveika pradžia kursų - GIMDYMAS su Banga Kulikauskaite 😀 Neskleisiu čia erezijų, bet mums su vyru laaaabai patiko 👍 Atsakė į daugybę klausimų, visiškai pakeitė požiūrį į gimdymą, labai padėjo man pačiai suprasti koks svarbus gimdyme vyro vaidmuo - vyras tik dar labiau nori dalyvauti ir jaučiasi labai labai reikalingas..Tiesiog rekomenduoju šias paskaitas. Eisime ir toliau. Beje, kažkada kažkur kažkas sakė, kad gali patarti mama ir močiutė. Nieko panašaus 😀 Kursai tai ne patarimų kratinys, bet nuosekli paskaita apie gimdymą nuo A iki Z. Taip pat ir klausimui - kaip suprasti kad jau gimdau - skiriamas pusvalandis atsakyti.

23. Nov 2013, 13:52

sveikos 😀 o as suku galva del maziau Kaledines dovaneles ☹ Tevai jaui atskrenda 24grodzio,jiems pasakeme kad biletus nusipirkome.Dovanele gavosi jims pati geriausia,labai apsidziauge.tai pas mus bus iki 29grodzio,nes paskui jiems i darba ☹ bet nors tiek pabus.tai dar galvos skausmas su sofa 😃kur migoti reikes jiems.tai va taip ir sukosi visas dienas,ieskodama dovanos ir sofos 😃

23. Nov 2013, 07:34

Labas rytas 😀 Aš apie gimdymą dar negalvoju, kai išeisiu į dekretą, tada jau gal ir galvosiu 😃 Olenka, su šauniu pasimatymu🌷 O aš šiandien keliauju į darbą, va taip prasideda savaitgalis 😃

23. Nov 2013, 00:06

*ten turejo buti 1-2cm.atsidarymas 😃

23. Nov 2013, 00:05 olenka

Sveikinimai!!! Mums pirmadieni bus 😀. Kazkaip manom,kad berniukas, nors pirmine nuojauta mergaite buvo 😃. Ziuresim 😀
Pas mus irgi pirmas vaikutis bus. Po pirmojo persileidimo,tai man tik nestumas,ne gimdymas baisus yra. Juk nenumirsiu be gimdydama, o su vaikeli dar iki gimdant visko gali buti. Aisku yra daug klausimu,kaip ten viskas bus,ar galesiu pati gimdyti (turiu klubu sanariu problema),ar pavyks isnesioti iki saugaus termino,ar suprasiu,kad tai jau TIE saremiai (pilna istoriju,kai su silpnais skausmeliais nuvaziavo,o sako pilnas atsidarymas...ir atvirksciai, moteris vos ne mirstanti nuvaziuoja,o sako 12cm.atsidarymas-vaziuokit namo). Zinau,kad vieno atsakymo i siuos klausimus nebus,tai kol kas darau ka galiu daryti: rupinuosi pilvelio gyventoju 😍.
Ir tau --erika ir redutis-- patarciau geriau galvoti apie pati nestuma, o ne apie gimdyma 😉

22. Nov 2013, 21:46

sveikos.mes jau po paskutinio kol kas skano 😀vl sukriziavome kojites ir iki galo nemate,bet sako kaip ir pirma karta tikriausiai berniukas 😃mazius mums nusisypsojo kai ji ziurejome,si karta gulejo kaip reikia 😃 mes jau uzaugome iki 20sm,bus nemazas vaikinukas jauciu 😀

21. Nov 2013, 23:24 erika ir redutis

Labas, man pirmas nestumas, paties gimdymo proceso neidealizuoju, nusiteikus, kad teks praeiti ir ugni, ir vandeni, bet tuo paciu del to nedramatizuoju, juokaudama sakau, jei nepagimdysiu pati, isiims per virsu, juk viduj nepaliks 😃 viskas bus dievo rankose ir nusiteik nebauginanciai, patartina maziau skaityti ar klausytis istoriju apie nenusisekusius gimdymus 😀 gyvenk ir dziaukis sia diena bei rupinkis uzgimusia nauja gyvybe! Su paciais geriausiais linkejimais!!🌷

21. Nov 2013, 21:49 erika ir redutis

tau reikia paziurieti paprastai i pirma vaikeli ir visos tavo baimes dings patikiek.o del baimes,mano pirmas mazius gime neisnesiotas,pirmas nestumas is vis buvo nesivystantis,ir as nebijojau trecia karta pastoti.svarbu tikieti ir viskasbus gerai

21. Nov 2013, 18:29 erika ir redutis

Nors man darė cp, kurio labiau bijojau nei natūralaus, tačiau niekur nedingsi, skauda ir vienu, ir kitu atveju.

21. Nov 2013, 18:03 erika ir redutis

Aš gimdysiu pirmą vaiką, neįsivaizduoju koks tai jausmas, teoriškai suprantu, kad ne pats maloniausias 😀 bet baimės tai patirti neturiu. Kažkaip dzin tas skausmas - niekur juk nedingsi. O jei žiauri baimė kalbėkis su gydytoju, gal turės patarimų 😀

21. Nov 2013, 17:59 Kristina*

Manau keliauti pas gydytoją 😀

21. Nov 2013, 17:39

Sveikos,nebezinau ka daryti,dantena istynusi ir nebezinau ka daryti,labai nemalonus jausmas.

