2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

23. Jan 2011, 16:28

Liabas mamytes😀Iveta as su savo Elija ant ranku staciomis isbunu iki valandos net kartais ir laukiu kol atsirugs, taip kad turek kantrybes ir viskas oki bus😀pastebejau, kad as pasikankinu ilgiau bet pupai zymiai geriau, maziau pilvuka skauda, geriau miega, matyt oras visas iseina ir jai lengviau😀ir plius antpila labai retai ir ne daug😀Martyna ilgoji ar trumpoji?pasimeciau dabar whitgirl😃 saunuole kad gine pastatei i vieta, bus paciai ramiau o ir ji gal truputi pagalvos apie savo darvo kokybe, tad viskas bus gerai, ateis maziukas kada jam reikes😀sveikos naujos mamytes😀as Kamile, mano mazyte Elija, mus jau dvi savaites😀

23. Jan 2011, 15:33

na man dar tik kelios dienos kaip pernešiojimas skaitosi, be to ciklas būdavo ilgesnis negu 28d tai matyt dėl to lelius nesiskubina. O į ligoninę kur gimdysiu kaip tik rytoj ir prisiprašiau, tad žiūrėsiu ką man jie sakys. Kaip bebūtų mano višta ginė sakė tik 31d guldytų. Kad tik nebūčiau prisišnekėjus kad perlipsiu į vasarį... Ivetuk, mano draugė berniuko susilaukė prieš kalėdas, tai sakė vos ne kiek suvalgo tiek atpylinėja, bet daktarė liepė stebėt svorį, jei jis nekrenta ale viskas normalu ir turėtų susitvarkyt 😉

23. Jan 2011, 14:45

smagu tave cia metyti babu...😉mano Gabrielyte kazkaip sunkiai atsirugsta ir daugoka atpylineja...biski neramu man ☹

23. Jan 2011, 14:14

Mano sunelis irgi kartais buna labai zirzliukas, daznai pirdalioja, tai daktare israse Bifolac bakteriju. Ir dar duodu espumizano.

23. Jan 2011, 14:13

Whitegirl, As irgi savo angeliuka truputi pernesiojau, 41sav+3dienos, tai man gine dave siuntima i ligonine pasitikrinti. Tai ta pacia diena pagulde, nors iki tol joks kamstis nebuvo isejes. Tai daktare su pirstais kazka praplese ir vakare vandenys nubego, ir paryciais pagimdziau. Tai siulyciau paciai nuvaziuoti i ligonine, kurioje gimdysi, kad gerai su aparatais patikrintu.

23. Jan 2011, 14:09

Sveikutes. Persikeliam pas jumis as Daiva ir mazasis Ugnius.

23. Jan 2011, 13:40

ups😉nuo siol taisiklingai rasysiu 😀

23. Jan 2011, 11:47

Beje, maža smulkmenėlė, aš Martina 😉 😛

23. Jan 2011, 11:44

saunuole marina 😀taip jau seniai reikejo 😀sveika bluefox, malonu kad prisijungiai prie musu😉papasakok daugiau apie save(kur gyveni, koks tavo vardas, kaip sekasi auginti savo perliuka).braskute,o ka tu turi?renata, po gimdymo gali kraujuoti iki 6 sav.

23. Jan 2011, 11:35

Sveikutės 😉 Miela malonu jog pasigedot 😀 bet aš vis dar su pilvuku, kaip ir nujaučiau taip ir yra, pernešioju jau, tai pirmadienį siunčia tyrimų visokių (ir tai tik per mano pačios palaidą gerklę) Penktadienį buvau pas ginę, tai kaip ir sakiau pasvėrė, pamatavo spaudimą ir sako lauk. Tai taip susiutau, sakau "greitai tik lipu ant kėdės ir žiūrit mane kas ten darosi, nes pavargau nuo tokio abejingumo". Tai pasirodo ir vandenų mažoka (aišku nepaaiškino ką daryt kad jų padaugėtų), kaklelis dar nusisukęs į nugarą, atsidarymo jokio, žodžiu nori rašyt CP, bet aš vis dar nusprendžiau kelias dienas palaukt (juk dar nedaug pernešioju tik porą dienelių) ir prisiprašiau echo, jog pažiūrėtų ar gimda nesusenus. Na žodžiu viską turėjau pati sudiriguot, nes būtų taip ir paleidę. Vat kiek prisiguodžiau pas jumis ☹

22. Jan 2011, 22:47

O gal kas zinot kiek aapytiksliai laiko po gimdymo kraujuojama?

22. Jan 2011, 20:58

Sveikos prisijungusios 😀. Ka turit? 😀

22. Jan 2011, 18:27

sveiki😀)prisidedam ir mes su Lymantuku😀)

22. Jan 2011, 18:26

sveikos, na ir mes jungiames i sausinuku temele😀

22. Jan 2011, 18:17

kamiliuk,cia mano vyro vaikas,man gabrielyte yra pirma 😀na tikrai jurgita su marina dingusios?gal greitu laiku sulauksim tik geru ziniu 😀

22. Jan 2011, 16:16

Liaba😀mes kasdien ilgai kieme bunam, paskui pucia i aki mergina kaip turi buti😀va sianakt nemiegojo beveik visa nakti, neverke o ziuri akytes isputus ir nemiega panele😀mama iskankino, dabar miega, atsikels pavalgysim ir i kiemuka siausimtryse, tetis musu nedirba tai eisim pasivaikscioti😀O Iveta tu sunu turi?as galvojau pirmas tavo lialius cia😀Klausykit Jurgita dingo, whitegirl dingo, gal jau turi angeliukus😀

