2011 metų birželinukai ir birželinukės:)

25. Jun, 10:15

Sveikos, mamytės, kurios sulaukė savo stebukliukų 2011m. birželio mėn:) Kaip Jums sekasi? Kaip maitinates?

20. Oct 2011, 18:05

Egle,cia suaugusiam musu kede 😀

20. Oct 2011, 17:24

jo ir mes nupirksim kada ta supama,bet gal jau Benui 😀 tai kiekvienoj saly vis kitokia tvarka.na va man ramu vyras isejo i darba,vyresnelis miega savo kambari,o maziuka su visu vezimu isstumiau i balkona,super dabar ramiai paziuresiu koki filma 😀 na va pagaliau nupirkom didziajam jubiliatui dovana,tereikia tik gimtadienio sulaukti 😃 dabar liko sunkiausias darbas,vaises...
o zinai giedre dabar pagalvojau,jus ta supama kede turim vaikui ar suaugusiam?

20. Oct 2011, 17:10

Egle pas jus vadinasi kitaip skiepija.mes pirkome is draugu,kurie buvo neseniai ji nusipirke,ji pardave,nes isvaziavo is UK.O pas mus supamas,labai zinok faina jame pasisupt,labai as ji megstu 😀

20. Oct 2011, 16:54

jo tikrai turesiu asmenini verteja 😀 tai gal ikea parduotuvej pirkot foteliuka?dabar gailiusi kad supamo nepirkau...pas mus skiepina 1men,paskui skiepino 3men,dabar skiepins 6men,paskui 1metuku,paskui 1,5metuku,o galiausiai 5-6metuku.va taip cia svedijoj 😉

20. Oct 2011, 14:38

Egle,o tai kaip jus skiepija?mums dabar kas menesi,ir sis 4men.skiepas bus paskutinis,tada tik 13-15men.o kaip mamytes Lietuvoj,kuriais menesiais skiepija?

20. Oct 2011, 13:26

labas 😀 mano Gustei sekmadieni bus 4 men.

20. Oct 2011, 12:32

Labas 😀 Giedre, mano mergaitei dabar 4mėn.ir 6 dienos, o tavajam džiaugsmui kiek laiko?

20. Oct 2011, 10:11

labas 😀turesi Egle verteja asmenini 😀o,fotelis kaip pas mus 😀

20. Oct 2011, 00:06

nuo rugsejo 1d pradejo lankyti darzeli,ten kalba tik svediskai aukletojos.o ziuriu jisai sveikina ir atsisveikina su manim svediskai,net ir namie 😃 as jam ka nors pasakau o jis man svediskai sako nee😀 tuoj vaiko nesuprasiu ka kalba 😃

19. Oct 2011, 23:43

tavo vyresnis eina i darzeli?kokia ten jam kalba,svedu ar anglu?

19. Oct 2011, 21:39

ai kazkaip nera kada ir bendrauti istikro kai du vaikai mazi namuose 😀uztenka ir skype ir facebook 😉 o kai atsils tada susitiksim su keliom mamytem,viena arciausiai gyvena uz 50km tai va susibegsim sakem,o kita su seima gyvena uz 200km tai va jie yra pakviesti i mano sunelio 3-aji gimtadieni,tikiuosi vaikai nesusirgs ir gales jie atvykti 😀 oi kaip nemegstu dirbtiniu sypsenu ir veidmainiu zmoniu ....

19. Oct 2011, 20:50

na jo,visai arti sakyciau 😀na dabar senokai matavau,o rubelius nesioja 3-6men.cia dazniausiai jie taip zymimi.tai manau svedai normalesni nei anglai,nes cia ju tos dirbtines sypsenos kartais nervina.o tai liudna tau,lietuviu arti nera,tai su kuo bendrauji,juk stogas gali taip nuvaziuot.

