2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

02. Mar 2011, 18:53

As tai vakar labai juokaiusi, mergina isimaude, pavalge ir abu su teciu gulejo pilvus isverte😀teciui ant pilvo ir tokia laiminga, pilvukas issiputes, kaip mazas varliukas😃 beje radau tuos plasmasinius avent dekliukus-pieno surinkejus, tai vienas zodis - SUPER!!!!!!!!!!!!!!!Man kaip patinka, isidedi juos ir nesuki galvos, kas valanda, dvi as ta pienuka ispilu i buteliuka ir per visa diena susidaro apie 150ml, isivaizduokit kiek isbegdavo aukso😃 ir sugirdau paskui mazytei😀tik vienas minusas, kad jei rubas apteptas atrodau kaip ksena su sarvais😃 nes jie iskyla, tai kai dar niekur neinu, kur nusirengti reikia tai man gerai, kai jau kur iseisiu nesidesiu😀ir nakti neperbega niekas, na man labai gerai, kam dar tokia problema su tuo isbegimu nusipirkit, tikrai liuks daiktas😀

02. Mar 2011, 15:47

A rimtai? Negirdėjau net ka roto virusas siaučia

02. Mar 2011, 13:49

Mane šiaip ir daba jau išleidžia, nes vyras apsiprato su vaiku, nebebijo pasilikti. beja jam kartais geriau pavyksta nuraminti nei man vaika 😀

02. Mar 2011, 13:21

Liabas😀su menesiu Vilte:|)auk didute😀mes ir pasipykstam, as labai priekabi pasidariau, kas kur ne taip ka padeda ir burbuliuoju😃 tai dabar iki desimt suskaiciuoju ir patyliu😃tikrai Jurgita gal valgyt nori dazniau maziukas tavo, maniskei taip buvo, atrode valgo be perstojo😀mane tai daznai isleidzia, tik kad as nenoriu toli vaziuoti be jos, man iki centro valanda pirmyn, atgal tiek pat tai as cia po parduotuves palakstau, nes prie namu mazas sopingu centras😀va savaitgali tryse vaziuosim i parka, kuriame gyvena ivairiausiu gyvunu, vienas ispudingiausiu Londono parku, dar nebuvom jame, tai reik sakem nuvaziuoti, zirafu pakalbinti😃

02. Mar 2011, 10:35

Sveikinu whiltegirl su monesiuku 😘 na mes ir apsipykstam, musiau čia pogimdyvine krize. Aš esu labai jautri daba, tai į kiekvieną pasakymą reguoju kaip į kritiką. Reikia tvardytis. Sake vyras mane savaitgali išleis prasiblaškyti, jis pabus su vaiku. Tik kaži ar aš eisiu kur labai, geriau sutikčiau namie pamiegoti :d

02. Mar 2011, 10:23

Ačiū mergytės 😘 Aš šende užregistravau Viltę pirmadieniui pas daktarytę, laukia skiepai ir labai įdomu kiek paaugom ir sveriam dabar, nes ligoninėj kol nemokėjom valgyt nemažai numetėm ☹ Rimute, aišku kad viskas bus gerai, nes taip ir turi būti 😉

02. Mar 2011, 10:16

labas rytas😉su menesiuku,whitegirl😘

02. Mar 2011, 09:55

Sveikinu white girl su menesiuku 😀 oi zinok gal ir gerai kad neturi su kuo bartis, nes mes ir pykstames... gal cia kokia santykiu krize po gimdymo ar dar kas...
Va mes siandien vaziuosim pas akiu gydytoja, pasitikrinti... tikiuosi viskas bus gerai..

02. Mar 2011, 09:27

Labas rytas 😀 Maniškė tai rami kaip belgas 😀 kol kas neturėjom bemiegių naktų ir išmiega man ji nuo 23h iki 6-7h ryto 😀 Liūdna kad pykstatės su savo antrosiom pusėm, tad gal man ir geriau kad jos neturiu ir nėra su kuo bartis 😀 Beje mums šende mėnesiukas, nu niekaip negalėjau nepasigirt 😃

01. Mar 2011, 22:26

na labai liudna del to.mums ir kartais buna sunkiu dienu kai vienas kito nesuprantam☹

01. Mar 2011, 20:27

jurgita gal jam kas skauda? gal pjutike prasidejo... ar nedavalges maziukas...

