2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

20. Nov 2013, 11:06

Sveikos 😀 Su pirmąją neturėjau fotosesijos, kiek vyras prifotkino, o ir poreikio nebuvo, dabar irgi tą patį darysim, tik pilvuko dar reik palaukt 😀 Dėl blakstienų neturiu bėdų - ilgos, juodos, riestos, nebent tušu perbraukiu, kad ryškiau būtų 😀 Reiks tik plaukus padažyt šventėm 😀

20. Nov 2013, 10:48

Na...aš irgi norėčiau per gimdymą bent blakstienas gražias turėti 😃 Reikės pasitarti su gydytoja 😀
Na jau UK gimdančioms nori nenori bet tikrai neleidžia pasimėgauti motinyste..Kiek žinau ir dekretas vos keli mėnesiai?

20. Nov 2013, 10:13 Sonatel*

Sveikutes, as blakstienas prisiauginu tikrai nedaznai karta ar kelis per metus, zinau kur daro itin kruopsciai ir kokybiskai del to neturiu jokiu baimiu del infekciju ir pan. Mano atveju kai siuo metu turiu atopini dermatita..☹ , negaliu dazytis, nes valymo priemones mano oda tik dirgina, tad balkstienu priauginimas man yra pats tas aukso viduriukas 😇
Dite*, kodel UK taip ilgai vercia dirbti? 🤓|

20. Nov 2013, 09:18

Mes tai jauciu be fotosesijos liksim :/. UK kokybe nepasitikiu, o dar gal nesupras ko norim, o LT jau neskrisim...Ir siaip skraidyti nera gerai, o ir atostogu vos kelios dienos like...Jau geriau pasilaikyti iki dekreto,kuris pas mus bus laaabai velai...Gimdymo data balandzio 12d,tai dekretu be balandzio nekvepia :/

20. Nov 2013, 09:14

Aš taip pat šiandien pasiimsiu, labai nekantrauju! Super jei patiko aliejukas, manau man taip pat patiks.
Fotopastelė taip pat puikus pasirinkimas mano galva 👍😀 Lauksim nuotraukyčių! Aš galvoju galvoju..Vyras išvis nemėgsta tokių fotosesijų, o aš pati fotkintis nesu megėja 😀 Nežinau. Gal reikėtų įsiamžinti?
Aš visada riesdavausi blakstienas kas 4 - 5 mėnesius, nes mano tiesiog ir ilgos. Jaučiu tą patį darysiu ir dabar - pasiriesiu ir dažysiuos. Vis dėlto reikėtų pasisaugoti infekcijų..

19. Nov 2013, 22:04

Kam aktualu artejant sventems ir pan. ir kas is Vilniaus rekomenduoju visu 100% - blakstienu priauginimas 😉
https://www.facebook.com/blakstienytes?hc_location=timeline

19. Nov 2013, 20:49 Sonatel*

Šiandien pasiėmiau Bio Oil - pasitepiau po maudynių, konsistencija labai faina, tepiau ant drėgnos odos, lyginant su johnson baby aliejuku, šis susigeria kur kas greičiau ir kvapas malonus. Iš pirmo pabandymo - užskaitau 👍

19. Nov 2013, 20:45 Sonatel*

Išduosiu išduosiu 😃 nutariau pasirinkti fotopastele 😉

19. Nov 2013, 15:50

Tai neišduosi nei kur fotkinsies? 😃

19. Nov 2013, 14:22

Sveikutes, gruodzio gale uzsirasiau i fotosesija, daugiau nieko nepasakosiu pabusiu slapuke, o kai turesiu jau nuotraukeles (tikiuosi sausio men.) pasirodysiu 🎉🌷

19. Nov 2013, 06:50 daivike

Labas rytas 😀 Taiklus tas mano vyras 😃

18. Nov 2013, 21:25

Sveikutes, man trečiadienį 16 savaite prasidės priaugus 2 kg nors antro mėnesio pradžioje rodė kad jau 4 kg bet matyt biski nukrito ir laikosi tie 2 kg. Su pirmu nestumu priaugau 14 kg. Net sunku pasakyti kaip ši kart bus. Aš pajauciau vakare atsigulus nežymu spyriuka 😀 bet kai būnu visiškoje ramybėje atsipalaidavus toks nezymus krepstelejimas 😀. *Melagėle* sveikinu su poryte, kaip faina vienu šūviu du 😃

18. Nov 2013, 19:23

Mielosios, Nėštukės, nemokamas renginukas Jums "Lauktis taip gera..."

