2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

07. Jan 2014, 20:00 Sonatel*

Fotosesija daremes fotopasteleje. Patiko 😉 labai laukiu nuotraukyciu! 🌷

07. Jan 2014, 19:59

Sveikos, as siandien is po vizito. Slapimo tyrime rado nukrypimu, tad ryt nesu paselio tyrimui, ziures ar nera bakterijos. Gera zinia - paankstino dekreta keliomis dienomis! 😀 Mazoji jau apsivertusi ir galvyte apacioje, tad kojytemis mane gerokai apspardo 😍 kojos tinsta nuo sedimo darbo.. bet dar tas tinimas pakenciamas. Augu kaip ant mieliu, jau bijau ir svertis 🤔
Olenka is foto jau uzskaitome kaip nescia, o visos kitos galite i diskona drasiai varyti 🤣🤣🤣 ner tu pilvu dideliu pas jus!! 😀
Mano foto is sio savaitgalio kai sveciavomes pas brangia mano mociute su kuria nesimaciau pusmeti 😍

07. Jan 2014, 19:20

beto kokios kainos pataliuku?as dabar uzsimaniau maziui nauju pataliuku,lovyte turiu nuo pirmo lialiaus,o pataliuku norisi nauju 😀 tai galvoju kur pirkti geriau UK ar LT 😃

07. Jan 2014, 19:19 mertise

nu va matai 27-28,o pagal MK kiek?😃o del infekcijos nepergyvenk,buna jos daznai nescioms ir viskas gerai baigiasi,as irgi jau 100 testu dariausi del tu infekciju ☹be tfu tfu man ju nera.svarbu kad mazius tavo auga kaip reikia.

07. Jan 2014, 17:24

o stai kokie mes 😀 kokybe nei kokia,nes fotkinau is telefono.

07. Jan 2014, 17:23 Sonatel*

sveikos.nu as nejuokauju del tu kalendoriu 😀 ziurek as jug parasiau data paskutiniu mm 😀 ivesk toj nuorodoje kur imete mertise,ka parodys 😀 o MK kalendorius pagal mm rodo,kad jau 29sav.o ka tau rodo?

07. Jan 2014, 15:10 brukne123

Ar patiko fotosesija? Kur fotkinotes? Tai labai laukiam rezultato 😀

07. Jan 2014, 11:12

Beje, labai grazu ziuret i visu didejancius pilvuzus 😀 mano nuotraukos gruodzio pabaigos, ruosemes i ac/dc vakareli 😃

07. Jan 2014, 11:05 mertise

Jo, pagal mane tai tiek jums ir turetu buti, nes kaip minejau man beveik savaite anksciau gimdyti ir dabar yra 28 sav 😀

07. Jan 2014, 11:04 olenka

Man dabar 28 savaites ir 5 dienos, terminas kovo 28 ir daktarai ir visi kalendoriai rodo lygiai ta pati 😀 kaip tau cia taip, kazkas susimaise 😀

06. Jan 2014, 22:26

Sveikos, visas su naujais metais sie metai visom bus ypatingi 😀 kaip sakoma ne uz kalnu dziaugsimes savo mazais angeliukais 😀. Pagaliau baigesi sventes ir po ju laukta ramybe. Ikeliu savo nestumo nuotraukyte daryta praeitoj savaitej. Nuotraukoj nedidelis atrodo, o realybej tikras arbuzelis 😃.

06. Jan 2014, 19:13 mertise

pamegink ivesti MK 24 birzelio ir ten kur man imetei 😃 parodys visai skirtingas savaites 😀 o pagal skana mums 28sav,nu tai yra 27sav+6 dienos

06. Jan 2014, 19:06 mertise

pagal tavo kalendoriu man is vis parode gimdimo data kovo 31d 😃 o MK Kalendorius man rodo kad man jau eina 29sav 😃 bet tai 29sav nuo mm.nu ziurek man buvo paskutines ( pirma diena ju ) birzelio 24d,tai va trunka 3dienos,ciklas 30-31d,visa laika 23-25d menesio.tai va galima paskaicioti 😃tai jeigu man rodo pagal tavo kalendoriu kad gimdyti 31d,tai va,as neskaicioju,as ziuriu ka man raso daktarai,kiek viena karta apsilankant paraso,kiek savaiciu tiksliai.tai va kikvienas kalendorius internete rodo skirtingai,tai as pagal tai ka man daktarai raso ziuriu 😀

06. Jan 2014, 18:21

nu va mes jau po apziuros 😀 jau apsiverteme,galvyte i apacia 😀 bet kojos uzspaudes siedi kaip visa laika 😃 bet dar 100 kartu apsivertsi atgal.paeme kazkoki dar tepeneli ( tai del to kad pirmas gime anksciau laiko ) ir dabar mums i apziura 10sausio.spaudimas mane aukstas,del to jokios sake kavos ☹

06. Jan 2014, 13:37 Dite*

sveikos 😀 jo mes didesni 😃 mums jau 28 savaitele i pabaiga,o MK kalendorius jau rodo 29sav 😃mes turime gimti 04,04,2014 bet manau kokio kovo 21 jau supuosiu savo maziuka 😃nu taip jauciu ,kad iki termno neisnesiosiu,kokiu 38savaiteliu sprogsiu 😃mes su mertise turime sprogti viena diena 04,04 😃