01. Mar 2011, 19:50

Man ir nesikelia 😀 na va mano vyrutis nelabai ir toje vibro kėdėje buna, 5 min pasėdi ir gana. Antra diena kaip labai neramus vaikas, taip verkia kad net springti pradeda, tai žvakute įkišu kad nusiramintu. Nežinau ryt jaučiu daktarei reiks skambinti kad žiūrėtu kas jam yra.

01. Mar 2011, 19:11

kamiliuk, man ir gi nesikele per Explorer, o per mozilla kelesi

01. Mar 2011, 18:39

Na as taip ir darau, bandau tada ikelti😀gal tik as nematau kai ikeliu😀parasykit jei ikelsiu ir matysit😀

01. Mar 2011, 14:05

Taigi Kamiliuk paprasciausei eina cia ykelti foto.. po teksto yra mugtukas Pasirinkti... jy paspaudi ir ykeli foto kur pas taves kompe yra issaugota

01. Mar 2011, 13:52

Liabas😀su pavasariu mergytes😀kaip cia ideti foto?as nemoku, ideti noriu princeses savo su suknia😃 as ir Iveta jai pedkelnes dedu, buna cia beveik prie kiekvienos suknios😀as va kaibuvau penktad man iskart israse tableciu maitinanciai mamai ir sake palaukti kol susirgsiu ir gerti, arba jei nei karto nesantykiavau nestumo metu galiu pradeti dabar, as nezinau ar jas gersiu, dar nepradejau, gal ir zieda desiuos, mastau, nes man viska nemokamai duoda, tai reik kazka gero issirinkti😃 ogo tikrai jurgita drasi, bet smagu bus pabiruciai, smagiau patiems bbus maziukams😀as dar apie antra negalvoju, kada nors😀mano mazyte ir turi karusele, bet kai lovytej neguli beveik, tai mama paklauso muzikeles tik😃 gal kai bus didesne miegos viena ir klausysis😀va mum uz 6d du menesiukai, eisim dovanu rinktis😀

01. Mar 2011, 13:17

Labutis mamukai 😉 Su atėjusiu pavasariu visas 😀 Nuotaikos tokiu oru turėtų būti puikios 😀 Mes vakar mėnesiuko proga (Nors jis tik rytoj 😃 ) gavom dovanų karuselę virš lovytės, tai mažė šende žiūrėdama į ją lūžo, neatsilaikė 😃

01. Mar 2011, 13:03

ogo Jurgita drasi mergina kad jau apie antra snekat 😀

01. Mar 2011, 12:54

Atsiprašau klaidų padariau 😃

01. Mar 2011, 12:54

Beja visas su pavasariu ir aš šveikinu 😀

01. Mar 2011, 12:54

Mano dvi sesės įsidėjusios spirales yra ir nieko patenkintos. Jokių komplikacijų nepajuto. Va o daruge bande dėtis tai jos organizmas nepriėme atmete, teko išimti lauk. Tai va vieniem tinka kitiem ne 😀 Aš tai nieko nenaudosiu ir nesidėsiu nes mes po pusantrų metų antrą planuosim 😀 Tai taip pasisaugosim natūraliai 😃

01. Mar 2011, 10:08

na as tai nebijau tikrai,tas pats netoleravimas gali buti ir su kontraceptinemis tabletemis, ziedais...o priaugimas daznas pasitaiko tik tada kai ne laiku issimama(ne po 3 metu o po 4 ar daugiau metu).o del pinigu-paskaiciavus kiek isleidziu kontraceptinems tab ar ziedui ,gaunasi pigiau😀na as dar pagalvosiu, turiu iki liepos menesio laiko...jei tiks tas ziedas tai gal ir pasiliksiu prie to..mane labiau nerima kelia tai kad isidejus spirale ilgiau ir gausiau kraujuojama😀pirma karta girdziu,kad jos rekomenduojamos toms, kurios nezada daugiau tureti vaiku.

