2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

28. Feb 2011, 18:22

as taip pat neatsilaikau nupirkus, jei ka grazaus pamatau😃 Savo Gabrielei as jau uzmaunu ir petkelnes,juk taip pridera mergaitei😃o sliauztuku paskutiniu metu tai retai kada uzdedu😀na mes puosiames kiekviena diena😃

28. Feb 2011, 18:20

labukas visoms😉mes savaitgali sveciavomes pas diedukus😉 siandien as buvau pas gine kaip pridera po gimdymo. viskas ok pas mane😀o kokias jus apsisaugojimo priemones naudojat?ar ka jums patare ginekologai?siandien Kaune superinis oras-tai mes su Gabrielyte ejom pasivaikscioti😃 smagu buvo😀rimute,nesijaudink,viskas bus ok😉laikysim kumstukus,kad tik jums pageretu😉o kaip tavo sveikatele?

28. Feb 2011, 17:58

sveikos mergaites... mes katik gryzom is daktaru... mano maziukas priaugo 1,100gr... paaugo normaliai, reiskiasi kad uztenka mano pienuko... padare du skiepukus, tai taip graudziai maziukas verkia ir va turim labai maza mazakraujyste ☹ tai israse vaistuku gerti dvi savaiteles ir paskui vel kartosim kraujo tyrima... ☹

28. Feb 2011, 14:23

Liabas😀pas mus lyja tai visa diena migdo mane su pupa😀va mano pupa miega sau grazi su suknia😃 as tai dedu viska ka nuperku, nes man tie sliauztai per gerkle lenda jau😃 aisku ju ir gi turiu, dedu, miegam tik su bodiku trumpom rankovvem,nes su mama miega, silta😀dek Jurgita, paskui tikrai bus gaila😀as va viena suknyte su kelnytem, ale timpkem tik karta uzdejau, ir jau guli stalciuj, prisiminimui arba kitam maziukui😀tiksliau maziukei😃 pasiliekat rubelius?as tai ne visus, tik kurie man labiausiai patinka😃o del papmu kainu tai tikrai kosmines, as grizdama urmu prisipirksiu😃 klausykit kokius jus dedat?as perku nuo 3-6kg, bet ziuriu, kad jau nuspaudzia kojytes, reiks didesniu, tik baisu, kad neprasysiotu pro sonus kai maitini, kad nebutu labai dideli😃

28. Feb 2011, 13:57

Yra ten buteliukai tos firmos, bet tokio nėra kur mes naudojame

28. Feb 2011, 10:46

Sveikutes, mamytes. Retai as cia pasisakau. Tik noriu pasakyti kas iesko tu buteliuku tommy tippe, Vilniuje yra parduotuve Assorti, o ir galima pirkti internetu http://www.assorti.lt/vaikams/aksesuarai/buteliukai?attr[10][]=1962, ir pampersai ten daug pigiau.

27. Feb 2011, 20:16

Jo super tie buteliukai. Mes ir turim dzinsiuku, megstuku. Tik dar nedėjau, kažkaip su tais šliauštiniais patogiausia man 😃 Nu bet reiks vistiek dėti nes tuoj išaugs ir busim nepanaudoje 😀 Smagu ištikro prekintis, tik Lietuvoje brangūs rūbeliai. Aš visus rūbelius pirkau iš Airijos, tik kepuryte ir vilnonės koinės yra Lietuvoje pirktos 😀

27. Feb 2011, 20:01

A, as kazkur skaiciau, kad kazkuri mamyte rado ir Lietuvoj tuos buteliukus, gal reik visas parduotuves apziureti, bet super tas buteliukas ane?gelbeja labai nuo pilvuko putimo ir atpylinejimo😀o tiute as turiu ir paprasta, nes tos ir gi neeme, nepatiko, per maza jai pasirode😃mes sian vel rubeliu nusipirkom, pirmus dzinsus ir ale bliuskute😀)))neatsilaikiau😀

27. Feb 2011, 18:46

Kamiliuk nera pas mus tokio pirkti as pati ir toki turiu bet siunciausi is Londono. As turiu tos firmos buteliukus ir tiutes. Tik ka mano mazius neima tos tiutes, teko pirkti paprasta su burbuliuku 😃 ir tai neima bet kai beda prispiria tada tenka paimti 😀

27. Feb 2011, 17:13

Labukas mamytės 😉 Kamile, nebuvom lauke, nes neišėjo mums. kol nebuvo dešimt parų, tai gydytoja neleido, o kai jau galėjom tai šalčiai atėjo ☹ taip ir nusivėlino mums. Bet va vakar pagaliau pasivaikščiojom, pupai patiko, o ir man buvo pasaka prasiblaškyt 😀

27. Feb 2011, 13:33

Sveikos😀nu va kaip smagu, dziaugiuosi uz kiekviena, kad jau maziukai tiek visko moka😀maniske ir snekasi, guguoja, rankytem zaislus siekti nori, kitus jau duodu i rankyte, masakuoja😀sypsosi daug, auga😀dar galvytes pati nelaiko gerai, dar truputi krypsta i sona, as prilaikau😀maniskei labai patinka klausytis zaisliuku grojanciu, tada daug juokiasi ir sypsosi😀musu tetis aukstesnis, tad ir mergyte auga i ugi greiciau, as tai vidutine ugio😀gydytoja sake, kad auksta ir sveria normaliai, tai bus sokeja, cia mama taip nusprende uz vaika😃
Mes eisim i kiemuka saules vel gaudyti ir buteliuku nauju pirkti, yra labai geras tommee tippee buteliukas anti-colic, jis su vamzdeliu viduj tokiu, kad oro vaikas visai negaudytu, mes savo sugadinom, einam naujo pirkti, super jis, paziurekit gal ir pas jus yra, manau, kad yra, patariu isigyti, kurios maitina is buteliuku, ir atpila maziau, ir pilvuko nepucia😀

