2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

28. Dec 2013, 17:37 brukne123

As taip pat girdejau, kad labai vykes renginys, dabar grausiuos, kad taip ir nenuejom 😃 Gerai praleiskit laika! Man tai daugelis dainu tokios grazios, graudzios, nostalgiskos, dar dabar tokia kiek pajautrinta, turbut lieciau asaras 😃 😃

Butinai imesiu nuotrauka, manau sausio pabaigoj ar vasario vidury reikes pasirupinti vezimu. Kazkaip mes niekur neskubam 😃 Dar sunku patiketi, kad greitai busim nebe dviese. Na jau sioks toks progresas - nupirkom mazylei komoda, o joje jau net penki rubeliai ir kojines 😃

Grazaus visoms vakaro, brukne tu parnesk ispudziu, o mes lekiam i kina 😀

28. Dec 2013, 14:32 Sonatel*

Neabejoju kazkodel, kad busite patenkinti zippuku 😀 Imesk veliau fotke, koki nusipirkot 😀 Del koncerto as padariau vyrui staigmena slapta nupirkom bilietus su vyro draugu 😀 net neklaususi ar jis nori ar ne ir pati nesu labai didele jo fane, bet jau teko girdeti, kad koncertas vertas demesio, bent jau is tu, kas jau buvo Klaipedoje, tai vis prasiblaskysime 😉 Olenka, nenusivilk ne tu viena nebetelpi i ankstesnius rubus, baltai pazydziu Sonatai, nes i dzinsus as jau seniai seniai netelpu... 🤣

28. Dec 2013, 13:22

Olenka, na dabar jei daugiau neplanuosite turesi galimybe grizti prie 38 😀 Iki kada teveliai pas tave bus primink? As tai dziaugiuosi, nes dar neteko pirkti specialiu drabuziu, vis dar telpu i savo dzinsus, kelnes, sukneles laisvesnes. Bet aisku nuo modelio priklauso, i tas klubines isryskinancias nebepretenduoju 😃

Brukne, koks fainas vakaro planas!!! As irgi norejau i Mikutaviciu tik vyras kazkaip uzstabde si karta, ne jo muzika. Bet manau bus tikrai nerealiai! Net neabejoju. Mes cia gyvenam netoli beje, trinapoly.

Del zippy - as nebenoriu sukt galvos,, nes apie visus vezimus ir gero ir blogo isgirsti galima - vieni giria kiti peikia. Sako dar milly way panasus, bet neva tvirtesni? Bet kokiu atveju zadam pirkti nauja, man kazkaip smagu kai daiktai su garantija, tada luzta ar neluzta - kazkas yra uz tai atsakingas. Beto musu senelis labai nori padovanoti vezimuka, tad truput paprasciau ziuriu ir i kaina 😀 siuo atveju pasiseke. Jei reiketu patiems pirkti greiciausiai atidziau rinkciausi

28. Dec 2013, 11:13 Sonatel*

Sonata, musu draugai turi zipuka ir nepatenkinti antro sake niekada tokio nepirktu del to, kad iskrito varztai ir daznai nuleidinejo ratus. Bet gal tik jiems cia pasitaike.. Atkalbeti net nezadu, nes paciu vezimuku dizainas tikrai fainas, bet jei jau pirksite tai siulau nepagaileti ir pirkti su garantija, o ne deveta 😉

28. Dec 2013, 11:11

sveikos 😀 oj tie kg 😃 as vakar buvau per ispardavimus ir nupirkau sau dzinsukius ir kelnes tai eina sau,kai pamaciau ismiera vos negriuvau ☹ pirkau 14 ( tai tikriausiai 44 ) ☹ kai pastojau su pirmu nesiojau 36-38,o su situ 40-42 ☹ nespejau iki 38 numesti,o dabar 44,nors su pirmu teko ir 18 panesioti,nes +25kg buvau ☹ pas mane auga ne tik pilvas,bet ir uzpakalis ☹ kojos lieka nestoros ir virsus irgi,tik uzpakalis ir pilvas auga,a nu dar krutis ☹as tai su tveliais praleidziu laika 😃labai labai ju pasiilgau

28. Dec 2013, 11:07

Sveikutes! Lekiu i salona, o vakare i Mikutaviciaus koncerta 😀
zinokit nesisveriau dar.. nedristu nors tu ka.. jauciu, kad jau virsiju 10kg virsvori... mazuliuke spardosi vis intensyviau ir tai mums kelia dziaugsma 😀 vakar labai anksti uzmigau tai ismiegojau kone 12 valandu 😀)

