2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

25. Feb 2011, 19:10

Aš tai mielai prisegčiau bet nesuprantu kur tu čia prisegi?

25. Feb 2011, 18:32

As imeciau savo pupos nuotraukas i naujagimiu bloga, nes cia jum prisegti negaliu, nesisega, tai neparodysiu kokios mes jau dideles ir su kokiom mimikom😀bloge galit paziureti😀prisegit ir savo, smalsu juk, ar prietarai?nes Daiva nesega, nes vyras prietaringas, klausiau😀

25. Feb 2011, 18:27

Sveikos😀tikrai Juste nesamone ta kauke, juk vaikas su mamos pienu gauna apsauga iskarto, as kai sirgau ir maitinau, geriau nuo temp vaistus ir nieko, maziuke sveika, nes iskart gamina organizmas mano antikunius ir su pienuku vaikas gauna juos, tad jokios kaukes nereik😃 ir nelaikysi juk vaiko kaip inkubaturiuj pastovei, tai paskui truputi kas ir sirgs😀o mes va is gydytojos, sveriam 4.550kg ir 59cm, jau dideles😀viskas gerai, sveikos, geltos nebera, klubiukai tvarkoj, viska mato ir girdi, as sveika kaip ridikas, valio eisiu sportuoti😃kaip Jurgita tau fainai, man is abieju tik 110ml, siaip maziukai jei maitinami tik misinukais turi suvalgyti vienu maitinimu 150ml, bet jei tik mamos pienu tai tiksliai zinau kad per para 500-600ml😀maniske jau priprato daug valgyti, is manes pavalgo ir dar misinuko apie 60ml, apzora😀Iveta tu gerei jo, ar uzsipylei, nesupratau?ir as tada bandysiu, kad tik padetu😀

25. Feb 2011, 17:30

Rimtai 😃 geras eisiu pirkti daba nealkoholinio alaus 😃

25. Feb 2011, 15:47

just20 nealkoholinis alus padeda,isbandziau ant saves ta tikrai buvo pagauseje 😉

25. Feb 2011, 13:54

just20 žinok skysčiu reikia be proto daug gerti, aš tą ir darau. Daugiau nežinau 😀

25. Feb 2011, 12:21

tai kad va neturiu galimybes iseiti pas gydytojos savo, draugas dirba, tai viena su maziuku namie esu... manau kad lelius nealergiskas medui nes vakar jau geriau, tai nieko... o del tos kaukes tai nesamone kazkokia, tai negi dabar visa laika turiu devet ja nenusiimdama? juk vaikas issigas 😃 paciai nepatogu nei miegot bus nei ka..

25. Feb 2011, 12:13

Nu va Rimute kaip nefaina kad susirgai, o tavo vaikas medui nealergiškas

25. Feb 2011, 12:12

merginos kiek jūsu vaikas suvalgo? Na tos kurios krūtine maitina įtariu kad nežino, o kurios mišinukus duodate kiek taisote mišinio. Aš nusitraukiau pienuko ir vienoje krūtinėje ištraukiau 100 ml

25. Feb 2011, 11:39

laba diena mamytes, va as susirgau sloga baisia, ir gerkle labai skauda, nes nezinau kaip gydytis, kaip maziuko neuzkresti ☹ tai dabar tik geriu arbatas su medumi... galvoju gal kokiu vaistu reiktu isgert....

24. Feb 2011, 20:08

neprisisege mano pupa☹

24. Feb 2011, 20:08

Man Jurgita taip buvo pirma menesi, kad negalejau niekur palikti, nebent vezime kieme ismiegodavo tris valandas ir nakti su manim ir gi tris, keturias, bet dabar nusipirkom ta kedute, bauceri, ji pavalgo, as ja paguldau, pazaidzia penkiolika minuciu ir jau nuluzta, jai svarbu mane matyti ir uzmiega valandai tikrai😀kieme miega keturias valandas, nakti ir mazdaug apie tris, keturias valandas, bet miega tik su manim nakti😀as manau visi beveik lialiai kol maziukai su mama nuolat nori buti😀mano juk ir buvo keturias dienas be manes inkubatoriui, gali buti kad tas itakos turejo ir as pati jos nenorejau paleisti, nes tik gime ir atime..☹jei turi galimybe nusipirk ta bauceri, kitaip vibro kedute, visur padeti ja gali, ir pasidarysi daugiau, maziukas tave visad matys, zaisliukai kaba ten, pavargs ir uzmigs😀

24. Feb 2011, 19:43

pas mane ir labai jau jautrei miega... jeiaisku isvis uzmiega.. atrodo uzmigdau, tik paeinu ir jau bundas... taip siandien tris kart migdziau, ketvirta kart atidaviau teveliui zaist... oi koks lepunelis... nepamiega net vienas 😀

24. Feb 2011, 19:22

Kaip pavydžiu tau Ivetuk kad tavo taip ramiai vaikutis miega. mano tai labai jautrus aš užmigdau jį ir jei palieku pati viena tai jis kokias 5 minutes pamiega ir nubunda. Labai vaikas krūpčioja mano ir pats nubunda nuo savo krūpčiojimo, o jei šalia guliu ir uždedu ranka ant jo tai vaikas ir valanda išmiega. Aš sakau gal čia kad vaikas kai gime buvo atskirtas nuo manęs, daba toks labai jau jautrus paliko. nežinau net ir ka galvoti bet va pas mus tokia situacija. Nieko pasidaryti negaliu jei bunu viena.

