2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

09. Jan 2014, 12:49 Inulike

drauge 27 val. prasikankino, gavo tada arklines dozes skatinamuju, bet nkas nevyko, todel vistiek dare cezari... nesuprantu kam taip kankint zmogu reikejo... neveltui uk gimde... O dar pora pazystamu kurios gimde lietuvoj ir turejo cezari, tai smulkmenu negaliu pasakyt, nes nezinau 😀 bet kalbejom ta tema apie cezarius tai va pasakojo kad turejo ir kad daktarai ramino, kad jei vel reiktu gimdyt jei tik aplinkybes leis galetu ir pacios 😀

09. Jan 2014, 12:38

Per pirma gimdyma neatsidarinejo gimdymo takai,nors10 val.buvo ir skatinamieji ir lasines ir saremiai buvo ,po to vel skausmas praeidavo,vel atsirasdavo.O kai padare cezari,Tai gydytojas pasake juk buciau vistiek pati nepagimdziusi,nes gime nemazas 4,200kg.o pranasavo,kad bus apie 3,600kg

09. Jan 2014, 12:24

garantuotai nezinau, bet is keliu mamyciu girdejau, kuriom dare cezari, kad kiti gimdymai nebutinai bus cezaris. na kad galima ir paciom gimdyt, aisku jei nera kitokiu kliuciu. Jom daktarai taip sake

09. Jan 2014, 12:18

As galvoju kaip man bus su gimdymu,nes pirma turejau cezari.

09. Jan 2014, 11:56 mertise

man irgi jau sunku darosi... 😀 tik pora dieneliu skiriames 😉 gal zinai ka turesit?😀 kiek kg priaugai? 😃 as pries pora savaiciu jau 13 kg pliuso turejau, kaip dabar nezinau 😃

09. Jan 2014, 11:44

Kaip jauciates? 😀 ar yra kam terminas balandzio 6?😀 idomu ar kas laukia mazylio tapacia diena kaip ir as 😀

09. Jan 2014, 10:28

Metus intencyviai galvojau,jaukinaus ta minti apie antra leliu ir nusprendziau ,kad noriu dar vieno.Turbut turejo ateiti tam laikas .

09. Jan 2014, 10:22 mertise

Turime sunu,o laukiame paslapciuko😀gal dar pasirodys kai vel echo darys.😀Jo ilgokai laukeme,vyras Tai jau senai norejo antro,bet as vis nebuvau pasiruosusi antrajam leliui.

08. Jan 2014, 21:56 Inulike

o tai jau padejeja turi,gerai 😀 o pas mus 3 metuku skirtmas 😀

08. Jan 2014, 20:44 olenka

15 metu skirtumas

08. Jan 2014, 20:24 Inulike

o skirtumas didelis tarp vaikuciu?😀

08. Jan 2014, 19:03 olenka

Man tai teks viska is naujo pirkti,is pirmojo nieko neturiu,nes tiek laiko jau praejo,viska atidavinejau😀

08. Jan 2014, 18:47 Sonatel*

Labas, jauciu uzsirasysiu i abi paskaitas ir apie gimdyma, ir apie prieziura 😀 Neturetume prasaut pro sali 😀 tai gal i prieziuros paskaita kartu pakliusim, ot butu smagu 😀
Fotopasteles studija isikurusi lofte, nebuciau naudojusis ju paslaugomis jei dabar butu vasaros laikas 😀
As neziuriu i jokius kalendorius, pasitikiu savo gine, ji irgi gimdymus priimdavo Antakalnyje, tik neseniai persikele i nauja Santariskiu akuserijos skyriu, matyt ten gimdysiu. Jei ji dirbtu Antakalnyje dabar, tai ir gimdyciau ten. 😀

08. Jan 2014, 18:45 vaidyte46

Vaidyte Sveika prisijungusi prie musu😀

08. Jan 2014, 18:35 vaidyte46

sveika 😀 mes visoms mamytems dziaugiames 😃

08. Jan 2014, 17:53

Sveikutes, ar priimsit dar viena nestuke i savo buri? ☺ leliuko laukiu balandzio menesi 😉

08. Jan 2014, 16:51

nu va o mes jau pradejome drabuzelius maziui atrinkinieti 😀 turiu nuo pirmo lialiaus likusiu netgi nauju,va skalbiu jos is naujo 😃 uzsinorejau tvarkingai sudieti 😃 beto jau sndn vezimukas atkeliauja mano 😀

08. Jan 2014, 15:45 mertise

Vilniuje? Aš kaip ir sakiau peršalau ne pačiu geriausiu laiku, bet ryt jau žadu būti sveika. Kitą savaitę į impulsą keliauju baseiną (jei ryt daktarė pasakys kad ok) + išbandysiu jogą ir pilatesą 😀

08. Jan 2014, 13:55

Leliukai pasibels i si pasauli tada kai Jie panores😀ir apie data jusu mamyciu nepaklaus😀.