06. Jan 2014, 00:51

Mane tai jau buna gerai apspardo 😃. Siaip judesiai labai padazneja arba tiesiog maziukas jaudidesnis ir stipresnis,tai labiau jauciu.
Olenka, turbut maisausi,bet man atrodo tau tiek,kiek ir man t.y. apie 26sav. 🤔. III sekmestras buna kai jau yra 28 pilnos savaites 😀
Cia foto is Kaledu, tada buvo 25 savaites 😀

05. Jan 2014, 21:15 Sonatel*

Labukas,man 27savaites,esu is Telsiu😀O jums kiek?😀

05. Jan 2014, 15:40 Sonatel*

sveikos.man pas daktarus rytoj,skana paskutini,tikriausiai darysime 😀 o siaip jauciosi po to karto puikiai,mazius spardo mane jau ne tik vakarais bet ir dienos metu,ir man prasidejo nesciuju nemiga ☹ nu negaliu nakti miegoti ☹ i tulika lakstau po 5 kartus 😃 tai mes jau i 3 trimestra perejome jau 😃

05. Jan 2014, 12:16

Sveikos, kaip pilveliai auga? Idekite nutraukyciu 😀 pasirodykim 😀 5ieni buvome fotosesijoje, o po to isvaziavome visam savaitgaliui i siaulius pas giminaicius 😀 dar vis sveciuojames, siandien jau grisim namucio 😀 jauciames puikiai, tik ansvoris ir spyriai primena, kas esu ne viena 😀)))) visa kita liuks 😀
Sonatele sveik ! Olenka, privenk kavutes 😀

04. Jan 2014, 23:44 olenka

Kada pas gydytojus dabar keliausit? Manau teisingiausia visada daktarei paskambinti ir paklausti kodel viena ar kita galejo nutikti... As jau dziaugiuosi, kad sventes baigesi ir bus galima ramiai uzsiimti laukimu ir kraitelio ruosimu 😀 deja siandien pati visa diena nepakylu is lovos, persalau ☹

04. Jan 2014, 22:48 Sonatel*

as gerai,va ir idomiausia kodel taip ivyko.as kavos jau negeriau 4 metus,normalios,tik tirpiaja,o cia tirpios nebuvo,pasidariau sau tokia nestipria ir dar su pienu.nu va o kaip jus?kaip sventes?

04. Jan 2014, 17:48

Labas visoms 😀 sveika prisijungusi Inulike, kiek jums laiko? Is kur esat?😀 Olenka, kaip sveikatele? Man atrodo kiek keista kad alpstama nuo puodelio kavos...

03. Jan 2014, 13:16 mertise

as manau nuo kavos

03. Jan 2014, 11:29

Aciu,smagu prisijungti .....😀

02. Jan 2014, 22:54

Sveikutes,mes busime balandukai😀

02. Jan 2014, 21:37 Sonatel*

jo 31 vakare nualpau ☹ gaminau valgyti,ir akise taip tamsu pasidare,gerai kad atsisedau,nes buciau nugriuvusi☹ o taip tik galva i kee trenkiausi.labai issigandau,bet manau tai del to kad kavos atsigeriau ☹ nes senai jos negeriau.kavos atsigeriau ir po pusvalandioz gal tai atsitiko.o pries tai viskas buivo gerai.

02. Jan 2014, 19:10

Su Naujais visas busimas mamytes! Sie metai mums visoms bus isties neeliniai ir tikiu, kad kiekvienai nuostabiausi 😀 lengvos naktys ir malonus ispudziai su kiekvienu leliuko sypsniu 😀 Olenka, nualpai? Nuo ko cia taip?

01. Jan 2014, 23:26 mertise

Lietuvoje mes jo jau senai nenaudojome.bet cia mums jo prireike.turejome graco.bet man jisai nelabai😀oj as jau turiu problemu su nugara☹ pas mane jau plius 12 kg☹ neto vakar turejau soka.nualpau☹

01. Jan 2014, 18:36 mertise

svikos.Su Naujais!mums 3 metai,bet cia atstumai UK labai dideli ☹ ne visur su autobusu dasigausi ☹ pvz mums eiti iki miesto apie 30min ir dar centre reikia ir ten ir ten,tai atgal mazius jau nebepaeina ☹ o man ji nesti jau sunkoka ☹ tai va del to teko pirkti vezimuka

01. Jan 2014, 13:52 olenka

Visas visas busimas mamytes su 2014-tais! Tegul visoms buna lengvas nesiojimas ir neisdildomi siu metu ispudziai! Esu be galo laiminga, kad sie metai mums visoms bus ypatingai kitokie! 😀
Olenka, koks manevringas turetu buti! super vyresneliui 😉
Sonata, parduoda ir devetu (apie 300-350 lt), bet pati aprasyma apie si gultuka gali rasti cia:
http://www.babymarket.lt/lt/parduotuve/vaiko-kambarys/gultukai-supynes/babybjorn-gultukas-minkstas-black-brown-005027-7317680050274-2559

1 ... 31 32 33 34 35 36 37 ... 66