21. Nov 2013, 16:03 Dite*

sveikos.o as jau kai sueis 26sav paduosiu Maternyti,kad moketi pradetu jau likus 11sav iki gimdimo datos.

21. Nov 2013, 15:54

gimdysiu geguzes menesi turesiu antra vaikuti turiu didele baime gimdymui kai pirma vos pagimdziau gal turite kokiu patarimu kaip atsikratyti sios baimes?

21. Nov 2013, 12:37 Dite*

Dziaugiuosi, kad del vaikelio nutarei atsisakyti tokio darbo salygu

21. Nov 2013, 11:38

Ta prasme "temsim iki galo" reiskias,kad laikysiuosi savo plano 1sav.atostogu pasiimti ir dvi savaites "sirgti"

21. Nov 2013, 11:36 mertise

Anksciausiai gali iseiti likus 8sav.(sia savaite kontrakta pakoregavo,db gali ir pries 12sav.),bet esme ta,kad turi 30sav.apmokamu motinystes atostogu,kurias galima prasitesti max iki 1 metu. Neretai mamos paskutine savaite tik iseina i dekreta,nes dekretas kuo veliau iseisi,tuo ilgiau su vaikuciu pabusi. Pvz. iseisi likus 2 men,tai grubiai liks 4,5 men.pabuti su vaikuciu (jei nori apmokamu atostogu ) arba 10men. (jei neapmokamu ). Siaip as planuoju likus savaite iki balandzio iseiti atostogu, o atejus balandziui "susirgti". Kadangi man tokia sistema nepriimtina,tai i darba negrisiu,gristam i LT,nes neisivaizduoju kaip toki leliu viena palikti...adu krutimi maitinti,tai neissivaizduojama man. O darzelis visa mano alga surytu,jei iseiciau i part time (nepilnu truviu dirciau). Bet temsim iki galo,nes is pradziu pinigeliu tai tikrai reiks,kol LT isitvrtinsim..

21. Nov 2013, 09:07 brukne123

Aš taip pat esu už aliejus. Plaukams naudoju Revlon Orofluido aliejuką - trijų aliejų - argano, visvuolių, linų sėmenų - mišinys. Atstoja visas priežiūros priemonės 😀 Šiandien nusipirkau kokosų aliejų naktinėms kaukėms plaukams. Bet bandysiu ir veidui naudoti. Bio Oil taip pat šiandien išbandysiu - nekantrauju 😀 Viliuosi tiks ir patiks. Kitaip tariant kremai po truputį nyksta iš vonios kambario...Ir rezultatas kolkas džiugina. Bet kiekviena atrandame tik ieškodamos ir bandydamos..

20. Nov 2013, 19:14

Ačiū, merginos, bandysim kažką pirkti ir bus matyt ar padės 😀 Didelių vilčių neteikiu, turiu tų strijų ant viso kūno nuo paauglystės dėl spartaus augimo, nieko naujo jau, paskutinis didelis kirtis buvo nuo didelio svorio augimo per gydymus prieš nėštumą, nors tada ne strijos rūpėjo.

20. Nov 2013, 19:06

Mano nuomone tokia, jei linkusi oda i strijas, tada reiktu specialu nuo striju isigyti. Koki? - sunku ir ka patarti. Va su Sonatele nusipirkom Bio Oil kaip ir Kristina sake ziuresim kaip jis suveiks arba nesuveiks 😀 kelios mano drauges, kurios pagimde, man patare naudoti kokosu arba simondsiju alieju. Dar esu girdejusi geru atsiliepimu apie argano aliejus. As kazkodel esu labiau uz aliejus, nei kremus.

20. Nov 2013, 16:56

Aš paskaitinėju ir apie vienus, ir apie kitus kremukus, nežinau ką pirktis, su pirma naudojau tik drėkinantį, bet nieko gero ☹ Daug ką lemia pati odos struktūra, jei jau linkus į strijas, tai mažai padės, manau.

20. Nov 2013, 16:16

Del pilvelio tai teisingai 😃 Auga kaip ant mieliu jis ir man 😃 Jau nieko nebenuslepsi nuo aplinkiniu zvilgsniu 😉 As tai pregnacare krema nusipirkau,ziuresim kaip ir kas bus ten su juo...🤔

20. Nov 2013, 15:54

Kokius kremus rekomenduotumėt nuo strijų? Aš jų turiu daugiau nei galiu pagalvoti nuo pat paauglystės, tačiau nėštumo metu vistiek reikia stengtis išvengti, nors su pirmu nėštumu man nepavyko, pilvas atrodo baisiai, gal dabar bus mažiau ... ☹ Aš geriu Elevit papildus.

20. Nov 2013, 15:30 Kristina*

Kristina, auga pilvelis konkreciai, taip sakant nebeitrauksi ir nebepaslepsi ir tam reikalo nera, vaikstau atsikisusiu pilveliu ir tuo didziuojuosi 👍 😉

20. Nov 2013, 15:28

As jau noriu namo, toks jausmas, kad diena darbe nesibaigia.., siandien planuoju vakarienei kepti blynelius, jau apie juos pradejau svajoti tik pietus pavalgius 😃

20. Nov 2013, 14:21

Sveikos mamytes,kaip auga jusu pilvuzeliai? 😀 Mano ir jau matosi 😉 Na va pagaliau siandien atsiunte krema nuo striju ir vitanimus kur buvau uzsisakiusi 😀 Na ka einu baigti namu tvarkytis,kol dar noro yra 😃😈

1 ... 44 45 46 47 48 49 50 ... 66