01. Mar 2011, 10:08

na as tai nebijau tikrai,tas pats netoleravimas gali buti ir su kontraceptinemis tabletemis, ziedais...o priaugimas daznas pasitaiko tik tada kai ne laiku issimama(ne po 3 metu o po 4 ar daugiau metu).o del pinigu-paskaiciavus kiek isleidziu kontraceptinems tab ar ziedui ,gaunasi pigiau😀na as dar pagalvosiu, turiu iki liepos menesio laiko...jei tiks tas ziedas tai gal ir pasiliksiu prie to..mane labiau nerima kelia tai kad isidejus spirale ilgiau ir gausiau kraujuojama😀pirma karta girdziu,kad jos rekomenduojamos toms, kurios nezada daugiau tureti vaiku.

01. Mar 2011, 09:31

Ivetuk taves negazdina spirale? svetimkunis ? as daug apie jas skaicius ir girdejus... ne visu organizmai priima, buna atmeta, sveikata tuo metu pablogeja, pykina, bloga... buna net sukarsciuoji... buna kad spirales ir priauga... tai kai reiks isimti tai spesyti reiks.... ir pinigai nemazi... fui as tai nesidesiu jokiu spiraliu... Ir beja spirales yra labiau rekomenduojamos kas daugiau nebezada gimdyti...

01. Mar 2011, 09:26

Jurgita na yra tokie duomenys kad mamos maitinimas krutimi kazkiek apsaugo nuo pastojimo, bet cia yra ir didele tikimybe pastoti... mano draugiu kiek augina po du vaikus... nes mane kad nepastos po gimdymo 😀 kaip tik zurnale MAMOS rase kad veikia kaip kontracepsija jei daznai maitini vaika krutimi ir nenaudoji ciulptuko nuraminimui, jei migdai vaika kartu ar salimais lovelei, ranka pasiekiama, ilgiausia pertrauka neturetu virsyti daugiau nei 6 val. o diena keturiu, ir jei dar nebuvo pirmuju menesiniu, tai nepageidaujamo pastojimo tikimybe kol 3-6 menesiai nepraeja yra 98 procentai... bet as nepasitikiu tokeis duomenimis...

01. Mar 2011, 09:24

labas rytas mergaites😉su pavasariu😀just20 tavo perliukas tikras kaunietis-nuo pat mazumes zalgiri dievina😃na sakoma kad maitinant nepastoji,bet maitinti reikia reguliariai kas 3 val. o ir tai buna issimciu-mano bendradarbe maitino taip,bet vis tiek pastojo😉tai man atrodo, kad nelabai patikima,o dar mergaites juk jus primaitinat savo maziukus misinukais. o mes tai isbandysim kontraceptini zieda,vakar man gine rekomendavo ir israse😀na bus matyt..nes spirale as galesiu detis tik po pusmecio😀

28. Feb 2011, 22:03

Matai kokios jūs madingos visos. Reiks ir man tada savo vyruka rengti gražiai nebe su šliaužtais 😃 Nu kažkaip labai patogu namie kai buni tie šliaužtiniai 😀

28. Feb 2011, 22:02

O mes dar išvis nesantykiaujam , sake kad 6 savaites negalima po gimdymo. Tai va man dar savaite liko 😀 o paskui nežinau kaip saugosimes, jaučiu ir į vidų nebaigsim ir viskas. Bet sake kad kol maitini krūtine vaika neturėtum pastoti, ar aš klystu?

28. Feb 2011, 18:48

perdaug labai nepergyvenu del mazakraujystes, nes sake dar mazai labai... ir sake jog ja serga kasantras vaikas... as ir vaikystei esu sirgusi...

28. Feb 2011, 18:47

na man Ivetuk viskas ir gerai, praeita savaite buvau pas gine... ji man sako kai susirgsi pasnekesim apie apsisaugojimo priemones, ar spirale ar dar ka... nu jau ne spirales niekada nesidesiu... seip sake netureciau susirgti jei vaikiuka maitinu 5-6 kartus per diena... as maitinu daugiau, niu bet sake buna retu atveju kad susergama... O dabar mes saugomes paprasciausiai, y vidu neleidzia ir vsio...

1 ... 42 43 44 45 46 47 48 ... 61