2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

14. Mar 2011, 15:08

na tikrai musu apmazejo...as tai lakstau pas gydytojus,jei ne del gabrieles tai del saves...tai va ir nera laiko kada normaliai pasedeti..pavargstu as nuo to lakstymo,nes visur su gabriele reikia ir turiu tempti vezima😀mano gabrielyte ir jau balseliu guguoja ir snekina zaisliukus,bet sypsenele parodo kai jai yra nuotaika 😀

14. Mar 2011, 13:44

Liabas😀supratau, tai siandien duosiu tada i burnyte tiesiai du lasiukus, mano kartais pupai ir prakaituoja, bet as manau todel kad karsta jei buna ir kunas siluma taip atiduoda i isore, as taip galvoju..mano mazyte ir gi jau juokiasi balsu, sneka daug, nuolat sypsosi, aktyviste😀geras oras pas mus tai daugiau kieme bunam, ner kada prisesti😀

14. Mar 2011, 09:56

Sveikos mamytes, na ir apmazejo cia musu kalbu 😀 gal jau nebera ka sneket? 😃
va mano maziukas jau pradeda su garsu juoktis... net krykstauja Kaip smagu 😀

14. Mar 2011, 09:01

labukas.tiesiai i burnyte.ji man laukia kol ilases,nes pajutusi buteliuka ji galvoja kad cia misinukas...as is pradziu daviau po 1 lasiuka, antra menesi po 2, o dabar po 4 lasiukus,nes delnukai stipriai saltu dregnu tokiu prakaitu buna, taip pat ir padukai...

13. Mar 2011, 23:28

Kamiliuk man gydytoja sake kad tiesei y burnyte duodi D vitamina... ne y misinuka...

13. Mar 2011, 18:17

Liabas😀Iveta as ta pati turiu, kaip ji duodi Gabrielei?as ipyliau lasiuka i misinuka ir sugirdziau kartu su pienuku, bet nezinau ar gerai taip/kaip tu duodi, papasakok man😀kaip savaitgalis mamytes?musu tai geras, vakar visa diena parke buvom, tik siandien namie, oras ne koks☹

13. Mar 2011, 17:36

nu va o mano šudinas matyt buvo, pirksiu ir aš aliejini

13. Mar 2011, 12:05

mes taip pat aliejini,su darokoniuku ant pakelio 😀

13. Mar 2011, 10:38

Sveikos. Mum gydytoja patare pirkti aliejini, ji geriau isisavina.

13. Mar 2011, 10:26

Jurgita pas mane tas aliejinis, bet kaip ir sakiau nuo jo maniškė pradėjo atpylinėt. Tai daba duodu praėjus keliolika minučių po maitinmo, nors daktarė sakė kad prieš maitinimą. Bet kitos išeities neradau.

13. Mar 2011, 09:43

va dar klausykit mergytes koki jūs vartojat vitamina D. Pas mane tai buvo skystas su anyžiu kvapu, sake tas yra blogas nuo jo berti gali, o yra dar aliejiniu pagrindu kažkoks. Tai va sakau reikia kita man nusipirkti

12. Mar 2011, 08:21

paskaityk kiek yra misinuke,jei ten yra 400vv,tai pilnai uztenka

11. Mar 2011, 21:22

Liaba😀na smagu Rima, kad viskas tau gerai😀o mano auksciausia ir lengviausia, bet atrodo kurkuliuke😃 mes kita savaite eisim svertis ir matuotis ugio kiek paaugom😀man atrodo ji tokia didele, bet is tikro ir auksta ji kaip dvieju menesiu, man grazu aukstos paneles, bus i teti😀na dabar jus mane subalamutinot duoti ar ne ta vitamina, nes as jo dar neduodu ir nepastebiu, kad kazkas blogai butu be jo, gal uztenka kiek yra misinuke?😀

