2011 metų birželinukai ir birželinukės:)

25. Jun, 10:15

Sveikos, mamytės, kurios sulaukė savo stebukliukų 2011m. birželio mėn:) Kaip Jums sekasi? Kaip maitinates?

03. Nov 2011, 12:26

dziuljeta na, jus laikykites ir kuo greiciau sveikit😉

03. Nov 2011, 12:25

sveikos, mergaites😀 na, as nemegstu monologo varyt, tai uzsuku, pasiziuriu, kad niekas nieko ir as neberasau😉 siaip tai vis bandau atsigaut po 4laisvu dienikiu ir siaip pastarosiomis dienomis vel uzsiemiau fotografija, vakar puse dienos mazyli fotkinau, tokiu geru kadru padariau, kad pati atsistebet negaliu😀 snd va i svecius pazistama mamyte uzsuko, tai atveze toki rusu laiku lagamina, tai surengem su juo fotosesija, tik gaila Karoliukas kazko uzpyko, vos kelis kadrus padariau☹ paskiau jos isvare, o as ji dar lovytej pafotkinau, vonioj, db mastau, kad svtgl reikes paprasyt vyro pagalbos ir ismaudyt Karoliuka tiesiog kambaryj, na atnest jo ta maza vonele, nes kambaryj lb geras apsvietimas is ryto, jis ji maudytu, o as fotkinciau😀 zodziu, pasinesus db i fotografija kaip niekad, tiek minciu galvoj, kad vos speju suktis😀 na ir zinoma skaitau savo Murakami, jau knygas perskaiciau, beliko paskutine 1Q84 dalis, o paskiau ir vel teks laukt kt jo lt isleistos knygos😉 jo, oras tai fantastiskas, bet mes ir vel vezima masinoj palike, tex taip trumpam isbegt, panesiot mazyli ant rankyciu😀 o ryt tai i miesta planuojam saut, reikia paziuret ziemine striuke ir sportini kostiuma😉

03. Nov 2011, 12:15

sweikos 😀 oj koks snd puikus oras,gaila kad austeja snd skiepijo negalim eiti i lauka 😀 o jus kaip laikotes,ko tai visos pritilo? as tai nuo vakar nusprendziau mest svori,bet kad man taip norisi kokio sausainiuko,nes matot jau nusibodo klausytis visu komentaru kad jau laikas man matot kudintis 😃

03. Nov 2011, 11:53

aciu zaliake uz palaikyma😀 buvom vakar pas gyd tai skyre ta pati tepala kuri ir naudojam bei lasiukus nuo kosulio😀

01. Nov 2011, 18:08

dziuljeta uzjauciu tave baisingai, net ir nzn kaip jausciausi tavo vietoj, man uzteko, kai Gabyte pagulde i ligonine, jau taip pergyvenau, o cia gyvent nezinomybej, bet tikekis geriausio...net ir nzn ka daugiau patart, o del gydymosi, ar tau gyd nieko nepatare? siaip tai kiek pamenu, Karoliukui tfu tfu tfu kol kas neprireike, bet geriausi vaistukai nuo slogos buvo lasiukai su adrenalinu, kai jau mano dukrytei visai prastai budavo, gyd israsydavo, palasindavom ir praeidavo, bet juos gamindavo pagal recepta ir jie galiodavo tik kelias dienas😉

31. Oct 2011, 14:34

valau nosyte,jau beveik nera ko valyt...ji kosti negraziai,va vyras parnese tepalo istryniau pedutes,nugaryte,krutine😀

31. Oct 2011, 13:53

o nosyte isvalyta,mano mazoji irgi kosejo,gargaliavo,reikejo nosi valyti pora sykiu isvaliau ir susitvarke,pabandyk i nosi ipurks juros vandenuko ir su klizmute isvalyti,paciam vaikui lengviau taps 😀

31. Oct 2011, 13:28

dekui uz palaikyma merginos😀 maziuke net gargia visa..kaip gydytis kazi?

31. Oct 2011, 13:25

sweikutes,ojetus dziuljeta,nenusimink viskas bus gerai,nors man ir negera pasidare kai perskaiciau,pats baisiausias dalykas tas laukkimas 😀 musu palaikymas isgydo visus vaikus 😀
na o kaip jusu nuotaikytes,mano tai tokia kad uzknyso tie ilgieji savaitgaliai,pper telika nieko gero nera,o visi kas kur isvaziave 😀

31. Oct 2011, 11:42

sveikos 😀nenusiminkit it tikekites geriausio dziuljeta.aisku as tavo vietoje taip pat jausciausi,bet tokiais atvejais reik buti stipriai.