28. Dec 2013, 00:20

Plius 1 kg 😃. Gal ir neatrodo lb.daug,bet cia per nepilna savaite ☺. O dabar darbas, darbas ir dar karta darbas . Greiciau ta ziema praeitu ir pavasaris ateitu 😍

27. Dec 2013, 15:05

Siandien darbai turbut jusu per daug neisvargino? 😀 mes per Kaledas irgi pas vienus pas kitus tevus, o kiek pliuso svorio dar nedrisau ziureti, as sveriuosi pirmadienio rytais tai manau si savaite bus rekordine 😃 dar dabar arbatele su anytos torciuku pavakariams 😃 kokie planai savaitgaliui? 😃 po tokios intensyvios savaites ne neaisku kaip cia besiilseti 😀 beje mano vardas Sonata 😀 ir dar..vakar vakare kazkaip spontaniskai emem intensyviai ieskoti vezimuko ir galiausiai likom prie tutis zippy. Nieko originalaus aisku 😀 atkalbesite gal? Pirmas variantas mano buvo inglesina classica, tad zinant tai tutis yra jau gerokai protingesnis sprendimas 😀

27. Dec 2013, 14:58 brukne123

Na kad toks mazas kaimas 😃 neitiketina! Taaip, man jau atostogos, kolkas to labai nesijaucia, nes ir vyras tik trumpam i darba nuejo, as nuveziau suni i kirpykla, o ryt vel savaitgalis 😃 tada vel pusiau darbo savaite 😀 taip kad dekretu sakiau imsiu dziaugtis jau kai visi kibs i nauju metu naujus darbus 😀 😀

27. Dec 2013, 11:30 mertise

Ka gi puse darbo dienos jau praejo, dar puse atlaikome ir vualiaa - savaitgalis 😀

27. Dec 2013, 09:27 mertise

Mertise, sventes buvo super, per kucias buvome pas tevelius, paskui tradiciskai i Katedra vaziavome, per Kaledas pas vyro sese, o antra Kaledu diena su draugais pas mus 😀 tai vakar tiek ispudziu ir snekos, kad su vyru tik antra ryto uzmigom 😛 Siandien nutarem daug ilsetis ir vakare nekisti nosies laukan 😀
Na o darbe siryt puses darbuotoju nera.. visi dar atostogose. Kaip jusu sventes praejo? as neisvargino? kokie ispudziai?

27. Dec 2013, 09:23 Sonatel*

Uoj sventes sventes +X kg 🤣
Vadinasi 24d. Akropolyje tikrai maciau tave, bet as man rodos tavo vardo nezinau ir kazkaip suabejojau ar ten tikrai tu 😀 bet pasirodo tas Vilnius baisiai didelis kaimas 🤣 buvai su pilvuziuku ir vyriskiu pasoneje ir rodos purpurines spalvos golfu apsirengusi nu geeeras, ane? 😀 Hmm kazkam jau nebereikia i darba? tai buk pasveikinta su oficialiu dekretu! 😀 kaip as jo laukiu..uoj kaip laukiu 🎉

26. Dec 2013, 08:47 Sonatel*

Sveikutės, su praėjusiomis šventėmis 😀 Sonatel, kažkada skaičiau, kad kai buvai echoskopijoj is dukrytės vos nepavirto berniuku? gali papasakot kaip ten buvo.?? nes man vienas gyd. labiau matė mergyte, o kita lyg mato berniuka, bet ir nieko nesako.. o taip prisisvajojau apie sesute broliukui, net nzn ka ir galvot 😃

26. Dec 2013, 05:15 brukne123

Puiki Kuciu dovanele 😍
Beje, mes irgi ta pacia diena buvom sirdutes paklausyt, gimdos auksti pamatuoti 😀. Viskas gerai, siai dienai atitinkam 25savaites 😍

25. Dec 2013, 22:29 brukne123

Nuosirdziai dziaugiuosi uz tave! 😀 kas dabar gali teikti daugiau dziaugsmo... Kaip jusu sventes? Pamaitinot pilveliu gyventojus? 😀 hmz..Akropolyje tikrai buvom 24 diena☺ ledus tikrai valgiau 😃 tai jei dar su pilvuzu ir vyriskiu pasonej manau tikrai galejai matyti 😃 reikejo prieiti pasilabinti!!! 😀 😀