24. Feb 2011, 16:05

o jusu mazyliai dar daug miega?mano gabrielyte tai pavalgo,truputi pabuna ir uzmiega..😉na ji tokia rami kai nieko neskauda..biskuti net baugu darosi😀

24. Feb 2011, 15:59

na mes ir laukiam,jau nekantrauju..😉o pasimatymo dar labiau laukiam😃salta ne tik lauke,salta ir namie

24. Feb 2011, 15:59

na mes ir laukiam,jau nekantrauju..😉o pasimatymo dar labiau laukiam😃salta ne tik lauke,salta ir namie

24. Feb 2011, 14:22

just20 grazus tavo berniukas 😉

24. Feb 2011, 14:22

pfu pfu neatpylineja,kartais dar buna,bet jau visai gerai..o va su viduriukais tai sunkiau-sunkiai mes kakojam☹bet svarbu kad mano gabrielyte pakankamai rami, o ryt jau baigsim gerti vaistukus ir vaziuosim svertis..labai bijau, kad ne per mazai butumem priauge😉

24. Feb 2011, 13:52

just20 koks maziukas leliukas 😀 mano jau atrodo tikras didzkis 😃

24. Feb 2011, 13:30

vaje kokie jus grazus Juste😀bandau ir saviske prisegti😀

24. Feb 2011, 13:25

Sveikos😀Ivetuk kaip tavo mergyte?o as negaliu nutraukti is vienos, o is kitos maitinti, man iskart skauda krutine, abiejuose prisigamina daug pieno, tempia ir guziuku atsiranda, plius kiekvienakart reiks taip daryt tai as nepradedu, nes jau turejau du kartus bedu...nakti mum pakanka pienuko mano, diena kartais reik ir misinuko...mes va eisim kiemuka saules gaudyt, i parka, nes oras super😀

24. Feb 2011, 12:47

puse metu ji galima laikyti😉

24. Feb 2011, 12:40

O kiek laiko galima užšaldyta pienuka laikyti?

24. Feb 2011, 11:00

labukas,sendien buvom pas daktare tai priauge 2 kilus ir 5 cm 😀 as baiminausi kad pienuko irgi mazoka, bet pasirodo pakanka kad tiek dauk priaugo 😃 , man tai vakarais atrodo kad mazoka pienuko, bet jis ilgiau pazinda ir uzmiega tai nakty kas dvi valandas valgo, bet po mazai, tai dziaugiuosi kad turim dar pienuko, pirma suneli tai iki metu maitinau uzteko pilnai dar ir uzsisaldziusi buvau visa saldiklio stalciu,is pradziu maniau kad mazai tai rytais kai jis pavalgydavo is vienos kruties uztekdavo tai is kitos nutraukdavau, tai pradejo daugiau gamintis,iki kito maitinimo vel pasigamindavo uztenkamai tai ta nutraukta uzsaldydavau jo budavo apie 260 ml,tikiuosi kad ir sitam bus pakankamai😀

24. Feb 2011, 10:30

Maniškis tai nusišypso jau senai labai, na dar kartais sušaukia garsiai ir pačiam jaučiu keista palieka 😀 Bet taip kad guguotu tai dar neguguoja.

24. Feb 2011, 09:25

mano maziukas ir senai krykstauja, juokiasi, va vakar ant karuseles prikabinau daug zaisliuku, tai bent puse valandos mano berniukas ziurejo, juokesi 😀 bet labai greitai jam atsibosta viskas 😃 va moka dar susaukti jei manes nemato 😀 taip garsei balsiuka rodo 😀

23. Feb 2011, 22:11

Oi mano mergina jau visa savaite sypsosi, truputi guguoja, krykstauja kai kalbi su ja. bendtaujanti jau😀smagu jau, kuo toliau tuo idomesne darosi😀

23. Feb 2011, 20:08

Liaba😀na nusipirksiu as tada tuos dekliukus, gal surinks man pienuka😀Nelka su menesiuku ir jus😘Jurgita, kad ir man jau nelabai kas padeda, as geriu zalia arbata su pienu, skaiciau, kad skatina laktacija, pora puodeliu iki pusdienio, nes kofejino turi tai nepadaugink, daug vandens, valgau maistinga maista, kartais juodo sokolado truputuka, ir daznai laikau prie krutines, kankinu saulyte kad viska isvalgytu, nakti pakanka diena ne visad☹va ryte uzteko, popiet jau misinuko reikejo☹as manau, kad ji jau priprato gauti daugiau maisto ir nebeuzteka mano...issitampe skrandukas, man taip po ligonines buvo jau, bet atsistate, o dabar nebe...na bet as negaliu jai neduoti valgyt, tad duodu misinuka, ka darysi😀

23. Feb 2011, 17:02

Kamiliuk papasakok ka tu darai kad pienukas gamintūsi, pas mane ir apmažėjo jo, bet kad atsigamintu nelabai atsigamina. Kokias procedūras krūtims atlieki 😀

1 ... 44 45 46 47 48 49 50 ... 61