2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

23. Feb 2011, 15:07

Aš maitinimo paskaitėlėj girdėjau gerus atsiliepimus apie tuos gaubtus pienukui surinkt 😀 Gaila pačiai taip nebėgo pienukas.

23. Feb 2011, 11:09

labukas taip tas ISIS rinkinys😀

23. Feb 2011, 10:47

Rimute manau kad apie tai šnekėjo Nelka "Krūtų gaubtų ISIS rinkinys" http://avent.limedika.lt/kit_maitinimas_is_kruties/

23. Feb 2011, 10:25

labas mamos 😀 Nelka o kaip atrodo tie ydeklai kur kaupaisi pienukas? gal kuri rastu nete tinklalapy ymestumet?

23. Feb 2011, 09:53

Aš ir vos nusėdžiu tuose namuose, jau taip atsibodo. Taip norisi į lauka išeiti pasivaikščioti. Matysiu kiek šiandien bus šaltuko, gal pavyks išeiti valandžiukei kokiai.

23. Feb 2011, 08:45

labas rytas mergaites😉mano gabrielyte ir zagsi-kai atsiruksta ji itraukia oro ir prasideda.na as jau vakar neiskenciau isejom 10 min visa seimynele😉

22. Feb 2011, 18:42

nu mano suneliui tai rytoj tik menesis bus😀

22. Feb 2011, 18:36

kamiliuk manau kad tikrai visur ju yra, nes jie gaminami anglijoj, ir paplite visur, as tai ir buteliukus tokius ir pientrauki turiu tos firmos esu patenkinta , pirma vaikeli kai pasigimdziau prisipirkau tai ir antram liko😀

22. Feb 2011, 18:34

Kamile, aš jau visokias pozas išbandžiau ir namie jau turiu keturis buteliukus skirtingus, rezultato kol kas nematau, dėl to ir sunerimau 😀 turbūt reiks ir toliau vargt su tuo žagsuliuku ir nieko čia nebepakeisiu 😀

22. Feb 2011, 18:33

Su menesiadieniais maziukai jus😘o mums kovo 7 bus jau du menesiai😀mergina jau didele, bendraujanti, smagiau jau vis darosi, va pakeisiu savo nuotrauka i jos😀

22. Feb 2011, 18:31

labukas whitegirl mano sunelis ir daznai zaksi,dar jei ant ranku ilgiau palaikau pavalgiusi tai reciau atrodo,gal jei atsirugsta gerai tai nezaksi, buna kad oro pritraukia nemazai valgydami tai ir zaksi, nu manau kad nerimauti neverta

22. Feb 2011, 18:31

Labas😀Martina nusipirk buteliuka kuris nekaupia oro, nes vaikas valgydamas is buteliuko prisiryja oro daug ir del to zagsi😀arba jei nepirksi, nes jie brangesni, laikyk staciai beveik buteliuka, kad daug pienuko virsuj butu ir maziau oro prisigaudys😀ir kai maitini mazyte neguldyk jos, o staciai laikyk, paasidek ant krutines vienos galvyte, kojytes bus tau ant pilvo, turetu padeti😀as buteliuka nusipirkau kur oro neleidzia vaikui prisigaudyti ir nezagsi😀Aciu Nelka, as ne \lietuvoj gyvenu, bet ir pas mane turetu buti, eisiu paieskosiu, nes tikrai labai jo daug isbega, as maitindama jau laikau speneli uzspaudus, kad nebegtu, jauciuosi kaip karve😃

22. Feb 2011, 18:17

Labukas 😉 Norėjau pasikonsultuot. Mano mažė galima sakyt po kas antro pavalgymo žagsėt pradeda. keičiau ir maitindama padėtį ir buteliuką, nu niekas nepadeda, ji tik žagsi ir šypsosi 😃 Net nebežinau ar verta sunerimt ir nuo ko taip galėtų būti.

22. Feb 2011, 17:48

Ai tada nieko tokio, nes mano vaikas tai atpila per lūpu kamputi. Šiandien mums ir mėnuo laiko suėjo 😀

22. Feb 2011, 17:24

labukas, kamiliukas12 as turiu tau patarima del to kad bega pienukas, tu nusipirk avent daukartinio naudojimo ydeklai y liemenele, jie yra plasmasiniai su silikoniniais deklais, su jais ta pienuka kuris isbega susirinksi is turesi vaikuciui,kai matysi kad jau pribege tai ispilsi y buteliuka ir pasidesi y saldytuva, tai susirinks visas pienukas kuris dabar paprasciausiai isbega😀 tu susivesk internete ir pasiziuresi apie juos jie kainuoja apie 50 lt jai neklystu, bet nauda bus nemaza jei tau taip daznai ir dauk pienuko bega!

22. Feb 2011, 15:55

sveikinam su menesiuku..buvom laukuti siandien neilgam,truputi saltoka😉

22. Feb 2011, 11:38

normalu kai vaikas atpila per lupu kamputi ar tokia kaip as sakau pilna burnyte ir tik viena /kelis kartus,bet jei su jega ir jau fontaniukiu -tai reikia ziureti

22. Feb 2011, 11:37

jurgita, ziurint koks tas atpylinejimas yra?

