2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

19. Jun 2011, 19:43

mano maziukas irgi be problemu viska valgo, as bijau kad nepermaitinciau nes jis man po 150g kose suvalgo ir vos 20min po koses pienuko apie 210ml isgeria.bet kad vaikas nori tai as ir duodu.o dantuko mes dar neturim ir nesimato.

19. Jun 2011, 18:53

na as verdu kosytes is tu dezuciu... milupa man sake gydytoja pirkti, tai kitose kosese nereikia pienelio pilti, kartu tenais yra, nu koses visai skanios, tik nezinau kodel mano mazylis ju nevalgo, gal pieniskos jam ne prie sirdies 😃

19. Jun 2011, 13:10

labas rytas😀 na as viriau,nes manau savas gamintas maistas geriau nei pirktas😀as tai sauksteli duodavau, o likuti pati suvalgydavau...o siaip ir greitai visa bulve suvalgo ,vos ne trecia diena 😀tai manau verta paciai viirti😀

19. Jun 2011, 10:33

Daba aš pradėjau galvoti apie primaitinima, sakei Ivetuk kad reikia pratinti kaip ir prie banano. Tai reikia išsivirti viena bulve ir taip visa savaite po viena bulve virti kol pripratinsiu, bet daba dėl mažo šaukštelio paragavimo virti bulve ir ja sutaisyti ir mesti lauk viska, juk pašildyto nebeduosi kita diena. Tai gal apsimoka labiau kol pripras nusipirkti koncervuota bulviu koše? Nežinau net patarkit man kaip jūs daret papasakokit 😀

19. Jun 2011, 10:31

Sveikos mamytes. O kaip jūsu vaikučiam su dantukais, dar nieko nesiruošia dykti? Ar ramūs vaikučiai?

19. Jun 2011, 10:28

bet Rimute kietas tavo mažiukas, su charakteriu. mama jau vaiko nuo pat pirmų dienu 😃

18. Jun 2011, 22:20

Ne nebemaitinu Kamiliuk juk amn buvo pūlingas mastitas ir teko nutraukti žindyma, nes antibijotikus turėjau gerti. O nemaitinau nes nebuvo dar šviežių daržovių. Daba jau pradėsiu ir aš duoti, ryt parsivešiu iš mamos jei turės kelias šviežias bulves 😀 Šiandien nupirkau šaukštelius vaikui specialius, dar blenderi reiks nusipirkti ir pradėsim gamyba 😀 Bet Ivetuk kokia tu kūdute esi eina sau 😀

18. Jun 2011, 12:39

sveikos😀mes antra kose valgysim birzelio 30d, pradesim, nes pirma geguzes 30d pradejom😀o kodel Jurgita kristupui neduodi nieko?juk jau isko sviezio yra, ir brololiai lietuviski, ir kalafijorai, bulytes, as net kelis zirnius nupirkau, nors kosmosa kainuoja, bet tik jai vienai😀verdu namie viska, mirkau ir manau, kad nieko ji blogo negauna😀ir cikiijos lietuviskos, pabandyk, maziukui juk norisi😀ai blem jauciu, kad tu pati maitini ane?pamirau visai kad nuo 6men rekmenduojama😀rimut gal neskani buna kose?pati darai?as tai pieno misnuko ipilu ir valgo , be jo jai neskanu, sprangu😀as galvoju, kad Elija suvalgo daugiau nei 150gr, man aip atrodo, bet gal nieko tokio😀

18. Jun 2011, 11:27

sveikos merginos, o va man prasidejo problemos, maziukas visiskai atsisako betkokiu kosiu, lakstau kaip pamisusi viska siulydama, o tas nieko nevalgo, tik mano pienuka... nebezinau ka daryti... anksciau taip valge, o dabar nieko ysiulyt negaliu... as nervojuos ir maziukas issinervuoja... As ir ant savo keliu pasisodinu maziuka... buvau gulsciai pasodinus ir pagalve atremus tai virsta y prieky ir vsio 😀

18. Jun 2011, 10:57

as tai 50kg😀liko 2 kg nuo gimdymo😀

18. Jun 2011, 10:25

Labas rytas. Man ir sunku valgyti prie vaiko, nes atrodo kad ir jis nori 😀 Bet Ivetuk kokia tu kūdute 😀 kiek sveri 😀

