2011 metų birželinukai ir birželinukės:)

25. Jun, 10:15

Sveikos, mamytės, kurios sulaukė savo stebukliukų 2011m. birželio mėn:) Kaip Jums sekasi? Kaip maitinates?

24. Oct 2011, 12:15

mano auste uzmigo tai sedziu negaliu tvarkytis kad neprizadinciau,o aiste pasiemusi ausu krapstukus per puse kambario isdeliojusi mozaika 😀 idomu kas tvarkys zinoma kad as 😃 na pas mus tas 2.5 lt irgi reikia butinai moket,bet ir uz maitinima ten 6lt sumoket reikia jei nera priezasties ar nepasidare slenkancio grafiko,tai vat ir abida yra kad virtuve sau ta maista pasiima,ryt eisiu pasiimt mokejim o kviteli tai ziuresiu ar aukletoja neminusavo dienu mums 😀

24. Oct 2011, 10:36

Sveikos mamytes 😀mes neseniai atsikeleme(pas mus 2val.maziau 😀 ),tai dar sedziu su kavos puodeliu ir galvoju ka cia gero nuveikus.didziajai dukrai atostogos,tad manau bendromis jegomis pulsim tvarkyt jos kambario.liepiu tvarkytis visada,bet nesusitvarko taip kaip as noriu,tad tenka priziuret 😀

24. Oct 2011, 10:20

aga, man irgi biski nesamone, kad vaikas neina, o pinigus tenka moket, gerai, kad dar ne visa suma😉 pas mus pvz 2.50 uz ugdymo priskatyma, tai ta suma moketina net jei vaikas nelanko😉

24. Oct 2011, 10:12

labas rytas,jaucuosi snd gerai,vakare vakar isleidau gaza tai normoj jauciuosi 😀 o man kiekviena ryta valandos ismiegoti truksta,bet vakarais jau krentu kaip lapas 😃 o mano va panelyte mazoji uzmiega tik ant ranku,jau supti nebereikia,tikuosi neisigudrins ilgam laikui taip migdytis 😀 pritariu zaliaake kad tu zinai kaip turi leisti vaika,pvz mes aiste irgi i savaite kokia tris dienas tik eina,manau vaiko taip lengviau jei ji nlb prie darzelio,beto kita karta jau koki ketv ar penkt jau jegu neturiu atsikelti ir vesti ja i darzeli tai leidziam namie pabuti,nors truputi gaila kad pinigus uz tai moket reikia😀

24. Oct 2011, 09:41

labas rytas, mergaites😀 na, kaip snd jauciames? as kadangi visa svtgl miegojau (aciu mano vyrui), tai snd lyg ir neblogai jauciuos, nors sioki toki nuovargi jauciu, kadangi sianakt Karoliukas dave...kas 2val kelesi valgyt ir kas val siaip sau, kad panesiociau ir pamigdyciau, maniau, kad isprotesiu☹ gerai, kad Gabyte snd i darzeli isvare, tai biski galesiu per pietus ir vel prigult😉 siaip tai nusprendem dukryte sia sav tik 3d isleist, o paskiau iki pat kt sav pab bus su manim namuose😉 daugelis sako, kad taip mazylei sunku, reikia leist arba ne, bet as manau, kad darysiu taip, kaip man paciai atrodo geriausia😉

23. Oct 2011, 19:09

aciu,aciu 😀 😀

23. Oct 2011, 18:13

sweikinam su menesiadieniu😀

23. Oct 2011, 18:07

na tai va galvoju 2savaites palaikyt,nes sia savaite trumpa mum iseina kita savaite velines vel trumpa tai va po visu tu ir leisiu,beto dar sudirgintas jos skrandukas,daug kakoja dar nuo visu laseliniu,bijau kad darzelyje ji bijos pakakot tai viska laikys savyje o tai negerai 😀 jojo zaliaake pilnos ligonines roto viruso uzkrestu vaiku,gulejom santariskese vietu nera jau ligoninej,o kai isvazinejom namo pilnas priimamasis buvo zmoniu tai reiskias siaucia tas virusas gerai pas mus ☹ o va reikejo austejai nosi su klizma valyti dvi dienas prareke nesavu balsu tik ant ranku,o va siandien nevaliau tai ramus vaikas mano,pavalge snd pasmaguriavo ir miega sau ramiai 😉 mum jau 4menesiai yra 16 suejo,eisim antradieni i poliklinika swertis,bet nedaug priaugo kai ligoninej sweremes 😀