24. Dec 2013, 14:32 daivike

Aciu daivike 🤗

24. Dec 2013, 14:32 Sonatel*

Labas, galejo buti, kad tave siandien maciau akropolyje? Praeinancia pro MCd ir valgancia ledus?🤣

24. Dec 2013, 13:37

Dziugu brukne123 super geros zinios del mazyles taip ir turi buti 😀

24. Dec 2013, 01:43

Sveikos! Pasidziaugsiu su jumis palaiminga busena 😀 siandien su vyru po vizito pas genetike, musu mergaite sveria 700 gr, yra sveikute ir viskas mums gerai 😀 taip pakylejo pries pat sventes 😍
Visoms linkiu paciu jaukiausiu, silciausiu svenciu!!! 😀

23. Dec 2013, 20:53

Turbut jau neprisijunksiu (nors kas zino 😃),bet jei ka, tai ramiu Kuciu ir puikiu sv.Kaledu 👍. Sie metai visom ypatingi bus,tai to ir noreciau palinketi: lengvo nesiojimo/ gimdymo, sveiku suneliu/dukreliu, graziu svajoniu ir ju issipildymo bei dziaugtis kiekvienu nauju atradimu 😍

23. Dec 2013, 15:43

Sveikutes, mes ir ruošiamės kaledoms sianden mano mažasis vyrukas sumąstė atsikelt 6 ryto. Po pusryčių puikiai tiko imbieriniu sausainių kepimas turejau formeliu su mašinytėm tai Jonukas net pasisokinedamas darbavosi. Aš dar spejau kūčiukų iškepti. Po darbu dar spėjom i miestą išeiti pasisupti karuselėse ir nusipirkti silkės. Vakare kaip kasmet visi susirenkam pas močiute iš tėčio puses, mažajam kalediniam pasisedejimui. Kadangi gyvenu užsienį, Danijoj čia jų sena šeimos tradicija.
Visom linkiu gražiu, šiltų, jaukiu sv. Kalėdų. Būkit visos laimingos apsuptos pačiu artimiausiu ir mylimiausiu žmonių būrį. O mūsų mažieji pilvelio gyventojai tegul nepersivalgo per didžiąja svente. Linkiu visom linksmu švenčiu 😀

23. Dec 2013, 13:35 mertise

Imu atostogų ~3 savaites. Mano darbe nauji metai - labai nauji darbai ir nauja pradžia, tad nusprendėm, kad man jau rūpės kiti reikalai 😀

23. Dec 2013, 11:24 mertise

Aš tai pagaliau ėmiau suvokti, kad ne šiaip išeinu paklajoti po pasaulį laimės paieškoti, bet misija labai aiški, daug darbų reikia dar nuveikti dėl to mažo stebukliuko, todėl iš laimės net verkti norisi 😀 Darbas ne vilkas, į mišką nepabėgs, o mūsų laukia nerealiai įdomūs ir kupini naujų iššūkių, nepatirtų jausmų emocijų metai 😀 Kolkas man tai kažkas kosmiško 😃 Bet skamba visiškai nerealiai 😀

23. Dec 2013, 09:26 Dite*

Labas visoms! 😀 😀

Dite, aš taip pat ne prie technikos 😃 Bet mano tėvai turėjo džiovyklę, į tuos tavo klausimus neatsakysiu dėl pasirinkimo tik tiek, kad man patikdavo, jog ji negadina audinio, priešingai, jei yra pūkų tai juos nurenka. Nebelieka burbuliukų. Visus kitus klausimus palikčiau vyrui atsakyti 😃

Brukne, labai mėgstu kibinus, tačiau būdama ne pati didžiausia šeimininkė niekada jų neprisiruosčiau kepti 😀 Bet toks vakarėlis su draugais tikrai šauni idėja! Gausi kada mokinti mamyčių klubo dalyves 😀 😀

Mes savaitgalį pagaliau pasipuošėm eglutę. Vakar vakarieniavom su draugais carre gedimino 9, pastaruoju metu vakarėlius iškeitėm į naujų restoranų lankymą - man pati geriausia pramoga, nes apetitas tikrai pagerėjęs 😃 Vakaro pratesimas buvo pas mus ir imbierinis vynas liejosi laisvai 😃 Radau ir rimi ir parduotuvėje sveiki produktai. Šiandien sakyčiau net pagiringa jaučiuosi po pusės butelio 😃