18. Jun 2011, 09:23

labas rytas 😀o mums valgymas nera problema(pfu pfu pfu),kad tik neprisikalbeciau...mano gabriele viska valgo su didziausiu malonumu ka tik bepaduociau..edrune ji pas mane 😃jau nebegaliu valgyti salia jos nes skaiciuoja mano kasnius ir taip ziuri,atrodo kad prasytu 😀

17. Jun 2011, 20:53

Ivetuk nepergyvenk aš ir manau kad čia nieko blogo, ateis laikas ir viską padarys tavo gražuolyte. Mano vienos drauges berniukas labai vėlai viska pradėjo daryti, bet va ir nieko. Aš dar saviškiui neduodu nieko, tik obuoliukų tyrele daviau, nes bananas nelabai jam patiko 😀

17. Jun 2011, 19:25

na man kazkaip neramu,bet stengiuosi negalvoti 😀o mes jau valgom kruopu kose-ryziu-tai kerta su didziausiu malonumu..ryt duosiu avizu kose bus matyt kaip ji ragaus 😀

17. Jun 2011, 19:12

o mum liepos 7d bus puse metu😀valgysim torta, o Elija valgys pieniska kose😃

17. Jun 2011, 19:11

liabas😀o as skaiciau, kad pilnai vartytis turi tik 7men, ir pirmyn ir atgal, maniske atgal apsivercia, bet tik kartais😀sliauzti ir gi kartais bando, kartais tingi😀))o pirstukus koju jau irgi gaudo ir bando isikisti😀kazkaip as per daug nesuku galvos, jei jau 7men nedarys nieko ka mazdaug turetu tada jau nerimausiu, juk vaikai labai indvidualus, kaip galima pasakyti kad jau turi moketi, o gal jis kazka kita moka😀as jau ja ir pasodinu sau ant keliu, tik i nieka neramstau dar, na i pagalve ar lova, nes as jai ja pasisodinu gulsciau ji pati atsiseda, pasedi sekunde kita ir griuna atgal😀nori labai sedeti😀laikau kad nesestu tai ji rekia😀manau Iveta nepergyvenk per daug, viska Gabyte padarys kai jai reikes😀

17. Jun 2011, 17:48

sveikos mamytes 😉 ivetuk, mano Evelina irgi tokia tinginiuke ir uzsispyrusi 😉 va ryt mum 5 men ir vartytis nlb dar vartomes, o buvom pas neurologe sake kad jau sliauzti turi moketi, todel israse i mankstas pavaikscioti. nuo pirmadienio bandysim eiti, ziuresiu kaip ten kas ir jei ka namie taip pat mankstinsiu pati, nes tos manksteles kiekviena diena ir 3 savaites vyksta... neprisivazinesiu as tiek kas kart i poliklinika... ka dar jusu vaikai moka? Evelina tai gaudo kojas ir i burna stengias ikist 😉 ar sodinat pusiau sedima padetim mazuosius?

17. Jun 2011, 14:08

beskaitant man toks jausmas kadfd mano gabei kazkas yra ☹

17. Jun 2011, 11:49

Sveikos. Tija irgi jau senai vartosi, ji ir pirmyn ir atgal vartosi, tik kol kas per desine puse, per kaire sunkiau, tai uzremiu desine puse, kad per kaire vartytusi. 😀

17. Jun 2011, 11:37

sveikos mamytes, kamiliuk as klp ir gyvenu tik vln buvom aplankyti gimines 😀 o manasis senai vartosi ant pilvo, tik nusisuki ir jau ziurek jis ant pilvo guli, taip greit apsivercia, tik atgal nemoka apsiversti ant nugaros, aisku ka ir mokes kai rankas y salis laikos issketes 😃 o gydytoja jau sake kad turi moketi ir taip ir taip verstis... ir dabar jau nezinau kada eisim mes pas gydytoja nes ji atostogu iseina po joniniu, tai reikia skambintis klausti gal dar pries tai priims...