23. Oct 2011, 16:23

svistulka pritariu geidrei, kad po ligos geriausia yra kokia sav palaikyt, o paskiau jau ir vel galima bandyt leist i darzeli😉 as tai kazkaip visai nenoriu skirtis su savo Gabyte, bet vyras sako, kad reikia leist i darzeli, jeigu jau nusprendem leist...o ka as zinau? as paniskai bijau, kad ji pasigaus koki bruda...nes va neseniai skaiciau, kad suaktyvejo rota virusas ir jis iki pat pavasario aktyvus☹ o as kaip tik galvojau, kad prasidejus ziemai visi virusai isnyksta...tei va, na bet arciau lapkricio vidurio neleisiu mazyles i darzeli, kad neapsirgtu ir nesusirgdintu broliuko, kadangi lapkriti mes jam darysim vakcina nuo rota (1-aji) 😉 o snd tai as ir vel daug miegojau, mano vyras paziurejo vaikucius taigi jauciuos isties pakyletai, galeciau kad ir kalnus nuverst😉 smagu, kad pas jumis jau prasidejo primaitinimas, manau, kad jeigu maitini misinuku, tai galima siek tiek ir anxciau, o as maitinu pienuku ir sakiau, iki 6men nieko ir neduosiu😉 va mums jau sukako 4men ir gyd pasake, kad viskas ciki, galima ir toliau maitint TIK MP😀tei va tokios takeles😀

23. Oct 2011, 15:45

o jums jau yra 4 men.,mums tai jie siandien 😀

23. Oct 2011, 15:44

savaitele manau tikrai palaikyk,tegu sustipreja.man gydytoja sake,kad auga labai gerai,tai dar galiu nieko jai ir neduoti,tik savo pienuko.bet dabar antra diena maziau valgo,po kokias 5 min.tik patraukia,o budavo 10 ir ilgiau.

23. Oct 2011, 15:36

penktadieni bulviu tyrele,o snd pardoj nupirkau obuoliuku truputi pasmaguriaut,jau arbata davineju,nes kai ligoninej gulejom sesele paklause ar geria,sakau ne dar nes daktare musu dar neliepe,sako duokit butinai kad ismoktu gerti,na tai va plateja musu asortimentas 😀 sweikos jau,tik dabar galvoju kiek aiste namie laikyt kol i darzeli butu galima eiti,bijau kad vel susirg nes tikrai stogas nuvaziuos 😃

23. Oct 2011, 15:04

labas svistulka 😀kaip saunu,kad jus jau sveikos 😀 o kokias tyreles valgot?

23. Oct 2011, 14:29

sweikos,na kaip jusu savaitgalis,musu namie susiruosem eiti i lauka bet matot teciui reikejo isvaziuoti,tai kol gris tai ir laukas nuplauks sunervino tik, ☹ o mano austyte jau tokia pasidare kad tik sedeti,uzmigti ant ranku nori visa diena sutinka buti nesiojama,jau pradejom tyreles ragauti,tai su mielu noru valgo 😀

