2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

17. Mar 2011, 12:05

sveikos merginos, mes kraujo rezultato dar nezinom, siandien turejo buti, laukiau , laukiau o tik sake ryt tebus.. ☹ gaila nezinau ar sveiksta mano maziukas ar ne...

17. Mar 2011, 11:30

Liabas😀as dabar galvoju, kad man tas skausmas turbut toks, koks buna kai pienas baigiasi, nes guziuku nera, ne kieta, bet skauda..bet ka dabar su desine pause daryti?ten tai yra pienuko...mes einam skiepytis siandien, mama bijo uz abi😀klausykit turiu klausima:nezinot kas raso patikimai darbus?man reik pagalbos rasant bakalaura😀

16. Mar 2011, 21:18

Kamiliuk,mes taves lb laukiam su Elija...organizuosim silainiu mamyciu susitikima😃justina butinai susitiksim ryt-tikekimes oras bus neblogas 😀

16. Mar 2011, 20:14

Aš ir norėčiau eiti į pasimatyma 😃DDDDDD gaila kad negyvenate šale manes nei viena 😀 mes daba kas dien einam į laukelį. Buvom šiandien echoskopuoti galvytes, tai viskas gerai mano stebukliukui 😀 tik išraše masažiukus, sake biški tinginiukas yra 😀 Va eisim užsirašyti ir nuo trijų mėnesiu kažkur eisim pasimasažuoti mes 😀 Džiugu kad viskas gerai, daba galėsiu ramiai gyventi 😀 Bet žinokit jau ir ramesnis mano Kristupėlis, kažkaip jau susidraugavome mes 😀 Daba jau miegam kartu ir peituku, leidžia ir mamai pamiegoti, nebemiega vienas 😃

16. Mar 2011, 19:45

Aciu uz patarimus😀na dabar bent toj pusej maziau pieno, desinej dar yra, ziuresiu kaip cia bus😀skauda dar truputi, bet jau maziau..oi tos mamos gyvenimas😃DDD kaip ir as noreciau eiti i pasimatyma😀

16. Mar 2011, 15:41

buna tokiu atveju kad taip lengvai dingsta ir viskas..man irgi taip prognozavo,bet gavosi kiek kitaip.as verziausi su elastiniu bintu,na taip kad krutine butu prispausta...nutraukinek pienuka tik tada kai jau nebegalesi kenteti skausmo krutiineje, ir nutrauk tik tiek kol atlaisves krutine-man tai gaudavosi koki 20 ml.ir kuo reciau..gerk stiprios metu, salaviju arbatytes😀bet skysciu kiek imanoma sumazink iki minimumo..nes skyciai kaip zinom gamina pienuka😀o vakarais kai eidavau praustis nusiimdavau ir pamasazuodavau krutis ir vel uzverzdavau...man po uzverzimo per 3 dienas viskas praejo 😀dar viena karta geriau ibuprofeno,nes jis siek tiek mazina uzdegima😀

16. Mar 2011, 14:53

kitoms nuo uzdegimu daznu pieno visai sumazeja, arba is vis nebelieka

16. Mar 2011, 14:32

Labas😀na sian jau geriau, tem nera, kopustas uzdetas, vis keiciu dazniau, guziuko nera lyg, masazuoju...o Iveta negali buti taip, kad jis dings savaime?tarkim dabar toj pusej(kairej)kur buvo guziukas pieno mazai, ji visai nepavalgo, nei trupucio, o desinej yra, tai gal jis dings savaime?o su kuo ta krutine verztis?ir jos nebemaitinti is saves visai?truputi placiau man papasakok...as maniau is tikruju, kad pienas dings pats, bet matai cia ne viskas taip paprasta kaip as galvojau..man ir nesinori, bet ir norisi nebetureti pieno, nes man tie uzdegimai nuolat kartojasi, pirmi kartai dar nieko, bet jau sitas penktas, pavargau...na gal viskas oki bus Rima, tikekimes, laikysiu kumstukus, o tu parasyk mum😀mes einam i kiemuka pirkti Elijai pasikniuku😀taip vadinu vienkartinius paklotelius pampam keisti😀beja pas mus 15silumos😉

16. Mar 2011, 12:40

sveikos merginos, Oi kaip as tave uzjauciu Kamiliuk, tikiuosi man daugiau nepasikartos tokie skausmai, nes ir as pagalvociau tada apie pradanginima... dabar suprantu delko man buvo tas uzdegimas, gi as vistelė isbegau y lauka drauges pasitikti su treningiuku tik, ir perpute vejas... Va mes siandien eisim pas gydytoja, ziures krauja, ar gydosi mazakraujyste... bijau...

