2011 metų birželinukai ir birželinukės:)

25. Jun, 10:15

Sveikos, mamytės, kurios sulaukė savo stebukliukų 2011m. birželio mėn:) Kaip Jums sekasi? Kaip maitinates?

27. Oct 2011, 12:53

sveikos,o as kaip tik knygu labai nemegstu,geriau as jau zurnala paskaitinesiu 😀 na bent jau kauno pusej tai nemazai zmoniu padedanciu kai einu su dviem vaikais,o man dazniausiai padeda vyrai 😃 pas mus siandien pusetinas toks oras.bet vaziuosim visi kai vyras gris is darbo uzsakyti du tortus sunaus gimtadieniui,viena i namus kita i darzeli 😀na va pasijungem oro drekintuva ir slogyte pasibaige 😀

27. Oct 2011, 11:53

liabas😀 snd vel puiki diena,vel proga iseiti i lauka,vakar buvom be vezimo snd keliausim jau su vezimu 😀 as tai irgi megstu skaityti,bet dabar gaila neturiu tam laiko,viena guli pradeta skaityti,o kita nuliudus guli laukdama kol perskaitysiu,bet turbut velesniam laikui nukelsiu 😀

26. Oct 2011, 14:08

svistulka tada pardej padejo man moterys, siek tiek vyresnio amziaus uz mane...jauciu, kad pacios turi vaikuciu, uztat ir suprato kaip sunku😉 o zidinys pas mus didziajame kambaryje, taciau kartais mes ten miegame, nes ten yra minkstas kampas (jeigu kokiu netiketu sveciu slauktume) 😀
na, mano angeliukas smigo, o as grisiu prie savo Murakami, nes nerealiai mane uzkabino😀
viena pirmiausiu jo perskaitytu knygu buvo Avies medziokle, o siuo metu skaitau 1Q84 (tas Q zymi naujus metus, atseit lyg ir turetu but 1984, taciau jau nebera tie metai ir tas 9 pasikeites i Q)...na, is tikruju Murakami rasymas lb idomus, gana keistas, savotiskas, taciau nerealiai itraukiantis...kartais paskaitai ir jauties kaip kokiam kosmose, bet is gerosios puses😉

26. Oct 2011, 13:24

eglee 24,kaip jums gerai,o pas mus tai begale masinu.daznai i parka einame,tai nors kiek gaivesnis oras.

26. Oct 2011, 13:14

na ka ziuriu cia ne mano vienos bemiege naktis buvo...man Benas blaskesi visa nakti,nosis uzsikimso mazajam,bet aciu dievui tai ne sloga o tik paburko gleivines nuo sauso oro,tad teko keltis ir ijungti oro drekintuva,aisku jis veikia ne is karto tad teko dar pora valandu visiems kankintis,o paskui kaip smigom abudu tai vos nepramiegojom vyresnelio darzelio 😃 atlekiu pas ji i kambari ir sakau kodel mamos nepakelej(siaip tik prabudes pirmiausiai pas mane ateidavo) o jis guli savo lovoj isijunges tv ir ziuri filmuka 😃 na bet spejom nueiti mes laiku 😀 na jo ir as einu i lauka tik tada kai vyras yra namie ir gali nunest ir uznest vezima,mes gyvenam 3 aukste.vyresnelis pabuna lauke darzeli,o maziukas kai vyras dirba grynu oru tenkinasi balkone,pas mus uz lango pusynas tad tikrai gaivus oras manau 😀

26. Oct 2011, 11:52

is antro auksto tempt reikia,siap nedaug bet kad tas vezimas didelis ir sunkus,kai i apacia rident reikia tai tik girdisi garsiai bild bild ratai,o i virsu tai jau lenkt reiktu man,mokinausi lenkt tai vos vos iseina,o as va zaliaake pagalvojau o pas mus gal ir atsirastu koks kaimynas kuris eidamas ir matydamas kad man sunku tai padetu,bet neduok dieve poto jam kas atsitiktu likciau kalta 😃 tai vat man atrodo kad pas mus visi tokie kaimynai,tokie nedraugiski ir bezdziai,o giedre pas mus dar ir nustump ta vezima jei neduok dieve kam maisys ☹ o tai vyrai padejo prekes sukraut ar moterys ar gal kasininke,nes nustebinai su tokiu nuosirdumu 😀 o ka pas jus zidinys miegamajame yra 😀?

