2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

01. Jul 2011, 11:37

sveikos mergaites, senai vel cia bebuvau 😀 mano maziukas ir toks irzlus kad atrodo niekas netinka, mazai bevalgo, nervuojas, sakyciau kad dantukai bet nesimato ir seiliu nebega taip kaip jus rasot... kosiu pienisku dar iki siol nevalgo, moka viska purksti 😀 taip juokingai... seiles purskia jei valgo kose purskia... nespeju perrenginet, o drabuzeliai neissiplauna... pas mus ir yra sausu demeliu... anksciau buvo ties alkunem mazos demeles, paskui issiplete y didziules, tai daktare uzdraude muilus skalbimo miltelius nes sake nuo kazko alergija... dabar jau praejo mazdaug, bet demeles liko... tai dabar jau matau kad kitur tokios mazytes demeles randasi...

30. Jun 2011, 22:47

o mes ryt vaziuojam i Palanga, tikiuos lietus ir ilga kelione nesugadins atostogu 😃

30. Jun 2011, 22:46

as gal ir krikstyciau veliau, bet kad mama sunkiai serga, o liga neprognozuojama, tai ir noriu pakrikstyt iki rugpjucio pabaigos, nes tada vel i santariskes isvaziuos. O su ja krikstynos linksmesnes, nieko neruks salia 😀

30. Jun 2011, 22:14

Nežinau ar čia paprotys toks yra aš išvis norėjau Kristupėli pakrikštyti vos kelių mėnesių, bet va ka ta mūsų kūma apsinieštijo 😃

30. Jun 2011, 22:10

liabas😀aga, tikrai cia gal koks paprotys iki metu ar kaip?as ir gi tik kita vasara, Elija metuku su puse bus, man asmeniskai smagiau tokie ziopliukai, gal sunkiau bus, bet smagiau😀mes laukiam tecio savaitgali ir prasides musu vasara😀o tada atgal, namuciu😀

,

30. Jun 2011, 18:19

oho kaip jus cia visi skubat pakrikstyti 😀linkiu visiems sauniu svenciu 😀

30. Jun 2011, 17:48

sveikutes musu krikstynos jau greitai liepos 9, sy svaitgaly eisime y vestuves, o pirmadieny isvaziuosime y sventaja visi pailseti ir suneliu parodysime jura,po to gryze krikstysime bus svente jau viska susiruosiau tik azuoliuko truksta nusipirkti😀

30. Jun 2011, 16:30

nu ir parašiau gimdo 😃 gimdys taip turėjo būti 😃 😃 😃

30. Jun 2011, 16:29

Aš tai laukiu kol Kristupo kūma pasigimdys leliuka, tada ir krikštysim mes savo. Ji nenori nėščia krikštyri, bet va kai pasigimdys dar reikia sulaukti kol gaus dokumentus kad galietu parskristi į Lietuvą tai žodžiu aš dar planuoti negaliu, reikia laukti, ji gimdo tai jau greitai liepos 9 terminas 😀

30. Jun 2011, 16:27

Geras kaip fainiai, nertos suklenelės ui kaip faina jums . Ka mna Kristupui gal kelnes nunerti 😃 Mes beja einam rugpjūčio 13 į krikštynas pas vyro sese, ji savo vaika gryšta iš UK pasikrikštyti į Lietuvą 😀 O aš tai krikštysiu ir šiais metais noriu iki metuku pakrikštyti 😀

30. Jun 2011, 16:03

Mes jau suknyte uzsisakem is mano kriksto mamos, sake nuners tik issirinkau modeliuka ir vsio 😀

30. Jun 2011, 11:24

labas rytas mergaites 😀kokia faina svente jums nusimato martina😀o mes zadam tik kita meta, kai paaugs ir kol as per ziema nunersiu suknyte 😃

30. Jun 2011, 10:11

puikiai 😀 jau susitarem su kunigeliu kad rugpjucio 13d krikstysim Vilte 😀

30. Jun 2011, 09:14

kaip šiaip laikotes mamytes?

29. Jun 2011, 21:42

na kad nespeju keist ir plaut tu rubeliu, o ir neturiu tiek daug, tai namie uzdedu seilinukus...

29. Jun 2011, 21:19

Nu mano Kristupėlis ir seilėtekis 😃 ai aš tai nededu seilinuku, pakeičiu rūbelius dažniau. Kažkaip aš naudoju juos tik kai valgom rimta maista 😀

29. Jun 2011, 21:15

labuka mamkos 😉 manoji irgi irzlute, o seiletekis neapsakomas, nespeju seilinuku keist 😀 mama sako gal dantukai, bet kad nieko neuzciuopiu.