30. Oct 2011, 19:51

sveikos😀 gyvenam mes su baime deje☹maziukei kazkoks guzelis galvytej,buvom tirtis tai iskart gavom extra siuntima i kauna☹ prigasdino alytuj kad auglys☹ penktadieni vaziavom i kauna,nors paskambinus pasake kad gyd nedirba ta diena.nuvaziavom i priemima .ten virs 3 val prabuvom.reikalingas dar vienas tyrimas,bet jis daromas su narkoze o mes sloguojam tad issiunte namo.o sian maze taip baisiai koset pradejo☹

siek tiek nuramino,gal ir ne auglys,bet aisku bus tik po tyrim..zodziu gyvenu liudnom nuotaikom

30. Oct 2011, 13:30

Sveikos 😀 Kokios nuotaikos vyrauja?

28. Oct 2011, 17:10

o as snd nesitvarkiau tik sriuba ir pyraga iskepiau,kazkaip nesuprantu kur valandos dingsta 😀 o zaliaake tu tai darbininke,visur speji,visur buni,dalyvauji 😀 mane kazkokia monotomija uzpuole,nervina namai tai nlb norisi juos ir tvarkytis 😀 o va del vardu tai eglei ir pritariu,kad kam mazybini varda duoti jei visi vadina didybiniu,na pvz bunu austeja tai vadinu austyte arba auste,tai nematau tam kokio blogio 😀as tai pvz kai kinieciuose dirbau tai prisiziurejau,kaip jie pirstais ragauja ar rankom salotas maiso,tai gerai kad ten buvo ismokyti kinieciai rankas nusiplauti,o kitur tai zinau netvarka baisi tai bjauru net pagalvoti,bet vistiek ju maistas tooooks skanus 😃

28. Oct 2011, 16:35

zaliaake,prajuokinai 😀,2 grybukai 😀o man tai siandien tingejimo diena,reikejo kambariai tvarkyt,bet aptingau,teks rytoj 😀

28. Oct 2011, 16:18

sveikos, as jau laukiu nesulaukiu kada gris mano 2 grybukai, vyras su dukryte, galesim skaniai pavakarieniaut ir ka linxmai pazaist, jeigu zinoma Karoliukas nesugalvos kokios papildomos veiklos😃
snd buvo darbinga dienike, as visgi isveiciau visus namus islyginau visus rubus, sumeciau skalbt, kas neisskalbta...ir netgi spejau siek tiek numigt bei paskaityt savo Murakami, oi ten tiek veiksmo, kad, man rodos, galeciau skaityt istisa para😀

28. Oct 2011, 12:51

labukas 😉o man zaliaake tavo vaikai skirtingai panasus 😀turi ir panasumu ir ne 😀mergyte tetuko,o berniukas mamytes manau 😀 labai grazios ir kokybiskos foto 😉 as tai valgau picas tik Milano kavinej,kaune jinai yra.as kai dirbau cili picoj tai man buvo viskas super ten skanu,ir labai tvarkinga ten buvo,tai net paciai malonu valgyti ten kai zinai visa tvarka 😀 o man Benas sianakt neblogai miegojo,tik va kelesi du kartus pavalgyti,bet ir vel iskart uzmigdavo,paryciui malesi,bet kaip ir zaliaake tingejau keltis 😃 bet paskui pramerkiu aki po 10val o ziuriu jis miega 😀 o as asmeniskai nenorejau panasiu vardu vaikams,juk jie nedvynukai,o visiskai atskiros asmenybes,tai kam jas vienodinti?jei butu dvynukai pas mane tai taip tada derinciau 😀 o uz trumpus vardus ir as esu,man grazu vardai is dvieju skiemenu,nes kai paaugs vaikai neiskraipines vardo paskui 😀 kaip mano buvusi klasioke norejo duoti varda Justinas,bet paskui pagalvojo kam duot toki jei vistiek niekas jo taip nevadins 😀 ir uzrase Justu 😀 o va kita netgi pyksta kad jos vaika visi Justu vadina o ne Justinu 😀reikia pagalvoti pries duodant vaikui toki varda,juk visus ilgus vardus mes trumpinam 😉

28. Oct 2011, 12:00

sveikutes 😀svistulka,man tai grazu kai sesiu panasus vardai,ir mes norejome tokio,kad butu nors kiek panasus,bet kazkaip neradom.ir mes norejome tik trumpo vardo,nes pavarde ilgoka