26. Oct 2011, 11:28

o tu siaube,kokie zmones,atrodytu,kad jiems rankos nukris jei pades vezima nunest,baisu.cia pas mus daznai praleidzia jei vaziuoji su vezimu,kazkaip nera problemu.ypac kai laukiausi.prisimenu toki atveji,kai budama gal sesta menesi nescia,ejom su didziaja is parduotuves ir prisedom ant suoliuko,siaip tik pasedet.eidamas pro sali juodukas,paklause ar man viskas gerai,ar nereikia pagalbos.jis gal pagalvojo,kad man bloga.na nuteike tikrai gerai,nes matesi,kad rupestingai jis to klause 😀

26. Oct 2011, 11:19

svistulka as tave puikiai suprantu del vezimo, kai gyvenom pas mama, tai kasdien tempdavau vezima is 4a, net ir kai pastojau, tik jau biski reciau, uztat , man rodos, sunelis ir "issirito" siek tiek anxciau numatytos datos😉 budavo taip, is pradziu nunesu vezima i 1a, paskiau begu nest vaikucio😉 kaimynai matydavo nuolat, bet ne karto niekas nepadejo, netgi stengesi nesirodyt akyse, kad nereiketu apsimest, kad baisiai kazkur skuba ar turi kokiu neatideliotinu reikalu, juk kiekvienas tik saves ziuri....man tik kartais plysdavo kantrybe, atsimenu jau buvau prie pat duru 1a ir norejau atidaryt durys, jos atsidare greiciau ir mano kaimynas norejo ieit, o as prie pat su vaiku vienoj rankoj ir vezimu kt, tai jis bande prasibraut pro mane...taip susinervinau, kad tiesiog automatiskai idaviau i rankas vezima ir pasakiau "isneskit i lauka, aciu"... tas vyras kone pazaliavo is pykcio, bet padejo, nebuvo kur detis😃 uztat lb nustebau, kai praeita sav buvau pardej su Karoliu ant ranku (jis miegojo) ir man reikejo apsipirkt, nes reikejo nuvezt daiktus i ligonine vyrui ir dukrytei, tai mane ne tai kad pirma eilej ileido, bet dar ir visas prekes ant prekystalio uzdejo, ir juos visus i maisa sudejo😉 man tiesiog akys vos neissprogo is tokio nerealaus demesio😀

26. Oct 2011, 11:14

na, mano dukryte snd atsibudo 3ryto ir koncertavo iki pat 4val, paskiau kai ji tik tik uzmigo, atsikele Karolis ir koncertavo iki 5,bet paskiau mes saldziai smigom...ne uz ilgo vyras su dukryte pradejo ruostis i miesta, pabudo ir Karolis, bet as ji mislingai uzmigdziau davus papuka gulint😉 siaip tai dazniausiai tas nepaveikia, nes visu pirma jis miega savo lovytej, maitinu as ji sedint ir papuko be priezasties neima, bet jis, matyt, irgi isvarges buvo, taigi paciulpe biski papuka ir paleido smiges salia...as dar pagulinejau su juo iki 8, paskiau skaiciau savo knyga Murakami ir ziurejau i zidinuka:0 stai todel ir pasaka tas rytas😉

26. Oct 2011, 11:14

is kelinto auksto tenka tampyt,svistulka?kad tik neprisikalbejus,bet man baigesi nugaros skausmai,kai nereik tampyt,is antro auksto.ne visa vezima tempdavau,tik lopsi,bet mano nugarai ir to uzteko.

26. Oct 2011, 11:12

o zaliaake apie knygas tai megstu romanus arba obuolys leidyklos knygas,na tokias kaip velnias devi prada,ir kaip ji viska suspeja ir t,t.😀 o kokios knygos yra murakami?

26. Oct 2011, 11:08

labas rytas😀 o mano rytas katastrofiskas,aiste visa nakti prase dainuoti aaa pupa,tai taip sunervino sakiau jau paryciais paskaiciuok zvaigzdutes tai suveike,austeja anksti atsikele tai taip sakant snd be gero miego,lanuojam eiti i lauka bet verkt norisi kad ta vezima tempt zemyn ir i virsu teks,jau nujauciu kaip visi su gailesciu ziures ☹

26. Oct 2011, 10:49

kodel zaliaake? 😀

26. Oct 2011, 10:47

labas rytas😀 sis rytas-tikra pasaka😉

26. Oct 2011, 10:43

labas rytas 😀kaip issimiegojote?

25. Oct 2011, 17:19

o taip noretusi,kad tokia mazuliukas butu kuo ilgiau 😀

25. Oct 2011, 17:13

girdejau apie toki posaki,todel manau kad tai tiesa 😃 as tai snd kai keliausi 5val ryto tai pirma mintis nuskambejus zadintuvui buvo oba visa nakti mano vaikai ismiegojo neatsikele 😀 giedre kokios linksmos nuotraukytes tavo dukryciu 😀 jau didele kokia maziuke tavo,as tai kai snd aprengiau savo lelia normaliais rubais,tai pamaciau kokia ir mano panike didele jau 😀

25. Oct 2011, 16:05

buvo labai linksma 😀

25. Oct 2011, 16:03

su sese 😀

25. Oct 2011, 16:02

cia mes 😀

25. Oct 2011, 14:08

as tai snd baisiai mazai miegojau, Karolis atsikele 5 30, bet kazkaip pietu miego kartu su vaikais taip ir nenuvariau, nes jau baisiai idomi man ta Murakami knyga pasidare, ten ta nauja is 3daliu, gal kas zinot?😀 mane ir siaip zavi jo knygos, esu perskaicius visas isleistas lt kalba😀

