2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

31. Dec 2013, 19:11

va firma musu Cosatto Mobi 😃 bet be lopsio ir rudos spalvytes 😃

31. Dec 2013, 19:06

nu va o as jau gavau naujus ratus pirmam maziui 😃 sndn atejo jau 😃 nerealus 😃 o antrojo ratu dar laukiame 😃

31. Dec 2013, 17:21 brukne123

O kokiu principu sie veikia ir kokios mazdaug kainos lt?

31. Dec 2013, 14:04 mertise

Mertise, aciu uz nuomone, smagu, kad turi. Butent tuo ir suzavejo, kad ne plastmases vibruoja, o pats gultukas nuo vaiko judesiuku. Esu girdejusi, kad ne visi vaikuciai megsta sviesas, mirgsejimus ir muzika, tai sita daikta uzskaitau. Reikes, kai laiko daugiau turesiu, pasidometi kur pigiau isigyti ji. Grazus ir tie vibro gultukai, as ne pries 😀

31. Dec 2013, 13:39 brukne123

Bet tu cia kazkoki labai sustra parodei 😀 Mes ziurejom sitokius sakem kad wow, kosmonautiniai: http://vaikutis.lt/gultai-supynes/gultai/mamaroo-elektronines-supynes-plush 😃 ir kainele pagerinta 😀 O tuos paprastus vibro tai visai padoriom kainom galima gauti 😀

31. Dec 2013, 13:37

As tai su ta mintim, kad paskui viska galima parduoti 😃

31. Dec 2013, 13:36

Olenka, del rugsciu tai man irgi kartais nutinka, bet tpu tpu pastaruoju metu jau ramiau. Vyras buvo rades kazkokias tabletes specialiai nescioms, pasitark su gydytoja - gal pravers.

Del gulto kudikiui - mes irgi pries kuri laika jau issirinkome http://vaikutis.lt/gultai-supynes/gultai/vibro-gultukas-bright-starts . Sako jie ir nuo diegliuka padeda ir siaip super daiktas. Tik stai kalbejau su drauge kuri nusipirko kazkaip nepasikonsultavusi ir pasirodo, kad tinka nuo 4 men tik. Tad kudikiui reikia ziuret kad butu gulimas.

31. Dec 2013, 12:23

oj pamirsau pasilabinti 😃 beto mane kamuoja labai rugstis ☹ kila ir kila,atrodo is ryto valgiau su mazium kosyte,pakilo ☹ kila nuo visko dabar ☹

31. Dec 2013, 12:18 Dite*

jo mes su pirmu kazka panasaus turejome,tik be muzikos ir vibro,drauge atidave,tai jau kito nepikome 😀 paskui dar tokios supynes buvo 😀 namuose ir lauke supuomes 😃 ( bet kai jau sedejome _ ir aisku maitinimo kedute 😃

31. Dec 2013, 10:31 brukne123

Jau turiu 😃. Pas mane toks:
http://www.amazon.com/Fisher-Price-K2564-Rainforest-Bouncer/dp/B000I2WB6G
Yra vibro funkcija (reiks,nereiks,bet bus jei ka), ten tas melynas virs galvos,tai kriokliukas: jis sviecia ir bega vanduo. IR dar atrodo dziungliu muzika groja, bet nesu tikra,nes dar turim kur virs lovytes dedasi tos pacios serijos lopsiniu grotuva,tai gal jis garsus skleidzia, nepamenun 😃
Bet kiek esu girdejusi,tai tikrai nepamaunomas daiktas,nes visur dalyvauti vaikutis gali. Pvz.mama gamina valgyti,tai vaikutis stebeti gali, o is lopsio, loveles ar vezimelio nepristebes labai 😀

31. Dec 2013, 10:07

Merginos, sis daiktas girdejau nepamainomas!!!! brangokas bet vertas tokios kainos. Ar teko ka girdeti, kokia jusu nuomone? 😉
http://www.babybjorn.com/us/products/bouncers/babysitter-balance-soft/balance-soft/