Gruodžio 5 d. 18.00 - 20.00 val. Kaune, kavos namuose "Vero Coffee House" (Maironio g. 7) vyks renginys, skirtas būsimoms mamytėms „Lauktis taip gera...“.

Renginio metus bus pristatoma būsimoms mamytėms skirta drabužių kolekcija ,,Dar ne mama". Bus galima išgirsti naudingų patarimų iš profesionalų lūpų:

- Natūralios kosmetikos gamintojo atstovė patars, kaip išsaugoti odos bei kūno grožį;
- Profesionali plaukų formavimo stilistė pasidalins savo žiniomis, kaip laukimo laikotarpiu išsaugoti gražius plaukus, papasakos apie mitus ir faktus;
- Profesionalus fotografas Raimundas Bulota pasidalins patarimais, kaip fotografuoti nėštukes namuose.

Renginio metu galėsite atsipalaiduoti, klausantis gyvo garso koncerto, kuriame dalyvaus:
Talentingi, jauni ir ambicingi Dominykas Loda ir Julija Baltrušaitytė

RENGINYS NEMOKAMAS.

Iš anksto užsiregistraviusių - laukia dovanos!
Registracija el. paštu: LauktisTaipGera@gmail.com priimama iki gruodžio 1 d.

Visus susidomėjusius, kviečiame prisijungti ir jaukioje aplinkoje praleisti šaltą

18. Nov 2013, 19:22

Mielosios, Nėštukės, nemokamas renginukas Jums "Lauktis taip gera..."

Gruodžio 5 d. 18.00 - 20.00 val. Kaune, kavos namuose "Vero Coffee House" (Maironio g. 7) vyks renginys, skirtas būsimoms mamytėms „Lauktis taip gera...“.

Renginio metus bus pristatoma būsimoms mamytėms skirta drabužių kolekcija ,,Dar ne mama". Bus galima išgirsti naudingų patarimų iš profesionalų lūpų:

- Natūralios kosmetikos gamintojo atstovė patars, kaip išsaugoti odos bei kūno grožį;
- Profesionali plaukų formavimo stilistė pasidalins savo žiniomis, kaip laukimo laikotarpiu išsaugoti gražius plaukus, papasakos apie mitus ir faktus;
- Profesionalus fotografas Raimundas Bulota pasidalins patarimais, kaip fotografuoti nėštukes namuose.

Renginio metu galėsite atsipalaiduoti, klausantis gyvo garso koncerto, kuriame dalyvaus:
Talentingi, jauni ir ambicingi Dominykas Loda ir Julija Baltrušaitytė

RENGINYS NEMOKAMAS.

Iš anksto užsiregistraviusių - laukia dovanos!
Registracija el. paštu: LauktisTaipGera@gmail.com priimama iki gruodžio 1 d.

Visus susidomėjusius, kviečiame prisijungti ir jaukioje aplinkoje praleisti šaltą žiemos vakarą!

Renginio organizatorė: Gintarė Paužaitė

18. Nov 2013, 16:50 brukne123

Pritariu tau, nes kai norim, o nevalgom ar kitaip save ribojam, tai automatiškai nervinamės, o tai kenkia leliukam, aišku ir mamytėm 😀 Aš su pirmu nėštumu priaugau 16 kg., valgiau ką norėjau 😀 Svoris nukrito greitai 😀

18. Nov 2013, 16:12

P.S. Pagal ja pas mane jau max pasiekta 😃

18. Nov 2013, 16:11 brukne123

As lygiai kaip tu, 19 sav.ir 4 kg 😉. Bendrai per 2 sav.reiktu priaugineti po 1kg. (skaiciuojant mazdaug nuo 16 sav.), o siaip skaiciuokle yra,jei yra dar nebandziusiu 😀
http://www.tevu-darzelis.lt/nestukes-svorio-skaiciuokle/

18. Nov 2013, 16:00

Is vienos puses jeigu noriu - valgau ir saves neriboju, juk tik karta ar kelis gyvenime buname ne vienos su savimi 😍, svarbu megautis maistu ir negrusti visko is eiles kaip i perdirbimo masina (zinau zinau nera kantrybes kai akys nori😀), bet juk skrandis tai ne pilvo dydzio 😃 kartais signalas, jog norime valgyti buna tiesiog skysciu trukumas - gerkime daug vandens, kas man, asmeniskai, paciai sunku prisiversti 😉 vandeniu gyvos nebusim, jei norim karbonado vakarienei - nesivarzykim 😀 pazistu mergina, kuri birzeli susilauke grazios mergaites ir ji pusryciams norejo didziausio karbonado su pagerintu garnynu ir t.t. 😃 juk kai gaunam ko norim, visada gerai jauciames, kai gera savijauta - gera ir vaikeliui 🤗🌷🎉