21. Oct 2011, 18:28

giedre75 kad zinok, man visai patinka save pamatyt, visai neblogai atrodau, be to, kai rodo mane su vaikais, tai galiu is salies ivertint kaip su jais elgiuos, ir mociute mus dazniau pamato (mat vyro mamyte gyvena pnvz ir ne taip daznai gali pas mus uzsukt, o mes patys jau nuo mano 2nestumo nesam buve) 😀
svistulka lb saunu, kad jus jau grizot ir pasveike😉 matai, gal, tik tau atrode, kad 2 dukryte sveika, o gyd pamane, kad ji galejo pasigaut kokia infekcija nuo pirmos dukrytes, uztat nutare patikrint, geriau pasitikrint negu paskiau grauztis del to, kad nepasitikrinot😉 mes vakar irgi apturejom nemalonu nutikima, kai Gabyte apsiveme 3-4k is ryto, pamaniau, kad isties rota pasigavo, bet ligoninej nieko nerado ir paleido namucio😉 snd va sumasciau, kad reiktu Karoliukui duot vakcina nuo rota, susiskambinau su musu gyd ir paklausiau ar dar ne per velu, pasirodo, kad dar visai spesim, bet jau ant ribos, mat reikia 1 vakcina iki 6men gaut, tai mes visai spejam😀 biki brangoka, bet pagalvojau, kad visgi vertetu

21. Oct 2011, 17:57

sveika sugryzusi svistulka 😀

21. Oct 2011, 17:41

oj as irgi spejau pamatyti anonsa tai jau butinai ziuresim ka ten hgero parodys 😃

21. Oct 2011, 17:40

sweikos mamytes,kap laikotes a mes pagaliau snd grizom va namo,taip gera😀 o jau pavargau per paskutnes tris dienas,nes matot daktarai nusprende mano antra dukryte i ligonine paguldyti,nors ji sweikut sweikutele,tik sloga truputi turi 😀 ziuriu cia priplepejot pripasakojot kad man iki jusu pavyt tai toloka,o egle nuostabu ziureti i tavo suneli sedinti tiesiog nuostabu 😀 na apie aistes liga tai galiu pasakyti kad tikra painiava,pasigavo panelyte kaazkokia zarnyno bakterija,kol dvi dienas nezymiai viduriavo ta bakterija nuodijo jos organizma ir kai jau viskas buvo isplite tada pakilo temperatura,tai dabar dekoju dievui kad ta temperatura pakilo darbo diena ir greit sureagavom,nezinau kas butu jei tai vyktu savaitgali,gal net i galva nesautu kad kazkas blogai,tai va siandienai viskas tvarkoj tik dar zarnynas sudirgintas truputi 😀

21. Oct 2011, 13:52

o kaip saunu zaliaake 😀ar labai idomu save matyti per tv?as tai kai save pamatau kur buvau filmuota,tai pazadu sau kad i kadra daugiau nelysiu 😀

21. Oct 2011, 13:34

beje, ziuriu, kad si sest mus per MK ir vel rodys, ten bus tema apie sporta, tai mes ten su Karoliuku dalyvavom😀

21. Oct 2011, 13:33

giedre75 oi, pas mus tai kiemas didelis, pas mane tiek minciu, tiek planeliu, kad tik spek suktis😛 na, bet su 2vaikais, bent jau sia vasara, dar nieko nespejau, uztat sakiau atsigriebsiu kt metais😉 neseniai va su dukryte tulpes pasodinom, kad uzaugtu ankstyva pavasari, man taip grazu...jau 2metai kaip i tulpiu zydejimo svente su seimyna vaziuojam, sakau reikia ir pas mus kieme kazka pan suorganizuot😀 sodinau pirma karta, tai is tikruju nzn ar uzaugs, bet kad su dukryte stengemes, tai manua, kad bent 1 tulpe tai islis😃 😃 😃

21. Oct 2011, 13:17

Labutis 😀zaliaake,kieme supyniu as taip pat noriu,bet kad musu kiemelis nera labai didelis,dar norisi ir gelyciu jame pasodint.reiks vasaros sulaukus rimciau apsvarstys ir gal tilps jos mums.labai gera butu vasara jose pasisupt 😀o mano panike tikriausiai dietos laikosi 😀,valgo tik po kokias 5 min.