31. Dec 2013, 09:01

Sveikos, sianakt sapnavau, kad jau pagimdziau 🤣 jus nesapnuojate nieko panasaus? Nepatogumu siaip nejauciu, tik mano tas svoris, priesingai nei Sonatai, pasiskirsto visur ant pilvo sonu, slaunu, sedmenu, krutines, nes realiai pats pilvas nera baisiai jau didelis, nors man grazu kai moterims auga tik pilvukai, bet as ne is tu 😀 vienas nepatogumas i vakara tinsta kojos, ir pilvas puciasi iskart po krutine, ten matyt raumenis tvirtesni nepasiduoda tempimui tai toks idomus jausmas lyg durtu po krutine lyg nedurtu.. Siaip esu puikiai nusiteikusi sutikti Naujuosius! Pasikulturinsim su vyru ir po to leksime prie Zaliuju ezeru i draugu sodyba, kepsime saslykus ir seliosime, draugu rate bus dar viena nestuke, tad neteks nuobodziauti 😀

30. Dec 2013, 22:52

sveikos 😀 as keliosi i tualeta kiekviena miela diena apie 5 ryto 😃 pas mane tai jau nuo pirmu dieneliu toks rezimas 😃o man sunkiausia dabar uzmigti ☹ nes mazius vakarais labai spardosi,diena miega,o i vakara,kol tevelis neuzdies rankos ant pilvuko ir nepaglosto ir nepakalba su jo,nenusiramina 😃 va toks jau tevelio sunelis 😃 nors mano Sasenka irgi toks buvo pilvuke 😃

30. Dec 2013, 22:21 brukne123

Zinok as jau pora menesiu 1 - 2 kartus keliuosi nakti, ko anksciau nebudavo. Tiesiog man auga tik pilvas ir visas svoris tenka pilvui. O siaip nera su kuo palyginti, kolkas sunkumo nejauciu...Papasakokit kur jus labiausiai susiduriat ir kada kelia nepatogumu?

30. Dec 2013, 11:05 Sonatel*

Sonata, kaip faina tau 😀 dar lengva pakankamai turetum jaustis, o as jau naktim i WC keliuosi, jau pusle spaudzia..

30. Dec 2013, 09:48

Cia beje apie tas kurios pirma karta gimdys 😀 Olenka aisku su sava patirtim ir ziuri jau kitaip.

30. Dec 2013, 09:47

Labas rytas visoms 😀 Manau kiekviena galiausiai galesim papasakoti savo istorijas apie lopsius ir ivertinti vezimus kai vaikucius isauginsim 😀 Tad dabar ka bepasirinktume, kolkas su kuo lyginti neturesime ir bus gerai. Svarbu nevaryt dievo i medi.

O as stai priaugau 6,4 kg. Tikejausi daugiau. Na, kitaip tariant yra rezervo 😀

30. Dec 2013, 09:16 olenka

Olenka, vaikelis vaikeliui nelygus, mano drauges mergyte puikiausiai jauciasi zippuke ir tikrai neisaugo (kalbu butent apie lopsi) 😀

29. Dec 2013, 23:31

o as islidejau tevelius ☹ kazkaip man jau ju truksta ☹ o del Zippuku sakiau nzn matmenu,bet zinau pagal patirti 😃 kad netelpa jau 6 menesiu vaikeliai 😃 nors jeigu jau siedi vaikas tai jam nereikia lopsio 😃

29. Dec 2013, 22:52 brukne123

Mes taip pat nesuprate likom is kur toks anslagas...mes ziurejom volterio micio slapta gyvenima, irgi puse velnio, vietomis migde, bet galiausiai visai grazus filmas 😀 siandien prie katedros vaziavom 18val 😃 tai jei dar planuojat irgi ispeju del nerealiu spusciu 😃 ziuriu as vis apie spustis ispeju: gariunuose, akropoly, prie katedros 😃 tik stai nuo sausio pirmu dienu greiciausiai istustes ir bus vel ramu ramu...as jau laukiu kol baigsis tas sventinis maratonas, visi dirbs kaip balti zmones, o mes kaip dar baltesni zmones megausimes dekretu!

