2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

22. Jun 2011, 18:42

aciu aciu uz sveikinimus 😀

22. Jun 2011, 18:29

na tikimybe lb maza yra, o kur paberta yra?

22. Jun 2011, 16:28

Ačiū Ivetuk 😉 Klausyk dar noriu pasiteirauti ar gali berti Kristupa nuo bulvytes?

22. Jun 2011, 10:35

jurgita, daivute ir justina sveikinam su jusu perliuku 5 menesiadieniu...buckiai visiemss

22. Jun 2011, 10:33

Labas rytas. Daivute ir Just20 jus taip pats sveikiname 5 mėnesiuku proga 😘

22. Jun 2011, 09:35

sveikinu visus leliukus su 5menesuku gimtadieniu, sake yra trys.Mes siandien jau bandysime valgyti kruopas, zuiresiu kaip cia bu.o mamyte ta kur rase kad pabere tai gali buti nuo morku nes nuo ju daug vaikuciu beria

21. Jun 2011, 23:09

Ivetuk ir tu žiūriu neini anksti miegučio 😀

21. Jun 2011, 23:08

juurgita saunu kad kristupui patinka kosytes 😀

21. Jun 2011, 22:40

Kristupėlis kaip skaniai valgo bulvyte negaliu 😀 smagu labai duotimaistuka vaikui rimtai 😀 Išvažiuojampenktadieni į Preila ir gryšim tik sekmadieni tai reiks įsidėti bulvyčiu ir ten virti, kažkaip nenoriu rimtai pirkti daržovienes indeliuose.

21. Jun 2011, 22:38

Sveikinimai Kamiliuk su bakalauru 😘 O koki tu vandenuka perki girdejau kad tinka kudikiam neptuno vanduo ir dar kazkoks vaikiškas. Aš tai perku neptūna, bet vistiek virinu jų ir bulvyte verdu su neptuno vandeniuku 😀 Daivute žinok tada mes esam trys kurios pagimdėm sausio 22 diena. Aš , tu ir Just20 😀 Nu kaip fainiai 😃

21. Jun 2011, 22:38

Sveikinimai Kamiliuk su bakalauru 😘 O koki tu vandenuka perki girdejau kad tinka kudikiam neptuno vanduo ir dar kazkoks vaikiškas. Aš tai perku neptūna, bet vistiek virinu jų ir bulvyte verdu su neptuno vandeniuku 😀 Daivute žinok tada mes esam trys kurios pagimdėm sausio 22 diena. Aš , tu ir Just20 😀 Nu kaip fainiai 😃

21. Jun 2011, 18:38

Sveikos😀blem skaitau dabar ir galvoju, kad mano mazes smakriukas pabertas vis, gal nuo morkos?reiks dabar neduoti ir ziureti😉iveta jau zirniuku yra😀tai kristupas kudutis, maniske jau 8,5kg turbut tikrai svers;D valgo koses kaip turi buti😃 as duodu kartais sultyciu kur yra hipp nuo 4men, tai ji geria, siaip tik vandenuka virinta, dabar perku atskirai jai vandeni, kurio virinti nereikia😀maziau terlioniu😃 valio, nelyja😀reik i kiemuka ridentis😀beja siandien diploma gavau😀)))visa diplomuota mama😉

21. Jun 2011, 15:09

parasyk i skype mano skype atevi23😀o kiek laiko tam leliuku? 😀

21. Jun 2011, 14:04

labas mamytes, klausyk Ivetuk gal gali parasytyi kaip ta liga vadinosi kai tavo mazike atpilinedavo visa pienuka? papasakok placiau jei gali... nes mano sesuo pagimde sako kad jai atpilineja beveik visa pienuka'

21. Jun 2011, 13:33

Tai Kristupelias gimes ta pacia diena kaip ir mano Vejas, mums ir ryt bus 5 men. ir duomenys praktiskai tokie batys vaikuciu😀

21. Jun 2011, 13:16

Nu darysiu aš kaip Ivetukas daro, ji mūsu daktaryte yra 😀 Jo dainute duodu Kristupėliui arbatytes arba virinto vandenuko 😀 Mes šiandien buvom pas daktare tai Kristupas yra 70 cm ūgio ir 7,7 kg svorio 😀 ryt bus mums 5 mėn 😀

21. Jun 2011, 09:46

sveikutes, na as savite pripratinau prie bulvytes, o po to dejau truputy morkos ir vis poaugiau, poto cukinijos, kalafijoro, kopusto, zirnuku saldytu, sparaginiu pupeliu, bet as dedavau morka bulve ir kazkuria dar viena darzove tai valgo gerai, as jau ryt bandysiu kruopu dauoti paragauti.Ar kristupas geria kokiu skysciu?

