2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

25. Mar 2011, 19:39

Sveikos. Reikia viska valgyt, tik nepiknaudziaut maistu kuris alergizuoja, ir pucia vidurius. 😀

25. Mar 2011, 18:33

oi Jurgita as tai viska valgau... tik citrusiniu vaisiu nevalgau ir maisto kuris pucia vidurius... O seip viska sau leidziu... gal ir blogai taip, bet vien virtu maistu tikrai neitu man gyvent...

25. Mar 2011, 13:05

norėjau pasiteirauti mamyčių kurios maitna vaikučius savo pieneliu. Koks jūsų yra maisto asortimentas? Ką jūs sau leidžiate valgyti?

25. Mar 2011, 10:34

nu rimute pas tave vaikas toks kaip pas mane buvo pirma menesi. Daba jau tvarkosi pas mus. Aš pamaitunusi vaika galiu drasiai dviem valandom išeiti kur, o jei lauke tai ir visom trim manes gali nebuti. Mes vargstam su miegu, ka nemiega pats vienas va ko gaila. Atrodo pasidaryti kažką galėčiau kol miego, o daba še tau kartu gulėti turiu 😀

25. Mar 2011, 09:40

na kad pacios maitiname tai tikrai dziugu, bet su misinukais daug paprasciau... lengviau.. ir pagal valandas maitint, pailset galima, o va man tai tikrai sunku... dienomis kas valanda valgo, po biskuty rupuziokas, net erzinasi... kisa pirstus y burna taip energingai ciulpia, tai duodu tada savo papuka, tas patraukia kokias 5 min ir vsio... zvalgosi sau po kambary, sumasto atsisuka ir vel paciulpia... nu taip ir erzinasi, dar juokiasi kai pasakau kad valgytu nesimaives 😀 man diena jau kur iseiti be jo tikrai sunku... nebent kai uzmiega turiu tiketis kad miegos ilgiau nei pusvalandy...

25. Mar 2011, 07:47

labas rytas mergaites😉 mes jau beveik antra menesi valgom misinuka😀dziaugites mamytes kol pacios galit maitinti 😀

24. Mar 2011, 21:19

as ir dar savo pienuku maitinu, galvoju nemaitinciau tai bent pasikudinti galeciau... o dabar neina.. reikia valgyti... todel tas pilvas toks zele ir yra, ir sonai kalnai lasiniu... o sportuot namie tai niekaip neprisiruosiu, musiau ir neprisiruosiu 😀

24. Mar 2011, 21:08

Aš tai matinu pati, buvo kad biški ir mažiau turėjau pienuko, bet vistiek maitinau. Ir daba kita karta neužtenka iš vienos krūtinės tai duodu iš kitos. Mišinuku neteko dar duoti, teisingiau bandžiau viena karta nes galvojau gal rimtai nepavalgo vaikas, bet jis nevalge to mišinuko 😃 jam reikia mano pieno ir viska. Tai daba sau rami esu duodu kiek vaikas nori ir viskas. Šiaip mes jau pradėjom valgyti kas 3 valandas.

24. Mar 2011, 20:00

sveikos mamytes, siandien kraujo tyrima suzinojome tai viskas normose ir stipriau neturetume susirgti... tai stengiames gyditis greiciau. oj tas klausimas apie svori tai man siaubas kakoks - pas mane tai dar daug kg pliuse, o pilvas tai visai nenukrites ir kaip zele... neilendu i savo dydi ir nebeilysiu, nes buvau kuda o priaugau 24 kg. po gimdymo tik 7 kg nukrito... nzn baigsiu maitint zadu uzsiimt rimtai sportinti... daba su mazaja prisisoku, o kas del nugaros tai ir man lb skauda... pradejau dirza nesiot nugarai, gal pades siek tiek... mamytes dar pacios maitinate?

24. Mar 2011, 18:43

mergaites,man ir rakina nugara,ypac kai pasilenkus bunu ir perengineju😀o svori as seniai jau susigrazinau, po gimdymo praejus 2 sav as turejau ta pati svori kaip ir pries gimdyma...tik pilvukas nebe toks stangrus yra, o dar ir randa skauda 😀

24. Mar 2011, 17:08

Man tai nukrito visas svoris, pilvukas nera dar idealus, toks pominkštis. man rimute ir su nugara kaip ir tau, tai surakina kad šakes

24. Mar 2011, 17:07

O kuria diena birute gime tau?