29. Jun 2011, 19:45

liaba😀as tai visa diena su pupa, nepaleidzia manes visai☹ piktute, miega tik su manim, zodziu savo charakteri rodo😀o kaip kitos mamytes?kaip vasara bega?

29. Jun 2011, 13:49

Sveikutes. Nu matyt visos atostogauja mamytės 😀 😀 😀

28. Jun 2011, 22:49

liaba😀pas mus Jurgita tokia atsirado ant smakriuko,sausa tokia,lyg luptusi, ir nepraeina☹gal pas gydytoja vesiu ja, nezinau..manoji siandien ragvo avizu kose,o mama juokesi, nes spjaudesi😃 man tai ji neskani,as tokios nevalgyciau, bet pana pirma sauksciuka spjaude paskui tiko😀ryt paziuresiu jei neisbere dar duosiu😀eisiu miegoti, mano Elija antra diena pikta, sian gulejau tris valandas salia, kad pamiegotu, nes tik atsitraukiu atsibunda,teko salia pabuti,kad pailsetu, gal dantys.nezinau, bet pikta,irzli, viska kisa kas po ranka i burnyte..

28. Jun 2011, 20:13

Sveikutes mamytes. Aš nesuprantu pas Kristupėli yra ant kojyčiu tokios dėmeles, kaip sausuliukai nežinau net, jos labai blankios bet va tokie lopiukai yra. Kažin nuo ko čia gali būti, aš pamenu daktarei rodžiau kai buvo viena dėmele bet ji nekreipė reikšmės, o daba jų yra daugiau ant abiejų kojyčiu. Kojyčiu viršuje yra kažkaip va taip ☹

28. Jun 2011, 09:59

labas rytas 😀o kaip cia ttylu😀kaip begyvena jusu mazyliai?😉

26. Jun 2011, 22:33

Sveikutės, nu geras nieko neivyko per savaitgali čia. Mes gryžome šiandien iš pajūrio, buvom Pervalkoje tai taip neblogai pasiilsėjom ir oras buvo visai normalus 😀

23. Jun 2011, 16:17

Sveikutes. Nu žinok Ivetuk pradėjo mažėti bėrimas, nebedaviau tyreles ir pradėjo mažėti. Tai manau tada nus nuo obuoliuko arba banano, nes daviau tyrele uoboliukas su bananu maišyta. Pas mane ir buvo pirmadieni drauge atvykusi su tokio pat amžiaus dukryte, tai labai vaikai įdomiai bendrauja, maniškis tai tyrinėjo ją 😀 Nu matai Kamiliuk kaip faina ir nerti išmoksi šaunu labai. O iš assorti aš ir daug ką perku labai 😀 ir pampersus angliška varianta iš jų perku ir buteliukus ir šaukštelius nu žodžiu labai daug 😀

23. Jun 2011, 15:06

Liabas😀menesiadieniais visus maziukus sveikinam ir mes su Elija😀jo, beria nuo morkos, jau issiaiskinau su Ivetos pagalba😉mes vakar buvo pasivaikscioti, tai Eija su Gabi labai graziai bendrauja, viena kita tyrinejo😀labai juokinga buvo😀mane pmoke nerti, tai neri mazytei kepuryte kol kas gauansi😀labai smagu nerti savo zuikiui😀o as ir pradesiu nuo pirmadienio duoti kruopu kose, sian visa diena nete sedziu ieskau kokia geriausia, ir siaip is tos assorti planuoju uzsisakyti daug ka, kol esu lietuvoj, nes tikrai pigiau nei parduotuvej😀

23. Jun 2011, 12:46

jurgita o pirmom dienom kai davei bulvyte nebuvo berimo?😀pastebek toliau kelias dienas,duok vien bulve ir jei bers toliau tai reikia nuo bulves

22. Jun 2011, 22:41

O gal nuo seiliu, nes labai stipriai pradėjo seilėtis, bet ar gali taip būti?

22. Jun 2011, 21:01

3 dienos kaip duodu

22. Jun 2011, 20:58

o kiek jau dienu duodi bulve?

22. Jun 2011, 20:04

Ant žanduku biški ir ant smakriuko. Bet daviau dar tyreles uoboliuka su bananu. Tai gal nuo banano?

1 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 61