22. Jan 2011, 16:02

sveikutes mamytes,del skiepu tai as manau uztenka tu kuriuos privalomai skiepija,nors mano drauges vaikiukas du kartus jau rota virusu sirgo tai zinokit baisi liga,ten net lasalines stato,oi...del miego kitam kambari tai as tiesa sakant pati kazkaip nedrysciau palikti,kazkaip man ramiau,as kai apie laurute suzinojau tai nakti beveik nemiegu,vis tikrinu ar angeliukas kvepuoja.o seip smagu,kad jau beveik visi mazyliai issirito😀kad tik sveiki ir laimingi butu😀

22. Jan 2011, 15:08

labukas;0na ir tylu siame forume..☹siandien mes pirma karta ilgiau pabuvom lauke 😀

21. Jan 2011, 18:56

Liaba😀atsiprasau Renata, kazkodel maniau, kad tu Edita😀mums tik gimus vitamini K suleido ir viskas,dar apie skiepus nekalbejom su gydytoja, nes laukiu is ligonines turi ateiti jau kita gydytoja😀mums kraujuka paeme is kulniuko patikrai, vargse mano mazyte pribade nuo gimimo☹as jau ikirtau pratumuku kad pilvuko neraizytu, tfu tfu padeda...seniau galvojau, kad kai pati maitinu nereik laukti kol atsirugs mazyte, pasirodo reik, tai pertraukas darom valgydamos, atsirugsta ir vel valgom ir vel atsirugsta ir tada su pilvuku viskas ciki😀dar masaziuku su vyru padarom jai ir uzmiega laiminga😀o as skaiciau, kad iki puses metu nerekomenduojama vaika palikti kitam kambary viena nakciai, reik kad tam paciam miegotu😀cia labai tai skalambija😀Sveikinu ir as daivuski😘 o klausykit ka atsiminiau, manem kad mergytes turesim tik pora musu, o ziurekit kad tik Rimute berniuka turi😃

21. Jan 2011, 18:25

beje merginos, ar jums siule savo perliukus paskiepyti nuo rotoviruso ir pneumokoko?ka apie tai galvojat?

21. Jan 2011, 15:01

Maniske ramiai miegojo, kvaksejo, kai valge. Tikrai dingus. seip mazai cia musu.

21. Jan 2011, 13:59

o kazin kur rimute yra dingusi..visiskai nesirodo kuri laika?

21. Jan 2011, 13:58

na mano gabrielyte ir nerami,per miegus tik "kriuksi" ir raivosi..matyt pucia pilveli,net espumizanas nepadeda...☹

21. Jan 2011, 13:18

o paskui kuo ramiausiai pavalge ir uzmigo. nieko nesuprantu kas dukrytei bet taip neramu.

21. Jan 2011, 13:17

Mano mergyte siantien nuo 7 iki9.20 verke, nevalge nezinau kas buvo.

21. Jan 2011, 10:37

labas mergaites..😀na sianakt as beveik ir nemiegojusi..kazkas mano lelytei daresi, tai visa nakti kriuksejo..as taip pat salia saves migdau,nes skaiciau kad iki 2 men galima salia saves guldyti ir nepripranta😀tai daivute sveikinu tapus mamyte 😀lauksim ziniu is jos 😉

20. Jan 2011, 19:45

ivetuk mano dukrytes vardas Tija. Kamiliuk as renata ne edita 😀. Maniske miega savo kambary, lovyteje. Pradzioje nepatiko, dabar jau nieko.

20. Jan 2011, 19:41

beje merginos pamirsau pranesti daivusik susilauke dukrytes.

20. Jan 2011, 19:21

Ai del tos soskes - nupirkau ir ka jus manot?mergina spjauna, nereik jai😀mama kankins toliau😃 gal ir gerai, nereiks atpratinti, pirstuku tai nekisa i burnyte, nebent kai valgo, tada😀oi kaip fainai Iveta tau, issimiegi gerai, maniske tiek nepratetu nepavalgius, uztat ir svoris auga, bet gydytoja sake pats tas, liuks viskas😀reiks ir man tu lasiuku cia paieskoti, gal pades😀

20. Jan 2011, 19:16

Liabas😀nius mano mazyte labai jau valgi, drakoniukas kaip mano mama sako😃 apie toki miegojima kaip tavo Tijos, Edita galiu pamirsti, jei ismiega tris valandas ir daugiau cia valio buna😀siaip keliasi daznai, kas dvi valandas, lovytes nakti is viso nepripazysta - miega su manim..bent taip as nusnusti galiu, nes kitaip be sansu, o diena savo lovytej miega😀mes jau kiemukyje bunam, po parka vazinejam😀va grizom tai jau tris valandas parpia Elija😀mama ir ilsisi😀kaip jums su pilvukais?nepucia?maniskei pucia...Nepergyvenk whitegirl, ateis tavo stebukliukas paciu tinkamiausiu laiku, paklausk gydytojos kiek vandenu liko ir kokioj padeti galvute, ar zemai?mano pilvukas likus dienai iki gimdymo labai nusileido,stebek save, o isskyros - tas kamstis tikrai ne visad su krauju turi buti, man nebuvo😀

1 ... 57 58 59 60 61