16. Mar 2011, 09:08

labas rytas merginos😀na taip kiekvienas renkasi savo buda...bet norisi pasidalinti savo patirtimi..atrodo mazai buvo pienuko,bet kai visai nebenutraukinejau tiek pasigamino kad oho..o skausmai tai tikrai nerealus buvo 😀just20 kaip tavo sveikatele?gal kada i pasimatyma issiruosit?😉

16. Mar 2011, 08:24

labas, nezinau kiekvienas pasirenka savo buda kaip viska pabaigti.Ir gali issirinkti is siulomu.As tai pvz.su pirmaja dukryte, dariau taip nutraukynedavau piena vis reciau ir reciau,o viena diena, antra diena nebenutraukiau pieno ir jis dingo, perdege ir tiek.Nereikejo jokiu verzimu ir kentet skausmus.

15. Mar 2011, 22:13

as viska isbandziau,pagal siuolaikines rekomendacijas, tai kankinausi beveik savaite, o kai nebeiskenciau skausmo-emiausi seno budo ir susiverziau krutine ir kuo greiciausiai viskas baigesi..o del vaistu-begales salutiniu poveikiu.tai net nenoreciau kisti i organizma visokios chemijos.jos ir taip jau gaunam...😉

15. Mar 2011, 21:46

nereikes kankintis skausmuose apie savaite, galima lengviau tai pabaigti.Krutines verzti nepatariu cia senoviskas budas taip pradanginti piena

15. Mar 2011, 21:44

Sveikos, seniai cia bebuvau mes irgi sausinukes😀 esam.Sita, kas del nutraukimo maitinimo, niekada neverzkit krutines, ne nedarykit tokiu dalyku.Galima ir kitais budais nutraukti maitinima krutimi.Pvz.saltas su ledukais kompresas, uzdedi ant krutines ir laikai, taip nesigamina pienas, nes matyt kazkoks stresas pienui gamintis atsiranda, po to galima nutraukineti pientraukiu piena, bet vis reciau ir reciau.Kol visai dingsta.Po to lieka kitas budas, nueiti pas ginekologe, kuri gali israsyti vaistu pienui pradanginti, nes ju paprastai nenusipirksi be recepto.Gal kuriai ir pravers sie patarimai😀

15. Mar 2011, 21:04

Eina sau tas nutraukimas ir nera toks paprastas. Ačiū dievui kad man nėra bėdų su krūtine, varkšiuke tu Kamile rimtai kaip dažnai kartojasi tau ☹

15. Mar 2011, 20:33

na kamiliuk jei nutarsi nutraukti maitinima,tai patariu susiverzti krutine is kart,pasiriuosk kokio ibuprofeno ir metu.metu arbata traukina piena,bet kai nutraukinesi po truputi piena tai jau jo nebegalima duoti vaikui.ir tada mazai skysciu gerk,lb minimaliai...jei dar kokiu klausimu kils klausk,pasakysiu..tik patariu pirma dabar ta guziuka susitvarkyti,o paskui pradeti nutraukineti maitinima..bety pasiruosk, kad skaudes kokia sav gera

15. Mar 2011, 19:26

Labas mamytes😀o man vel problemu kruva su krutine, nusibodo jau net nemoku pasakyti kaip☹vel temperatura kosmine, maudzia, skauda, guzas didziausias, net vyras is darbo grizo, kad pabutu su maziuke, nes visa nakti nemiegojau, kraciausi is salcio☹man jau penkta karta taip, pavargau juodai, jau zinokit turbut darysiu taip, kad ppieno nebebutu, taip mazai jau jo yra, tai visai isprasysiu lauk...tai diena vakar ne kokia buvo ir siandien tas pats...mano maziuke ir gi turi grafika valgymo,keliasi nakti apie 4h ir ryte 7h,8h kaip jai iseina😀kadangi kartu miegam tai as isismiegu pakankamai gerai😀Rimut padukes tavo berniukas😀maniske labai didele snekore, bus kaip mama uzaugus😀labai grazi tavo mergyte Iveta😀maniske buvo su suknele, pasipuosus, pakeliu ja panesioti, o gi prasysiojus pampa ir sunknia visa slapia, ir kad juokiasi😃kazkaip rubus as jai keiciu vos ne po kiekvieno maitinimo, vis kas nors nutinka😀