Kol laukėm draugų užsukom į lindexą. Ir taip aš supratau ką veiksiu pirmas atostogų savaites - fantastiškų drabužėlių kūdikiams ten yra!!! Jau tokio grožio 😀 😀 Aš nebuvau to malonumo atradusi, nes neturiu vaikų, bet turbūt jums jau žinomas jausmas 😃

Man šiandien paskutinė darbo diena. Perduodu visus darbus, susitvarkau ir prasideda išsvajotas tikro laukimo etapas 😀 Truputį kutena tas jausmas vidurius - kai buvau pastaruosius metus įsimylėjusi tik darbą yra kiek keista, bet jausmas labai labai malonus 😀

Gražios visoms dienos! 😀

23. Dec 2013, 00:36 olenka

...ir pasipils linkejimai dar vieno vaikucio 🤣

Smagiai cia visos ruosetes 😀. Mes tai su vyru vienas kitam nedovanosim,nes siaip paskutinius 3m.ta proga kelione nusipirkdavom, siemet aisku jau niekur neskrisim,tai siaip ka idomesnio sugalvosim jau po svenciu 😀.Broliams labai simboliskai nupirkom: po kelionini rinkini (nes jie skris atostogu), kur viskas mini dydzio, kad i lektuva prasinesti ir po nedideli sampes buteliuka, kad per Naujuosius issauti,nes patys tik alaus aisku pirks 😃

22. Dec 2013, 15:46

sveikos 😀 pas mus vyksta pasiruosimas Kaledoms 😀 Vakar su mazium kabinome mazytes atvyrutes ant eglutes su linkejimais 😀 Per Kaledas kiekvienas istrauks sau palinkiejima 😀 Raseme per puse su sese,ka as rasiau ir kur jinai nzn taip pat ir as 😀 trauksiu jos rasytus,jinai mano 😀 dar sukabinome saldainius,bet ju jau puse neliko 😃 turime salduminu miegeja 😃 Dovanos pakuojamos jau.Vakar dar maziaus dovana bandeme sudieti 😃 tai tikrai ne vaikams 😃 vos mes suaugusios surinkome 😀 jeigu ka domina parodysiu dovanele jo 😀 Kadangi musu miegstamiausiai animacinis filmukas dabar Poli robokaras,tai jam nupirkome http://www.ebay.co.uk/itm/ACADEMY-Robocar-Poli-Amber-Heli-Roi-Combo-Transformable-Robot-Transformers-/221331994160?pt=UK_ToysGames_ActionFigures_ActionFigures_JN&var=&hash=item33886a3630 tai is transformeriu sudejome masynites 😀 Dar tokios simbolines dovaneles bus tevams po eglute 😀 sesutei pirkau ko jinai norejo 😃 plauku dziovintuvo gero 😃 vaikinukui nupirkau optine pelyte kompui,nes mazius jau patvarke senaja 😃 tai va ir viss mano dovaneles 😃

22. Dec 2013, 11:25 brukne123

savaitgalis darbingas... dirbau vakar, dirbu siandien.. net nera kada dovaneliu supakuoti 😀
o del vynelio.. as irgi kaledoms nusipirkau du butelius, bet liko tik vienas 😃 nes jie man tokie skanus... 😀 bet va imbierinio dar nebandziau. nes ir kiti nealkoholiniai labai skanus.

22. Dec 2013, 11:18

Sveikos mamytes!😀 Kaip savaitgalis?
Dite, is manes prasta patareja buitines technikos klausimais, dziovykles neturiu, bet geras daiktas - pritariu 👍
Vakarykstis vakarelis pasiseke, o kibinai gavosi tie tikrieji kaip is Traku 😀
Siandien dar vartomes lovoje, bet jau judesime pirkti dovaneliu 😍 Paziuresiu ir as gal rasiu to stebuklingo imbierinio vynelio 😉

22. Dec 2013, 01:18

vynas vynas,as labai skanu geriau nealkogolini vyna 😀 pirkau assorti.lt. nu tipo vynas 😃 Imberinis gerimas 😀

22. Dec 2013, 00:22

P.S. cia apie vyna prakalbot...Tai as sau Kaledoms 2 butelius nusipirkau 😃. Jei ka, Naujiesiems liks 😀. Nesitiki,kad jau sventes taip greitai

1 ... 33 34 35 36 37 38 39 ... 66