2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

20. Feb 2011, 08:47

sveikos mergaites 😀 senai cia rasiau... todel kad ne namie su maziuku esam 😀 gryzau y savo miesta biskuty pailseti.. pas sesikiu pabuti 😀 biskuty su draugu nesutariu, tai nezinau kaip mums baigsis... mano plysimas ir senai sugijo ir siulu nebeliko, treciadieny jau eisiu pas gydytoja ir pasakys ar viskas gerai... as savo maziuka jau tik savo pienuku maitinu, manau kad uztenka 😀 niu bus matyt kai pasvers,.. kiek priaugo.. man paciai iki buvusio svorio liko 3kg numest... cia visas tas svoris speju yra ant krutines ir ant pilvo... aplink jy.. nes visi sako kad esu perkarusi kaip giltine 😀

19. Feb 2011, 20:13

As visad patti matinu, nenutraukiu, tik primaitinu😀maniske pasisotina kokiom keturiom valandom😀as su pompa stimuliuoju pieno gamyba kai ji miega, na taip iseina kad ir nusitraukiu, bet ne tuo tikslu nusitraukineju, o tam kad kanalaiar kol miega visi atsidarytu, man tada is visu lataku pienas begti pradeda😀bandau visaip kad tik jo daugiau butu😀va dabar eisiu vel ir kai atsibus dar pati maitinsiu, paziuresiu gal nereiks tada nieko duoti😀tai jei jau seniai misinuka valgo tai daug ir priaugo😀maniske nuo nukritusio svorio po gimimo kyla su trupuciu😀

19. Feb 2011, 18:34

Na va mes buvom pas daktarų, mano Kristupas sveria 4800 g, ūgis 55 cm. Tai labai neblogai mes priaugom svorio 😀 Mum tik antradieni bus mėnuo laiko. Kai gimėm svėrėm 3260g. teisingai sakai Kamile man ir nakti pienuko užtenka vaikas pavalgo, o diena tenka kas valanda maitinti nes nepasisotina niekaip. O tu diena išvis nebeduodi vaikui savo ar dar kažkiek duodi ir savo? O bandei nusitraukti pasiziureti kiek turi tu jo?

19. Feb 2011, 16:51

O mums kažkaip aptamil tiko, tad ir nebekeičiau į jokį kitą 😀 O dėl apsirengimo tai jau tikrai kad čia amžina visų moteriškių problema 😃 Bet kol mažai einu iš namų, tai kol kas ir būtinybės dar nėra 😃

19. Feb 2011, 16:44

O mus ateis aplankyti kai grizim namucio, planuoju kova jei bus silciau nei dabar, o dar gili ziema😃 na va, kad ir man labai gaila ir liudna, kad truksta pienuko mano, nakti ji pavalgo, nes nakti riebesnis pienelis gaminasi ir daugiau jo, o diena iskankinu iki verkimo, kad vika isvalgytu ir vis tiek reik duoti misinuko☹ o mum aptamil netinka, mes cow and gate valgom, jau priprato ir viskas susinormalizavo😀kad del rubeliu tai as visk a pirma pnicesei perku, penktadienis jos diena😃 dabar tik save palepinsiu, bet ir neturiu ka rengis is tikruju😃 visu moteru problema😃

19. Feb 2011, 16:19

Sveikutės 😉 O mes šiandien sulaukėm svečių su Vilte 😀 Grįžo mano krikšto tėtis iš Anglijos, tai atvažiavo abu su krikšto mama su dovanom ir lauktuvėm 😀 Mažylė kaip suprasdama niekaip neužmigo ir vis dairėsi į visas puses, ale bendravo 😃 O po gimdymo liko tik porą kg numest, nors į rūbus jau visus įtelpu, gaila neišeis atsinaujint garderobo kaip kamilei 😃 Vis gi mažei geriau ką nupirksiu negu sau 😀 Dėl gijimo tai man viskas sugijo po poros savaičių ir dabar nieko nejaučiu siuvimo vietoj. Be to regis mm man prasidėjo. Daktarė sakė gali būti, nes nemaitinu savo pienuku, o toms tada anksčiau grįžta tos dienos ☹

19. Feb 2011, 13:25

Gal ir gerai Kamile ka liko visi rubai namie, turėsi proga atsinaujinti 😉

19. Feb 2011, 13:24

Aš tai jau numečiau svori, telpu visur kur pieš tai naudojau. Mes šiandien eisim pas daktare, pasižiūrės kaip mano vaikelis atrodo, kiek priaugom. Dar nusipirksiu mamos pieno pakaitalo aptamil firmos. Kol susinormalizuos mano pienas. Nes pamenu ligonineje pienininke sake kad buna tos krizes kai sumazeja pienuko vieno menesio laikotarpyje, triju ir penkiu menesiu. Tai va Kamiliuk gal tau ir taip yra. Sake reikia dažnai glausti prie krutines ir po keliu dienu turi susitvarkyti. Tikiuos kad susitvarkys man nes tiek svajojau pati maitinti 😀