25. Oct 2011, 14:07

svistulka geras, as irgi ta seriala kas ryta ziuriu, bet snd buvo nereali serija, zvengiau iki asaru, mano Gabyte irgi nesuprato kdl taip juokiuos, bet buvo nerealu, kaip tas vyras iskrito is taksi ir sliauze iki ligonines😃 😃 😃
beje, sutinku, kad LT nemokamai ir i nosi negausi....na, bet kiekvienas pats pasirenka kur jam patinka ir, svarbiausiai, iseina gyvent, juk kartais vien musu noru nepakanka😉 visur gerai, kur musu nera, girdejot apie toki posaki?😀

25. Oct 2011, 12:40

as tai snd geros ir linksmos energijos pasikroviau is ryto,ziurejau per tv3 sereala apie nestuke ir jos vyra ,juokiaus susirietus tai austeja ziurejo nesuprasdama kas man yra,o va vakar kaip ne keista istveriau ir ziurejau nusivylusias seimininkes ,tai ryte net miego netruko,tai gal per daug miegu nesuprantu 😃

25. Oct 2011, 12:33

sweikos,na mes jau siandien is poliklinikos,apsislojau laukia poto maisto gaminimas 😀 tai vat austyte musu sweria 6700g,o ugis 65.5cm,na manau neblogai,gal priaugs truputi daugiau svorio kai tyreles valgyt prades 😀 eglee buvau ir as tam sporte,rode mane buvau su ruzava maikute,net snd kaimyne sustabde mane ir sako ar tu ten buvai,matem ir mes tave,tai esu savo kiemo bazyba 😃 o va del darzelio tai kviteli pasiemem snd,tai minusuota mum kur nelankem tai taip gerai pasidare,o egle cia lietuva cia uz dyka nieko nera,net i nosi negausi uz dyka,mum darzely net kaina uz maista jau pakele,tai jau valstybe tikrai nefinansuos,jei net vaiku pinigus ateme is seimu☹

25. Oct 2011, 10:59

Labas rytas mamytes 😀ka siandien suplanave nuveikti?as tai vakar susitvarkiau namus,tai siandien poilsis,nors vakar vakare sveciu dar turejom,tai truputeli paliko siokia tokia netvarka,tad teks truputi padirbeti.

24. Oct 2011, 13:30

nai nai kokios super manksteles buvo 😀 na bet per tas supynes manaiu Karoliukui galvyte nulaus,brrr nepatiko jos man 😀 zaliaake gera apranga mankstai pasirinkai,dzinsus 😃 o taves Svistulka as ieskojau bet turbut neatpazinau 😉 oi bijau ir as tu ligu,bet per du menesius kiek maniskis eina i darzeli tai dar nebuvo jokiu ligu,tik sloga na ir viena karta temperatura buvo pakilus kai grizo is darzelio bet daviau vaistu ir kita diena jau gyvas buvo 😀

24. Oct 2011, 13:26

Sveikos mamytes 😉 tiek darbu buvom numate savaitgali o nieko nepadarem 😃 na namus susitvarkem tik 😃 na snekat apie darzelius,tai manau kad jei vaikas nenori eiti i darzeli tai cia viskas priklauso nuo aukletojos,nes lietuvoj viena aukletoja ant kruvos vaiku o ir nemanau kad jinai uzsiima su jais...o Jaunius pvz tekinas lekia i darzeli,pirma manes bega,nes aukletojos tes su jais uzsiima,yra 20vaiku ir 6aukletojos,tad po tris keturis vaikus ant vienos aukletojos,tai kai ateinu Jauniaus pasiimti tai vis randu ji su aukletojom zaidziant,tai su masinom tai vaisius dirbtinus delioja,mmmm.... grazu ziuret 😀 na jis eina kaip sakaiu tris dienas per savaite po 5val ir gauna pietus ir mes visiskai nemokam uz nieka,viska finansuoja valstybe.

24. Oct 2011, 13:05

na, siaip pazistu viena mamyte, kuri pati dirba aukletoja vaiku darzelyj, ji man ir pasake😉 be to, praeita men buvo taip kad Gabyte sirgo, o paskiau tiesiog 2sav neleidom, tik ispejom aukletoja, ir men gale pamatem, kad uz tas dienas mums nepriskaiciavo😉

24. Oct 2011, 12:40

ane,nezinojau,man ir aukletoja nieko nesake,gal pati nezino 😀 o galima suzinoti kas tau sake,tai ryt tada pakalbesiu 😀

24. Oct 2011, 12:24

svistulka zinok, man sake, kad jeigu mama yra vaiko preziuros atostogose, tai tereikia ispet auklyte kada nevesi vaiko ir tuomet tau nereikes pazymos pristatyt bei nereikes ir pinigeliu uz tas dienas moket😉

1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 29