2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

30. Mar 2011, 11:47

Liabas rytas😀o as maitinu cow and gate, mums labiausiai tinka jis,o pas mus nuo 4men uzrasyta 210ml penkis kartus per para suvalgyti😀na as stengiuosi bent tris valandas tarpa islaikyti tarp valgymu, nes tikiu, kad misinuku davimas be saiko nutukins vaika ir zinau ne viena pavyzdi☹per prievarta nekisu, bet norma bandau suvalgdinti, nes mes valgom tik 4kartus per para, mum taip gaunasi, nes nakti nesikeliam😀tai jei net normos nesuvalgytu, tai neaugtume😃 bet siaip ji valgi, retai kada nesuvalgo visko ka padarau😀mes per men priaugom 1kg, as manau, kad daug😀eisim balandzio pradzioj svertis ir ugi matuotis😀mum pilvuko nepucia visai, neatpilineja, nes buteliukai superiniai, viska sureguliavo maziukei, oro negauna visai, retkarciais jei pikta buna, sunkiai valgo, tada oro prisigaudo daugiau ir zagsi😀

30. Mar 2011, 08:54

labas rytas mergaites😉as maitinu aptamil AR,nes mes turim bedeliu del skranduko😀na as visada orientuojuosi pagal vaiko svori -kiek mazdaug reikia jam suvalgyti per para,bet neverciu, kad butinai tiek ir suvalgytu,bet daugiau ir neduodu.salvia o kiek tavo lelytei laiko?

30. Mar 2011, 08:54

labas rytas mergaites😉as maitinu aptamil AR,nes mes turim bedeliu del skranduko😀na as visada orientuojuosi pagal vaiko svori -kiek mazdaug reikia jam suvalgyti per para,bet neverciu, kad butinai tiek ir suvalgytu,bet daugiau ir neduodu.salvia o kiek tavo lelytei laiko?

29. Mar 2011, 21:37

o koki misineli duodi ?😀 kaip speju APTAMILIU maitini ? pastebejau kad ant kaikuriu misiniu 3-4 men dozavimas t.y skyscio kiekis skiriasi, pvz aptamil 3-4 men kudikiui 200ml yra, Nan1 180ml, o hipo 210ml net 😀 tai gal delto kad vienas riebesnis kitas liesesnis misinys 😀 maitinau hipu ir aptmiliu bet atpildavo, tai teko preit prie nano, tie kiekiai taip susuko galva

29. Mar 2011, 20:50

mes valgom 4 val.😀na nera blogai tikrai,o visai normaliai jums uztenka to maisto, juk per menesi priaaugot 1 kg😀bet pas mane ant pako yra kad jau nuo trecio men reikia duoti po 200 ml

29. Mar 2011, 20:03

Labukas,issiterpsiu i jusu temele. 😀 Kiek skaiciau uzsienyje budama, tai vaikutis turi suvalgyt ne kiek ant pakio parasyta, o tiek kiek jis nori ir kiek lenda jam 😀 nes mazyliai jaucia saika patys 😀 tai kai paskaiciau taip ir pradejau daryti, manoji retkarciais valgo kas tris retkarciais kas 4 val, ji suvalgo kiek nori, jai dazniau valgo, tai po 60 ml palieka isviso buteliuka uzpilu 180ml, nes jai ji nenori uzbaigt ji stumia su liezuviuku lauk 😀 Nes tas pagal vaiko svori valgymas yra bobuciu pasaka 😀 mes per 3 savaites sugebejome 450g priaugt 😀 Va mano burbuliuke

29. Mar 2011, 19:37

Paskaiciavau, kad mes suvalgom 840ml i para, nes vieno maitinimo neturim,nakti😀nezinau blogai ar gerai, bet nebekeliu per prievarta, o jus nakti valgot?

29. Mar 2011, 17:16

tai jums apie 1000ml reiktu savalgyti per para.tai paskaiciuok kiek jus suvalgot.