11. Mar 2011, 21:08

Mergytems gražu būti coliukėmis 😀 Ryt pafotkinsiu savo berniuka ir įmesiu foto. Jazau aš kai maitinu vaika pastoviai galvoju kokia esu laiminga kad jį turiu 😀 Geras jausmas būti mama, pavargsti aišku visko būna bet vistiek labai smagu 😀

11. Mar 2011, 17:10

mano gabriele is visu cia yra maziausia turbut...😉coliuke😉

11. Mar 2011, 16:12

Aš tai planuoju neduoti daba iki pirmadienio, matysiu kaip bus. Jei visos bėdos dėl vitamino neduosiu tada, sakysiu daktarei, skaičiau kad galima kažkaip per žuvies taukus to vitamino gauti. Sveikinimai jums Ivetuk 😘 Maniškiui tik 6 savites buvo o svėrė 5440 o ūgis mūsų 57 cm. Mums ryt jau bus 7 savaitės 😀

11. Mar 2011, 15:36

sveikos mergaite😉mums vakar jau 2 menesiukai, sveriam 5100g ir uzaugom 54 cm.😀tai jus zadat is viso neduoti vit.D?

11. Mar 2011, 12:25

sveikos merginos, va man jau su krutine viskas gerai, dvi dienas prasikankinau, temperatura nakty buvo taip uzkilus kad baisu, drebejau is salcio taip kad dantys barskejo... man drauge sake deti kompresa, merle suslapinus y labai druskuota vandeny, tai karta buvau taip uzdejus, masazavau ir antra diena jau geriau buvo... paskui jau nebedejau kompresu.. tik masazavau ir maziukui daviau vis gert... va dabar kita beda uzpuole.. Migrena prasidejo.. ☹ siaubas, isprotejimas...

11. Mar 2011, 11:23

Kamile, mes gelta persirgom dar ligoninėj ir kelias dienas grįžus namučio. Daktare sakė kad ji mums seniai praėjusi. Nesakau kad ji man vangi, bet tokia tinginukė, pažaist pažaidžia bet jei tylu ramu ir užmiega. Na nemoku paaiškint 😀 Va vakar visą vakarą dairinėjosi, domėjosi aplinka, kalbino namiškius, o naktį vėl lūžo nuo 23h iki 7h ryto. Pavydžiu tau jog pradėjai sportuot, noriu ir aš pasilakstyt 😀 Bet kad neturiu galimybių kur mažę palikt, o ir orai dar ne kokie ☹ Jurgita aš tai pastebėjau kad nuo vitamino D maniškė atpylinėt pradeda, tai irgi nežinau ar beduot jai jį, gal kaip ir tu neduosiu įsitikint kad čia jis kaltininkas 😀 Smagu kad tavo vyrutis ramesnis 😉

10. Mar 2011, 21:29

Nu sveikinu kamiliuk kad pradėjai sportuoti, šaunuole tu. Aš tai įtariu kad man neprireiks sporto jei ir toliau toks vaikutis bus. Aš jau daba esu kūdesne nei ka buvau prieš gimdymą. Nelabai net diena turiu kada pavalgyti, tik kai vyras iš darbo gryšta tada dažniausiai einu valgyti, o taip ka tik spėju nusigriebti ta kramsnoju. Šiandien bijau girtis bet va vaikelis vakare biški ramesnis buvo nebetoks kaip praitas dienas. Aš jam daba neduodu vitamino D3 nes skaičiau ka gali nuo jo būti neramus vaikas, tai noriu pasižiūrėti ar čia jis kaltininkas 😀

10. Mar 2011, 17:58

Na tada reiks pradeti duoti, matai cia vitaminas d nuo 6men papildomai i misinuka didesnis kiekis idedamas, o kol mazyte jie neduoda😀na ji neplinka, delniukai kartais prakaituoja, bet kai per karsta buna jai, siaip viskas gerai😀miega ramiai nakti, diena kaip kada😀ai nepasigyriau mamytes sportuoti pradejau😀jau su vyru visa savaite lakstom, tiklsiau desimt dienu😀savaitgali pertrauka bus, po begimo ir treniruotes su svarmenim jauciuosi ne gyva😃 bet gerai, mesiu svori po truputi😀