08. Jan 2014, 13:49

Ai aš tai jei atvirai -nesuku galvos 😀 Svarbu vaikeliui viskas gerai, tvarkingai vystosi, o kiek esu skaičius tai numatytu terminu gimsta 10% vaikų bet kokiu atveju 😀 Manau ridensimės kas anskčiau kas vėliau ir tiek 😀

08. Jan 2014, 12:35 Sonatel*

sveikos.mano daktare ne pagala paskaiciavimus ziuri,o pagal skana 😀 kuris rodo kad mano mazius vysosi pagal 28savaite ir tokio ugio ir svorio 😀 beto as su pirmu maziuku pastojau per tas vadinamas nevaisingas dienas kaip ir su situ 😀 tai reiskias kad mertisei irgi reikia gimdyti 31kovo o ne balandzio 4d.tai ir jos daktare grybauja?kazkas man is vis nesutampa,as suprantu jeigu butu skirtumas ne 1sav pagal paskaiciavimus o kokios 2-3 tada jau kazkas ne taip butu.o siaip nzn ko tikieti kalendoriais internetinese,arba echoskopija ( aparataura ) kuri parodo vaikeli 😃 tai vat 😀 5dieni man vel pas daktarus,bus jau atsakimai tirimuku visu 😀 ir pasiklausiu daktares kaip taip gali buti 😃

08. Jan 2014, 11:20 Inulike

Labutis, matai pasimetėm su datom kam kada gimdyt 😃 Aš tik apie save galiu pasakyti, kad laikausi gerai ir peršalimas po truputį traukiasi (lenkiu galvą jūros vandeniui ir eukalipto inhaliacijom 😃 ). Sveikata gera ir viskas puikiai tpu tpu. Kaip tu?

08. Jan 2014, 11:19 brukne123

Pamenu, kad fotopastelėj, tačiau ar tiesa kad jie neturi studijos? Tiesiog fiziškai kokioj vietoj klausiu, įdomu 😀 Aš fotosesijoms jei ryšiuos tai geriausiu atveju per krikštynas 😃 bet man jų nuotraukos labai patinka 😀

Dėl kursų - aš irgi pražiopsojau 13 dienos kūdikio priežiūros, man anyta sakė kad labai verta nueiti, o ir aš pati laiko turiu dabar į valias tai esu tik už tai kad eiti ir klausyti visko, paskui atsirinkti. Blogiau nebus 😀 Bet mes kolkas buvom tik pirmoj paskaitoj - gimdymo. Rytoj einam pas savo daktarę, pasirodo ji antakalny gimdymus priima, kalbėsimės dėl gimdymo, jei nuomonės sutaps, greičiausiai ir gimdysim antakalny - kur gimėm kur augom kur žemė šventa 😃

08. Jan 2014, 11:15 olenka

Tavo datą suvedus man rodo, kad tau 28 sav ir dvi dienos, o gimdyt kovo 31, kas yra labai logiška jei skaičiuočiau pagal save (man paskutinės mm birželio 21, gimdyt kovo 28, dabar yra 28 sav ir 5 dienos). Man visi kalendoriai, echo ir daktarė rodo ir sako tą patį 😀 Taip kad Olenka kažką tavo daktariukai gal grybauja?

08. Jan 2014, 10:21

Labutis visoms,kaip laikotes?😀

07. Jan 2014, 22:35

Sonata, primk ar jus tik gimdymo paskaitoje buvote ar ejote ir i kudikio prieziuros paskaita ten pat? 😀 Ziuriu vietu nera.. Noriu uzsirasyti jau i prieki, tik neapsisprendziu ar ta paskaita apie vaiko prieziura isties naudinga/idomi? Verta? 😉

07. Jan 2014, 20:35 brukne123

nu nelabai,bet matosi kad jau laukiesi,bet man labai grazu kai jau pilvukas didelis 😃

07. Jan 2014, 20:24 olenka

Olenka as savo pilva jau prilyginu tavajam, man atrodo panasus dydis! 😉

07. Jan 2014, 20:19 brukne123

jo jusu pilvukai palyginus su mano dar maziukai 😀 tai manes jau ir klausia ar greitai gimdysiu,nes pilvas didelis,arba pranasauja dvynukus,aisku kas nezino kiek laiko 😃

1 ... 30 31 32 33 34 35 36 ... 66