29. Mar 2011, 14:14

Laba😀o tai kur uzrasyta ant misinuku normos netinka?na padek tu man tada suskaiciuoti, ji sveria 5,5kg, tai kiek turi suvalgyti?as apie misinukus kalbu, tarkim ant mano misiniu parasyta, kad nuo 2 iki 4men turi valgyti 180ml sesis kartus, as taip ir duodu, tik maniske maziau kartu valgo, o mes keturiu valandu neiskenciam, nebent jei kieme ismiega keturias, jei namie buna tai jau po 2,5 nori valgyti😀Sveik Juste😀

29. Mar 2011, 10:02

labas rytas mergaites😀na mes valgom 5 kartus po 170ml...pas mus rezimas yra,valgom kas 4 val. kamiliuk, cia maitininimai yra su krutim ar vien misinuku?reikia paskaiciuoti,kiek tavo mergaitei reikia maisto.nuo 3 men reikia, kad suvalgytu sestadali savo svorio.

28. Mar 2011, 18:12

Aciu mergaites😀visu musu lialiai labai grazus😀na ir man reiks pradeti guldyti nakciai i lovyte, gal pavyks😀diena mes kiemelyje du kartus miegam, viena apie 13h, kita apie 5h, tada Elijukas pucia i aki, o teveliai zaidzia tenisa😀kiek kartu Iveta valgo tavo Gabriele?mano tik keturis, labai retai penkis, o ant misinuko pakuotes parasyta 6 kartus reik maitinti, bet mum taip nesigauna😀

28. Mar 2011, 16:54

tik nakciai pradejau,nes anksciau nei nakti nei diena nemiegojo..o dabar dienos metu migdau keduteje arba vezimelyje

28. Mar 2011, 15:55

O tu Ivetuk guldai ir diena į lovyte gabriele ar tik nakčiai?

28. Mar 2011, 14:40

Ivetuk kokia didele jau tavo mergyte ir labai graži 😀 Kamiles ir graži mergyte ir labai gražiai guli ant pilvuko 😉

28. Mar 2011, 13:52

kamiliuk, grazuolyte tavo elija 😀

28. Mar 2011, 12:38

Negaliu patiketi ikeliau saules nuotrauka😃 reiksias gerai sutvarke kompa😃 cia mes ilgai gulejom ant pilvuko ir pavargom, tai krypt i sona😃

28. Mar 2011, 12:37

Liabas😀na va kokia saunuole😀maniske nemiega, bet senokai guldziau, reiks pradeti guldyti ir man vel😀as jau nebeturiu kantrybes, vakare salia pasiguldau ir tikrai zinau, kad visa nakti miegos ir nepabus, o jei guldysiu i lovyte kelsiuos kas dvidesimt min☹mano Elija kaip laikrodukas keliasi lygiai 7h ryte😃mes nusipirkom lavinimosi kilimeli, tai jai labai patinka, daug zaisliuku, ryskus, muzikeles, sviesos, guli, burbuliuoja, uzmiega😀

28. Mar 2011, 10:46

o cia tokia grazuole mano gabriele 😉

28. Mar 2011, 10:45

labas rytas😀o kaip cia tylu😉va grizom vakar i kauna,gabrielyte mano saunuole-kelione istvere puikiai,visa kelia miegojo😉o dar pradejo miegoti savo lovyteje😉

27. Mar 2011, 15:41

na mano vaikutis lauke ir laimingas buna, išsimiega jis, bet po to kai jau gryštam namo tai piktas palieka

27. Mar 2011, 15:02

Nu aš ir stengiuosi nemigdyti, laukiu kol išvargs. Bet tas žiogelis kai pervargsta tai pasidaro piktas, o tada jau išviso nebeužmiega. Tai va aš jau kai matau kad jis trina akytes, žiovauja ir bandau migdyti 😀

26. Mar 2011, 20:26

Visi skirtingi Jurgita😀mano tai laiminga buna kai lauke pamiega😀o as nemigdau jos dabar visiskai, kiek pati nusnusta tiek,nes paskui pikta buna, kai labai nori pati uzmiega😀ilgiausiai ismiega kieme keturias valandas ir visa nakti, o per diena tarp valgymu po valanda maximum pamiega😀