21. Oct 2011, 09:40

ir siaip baisiai noriu lauko terasos, lauko baldu, supynes ir pan dalykeliu... 😀

21. Oct 2011, 09:39

labas rytas😀 jo, sutinku su pasisakymu, kad blogo oro nebuna, o tik bloga apranga😉 mes tai vakar nuvaziavom i viena parduotuvyte ir nupirkom mazylei ziemini apdara, striuke su kelnem, bet tox pasiltintas variantas, kad ji atrodo lyg sumo imtynininkas😃 mat ten viduj avies kailiukas😉
o del baldu stumimo, tai siuo metu nera kaip ir pakeist tu baldu vietike, nes viskas stovi ten, kur reikia, uztat ir laukiu kada pagaliau mums pasisex praplatint savo namuka ir galesiu savo nuoziura papuosti vaiku kambarius bei svetaine😀 oi, ideju tai turiu begale, tik kad vietos namuke pas mus nera😛 mat vyras kai state, tai state sau vienam, net negalvojo, kad taip greit apsizienys ir dar 2 stebukliuku susilauxim😀

20. Oct 2011, 20:09

Egle,as turbut netilpciau i ta vaikiska 😀zaliaake,buna ir daznai tokiu minciu,kad noretum na bent jau perstumdyti baldus.prisimenu kaip as vienakart,visa kambari pertvarkiau,tai gryzes vyras tai pagerbe tylos minute,ir draugiskai pasiule viska sustumdyt i savo vietas.pripazinau,kad pries tai geriau buvo,na bet man ziauriau norejosi kazka pakeist 😀

20. Oct 2011, 19:28

siap mes viska supirkom ko norejom,va laukiam kol Jauniui i kambari tv atsius,ir uzsisakem dar per interneta oro drekintuva,nes cia svedijoj sake daktare labai sausas oras namuose yra kai vesu uz lango,nes Beno nosyte uzsikimsus,bet jam ne sloga o tiesiog paburkus gleivine nuo sauso oro,tad laukiam kitos savaites ir drekinsim ora 😃

20. Oct 2011, 19:25

ai mes kai nuomuojam buta,tai ir nekyla man tokiu minciu,man gana jauku pas mus bute 😀

20. Oct 2011, 19:24

aha Giedre,o pas mus cia vaikiska kedute 😃 as ir galvoju kaip tu supiesi toj vaikiskoj kedutej 😃 😃 😃
jo jo Zaliaake ir man butu idomu suzinoti kur tie ju mygtukai ir kas juos valdo 😃
na galiu paneigti ta ka skaitei,ziemos buna tokios pat kaip lietuvoje,jug lietuvoje taip pat praeita ziema soktelejo termometro stulpelis iki -30 😀 bet cia salcio nesijaucia nes ziema sausas oras yra. o va ko bijau tai kad aukletojos nesugalvotu vaiku isvesti i lauka pvz kad ir prie -10,cia juk nera blogo oro cia tik netinkama apranga yra 😃 na bet cia istikro ir gamina jie kombizonus tikrai atsparius salciams (y)

20. Oct 2011, 19:07

lb smagiai kalbejot apie baldus i savo busta, mes va kai neseniai persikraustem, tai isigijom keleta spintu tiesiog del butinybes, nes kitaip nebutu kur daiktu sudet, bet kuo toliau, tuo labiau mastau, kad noreciau daug ka pakeist, kad atsirastu taip vadinamas jaukumas😀 visu pirma ziauriai noriu uzdet uzuolaidas, paskiau pakeist toki minksta kampa, jis lb jau daug vietos uzima, reikia ji pakeist i mazesne sofa, o kt pusej sudet tokius baldus, kad butu galima graziai idet ivairias taures😀 ir siaip atsirado ideja kazkaip perdazyt sienas ar ka nors pakeist interjere...na, padaryt ka nors naujo, dar net nesugalvojau ka😛 ar jums taip buna?😀

20. Oct 2011, 19:04

oi, juokiausi as is jusu pasakimu apie svedus ir niekaip negalejau suvokt kur ten pas juos tie mygtukai😃 😃 😃 o kos ten buna oras? ar salta ziema? kiek esu skaicius visokiausiu straipsniu apie Svedija, tai ten laaaaabai saltos ziemos, vaikai auga su raudonom nosytem😉

1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 29