17. Jun 2011, 10:10

labas rytas mergaites 😀kaip jums faina kad jusu perliukai patys vartosi, o mano gabrielyte uzsispyrusi kaip ozkyte ir nesivercia pati,tik rangosi kaip sliekiukas 😀biskuti nerimauju,cia ar mankstiniesi ar nesimakstini beveik tas pats..na nors tiek kad jau domisi savo pirstukais,po truputi ir kojytemis...😀mes pas savo daktaryte eisim tik 27 d.,nes atostogauja..lb idomu kiek sveria ir paaugo

16. Jun 2011, 22:54

Maniškis šiandien ir pirma karta pats apsiverte ant pulvuko be mano pagalbos ir rankytes susidėjo. Mums ir kliūdavo viena rankytė 😀 O kaip jūsu ūgiai ir svoriai vaikučiu, juk jau turėjot visos pareiti iš daktarų 😀

16. Jun 2011, 22:52

nu nu bet žinok kelionėje tai labai patogu nešyne, nu mes nesigailime kad turime. Gal teisingai sakai kad nauja reikia pirkti 😀

16. Jun 2011, 22:04

liabas😀aga as leidziu Jurgita, kartais mao pilvuko pavaiksto😀siaip mano pana siandien pati be niekeno pagalbos apsiverte ant pilvuko sau graziai rankytes susidejo😀mamai laimes pilnos kelnes buvo😀viena rankyte vis kliudavo, bet sian super apsiverte😀na va sauni, kad kristupeliui nebereik jau😀o Rima jus gyvensit Klaipedoj ar kaip?tai smagu, maziukas pusbroliuka turi😀as dar tik men gale duosiu pradesiu duoti nauja pieniska kose, siaip elija morkas ignoruoja, o daugiau viskas patinka😀o as kaip tik manau nauja nesyne reik pirkti, o kaip saugumas?gal kas nutruke ir panasiai?as nepirksiu, kazkaip man jos nelimpa ir viskas. pasisodinu ant klubo as ja ir vaikstom😀ziurek tuoj vaiksciot prades ir nebereiks nesynes😃

16. Jun 2011, 16:45

Beja mes šiandien buvom masažiukuose, tai patikrino viska Kristupėliui ir pasake kad masažo nebereikia 😀

16. Jun 2011, 16:45

Sveikutes. Mamytes ar jūs leidžiat savo vaikučiam kojytėm spirtis į žeme, nu vaikščioti vaikui 😀

15. Jun 2011, 21:40

man ta nešyne parsiunte iš UK 😀 bet tu pasižiūrėk mamų turgelyje yra gal kas parduoda, juk nebutina nauja tiek jos tereikia 😀 nors daba Kristupėliui patinka joje būti labai nes viska mato, tai jei į gamta važiuojam visada pasiimam. Tikrai super dalykas, nereikia nešti vaiko ir vaikui patogiau jame ir tėvams patogiau 😀

15. Jun 2011, 20:24

rimut, butinai susirasysim jei vaziuosim prie juros ir istaikysim proga susimatyt 😉 jurgita is kur pirkai nesyne, as kaip tik apie tokia galvoju 😀

15. Jun 2011, 19:56

sveikos mamos, va mes jau rytoj vaziuojam namuku, y klaipeda 😀 uzsuksim pro saly y kauna, nes sesuo vakar pagimde, toky storuliuka 😀 paskui uzsuksim y mano gimtine Taurage, seses nori pamatyti mano drucky tai laukia ilga kelione musu... 😀 Martina jei vaziuosi prie juros gausim butinai susitikti 😃 O mano mazius koses viena diena nevalgo kita jau valgo, nepatinka ryziu kosyte.... jei ja duodu tai po jos jau visiskai visas koses ignoruoja...

15. Jun 2011, 15:25

labukas mamukai 😉 kalbant apie koses tai manoji visas spjaudo man i veida, po tokio valgymo as baisiau atrodau negu ji, mama sako kad labiau man seilinuko reikia negu Viltei 😃 nezinau ka reiks daryt. O prie juros mes irgi siemet planuojam nulekt, tik idomu kaip pasiutmerge reaguos, tikiuos kaip kristupelis 😀

1 ... 12 13 14 15 16 17 18 ... 61