19. Oct 2011, 20:38

man iki Ängelholm 454km,sakyciau visai mazai 😃 ai tiksliai atsiminiau kad anglijoj nematuoja,nes ir mano pusbrolis su seima ten gyvena ir nematuoja ugio sake.tai pagal jus kiek maziukes ugis yra? na paprasciau paklausiu ant keliu cm rubelius nesiojat?o as zinok svediskai nemoku,tai ir nebendrauju su jom zinok 😃 bet siaip atrodo labai silti zmones jie yra 😀 nors istikro tai Svedai kaip robotai yra,atrodo kad jiems kazkas paspaudzia mygtuka ir jie tuo metu turi ta daryti 😃 pvz laukia masinoj salutiniam kely o as vaziuoju pagrindiniu,ir visai netoli as jau prie to salutinio ir pas ji ziuriu isijunge mygtukas ir jis isvaziavo i kelia,o as iskart ant stabdziu,nu zodziu robotukai 😃

19. Oct 2011, 19:19

Egle,kaip tau sekasi bendraut su svedem,neignoruoja taves kaip kitatautes?cia tai zinok ziaurokai,gali viena diena normaliai kalbetis,kita diena jai bus su tokiom mamytem kuriom nepatinka kitatautes,tai su tavim net nesisveikins.aisku yra ir normaliu,bet vienetai.

19. Oct 2011, 19:07

Egle,cia zinok nieks vaiku nematuoja,net gimusiu.man tai nesamone kazkokia,bet ka darysi,kartais namuose pamatuojam del idomumo,bet tiksliai juk pati nepamatuosi,tad ir nezinau koks ugis 😀o pas mus skiepija vienoje vietoje,o sverti reik vesti kitur,cia kur sveriam tai tik treciadieniais nuo 1 iki 3 val.tad reik jau derintis.o del kampo Egle tai mes taip pat ziurejom,tik ieskojom odinio,bet nusipirkom sofa odine,nes kai mergina paaugs kad nebutu taip sunku ji priziuret,odini juk galima nuvalyt.o kokiame mieste tu gyveni?mano pazystama, na tiksliau as jos vaikina pazystu,gyvena Angelholm,atrodo taip rasosi.sakau gal kur netoliese esat?

19. Oct 2011, 18:47

kada mamytes jusu vaikuciams dabar vizitai pas daktare?mums cia svedijoj kazkodel praleidzia penkta menesi ir sake ateiti tik 6men kai busim ir skiepa gausim tuo paciu.gal todel kad Beno svoris labai gerai auga.... oi kai pagalvoji Giedres panelytei 23d bus lygiai 4men,o maniskiui uz savaites jau 5men 😀

19. Oct 2011, 18:44

o mes kaip ir viska turim nieko,noretume tik kampo didelio i svetaine,bet jo siuo metu pirkti neapsimoka,nes vaikai taip sudirbs kad neliks jokio grozio kai jie uzaugs 😃 turim dvi sofas salione,tad jaunius pradejo jas zymeti ir teplioti tad tegu Benas ir pabaigia 😃 o kai jau bus protingi ir priziures tvarka isigysim ta kampa nauja 😀

19. Oct 2011, 18:42

nu bet ir kuduciai visi tie jusu leliukai,as cia viena drambliuka auginu 😀 na o kokio ugio tave Giedre panelyte?

19. Oct 2011, 16:42

mes ka tik sugryzom pasisvere.mano pana sveria 7,350(23d.jai bus 4men.)klause ar primaitinu,sakiau dar apie tai negalvoju,tai ji sake tada dar ir neduok nes svoris labai normaliai auga.as taip pat uz uzuolaidas,su jomis tikrai jaukiau 😀

19. Oct 2011, 15:45

vat man irgi lygiai tas pats, uzuolaidos sukuria tam tikra jaukuma😉 na, bet mes tik neseniai isikelem, parupinom svarbiausius baldus, nes jeigu daryt viska, kaip mes norim, neuztex pinigeliu, reikia pamazu😉 kai siryt papasakojau vyrui kaip as noriu pakeist musu svetaine, jis tik nusijuoke ir atsake "palauk, brangioji, tuoj duosiu tau savo kortele su milijonu ir galesi nusiimt kiek tau reikia"😀 smagiai pasijuokem😀 taigi, svajones reikia pildyt pamazu, bet pildyt, taip gyvenimas buna zymiai smagesnis😀

19. Oct 2011, 15:04

nu Giedre net prajuokinai su ta kose 😃 tai va ir as nenoriu kad jis taip greit augtu,bet ka padarysi jei jis pats to nori 😀 as tai tik uz uzuolaidas esu,man jaukiau su jom 😀 o i buto interjera mano vyras niekada nesikisa,cia jau karaliauja mano nuomone 😀