10. Mar 2011, 17:53

LIaba😀kas cia jus uzpuole?Rima man du kartus buvo kai krutine degi, as dejau kopusto lapa. pries maitinima su dusu gana karstu plaudavau, kad lengviau begtu pienas, paskui po maitinimo saldziau su ledu, kad atsaltu ir nesigamintu pienas, kai maitinau atsukdavau mazytes smakriuka i ta puse kur guziukas, tada is ten piena ji traukia😀zinau ta siauba, o paracitamoli gali gerti ramiai, jis vaikui nekenkia😀O Martina jus sirgot gelta?geltai budingas vaiko vangumas, miega daug, mazai valgo, nereguoja i aplinka..ji gali pasireiksti ir gimus vaikui iskart ir grizus namo, paspausk jai odele prie krutines ir jei lieka balta gerai, jei gelsva tada gelta maziukei☹ir baltymai akiu pagelsta..gali buti bilirubino kiekis padidejas ir ji mieguista istisai, man taip buvo po gimdymo, as dziaugiausi, kad rami mergyte, o ji jau sirgo☹negasdinu, bet pasitikrinkit ar pasidomek😀

10. Mar 2011, 11:14

o mes nakti nemiegojom. Aš nežinau gal čia nuo to vitamino D maniškis toks nevaldomas yra? ir pas mus spuogeliu atsirado ant veikuko, kakliuko ir net ant ausytės.

10. Mar 2011, 11:00

Labukas 😀 Rimute, laikykis. Žiūrėk kad pienukas neperdegtų, nusitrauk, nes man taip ir dingo mano pienas ☹ Mano mažei turbūt kažkas negerai. Vakar visą dieną pramiegojo, vakare tik kokią valandą pažaidėm. Jau buvau nusiteikus bemiegei nakčiai ir ką jūs manot? Ji nuo 23h iki 7h išmiegojo ir tai kėliau pati, kad pavalgytų. Ir dabar miega. Nebežinau ar čia jau sunerimt ar toliau džiaugtis kad rami mergyčka auga?

10. Mar 2011, 10:00

sveikos merginos, va manes laukė siaubinga naktis, temperatura visa nakty laikes 38,8 siaubas, kaip girta jauciausi... cia del tos krutines uzdegimo, siandien kolkas mazai temperaturos, krutine maziau skauda, gal pagysiu ☹

09. Mar 2011, 19:48

Kamile,jeigu nori,kad istrauktu tas siurbliukas,turi sudrekinti nosyte juros vandenuku,palaukti bent keleta sekundziu ir gan stipriai trukteleti,puikiai issitraukia viskas. 😀 sekmes 😀

09. Mar 2011, 19:01

rimute dek kopusto lapa ir masazuok
juk dar gali paracetamolio isgert

09. Mar 2011, 18:59

kamiliuk duodu,manau tu gali duoti po 2 lasiukus i diena..ir ziurek-ar ji nesidaro nerimastinga,ypac miegant, ar neatsiranda plikes(tai yra ar neissitrina plaukai),ar neprakaituoja gausiai, ypac rankytes ir padukai...tai rachito pozymiai...

09. Mar 2011, 18:57

o man va beda atsitiko, is po nakties krutine uzdege.... tai masazavau, leliui daznai duodu bat vistiek va temperatura jau kyle... sakes bijau labai kad neuzkiltu baisei, nes tada galiu maziuku nesugebet pasirupint,o kaip tycia manasis dirba kaip ir per mano vandenu nebegima 😀 kaip tycia man cia nelaimes...

09. Mar 2011, 18:24

Kamiliuk, pas mus mišinuke irgi rašo kad vitamino D yra, bet daktarė vis tiek liepė duot. Na bet pas tave Anglijoj tai nežinau ar reikia, jūs juk saulės daugiau gaunat nei mes.

1 ... 39 40 41 42 43 44 45 ... 61