15. Mar 2011, 17:42

Geras nu faina mergytes jums. mano kaip rimutes valgo kada nori, jokio grafiko nėra 😃 tik gerai ka nakti kas 3 val keliames. Labai graži mergyte Ivetuk tavo 😉

15. Mar 2011, 11:24

sveikos mamytes, kaip sekasi jums? iveta tavo dukryte tokia fainuole mergyte - burbuliuke tokia 😀 mes miegam irgi dazniausiai nuo 23 iki 6 ryto, poto nebemiega ir diena ilgai ismiega jei lauke bunam nuo 13 iki 19 gali miegoti 😃

15. Mar 2011, 09:50

aciu rimute,ji mano manekene😉na tada man nera ko cia skustis,as tai nors 3 valanda pamiegu tarp maitinimu..suprantu tave rimute,kaip tau sunkoka😉laikykis

15. Mar 2011, 09:16

sakes kiek klaidu pridariau 😃 matosi kad neismiegojus nesamones darineju 😃

15. Mar 2011, 09:15

lamas mamytes, oi kokia grazi tavo mergaite Ivetuk 😀 princese...
o va mano padauza isvis grafiko jokio neturi... valgo daznai... kas dvi ir dazniau valandu... nakty skaitau jau miegui uzmiega nuo 12val kaliasi kokia 2,3val, paskui 4val, 6 val ir jau paskui iki kokiu 9val kas valanda burzgia.... be miego konkreciai bunu... oi koks pasiutes tas mano lelkius...

15. Mar 2011, 09:00

o cia mano grazuolyte😉

15. Mar 2011, 08:56

labas rytas mergaites..😉kaip as pavydziu martinai,kad nakti jos mergyte nevalgo,nes mes valgom ir 24 ir 4 val.Siaip tai mes gyvenam pagal grafika kas 4 val valgom 😀

14. Mar 2011, 23:51

Labukas mergytės 😉 Ivetuk, sveik greičiau 😘 regis ir man kažkokios bėdos su ginekologine puse. Kelios dienos maudžia pilvo apačią ir nugarą. Nors mm dienos jau baigėsi. Kažin kas čia galėtų būti? ☹ Kamile, ir vėl tau pavydžiu baltai 😛 Noriu ir aš pasigražint, skambinsiuos ryt savo kirpėjai ir tarsiuosi 😀 Jurgita, mes tai rėžimą turėjom jau kai maitinau savo pienuku. Kažkaip ji man nuo pirmų dienų įvedė grafika ir dabar tokiu pat gyvenam, tik tiek kad dabar naktį ji man nebesikelia valgyt visai 😀 išmiega nuo 23h iki 7h ryto 😀

14. Mar 2011, 22:06

Kažin kada bus pas mus rėžimas, jaučiu kai mišinukais matini gal ir rėžimas geriau gaunasi, pas mus tai nėra jo visai

14. Mar 2011, 22:04

Nu nekas Ivetuk tau, bet smagu girdėti kad mergyte jau tavo guguoja. Mūsų vaikinukas ir jau pradeda guguoti, o šypsosi tai gan dažnokai jis man ir tėčiui 😀

14. Mar 2011, 21:03

baigesi nestumas tai ir vel prasidejo ginekologines bedos😀uzdegima dabar rado ☹

14. Mar 2011, 18:00

O kas yra Iveta tau?sergi?man tai skauda papilve siek tiek, negaliu daryti atsilenkimu, nes skauda☹pasitikrinau tai siek tiek iplyses raumuo todel ir skauda, bet begioti tai begioju😀o as tai jau turiu rezima, kazkaip Elija keliasi, eina miegoti beveik tuo paciu metu, tai musu diena jau sudeliota buna ryte😀aisku jei kur pas gydytojus nereik, tai siaip parke bunam😀va siandien kirpeja atvaziuoja i namus, priprasiau, tai busiu grazi😃DDD

14. Mar 2011, 15:08

na tikrai musu apmazejo...as tai lakstau pas gydytojus,jei ne del gabrieles tai del saves...tai va ir nera laiko kada normaliai pasedeti..pavargstu as nuo to lakstymo,nes visur su gabriele reikia ir turiu tempti vezima😀mano gabrielyte ir jau balseliu guguoja ir snekina zaisliukus,bet sypsenele parodo kai jai yra nuotaika 😀

1 ... 38 39 40 41 42 43 44 ... 61