29. Dec 2013, 22:46 brukne123

Dar viena modeli ziuriu, kurio lopsys 84cm, raso kad iki 8 men. Manau viena ar kita ir rinksimes. O del svorio tai laukiu rytojaus ryto, kad jau pradejau pirmadieniniu pasisverimu tradicija...bet zinokit busiu prisikalbejusi...cia per tas laisvas dienas namie su patogiais laisvesniais drabuziais, nesijauciu kad verztu...o sian isvaziuot reikia ziuriu kad su dzinsais jau nekaip atrodau ir jauciuosi, verzia..i kelnes nebeilendu, megztiniai tokie trumpoki...tam kartui supratau kad neturiu ka apsirengti. Rytoj vaziuoju malsint skausmo ir mazint nepritekliaus i akriuka 😃 kiek priaugau irgi pasigirsiu rytoj 😀

29. Dec 2013, 22:15

zipuko lopsys yra geru matmenu, jei >70 cm - pakanka, pritariu mertisei 👍 ji tiesa sako, jog lopsio pagrinde reikes vasara 😉
... nezinau kaip jus, moteriskaites brangiosios, 🤣 bet as jau +9kg !!!! kazi ar ne per greitai puciasi mano balionelis? 😀

29. Dec 2013, 22:02 Sonatel*

Ziurejom "kaip pavogti zmona" - patiko 👍 akropoly sunkiai isivaizduojamos eiles, atlaukem ir galiausiai pasake nebera bilietu, teko i Vingi vaziuoti 😃 galejau paklausyti taves, bet vis vien sunkiai suvokiama, kad toks ziurovu demesys uzpludo kino sales net ir ramu 7dienio vakara 😀

29. Dec 2013, 21:13

Zipuko yra 79cm

29. Dec 2013, 21:09 olenka

74 - 78 cm yra mazas ar pakankamas? Taip ir nesupratau

29. Dec 2013, 16:48 Sonatel*

rodos 74-78sm kazkas tokio

29. Dec 2013, 13:08 brukne123

Pamatyti ir pabuti visada verta 😀 koki filma ziuresite? Mes vakar padarem klaida jog ejom i forum cinemas akropoly. Tokiu eiliu kine jau seniai nemaciau. Paprastai cia prie namu i multikinko einam...

29. Dec 2013, 13:06 olenka

Kiek ziurejau yra ir skirtingu dydziu, taciau koks tavo manymu yra mazas lopsys? Koks pakankamo dydzio?

29. Dec 2013, 12:31 Sonatel*

Sveikos, vakar koncertas buvo per viduriuka 😀 nepasakyciau, kad grandiozinis ir nepasakyciau, kad prastas 😀 pakele visa siemens arena is vietu 😀 Mes taip pat uzsisakeme komoda i miegamaji mergytes rubeliams, dar laukiame kada pristatys. Kaip meskuciai vis dar pusryciaujam lovoj, bet ruosimes veliau i kina 😉

28. Dec 2013, 18:13 Sonatel*

mano teveliai bus tik iki rytojaus ☹ penkiom dienom tik sugebejo atvazioti,nes mamytei 30 ir 31 i darba,o pasikeisti su kuo neturejo ☹O del Zipuku mano 2 drauges turi labai patenkintos,kita ne,nes jai kazkokios problemos su ratais buvo.bet siaip man ju modeliukas patinka irgi,tik labai mazas lopsys jame 😀 bet mergaite jeigu nedidele tai jai ilgam uztenka 😀

1 ... 32 33 34 35 36 37 38 ... 66