2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

06. Mar 2011, 13:06

labuka 😉 Aš tai irgi kaip Kamilė, savąją guldau ant nugarytės, tik galvytę pasuku, net nežinojau kad ant šoniukų reiktų guldyt, be to jai labai patinka rankytėm maskatuot, tai jei paguldyčiau ant šono jai nepatiktų kad viena rankytė užgulta 😀 Pas mus tai tas pats gyvenimo rėžimas, kol kas jai svarbiausias miegas, naktį išmiega nuo 23h iki 6-7h 😃 Dieną irgi miega, tik kartais pabudrauja, tik va vakare aš jai nebeleidžiu miegot, tai tada naktį ji man ir praleidžia vieną maitinimą 😀 Kol kas dar nesusidūrėm su bemiegėm naktim 😀

05. Mar 2011, 20:09

Liaba😀o kodel jus guldot ant sonu?as tik ant nugaros, as skaiciau, kad nuo triju men ant sono galima guldyti, as paguldau ir pasuku galvyte jei ji atpyltu😀O Jurgita man padejo, pries maitinima kai ji nerami buna, rieciasi isplaku ir duodu viena lasiuka, paspaudi ir isbega😀dabar darau pratimukus jai, lenkiu kojytes prie pilvuko ir padeda taip pat😀bet retai kada reikia mum, viskas susinormalizavo😀cia Jurgita kaip man:filmuoju mamai, kad nusiusti Elijos filmuka, kaip guguoja o ji tyli, tik isjungiu kamera ir juokiasi😀tikrai maziau mergyciu😀kaip jusu lialiai gyvena, ka naujo ismoko?

05. Mar 2011, 19:53

istikruju laiko mazai - dabar atsilo oras tai mes daug laiko vaikstinejam griname ore 😀

05. Mar 2011, 15:53

Aha kažko mažai beateina, laiko nėra matyt 😀

05. Mar 2011, 14:12

labukas visoms😀reiks pasiziureti😉na ir aprimo sitas musu forumukas☹

05. Mar 2011, 12:03

SVEIKOS MAMYTES, idejau savo mazyles pora foto 😉

05. Mar 2011, 10:37

Nu va vakar mes turėjom svečių, buvo mano daruge atvykusi. Tai vaikutis koks buvo ramus, net keista buvo man pačiai 😀

04. Mar 2011, 15:49

Maniškiui ir patinka ant nugaros, jis tada rankas atmeta į viršų kojas išskiečia ir miega 😀 Bet aš tai guldau šiaip ant šono ir pakišu pleduka susukusi kad neatsiverstu ant nugaros 😀

04. Mar 2011, 15:39

as savo maziuka stengiuos guldyt ant sonu bet tas rupuziokas atsisuka ant nugaros...

04. Mar 2011, 15:29

dar noriu pasiteirauti visų mamyčių, a jūs vaika migdant guldot ant nugaros, ar tik ant šonų?

04. Mar 2011, 13:06

Kamiliuk norėjau pasiteirauti o tau tas Colif padėjo, teisingiau tavo mergytei 😀 Ir kaip tu jį duodavai papasakok man.

04. Mar 2011, 12:05

sveika daivusik kaip laikaisi? 😀

03. Mar 2011, 22:32

mergaites maziukai jusu verkia todel kad salta jiems... is silto vandenuko istraukiat.. mano ir verkdavo, bet dabar prisildau kambary, nes kambary maudau... tai nebeverke... 😀

03. Mar 2011, 22:01

Mergytes jusu dar tik menesiuko sulauke zuikiai😀viskas su laiku, jusu ir zais, bendraus pamatysit😀mano va jau pirmadieni du menesiai bus panelei, torta koki cia reiks valgyti😃DD mano ir verkia kai isimi ir sluostai, bet jau maziau, as kalbinu kalbinu nukreipiu demesi taip😀

03. Mar 2011, 21:08

Jurgita nepergyvenk, maniškė irgi dar nežaidžia ir samoningai nesišypso 😉 😃

03. Mar 2011, 20:00

Aš kai paskaitau kitų kad žaidžia, juokias, miega man net pavydas paima 😃

03. Mar 2011, 20:00

Mes katik išmaudem savo mažiuka. Jam patinka maudytis, bet labai nepatinka kai išimu iš vandens, tada jau paleidžia serenada 😀 Maniškis šiandien nelabai ramus, išvis negalėjau net paguldyti, tik paguldau nubunda ir verkia ir vėl nešioju taip geras dvi valandas nešiojau. nugara kaip pakerta netas žodis. Laukiu kol paaugs gal ramesnis bus 😀

03. Mar 2011, 19:09

aaaaaa, tai jei per ja eiciau i mamyciu kluba, tada leistu nuotrauka prikabinti?nu aisku, as nemoksa situose reikaluose😀va mano pupa bunda po pietu miego ir eisim valgyti, siandien gera mano mergyte, miega ilgai ir ramiai, pilvuko neskauda😀

03. Mar 2011, 15:13

mozilla tai iejimas i interneta. ja galima parsisiuti😀as girdejau apie ta ebay,sako visai galima geru daiktu ir nebrangiai isigyti😀bet pati dar nieko nepirkasu per interneta😀