18. Nov 2013, 13:14

Sveikos, kalbat apie svorį 😀 Mums 10 sav. priaugau apie 2 kg. ir pačioj pradžioj nėštumo, dabar stovi vietoje koks geras mėnesis laiko, labai nepergyvenu, nes kojas vos velku, vakare skrandis reikalauja aukų, bet laikausi 😃 Aišku, man reikia išmaitinti du - 1 m. 2 mėn. mergytę dar maitinu ir pilvuko gyventoją 😃

18. Nov 2013, 12:42

O svarstyklių vis dar nenusipirkau, tad neseku kasdien savo svorio, bet aišku jau reikėtų susiimti ir pradėti tai daryti 😀 Brukne kolkas paguodei kad viskas ok 😃 Dabar kažkur skaičiau, kad reikėtų po 300 g. per mėnesį priaugti?

18. Nov 2013, 12:40

Aš dėl to ir klausiu, pas daktarę dabar 26d. eisiu tai pasikalbėsiu apie svorį ir pan.. Anksčiau nevalgiau nei pyragėlių nei šokoladukų, vakarais griežtai būdavo salotos be jokių pagardų, o vakar iškepiau pirmą savo gyvenime šokoladinį pyragą ir aišku mielai skanavau. Po pietų šokolado gabalėlis, vakarienei neatsisakau ir rimtų patiekalų - bet taip norisi ir ką tu sau padarysi 😀 Juk nemaitinsi vaiko lapais jei nori karbonado vakarienei 😃

18. Nov 2013, 11:25 Sonatel*

Sveikos, Sonatel, labai taisyklingai augi, normu norma, puse kelio nueita! Saunuole!
As vakarais bijau lipti ant svarstykliu, kartais rytais pasisveriu, man poryt baigsis 19 sav., priaugau +4 kg 👋 ..vakar vakare sukirtau puse kilogramo ledu.. reiktu ijungti stabdzius 🤣

18. Nov 2013, 10:57

Mielosios, labas pirmadienis 😀 Kaip gyvenat? Man kilo toks klausimas - kiek kilogramų ir per kiek savaičių jau papilnėjote? 😀 Gal tai nėra paslaptis? 😀 Mums šiandien jau 21 savaitė, nuo pradinio svorio realiai priaugau ~4,5 kg.

17. Nov 2013, 16:48

Man nestumo metu dar neskaudejo galvos ir anksciau neskaudedavo.. Pabandyk pailseti, giliai pakvepuoti ar pasivaikscioti lauke, gal paprasciausia truksta deguonies 😉

17. Nov 2013, 16:42

Net keista, bet galvos per nėštumą dar ir neskaudėjo 😀 Tpu tpu 😀 Tik štai pradžioje turėjau nemažų problemų su dantų skausmų - nuo protinio danties tokie skausmai būdavo, kad sunku papasakoti. Tada griebdavau paracetamolio, kitaip buvo tiesiog neįmanoma...Aišku reikėtų su gydytoja pasikalbėti jei dažnai taip nutinka. Aš ir kai nesilaukiau nuo galvos skausmo per metus gal du kartus išgerdavau tabletę, o šiaip tai pakentėdavau.

17. Nov 2013, 13:25 Sonatel*

Mums 3dieni baigsis 19 sav. , as kiek pamenu pradejau kazka keisto jausti gal kokia 17, bet vos vos galejau atskirti, dabar jau kazkiek ryskesni judesiukai, dar nestiprus 😉

17. Nov 2013, 12:35

Nu dar mėnesiuką gal bus ką veikt, su pirmąja baigėsi 14 sav., o gal šįkart anksčiau baigsis, nors mažai tikiuosi, šis nėštumas man daug sunkesnis nei pirmasis 😀

17. Nov 2013, 09:29

Turiu galvoj, kad jau greitai baigsis visi nemalonus pojuciai arba bent aprims, juk turetu... ? 😀

16. Nov 2013, 21:43 Sonatel*

Nemanau, su pirma pajutau 20 sav., tai dabar anksčiau nei 19 sav. nelabai tikiuosi, nu gal 18 sav., turiu viršsvorio vis dėlto.

16. Nov 2013, 21:19 mellisa

Jau jau labai greitai 😀 😀

1 ... 45 46 47 48 49 50 51 ... 66