24. Mar 2011, 16:46

as gimdziau mazeikiuose o vaikutis gime 16:59

24. Mar 2011, 16:44

man taip pat kaip ir jurgitai tenka vaiksciot daug 😀 svoris krenta, bet dar nenukrito kiek sveriau anksciau😀

24. Mar 2011, 16:40

na o man dar pilvuko pradinio neina nusigrazinti, ir ant sonu dar lasiniu palciai kabo... nors ir su vaiku beveik visa diena prvaikstau, pranesioju.. tik labai jau nugara atsisako.. ziaurei skauna.. buna kad surakina labai.. siandien ypac mano maziukas neramus... net nezinau.. gal ka skauda.... neina suprast...

24. Mar 2011, 10:19

Na mamytės ar jau visos gryžote į savo buvusį svori 😀 Kaip sekasi sportuojančiom 😀 Aš tai su vaiku ant ranku prisisportuoju, nusivaikštau benešiodama 😀

24. Mar 2011, 08:38

Aš gimdžiau Šiauliuose Mamos ir vaiko klinikoje, Kristupėlis gimė 16.40 val. O kada taviškis gimė?

24. Mar 2011, 08:31

labas rytas mergaites😉daivusik greiciau sveikit su mazyle,tikiuosi tik lengvas persalimas jums yra😀mes gavom is karto 2 skiepus,nes 1 men skiepa nuo hepatito buvo atidetas del epidemijos gripo😀saunu kad visi auga ir storeja po truputi 😀

23. Mar 2011, 21:16

aciu jurgita, patarciau visom mamytem lb saugotis ir saugoti mazylius, nes daba toks metas kai visi serga... siandien pas daktare kai buvome tai prisiziurejau tiek maziuku serganciu kad siaubas tikras... maciau del svorio diskutavote lialiuku, mes irgi priaugom 600g ir 4 cm paaugome... mes lb i ilgi einame o ne i svori... as tai pergyvenau kad neuztenka mano pieno mazylei bet daktare sake cia normalu kiek priaugo, tai ir nusiraminau... maitinsiu kol turesiu pienuko dar.

23. Mar 2011, 19:20

Sveikit daivusik, labai nefaina kai mažiukas leliukas serga ☹ Aš daba biški bijau eiti į viešuma su savo vaiku nes vėl gripas siaučia.

23. Mar 2011, 19:06

sveikos mamytes, as taip prisidedu prie kam 2men sveikinimu, mes irgi turejome ryt gauti 2men skiepuka bet negausime, nes sergame - man sloga ir mazylej, bet jai blogiau - lb kosti, sloguoja ir buna temperatura pakyla. siandien buvom pas daktare tai eme kraujuka is pristuko, ryt bus atsakymas, bei israse vaistuku - tai daba gydomes... l pergyvenu, cia pirma mazyles liga, tikiuos greit pasveiks... matau visu lialiukai sveiki - niu ir saunuoles, nera cia ko sirgti, juk pavasaris pagaliau!!!!!!! bet mums jo pradzia liudnoka ☹

23. Mar 2011, 18:17

Tai mums reikia tada ir eiti skiepytis. Aš galvoju ar ten jie reikalingi bet jei visos skiepijat savo mažiukus tai ir aš skiepisiu. Mus jau nuo hepatito du kartus skiepijo. Vienas buvo ligoninėje o kitas pas daktare kai vaikui menuo laiko buvo

23. Mar 2011, 17:57

taip skiepijom,gavom 2 skiepukus...vienas nuo hepatito o kitas sudetine(nuo 3 ligu)

23. Mar 2011, 17:22

turi buti skiepukas, kai sueina 2men

23. Mar 2011, 17:08

tai leliukus vaziavimas uzliuliuoja, tai jie ir uzmiega😀

23. Mar 2011, 17:07

Ar jūs skiepijotės ivetuk kai mergytei suėjo du mėnesiukai?

23. Mar 2011, 17:07

sveikos, sveikinimai kam suejo 2men 😀 aukit stiprus ir sveiki😀

23. Mar 2011, 17:07

Nu šaunuole tavo Gabrielytė 😀

23. Mar 2011, 16:45

o kamiliuk, ar pati dar maitini?ar jau nutraukei?

23. Mar 2011, 16:44

sveikinu justinos ir jurgitos mazylius su antruoju menesiadieniu😉

1 ... 36 37 38 39 40 41 42 ... 61