03. Mar 2011, 14:59

O kas ta mozila, Iveta?programa kazkokia?nuotraukas per ja ziuret reik ar kaip?man kompai kosmosas😃 klausykit perkat kuri nors is ebay?as galvoju prisiregistruoti ir parsisiusti mazytei rubeliu,zaisliuku ir sau kazka, tik nezinau ar patikima?😀

03. Mar 2011, 14:52

neturiu, man isbega labai daug ir kai ateina laikas valgyti jai mazai lieka☹as primaitinu ja diena, va nakti kai miega ilgiau, pienuko daugiau prisigamina ir pavalgo..dabar gelbeja, kad surenku ta isbegusi pienuka ir sumaitinu😀as galvoju, kad ji priprato gauti daug maistuko ir pyksta, kad maziau isbega, buna, kad rekia, verkia ir nevalgo, tada tenka man ja raminti ir is naujo bandyti maitinti..Rima as noreciau geriau maziau jo tureti, bet kad ji valgytu tik is manes, o dabar isbega ir krutine liieka tuscia...seniau krutine didesne buvo, pilna pieno, o dabar suglebus, tik nakti prisipildo..zodziu ne kas, bet stengiuosi nepergyventi, svarbu mazyte soti ir svoriukas auga😀

03. Mar 2011, 14:20

tai tu Kamiliuk pieno turi kad ojo joj... labai daug... smagu tau tada 😀 gali ir uzsisaldyti gi pienuko... o va man tai neitu niekaip... lelius taip daznai valgo kad ta krutine mano likusi baisi...

03. Mar 2011, 13:52

Liabas😀oi Rima as keisdavau pries kiekviena maitinima, kas tris valandas, man taip begdavo, kad net paltas suslapo viena diena cia, vaiksciojau su pupa jauciu slapia, o gi pienas per liemenele, megztuka ir palta isbego😀tai dabar man tie sarvai super😀nemaisau Nelka, bet aciu kad pasakei, pastatau ir kai atsala supilu i bendra, kur jau saldytuve😀maniske tau ui kaip sneka, guli savo kedytej ir kad mala rankytem ir kojytem, begemota su bezdzione snekina, kalbina, pyksta, kad nieko neatsako😀o jei ilgiau viena palieki tai ji taip sukteli ir tipo ateik mama man liudna😃diena jei namie bunam pamiega viena valanda, likusi laika burbuliuja, kalba, zaidziam mes ir pavalgo paskui, o jei einam i kiema ismiega tris valandas😀as riesutu nevalgau, nes nuo zemes tikrai zinau, kad elergija gali buti ir didele tikimybe, nebent kartais suvalgau kur rinkinys ivairiu riesutu, vaisiu buna😀

03. Mar 2011, 13:01

sveikos mergaites... manojo bendradarbio zmona gimde ta pacia diena kaip ir as, ir manasis pasakojo kad jis gyres jog vaikiukas ismiega visa nakty, nuo 12 iki 8ryto... nes mama valgo viska vista ir daug riesutu... tai reiks ir man riesutu nusipirkt gal riebesnis pienas nuo to darosi? bet neleisciau as tokio mazo leliuko miegot taip ilgai nevalgiusy... 😀

03. Mar 2011, 12:25

Sveikutės 😉 Na maniškė irgi dar nelabai noriai bendrauja, jai kol kas gyvenime svarbiausias miegas 😃 tai vakarais neduodu miegot, o tada naktį tik kartą keliasi 😀 Va vakar nuo mano sesės kokią širdelę gavo dovanų, įkelsiu foto 😀

03. Mar 2011, 10:54

Nu nuraminai mane ivetuk, aš galvojau kad čia mano vienas toks nebendraujantis 😀 Šiandien pradėjo daugiau šypsotis pano kleckas 😀

03. Mar 2011, 10:29

sveikos mergaites... 😃 Kamiliuk na ir prajuokinai mane su tais sarvais 😃 as ir galvojau tokius pirkt bet dabar manau kad neapsimoka... man jau netiek bega kaip anksciau... dabat galiu visa diena nekeisti yklotelio ir nieko... o anksciau po tris kart pakeisdavau...

03. Mar 2011, 09:31

labas rytas mergaites😉jurgita, mano Gabriele irgi tokia pati kaip taviskis..valgo miega,o tik kartais pasnekina mus ir zaisliukus😀

02. Mar 2011, 20:25

labukas,kamiliukas12 dziaugiuosi kad tau jie padeda 😀 tik tu kai pili pienuka tai nemaisyk silto su saltu, kai pili tai tik y atskira kai atsals tada supilk y bendra, nes negalima maisyti silto su saltu pienuku,neatsimenu tiksliai del ko, bet zinau kad negalima 😀

02. Mar 2011, 19:48

geras reiks tada ir man nusipirkti tuos avent įdėkliukus, nes man ir išbėga nemažai pienuko. Kaip aš pavydžiu kad jūsu vaikučiai tokie bendraujantys, patenkinti. Maniškis tai toks mažai bendraujantis, jis tik valgo, miega arba verkia. Nu buna kad pats vienas paguli pakalba kažka sau, bet labai mažai.

1 ... 41 42 43 44 45 46 47 ... 61