21. Jun 2011, 09:36

labukas😉jurgita morka as veliausiai ivedziau,nes nuo jos didziausia TIKIMYBE KAD GALI ALERGIZUOTI..PIRMA SAVAITE DAVIAU VIEN BULVIU KOSE, O PASKUI PRIDEJAU CUKINIJA, KALAFIJORA IR TIK PASKUI MORKA...O DABAR KOMBINUOJU BULVE, MORKA IR KALAFIJORAS AR CUKINIJA AR BROKOLIS...LAUKIU ZIRNIU,NES TADA DESIU IR ZIRNIUKU😀

20. Jun 2011, 23:21

Sveikutes mamytes, taip pat sveikute daivute 😉 Aš auginu berniuką Kristupą, mums bus 5 mėn birželio 22 diena. Šiandien juk daviau savo mažyliui bulvyte išvirusi. Nu tai nepatikėsit kaip jis skaniai valgė šakes, bet daug nedaviau tik truputi, ryt duosiu biški daugiau. Prisipirkau šviežių mažų bulvyčiu 😀 O kada aš jau galėsiu morkyte įdėti dar?

20. Jun 2011, 22:46

na mes tai valgome dar nakty, ir jau beveik visas darzoves isragavome, pradesime kruopas valgyti, bus matyti kaip cia mums sekjsis, bet tyreles tai labai tinka,net piktumai buna kai suvalgo ir neduodu ☹, as maitinau 3 men po to jau misinuka pradejau tai mums truputy veliau sueis puse metuku liepos 22 dienuke svesime 😀

20. Jun 2011, 18:38

Liaba liaba😀liabas ir naujai mamytei, as auginu mergyte Elija, liepos 7d bus pue metu, kaip Iveta sako visas balius su 6tortais😃 o kodel riut nepabandai pat isvirti koses?tingisi ar laiko neturi, gal todel jis ir nevalgo😉 as Jurgita ir patariu pazaisti pradzioj, juk savo vaikui duosi😀as taip zaidziau savaite, bet buvo verta, na as po koses tris val nieko neduodu, va Ivetos |Gabi ir 4val isbuna😀paskui nepermaitinki ziurek😀bet kiekviena mama zino geriausia kas jos vaikui tinka😀as galvoju gal sparagine pupele ideti dar, kazka naujo norisi, nes jau visas darzoves idejau😀nauju norisi😀oi tie musu sliekiukai, kaip Iveta sako, ridenasi kol nukrenta😀

20. Jun 2011, 18:14

as jau seniai nebemaitinu, maitinau tik 1 men😀o valgom tai 24 val ir paskui tik 7 val.mano gabrielyte tokia edrune, miega,bet valgyt vis tiek nepamirsta 😃

20. Jun 2011, 18:14

as jau seniai nebemaitinu, maitinau tik 1 men😀o valgom tai 24 val ir paskui tik 7 val.mano gabrielyte tokia edrune, miega,bet valgyt vis tiek nepamirsta 😃

20. Jun 2011, 18:09

ar dar pacios maitinate, kiek sveria jusu mergytes? ar dar valgo naktimis?😀

20. Jun 2011, 17:20

o mano siandien gabrielyte nusirito nuo lovos..aciu dievui nieko neuzsigavo, tik nsulydo ir ziuriu jau sedi ant zemes 😀sekundziu reikalas buvo kai nusisukau o ji jau sedi😀drebejo rankos ir kojos 😀sveika daivutel prisijungus,as auginu dukryte gabriele ir jai liepos 10d bus puse metuku 😃visas balius bus..

20. Jun 2011, 15:57

laba daivutel ir kitos mamkos 😉 daivutel, mes pagrandukes mums tik liepos 2d bus 5men 😀 bet pacios druciausios, nes 4men jau sverem 8kg ir buvom 65cm 😀 ka tik grizom is pirmosios manksteles. Kaip nekeista pasiutmerge krykstavo ir juokesi, o as jau buvau nusiteikus graudzioms jos asaroms 😃 kai tik parvaziavom namo, paguldziau i lovyte ir smigo miegucio 😃

20. Jun 2011, 15:41

sveikos mamytes, mudu ir norime prisijungti prie jusu esame ir sausinukai, dantuku dar neturime bet kosytes darzoviu jau gerai valgome nuo treciadienio pradesime ragauti kruopu koses jau bus 5 meneseliai, kiek jusu leliukai sveria mes tai siandien buvome pas daktare tai sveriame 8kg ir esame 70cm

20. Jun 2011, 10:30

labas rytas 😀rimute,tu pabandyk kitas kosytes..esu girdejusi kad tu specialiai vaikams skirtu kiti nevalgo, o paprasciausiai nupirk avizu dribsniu kose ja isvirk ir sutrink su blenderiu taip pat ipilk misinuko truputi 😀gal jam tos skanesnes bus 😀mes taip pat neturim dantuku ir net nesimato..bet va kumstukai irr viskas kas i rankas papuola tas buna burnoj 😃

19. Jun 2011, 23:21

Nu tada ir aš virsiu. Ryt pirksiu šviežių bulvių nes pas mama dar darže nėra ☹ Nes vaikas jau tikrai manau jog nori normalaus maistelio 😀 Rimute tavo vaikas sukūs kaip mamyte 😃

19. Jun 2011, 20:43

kad mano maziukas valgytukas butu.... kosiu turiu omenyje... o dabar vis siulau ir siulau... ir bijau kad nesukustu... 😀

1 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 61