22. Feb 2011, 11:35

Nu pas mane baltas buvo kai buvau nusitraukusi. Va šiandien gausiu pientrauki pasižiūrėsiu vėl kiek aš turiu to pienuko. Nes man jau įdomu ar jis pavalgo ar ne. Nes duodu kiek nori, o paskui pradeda atpilynėti ir nežinau ar nuo persivalgymo ar taip turim bėdų.

21. Feb 2011, 18:16

Geras, nu man ir ryte atsikeliau ėjau vaistuku nuo pilvo putimo sugirdyti pasilenkiu ir lasa pienukas. Bet va diena vistiek tiek neprisikaupia, jei valgytu kas 3 val prisikauptu, bet kai jis valgo kas dvi arba sumasto ir dažniau tai neprisikaupia man. Sakiau ryt pirksiu pientrauki reikia pasižiūrėti kiek to pienuko yra.

21. Feb 2011, 13:21

Liabas😀o pas mus lyja, tai veziu savo mergyte i kiemeli po palapine, bent kazkiek kiemuky pabus😀oras siltas, tik kad lyja😀tai Juste snekam apie ta pacia kedute turbut, pas mane ir vibruoja tik as nejungiu, nes truputuka bijau, nekenkia ta vibracija?kai pirkom nepaskaiciau, kad vibruos..va guli mergina savo kedutej ir miega😀tai va Jurgita, kad atrodo daug to pienuko, bet kai reik valgyt ir nera, na va valge sian ryte tik is manes ir pavalge, bet nezinau kaip veliau bus, as jau maitindama uzspaudziu speneli, kad neteketu, nes tikrai pribegtu puse buteliuko...atsikeliau ryte vel slapia, jau nezinau ka detis i liemenele kad neperbegtu☹ir siaip ja migdau jai ant ranku, priglaudziu prie krutines ir viskas plaukia, erzina, rubu nespeju keisti...

21. Feb 2011, 13:08

maniškis kažko atpylinėti pradėjo, neatrūgsta ir atpila paskui. Nežinau ar jis bijo atrūgti, viena karta skaudžiai vaikas atrūgo gal daba bijo. Nes kai pavalgo aš ji pastatau tai jis verkia nenori būti stačias

21. Feb 2011, 13:07

Man atrodo kad jau visos laukiam šitų orų išsižiojusios 😃 atsibodo ir mums tie namučiai. Kamiliuk geras ženklas kad pienas jau bega per kraštus, reiškias viskas eina į gera puse 😀 Man daba ir krūtine pilnėja, jaučiuosi vėl kaip pirmomis dienomis, tokia truputi skaudanti ji man

21. Feb 2011, 12:54

tai kai bus nesalta kviesim jus i pasimatyma 😉

21. Feb 2011, 10:54

labas rytas mergaites.😉.laukiu ir as siltesniu oru..nusibodo sedeti namie vienai su gabrielyte..norisi i lauka 😀

20. Feb 2011, 18:17

sian pirkom zuikiui supyne, na ta kur ideti vaika, groja, daug zaisliuku, tokia pastatoma, zinot turbut, cia bauceriu mes vadinam😀tai jau kokia laiminga, guli, ziurineja, uzmigs gal jame, ir man lengviau, paguldau ja ir palieku, galiu virtuvej ka pasigaminti daugiau😀geras daiktas, palengvina mamom gyvenima😃

20. Feb 2011, 18:15

Sveikos😀tie vyrai amzina problema ir diskusija be galo apie juos gali buti😀pasistenkit abudu kazkaip issikalbeti, susitarti, nusileisti galu gale vienas kitam,auginat maza zmogeliuka, jam reikia jusu abieju😀as kartais bunu pikta kaip ragana, vyras erzina, bet kazkaip vis dar kartu, pasipykstam ir vel ramu😀labai svarbu, kad jie mus suprastu, kad ir namie mes bunam, bet dirbam istisas 24valandas😀kartais vyrai nesupranta, kad buvimas su vaiku nuolatinis darbas, kartais ir varginantis😀as labai skustis neturiu kuo, maniskis geras😀nu va kaip smagu jums, kad pacios maitinat, as primaitinu, bet stengiuosi, kad is manes kuo daugiau suvalgytu, gal viskas atsistatys kaip buve, nes pieno daug turejau..ir siap sianakt miegojau slapia - perbego pienukas per padukus, liemenele ir naktinius, net paklode suslapo, tai jau gaminasi nemazai jo😀

20. Feb 2011, 13:39

na tavo vyras tada saunuolis, mano ne toks... niekada nepasakytu taip... jis labai principingas... niu bjaurus zmogus... niekam tokio nelinkeciau...

20. Feb 2011, 09:22

oi nervu tai tikrai daug pas mane, ir tas nesupranta... ot tie vyrai...

20. Feb 2011, 09:12

Aš Kamile maitinu tik svo pienuku vaika, neduodu mišinuku. Ir viska darau kad tik pienuko padaugetu, o daba tenka biški pavargti. Dažniau turiu maitinti, spenelius skauda net jau. Bet tikiu kad greitai viskas susitvarkys 😀 Rimute nu nefaina kad nesutariat su savo draugu, tai musiau ir perkarai iš nervu.

1 ... 45 46 47 48 49 50 51 ... 61