19. Feb 2011, 13:10

As jau gal ir telpu, tik beda visi rubai liko namie, nes atskridau vasara ir jau budama nescia keturis men, tad rubu neturiu😀viska reiks pirkti, bet dar smagiau, garderoba atnaujinsiu😀isijungiu pagrindini puslapi ir mes su Elija jamekaip naujagimiu portalo konkurso dalyves😃 bet ir taip naudojam huggies sauskelnes, nes labiausiai tinka jos mum😀

19. Feb 2011, 13:00

man po gimdymo liko 3kg numesti ir pasieksiu savo svori😀o dabar tai jau i visus rubus telpu😉

19. Feb 2011, 12:47

Ai atsiminiau, kad ligoninej kai gime as iskart vardo nezinojau, tai visuose dokumentuose mano maziuke Baby Kavoliunaite😃 labai juokingai skamba😀ir dabar turi savo knygute kur viska registruoja su tuo paciu vardu😃 va mes kita penktadieni einam sesiu savaiciu apziurai,tikrins mazyte ar viskas gerai, ar gerai vystosi, manau ir skiepis jau😀mane tuo paciu ir, bet jauciu, kad prie uzpakalio siule isiro, man taip atrodo, neskauda bet kai einu rimtam tai skauda..☹o jum jau viskas sugijo?kaip svorio metimas?man liko astuoni kg😃 patikrina ir i parka krosu sukti😃 vasarai ruostis, o jau rubu kaip naju noriu, atrodo visa amzinybe placiuose plaukiojau, jau mintyse delioju vaizdus ka pirksiu😃

19. Feb 2011, 12:40

Liabas😀maniske po penkiu dienu buvo iregistruota Elijos vardu, tik su mano pavarde😀nes cia jei tetis neateina kartu tai vaikas ir be tecio ir be jo pavardes, kadangi ketinu savaitei grizti i lietuva kita men tai eisim perasyti gimimo liudijima, kad jau butu su teciu, nes pasa grizus reiks daryt, bo isskristi atgal nebegalesim😀turiu galimybe daryti jei angliska pasa ir butu anglijos piliete, tik nezinau ar noriu, dar mastau😀man tie misinukai visai nepatinka, bezda mazyte, kakutis smirda, o nuo mamos pieno viskas pienuku kvepia😃 bet ka darysi, reikia duoti, nes bus alkana kitaip😀Juste zvakuciu vaistinej paziurek, as turiu dvi ekstra atvejui jei reiktu, turetu buti, ar gydytojos paprasyk, vargsas maziukas kankinasi☹

19. Feb 2011, 11:58

labas rytas. Smagu girdėti Ivetuk kad pagaliau ir jums jau viskas i gera puse krypsta 😀

19. Feb 2011, 11:37

o mes siandien labai gerai miegojom, gabrielyte issikakojo ir laiminga buvo 😀viskas susitvarke kai pakeiciau misinuka😀

19. Feb 2011, 11:36

labas rytas mergaites😉just20pirmadieniais metrikacijos biuras nedirba 😀

19. Feb 2011, 01:00

O mano vaikas tai kai nutaiko momenta iškarto į telika žiūri, aišku nusukam mes jį tada, bet sakau jau va telikas tai įdomu jam. Viltė man labai gražus vardas, jei būčiau turėjusi mergaite būčiau tokį dėjusi 😀

18. Feb 2011, 19:50

Jurgita, jei jau nei mankštelės ir masažiukai nepadeda ir vaikutis jau išsikankinęs, pabandyk imtis senovinių metodų - termometrą į ruriuką įkišk. Tik dažnai nelabai galima man sesutė sakė, nes vaikutis nebekakos pats, o ir lauks to termometro. Beje, labas merginos 😀 Vakar jau manoji oficialiai tapo Viltė 😀 išėmiau gimimo liudijimą, o metrikacijoj dar pasakė kad ir vardadienis vakar buvo, tai gavosi kad nuėjau kaip žinodama 😃

18. Feb 2011, 19:29

Nežinau kaip padėti vaikui išsikakoti, jis tiek ražosi, stena ir neina jam ☹ Mes ir mankšteles darom su tom kojytem ir glostau aplink bambyte bet nieko. Aš matau ja jis nori arba papersti arba kakoti bet neina vaikui ir verkia tada

18. Feb 2011, 19:29

Nežinau kaip padėti vaikui išsikakoti, jis tiek ražosi, stena ir neina jam ☹ Mes ir mankšteles darom su tom kojytem ir glostau aplink bambyte bet nieko. Aš matau ja jis nori arba papersti arba kakoti bet neina vaikui ir verkia tada