27. Feb 2011, 11:15

Mano tai jau ir kažkokius garsus leidžia, tai parėkauja tai dar ka 😀 Smagu kai kas savaite vis naujo nutinka 😀

27. Feb 2011, 10:21

Aš vakar to nealkoholinio alaus išgėriau ir nakti sapnuoju kad reikia prieš kiekviena maitinima geri jei nori kad pienas gamintūsi 😃 Nu va sake drauge paskolins vibro kėdute, pažiūrėsiu kokia pas ja yra ir ar sėdi vaikas, jei ka nusipirksim 😀 Vakar maniškis kai pabuvo lauke tai visa diena miegojo, tik atsikėle pavalgyti ir vėl liules 😃

27. Feb 2011, 08:54

labas rytas😀butinai just20 susitiksim😉jau gabrielyte laukia😉o mano gabriele tai coliuke pries 2 sav.ugis buvo tik 52 cm😀kokie tevai tokie ir vaikai😃

26. Feb 2011, 15:54

Sveikos😀oi Jurgita kaip as tau pavydziu, man ir jau verkiant reikia i kirpykla, kova eisiu, bet matai mano atstumai kitokie, as uztruksiu puse dienos, tai laukiu kol dar atsils, kad pupa su teciu ilgiau kieme pabut galetu, nors mes ir taip tris, keturias valandas kieme bunam, aisku pas mane oras kitas😀o kodel Martina tik dabar pirma karta einat i kiema?juk jau seniai gimdei kiek pamenu?per salta buvo ar gydytoja neleido?Super Iveta, didele Gabriele,kaip Elija, tik mano 50g sunkesne, o koks ugis?maniske 59cm, gal dvi vienodas mergytes auginam, bus padruskes😃man rubelius sunku nupirkti jai, nes arba per trumpi buna, arba per mazi is plocio, nes cia vaikai sunkesni, bet zemesnio ugio, tai kol atitaikau😀vakar suknia pirkau, kai nufotkinsiu ikelsiu parodyti😀Nu ka ir as tada varysiu alaus ikalti😃zinokit neradau tu plasmasiniu paduku, kur pienuka surenka, tik dabar kitaip sugalvojau, kai maitinu, prie kitos laikau indeli, pribega, as i buteliuka ir sumaitinu savo pupai😀taip neprarandam pienuko, tik mamai daugiau buteliuku plauti😃

26. Feb 2011, 15:29

Sveikutes mamytes 😀 Ivetuk labai džiugu kad tavo mažylė tiek priaugo, šaunuoles jūs. O foto ikelti labai paprasta. Nueini į pagrindinį puslapi ir į fotoblogai ir ten prisegi 😀 Aš šiandien nusipirksu nealkoholinio alaus 😀 Buvo šiandien mano mažiukas su tėveliu lauke, o aš į kirpykla lėkiau :0 tai daba nors į žmogu esu panaši 😃 Tai vakais prabuvo 1,5 val lauke.

26. Feb 2011, 12:45

ačiū labai, trokštam abi į lauką 😀 atsikels, panemniosim ir dėsim į trasą 😃

26. Feb 2011, 12:36

tai tikrai uzteks😀gero jums pasivaiksciojimo😉

26. Feb 2011, 12:25

aiškumėlis, manau mums užteks kokių 20min pirmam kartui 😀

26. Feb 2011, 12:21

o jau kita diena ilginau 10 min. bet kartais ir dabar pabunam tik 30min,ziuriu i ora😀

26. Feb 2011, 12:20

atrodo buvo -6-7 laipsniai

26. Feb 2011, 12:17

o kokioj temperatūroj ėjot?

26. Feb 2011, 12:13

as tai buvau apie 15-30 min.

26. Feb 2011, 12:12

Labukas mergytės 😉 Šende su Vilte pirmąkart planuojam išeit į laukutį, tik nežinau kiek laiko galima būt. Kiek jūs buvot pirmuosius kartus?

26. Feb 2011, 12:07

ikeliau ir as fotobloga😉bet nezinau kaip ikelti i pagrindini.☹kamiliuk papasakok kaip tu padarei😉

26. Feb 2011, 10:29

labas rytas mergaites😉as geriau..gerkit ji i sveikata,i diena po viena skardine..😉o ir galima stikline isgerti nestipraus alaus, tik jau nedaznai😃 nebijokit,nes taip rekomendavo man klinikose gydytojai😀na va mes ir vakar buvom pas gydytoja pasisverti,nes mums lb aktualus klausimas-sveriam 4500g VALIO!!!!cia per 2 savaites tiek priaugom😉 o rimute as tau galiu patarti, kad gali isgerti paracetamolio i para daugiausia 4 tab., gerklei tai gerai yra tonsilotren tabletes(augalines kilmes), o nosi valyk su quixx,jis ne tik isplauna bet ir sumazina gleivines paburkima.gerk daug skysciu,tik medaus neperdaugink, o citrinos is vis nevartok.

25. Feb 2011, 22:10

lekiu ziuret😀

25. Feb 2011, 21:34

Nu va mergytes įkėliau ir aš savo mažuliuko nuotraukas 😀

25. Feb 2011, 20:20

Taip taip Jurgita, prisek, man labai idomu kaip pupiukai sausinukai, tiek laukti auga😀

25. Feb 2011, 19:42

jurgita nueini y pagrindiny puslapy, paskui fotoblogai... gali pasirinkti kur issaugoti.. gali naujagimiuose.. ir pridedi nuotraukikiu,,,

1 ... 43 44 45 46 47 48 49 ... 61