28. Oct 2011, 10:52

labas rytas,musu namie laukia savaitgalis tik viena diena ant kapiniu nuvaziuosim 😀 tikrai grazi seimyna,sweikinu,o su skeciais tai mintis linksmai isejo,ir fotosesija linksmai turbut gavosi 😀 oj tu vaiku nesuprasi,viena nakti miega jau galvoji kad priprato vieni miegot dziaugiesi o ziurek kita nakti is niekur nieko tai verkia tai praso padainuoti,bet pvz man asmeniskai viska sita siuta atperka tamsoje zybsintys austejos akutes ir sypsena,tai net pamirsti kad buvo bemiege naktis 😀 man irgi gabyte su karoliuku panasus,bet poto gal issiskirs bruozai,juk sese ir brolis turi buti panasumo,mano dvi paneles nei isvaizda nei charakteriu nepanasios,bet uztat vardais panasios,tai buna visi painioja ir klausia kodel taip pavadinom sakau seses todel ir tokie vardai,kai kurie matosi nesupranta,bet mum viskas patinka 😀

28. Oct 2011, 08:43

Giedre, aciu uz komplimenta😀 visi sako, kad vaikuciai panasus, bet man asmeniskai jie visiskai skirtingi😛

28. Oct 2011, 08:33

labas rytelis😀 jo, laukia ilgasis svtgl, kokie planai, mergaites?😀rnmano Karoliukas paselo, prikele mane snd 4 30, pavalge ir viskas, jau nebemiegojo, bet baisiai tingejau keltis, tad jis gulejo ir verksleno, kol neprikele visos seimos😛 uztat paskiau visi kartu gaminom pusrycius😀 db va ruosiuos sutvarkyt namucius, nes per ilgaji svtgl zadu kaip reikalas pailset😀 ryt atitruxim nuo viskuo Kaune, kt diena spa centras, paskiau helovyno vakarelis ir...poilsio dienike😀

27. Oct 2011, 23:16

oi kaip grazu,zaliaake 😀tavo vaikuciai tai kaip vienas,labai panasus 😀

27. Oct 2011, 20:15

fotosesija lauke😀

27. Oct 2011, 20:13

ai, vakar gavau foto is gabytes 2-ojo tortadienio, tikiuos pavyx ikelt😀

27. Oct 2011, 19:58

o stai kebabu as visai nemegstu, visi aplinkui tik pasakoja kaip skaniai perka, gamina arba valgo, bet man tai nea😛

27. Oct 2011, 19:56

as tai pora dienu nesiojau savo suneli ant ranku, nes vyras buvo isvezes vezimuka, mat mes ji auto bagazinej dazniausiai veziojame, kad butu po ranka😉 antr tai ir dukryte namuose buvo, bet vis tiek varem pasivaiksciot, kazkur apie 1val, tai paskiau isties rankos paskaudo😛 jauciasi, kad raumenukai auga😃
kalbejot va apie maistuka, mes tai kazkaip namuose stengiames viska valgyt, o ir neprivaiksciosi su 2vaikuciais😉 buvom pora kartu su vyru iseje tik su Karoliuku, kai Gabyte mociute priziurejo, bet kazkaip nelikom suzaveti kavines maistuku, turiu omenyj kainos ir kokybes santykiu, o ypac Cili picerijoj😉 anxciau visai nieko ten buvo, bet db ziauriai smukus...

27. Oct 2011, 15:49

sedejom ant suoliuko poto truputi panesiojauu neilgai buvom lauke apie pusvalandi su mazaja poto tetis grizo ir ejom namucio 😀 tikiu kad norisi lietuvisko maisto,net lietuvoj gyvendamas iilgesnio laiko nepavalgai tokio maisto tai poto varvini seile del kokiu lasinuku ar sureliu 😀 mes tai pvz kebabus ismokom namie jau darytis manau sweikiau ir skaniau,o galvoju kad visai noreciau kur i ciliaka kokios skanios picos,nes namie neprisiverciu padaryti 😀

27. Oct 2011, 15:04

na jei kalbant apie anglu parduotuves,tai varske grudeta tik,bet as dziaugiuosi kad tokios yra dar,nera kefyro,sureliu ir normaliu desru,.na bet mes turime nemazai lietuvisku parduotuviu,kaip tik siandien vaziuosime .ten yra galima sakyti,visko kaip Lietuvoje,dar yra knygynas,tad butinai didzioji issirenka kokia knygute.tai cia ir tas pats,kebabai,fri bulvytes ir panasiai,o taip noretusi nueit i tokia kavine kaip Lietuvoje.na bet yra kaip yra 😀

27. Oct 2011, 14:50

na parduotuvej siaip visko yra ko ir lietuvoj,tik nera varskes,sureliu....o jei kalbant apie kavines,tai picos ir kebabai pgrinde,fui nepalyginsi su lt 😀 o pas jus kiek girdejau taio visko ko ir lt gali rasti 😀

27. Oct 2011, 13:24

sveikos 😀egleee ,o pas jus ten koks maistas,labai skiriasi nuo lietuvisko?

27. Oct 2011, 12:53

o ka veiket svistulka lauke be vezimo?negi nesiojai visur maziuke?

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 29