26. Mar 2011, 19:27

Aš nesuprantu, kitų vaikai kai pabuna lauke buna labai patenkinti, miega daug. O maniškis po lauko palieka piktas, kol aš jį užmigdau tai šakes, kažkoks keistas tas mano vaikas ~)

26. Mar 2011, 13:14

labukas mamukai 😉 Pas mane kompas užsilenkė, o dabar ir telefonas, tai būsiu retas svečias kol kažką susitvarkysiu. Gyvenam pakankamai gerai, neskaitant, kad bambytėj apsigyveno grybelis ☹ tikiuosi zelionka ir peroksidu išvarysim jį laukan, nes nesinori prideginimo, nenoriu kad mano Viltei skaudėtų ☹ Na bet kaip bus taip bus... Kamile, žinok man irgi su tuo vitaminu D užuomaršumas gaunasi, duodu kas antrą dieną, nes vis pamirštu, nors ir padėtas panosėj 😃

26. Mar 2011, 12:41

Liabas😀aga Iveta yra Aptamil, kaina apie 8svarus, isvertus gausis apie 32litus didele banke, as duodu cow and gate, maniske labiausiai ji megsta, priprato nuo ligonines, bandziau aptamil, bet paleido viduriukus zuikiui☹nezinau ar tokio Lietuvoj yra, cia misinuku labai daug, turiu namie nusipirkus ir iskart padarytu, supili i buteliuka ir valgo, yra stikliniuose buteliukuose, tik soske uzsuki, zodziu mamu gyvenimas cia laaaaaaaaabai palengvintas😃DD man tai su tuo vit D problema, buna kad pamirstu duoti😃 bet stengiuosi pasideti kad iskart matyciau, tai laikau prie misinuko😀eisim i kiemuka, geras oras, vakar buvo +18😀 ir eisim pirkti lavinimosi kilimelio, va kaip taissyklingai parasiau😀

26. Mar 2011, 12:02

Pieniško galima ane? O aš kažkaip galvojau ka galima juodo tik 😀 Nu tai tada nusipirksiu pasilepinti po skiltele kas dien suvalgysiu 😀 Aš hematogena valgau nieko jaučiu nėra blogo?

26. Mar 2011, 08:50

labas rytas mergaites😉kamiliuk, koki tu misinuka duodi?ar pas jus yra aptamil AR ir kiek mazdaug kainuoja?MAITINANCIOMS GALIMA PIENISKO SOKOLADO BE PRIEDU IR ZINOMA NEPADAUGINKIT JO..CIA KAI NORISI KAZKO SKANAUS😀

26. Mar 2011, 07:07

Aš ir valgau ne tik virta maista, bet šiaip pas mane asortimentas labai siauras. PVZ šokolado tai nevalgau visai, saldainiu jokiu, sausainius tik paprastus tuos gaidelis 😃 arba javainio batonelius.

26. Mar 2011, 07:04

Nu geras kaip fainiai kad išmiegat visa nakti. O aš daba duodu vaikui 19 val vitamina D, tai kažkaip vaikas nakti neramiai miega. Prasiduoda visa nakti. Nu sakau išbandžiau visokius variantus, reiks rimtai kalbėtis su daktare dėl tos vienkartines kapsulės 😀

25. Mar 2011, 23:06

Liabas😀mano pc tvarke, tik sian pasiemiau tai ir prisijungiau iskart😀oi kiek jus prikalbejot cia😀pasirodo Iveta sveria ne 5kg50gr, o 5kg 500gr, tai per men priaugo viena kilograma😀auksta mano mergina, tai tas svoris pasiskirstes tolygiai, musu ugis jau 64cm😀)))Iveta dar maitinu, bet jau labai mazai to pienelio yra, tikuosi, kad pats baigsis, pavalgo pora min ir jau jo nera☹del lengvumo tai tikrai su misinuku paprasciau, bet del naudoos vaikui tai tik mamos pienas😀ir mes jau visa savaite visa nakti ismiegam, bandziau kelti, bet ji nesikelia😀miegam sau nuo desimt vakaro iki septyniu rytu abidvi😀

1 ... 35 36 37 38 39 40 41 ... 61