19. Oct 2011, 13:26

Egle, man nerealu, kad tavo sunelis tox stiprus, tikras mamytes dziaugsmas😉 na, bet as savo mazu princu irgi ne ka maziau dziaugiuos, jau vien todel, kad jis mano😀 kazkaip su dukryte vis skubejau, norejau, kad kuo greiciau pradetu sedet, vaiksciot ir visa kt, o su suneliu dziaugiuos kiekviena akimirka, nors jis jau ir bando sestis, bet man taip dar norisi kad jis siek tiek ilgeliau paguletu😀
beje, zinai, as irgi mastau, kad mums namuose truxta uzuolaidu😉 tik kad su vyru niekaip nesusitariam, nes jis roletu nori, o as uzuolaidu😉

19. Oct 2011, 12:18

sveikos 😀oho Egle,koks saunuolis 😀kaip tvirtai sedi,zinok nustebinta 😀net kose prideginau beziuredama i tavo suneli 😀

19. Oct 2011, 11:44

labas rytas 😉 na pagal mus zaliaake tai maziukai esat,o pagal amziu tai vidutiniai😀 mes savitgali tai kamkinsim buta 😃 gresim skyles kabinsim paveikslus,nuotraukas,pasikabinsim uzuolaida miegamajam,na bet cia tik viena diena bus taip,o paskui nezinau net ka veiksim,turbut nieko 😀atsakau zaliaake i klausima,taip cia svenciamas helovynas 😉 na bet mes jo nesvenciam asmeniskai,anokia cia svente 😃 o va kaledos tai mmmm......😀 stai ir musu pasiekimai,nors visai neilgai bet vyrukas jau pats ir pasedi 😀

19. Oct 2011, 09:42

sveikos, mergaites😀 mes vakar buvom su Karoliuku pas gyd, 4men proga😀 sveriam 7900(priaugom 700g) ir esam 65cm ugio😀 mane nustebino gyd pasakyta fraze "na, dar pasiliekam prie mamos pienuko", galvoju kad as iki 6men zadu pasilikt, o jau tik paskiau primaitinsiu😀 na, nebent ja galima suprast taip, kad jeigu Karoliukas butu per mazai priauges, reiskias, jam kazko truxta ir reikia primaitint?
beje, ka planuojat svtgl, juk sav jau ipusejo?
Egle, norejau taves paklaust, ar Svedijoj svencia helovyna ir kaip?

18. Oct 2011, 12:23

sveikos 😀labai saunu.kad sveika ir rami mergyte,rinkitateka 😀kiek laiko tavo angeliukui?

18. Oct 2011, 12:12

Labas [😀] Mes ką tik po vizito pas gydytoją. Per mėn. priaugom 700g ir 2cm. Dabar sveriam 7.200kg ir ūgis 63cm. Gavom skiepuką, bet labai ramiai į jį reagavom. Gerai augam, mergytė ramut ramutėlė [😀]

17. Oct 2011, 17:33

jo zaliaake jums reikia 2 kambariu,kad atskirtumet mergyte nuo berniuko 😀na bet mes su broliu augom vienam kambari ir buvom patenkinti 😀

17. Oct 2011, 17:31

aisku zaliaake nepykstu,juk kiek viena mama turi savo nuomone 😉 man Jaunius nuo 6men sedejo vaikstynej ir galiu pasakyti kad jis tikrai buvo patenkintis,jis galejo nueiti ir pasiimti tai ka nori jam patiko vazinetis,gal todel kad jis nebuvo rankinukas?o kad cia mamoms palngvinimas tai nemanau nes klykiancio vaiko juk nelaikysi tenai,o apskritai tai siais laikais yra viskas mamoms palengvinta,tiek supynes,tiek lavinimo kilimeliai,tiek kedutes sedejimui,juk galima sakyti kad bet kur idejus vaika jau mamos laisvos rankos,o vaikstyne as manau kaip tik suteikia galimybe pasijausti vaikiukui saugiam ir savo kojytem nors ir pirsciukais tipenti kur jis nori😀 visi mazi vaikai pirmiausiai eina ant pirstu galu o veliau pradeda deti pilna kojyte 😀 tad manau pirmiausiai viskas priklauso nuo pacio vaiko...

17. Oct 2011, 13:17

Egle, lb grazus vaiko kambarys, as irgi svajoju, kad mes kada gales praplatint nama ir padaryt 2 vaiko kambarius Gabytei ir Karoliukui😀

1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 29