18. Feb 2011, 16:00

Sveikutes, vakar buvo pas mus sesutė atėjusi pasižiūrėti kaip vaikas ir liepe man nusitraukti pienuka pasižiūrėti kiek turiu. Tai šiandien 15 val nutraukiau iš vienos krūtines tik 60 ml tai iš abieju gavosi 120 ml O man sake kad 120 ml turiu duoti vaikui. Tai va reiks maitinti iš abiejų krutų kol pradės gaminti normaliai. Gal dėlto ir buvo piktas mano mažiukas

18. Feb 2011, 14:44

Sveikos😀na tai sukiosiu, beda ta, kad turi savo puse jau princese ir nezinau kaip pavyks atpratinti, remti reiks kazkaip ir seilinuka kisti po ta pusyte😀pas mane plius desimt😀siandien sesios savaites mazytei ir vel dovanu diena;D istikruju dziaugiuosi, kad cia gimdziau,nes auginti maziuka sitoj saly tikrai vienas malonumas, sakiau griztant pampu urmu parsiveziu😃 man tenka primaitinti jau - eme ir sumazejo pienuko po tos temperaturos, iskankinu vaika prie kruties po daugiau nei valanda, kad trauktu viska ir vis tiek nepavalgo, as pati normaliai valgau, daug geriu ir sia tau...tiek skaiciau, domejausi, tikejau ir va kaip gavosi...

18. Feb 2011, 12:13

tai jau tikrai kad per salta 😉

18. Feb 2011, 11:55

na jau kaip ir 12 val,bet termometras rodo -10☹neiseis turbut pasivaikscioti

18. Feb 2011, 10:41

O DEL GALVYTES SUKIOJIMO-TAI BUTINA,NES MUSU MAZYLIU KAULIUKAI MINKSTI IR GREITAI DEFORMUOJASI, O JEI DAR LINKE I RACHITA TAI IS VIS GREITAI ..😀TAI KAMILIUK BUTINAI KEISK GALVYTES PADETI..AS NET PER MIEGUS PERVECIU GABRIELYTE...😀

18. Feb 2011, 10:38

labas rytas mergaites😉na tikiuosi bus geras ir nesaltas oras-tai butinai eisim pasivaikscioti😃
na lietuvoj tai tikrai kosmines kainos kas susije su VAIKAIS IR NESCIOSIOMIS..AS JAU PAKRAUPAU BUDAMA NESCIA

18. Feb 2011, 10:11

just20 ismoka yra ismokama per 15 darbo dienu.

18. Feb 2011, 09:30

kamiliuk reikia vaikiukui galvyte sukioti... man ligoninei sake kad kas tris valandas vis ant kito soniuko guldyti, nes dar formuojasi galvyte, ir gydytoja pati sake kad vis ant kito sono guldyciau... bet as guldau vis ant kito soniuko ne kas tris valandas o tada kai valgo , pabunda..
Just20 as vienkatrine pasalpa gavau nuo domunemtu sutvarkymo praejus kazkur porai savaiciu...

17. Feb 2011, 18:49

sveikutes, jau begalo seniai buvau cia uzsukusi, kadangi du vaikuciai tai visai laiko nelieka😀paskaitinejau ka parase, dziugu kad viskas gerai jums ir jusu mazyliams😀nu del galvytes sukiojimo tai as kiekviena karta guldau ant kito sonuko, taip pirma guldydavau ir antra taipat sukineju😀

17. Feb 2011, 18:19

Klausykit turiu klausima:sukiojat lialiams galvytes, kad nenuguletu vienos puses?man mama burbuliuoja, kad sukiociau, nes kreiva bus😃 as nesukioju ir sakau, kad ji guli kaip jai patogu, reiks internete paskaityti, bet idomi jusu nuomone😀

17. Feb 2011, 18:12

Liaba😀o man atvirksciai atrodo ir as domejausi, vaikas visada geriau istrauks nei pientraukis, tikrai, pabandykit maza pirstuka savo duoti vaikui ir paziurekit su kokia jega dirba raumenukai burnytes😃 as turiu pientrauki, kartais naudoju, ekstra atveju, bet retai labai, bet vis tiek vaikas geriau traukia😀eina sikt kokios kainos kosmines, as pirkau rinkini su buteliukais, pientraukiu, dar paduku krutinei buvo ideta ir mokejau tik 13svaru, apie 50lt..kosmosas vaika lietuvoj islaikyti😀o mes va kiemuki miega, valgom ir gi daug, dideles augam😀o Jurgita vaikas gali ne kakoti ir savaite jei savo pienu maitini, jis viska suvirskina ir neturi ka iskakot😀maniske vienakart kakoja, kartais is viso nekakoja, jauciasi gerai tai as ir nesuku galvos😀na svarbu susitvarkys viskas Iveta maziukei, svarbu auga svoris, o del tavo pienuko gaila, bet viskas bus gerai, nepergyvenk, svarbu vaikeliui geriau😀

1 ... 46 47 48 49 50 51 52 ... 61