2011 metų birželinukai ir birželinukės:)

25. Jun, 10:15

Sveikos, mamytės, kurios sulaukė savo stebukliukų 2011m. birželio mėn:) Kaip Jums sekasi? Kaip maitinates?

17. Oct 2011, 13:16

na, as tai pries vaikstynes, lai Egle nesupyk, bet mano nuomone tos vaikstynes buvo sukurtos ne vaikams, o mamoms, juk idedi vaika i vaikstyne ir laisvos rankos, vaiko priziuret nereikia, nes jis vis tiek nenukris, o realiai juk ir vaiksciot neismoks, nes alia apsaugos uzdetos😉 nevaikstancio vaiko i tas vaikstynes isvis det negalima, nes yra tikimybe pakenkt stuburui, o kai vaikas ismoko vaiksciot, kam ji reikalinga? geriau jau ranka duot😉

17. Oct 2011, 13:11

o as tikriausiai ju nepirksiu,nes mano didzioji jas turejo,bet jau pradejusi vaiksciot,labai daznai ant pirstu galu stiebdavosi.parodziau gydytojai ir ji pasake,kad tai nuo vaikstynes ir skyre kojytems masazus.na bet cia kiekvienam skirtingai.

17. Oct 2011, 13:04

aciu giedre 😉 as tai uz vaikstynes esu,tikrai geras dalykas yra,vyresnelis uzaugo joje,tad ir maziukas nuo puses metuku jau prades po truouti pratintis 😀

17. Oct 2011, 12:20

beje mamytes,ka jus galvojate apie vaikstynes?

17. Oct 2011, 12:17

sveikos 😀labai jaukus kambarys,eglee 😀,labai grazius vyrus augini 😀

17. Oct 2011, 11:38

lukaaaaa tokiems skelbimams yra tam skirtas forumas perku keiciu parduodu ar kazkas pan😉

17. Oct 2011, 11:32

Parduodama idealios bukles vaikstyne, naudota trumpai, nes sunus pradejo greitai vaikscioti pats 😀
Spalvinga, sviecianti, grojanti, galima sukioti vaira😀 - tikras linksmumas maziukui pradedant zengti savo zingsnelius. Mazajam vairuotojui tikrai idomus daiktas 😀
Reguliuojasi aukstis.
Kaunas
tel 860041164 kaina 65 Lt

17. Oct 2011, 11:27

ir dar viena 😉

17. Oct 2011, 11:27

na o tu Svistulka prasei kiek atsimenu Benuko foto,tai va keliu kelias 😉

17. Oct 2011, 11:24

o varge Svistulka uzjauciu tave del dukrytes,bet kalta tikrai ne tu esi 😉 praeitais metai vyresnelis sirgo laringitu,tai negi as save turiu del to kaltinti???zinoma kad ne....

17. Oct 2011, 11:23

sveikos 😉 savaitgalis mums buvo apsipirkimo diena,tad neturejau laiko net kada prisesti prie kompo. nupirkom vyresneliui i kambari baldu,tad dabar manau jis jau turi visko ko jam reikia,ai tiesa dar televizoriu jam kita reikia nupirkti,va koks sunelio kambarys 😀

16. Oct 2011, 11:11

svistulka linkiu tau kuo didziausios stiprybes ir TIKRAI nesakyk, kad esi bloga mama, kiekvienai pasitaiko ivairiu klaidu, mes negalime zinoti visko😉 juk niekas pasaulyje nezino visko, o augindama vaikuti, tu mokaisi palaipsniui, tikiu, kad daugiau tokios klaidos nepakartosi...sveikit kuo greiciau ir nudziugink mus geromis ziniomis😉 sekmes tavo abiems stebukliukams😉

15. Oct 2011, 19:09

stiprybes tau svistulka,viskas bus gerai,laikykis 😀

15. Oct 2011, 18:24

OJ JAU TRUPUTI APRIMAU,O TAIP TAI GALVOJAU ISPROTESIU NUO NEZINOMYBES,SAKIAU DABAR NUO PIRSTO IPJOVIMO EISIU PAS DAKTARE KAD ISRASYTU VAISTU,DAUGIAU TAIP NEJUOKAUSIU SU SAVO VAIKU ☹

15. Oct 2011, 17:00

sveikos 😀oi svistulka kaip liudna,laikykis.visiems uzpuola visokios nelaimes,tik nekaltink saves.greiciau sveikit ir gryzkit namucio 😀

15. Oct 2011, 14:57

SWEIKOS MAMYTES,as tai va su liudnom naujienom,vakar mano aiste i reanimacija pagulde,tai poto per asaras kelio nemaciau,o kai ja pamaciau reanimacijoj tai isvis praskydau ☹ mano saulyte labai stipri infekcija zarnyno uzpuole,tai kol sulaukem pas daktare vizito poto i ligonine tai isvis nekokia pasidare,pirma syki ja tokia maciau,tai sedejau ir galvojau negi tokia bloga mama esu kad vaika iki tokios bukles davedziau,bet kai snd buvau tai jau tempera nukrito ir pavalge,bet nemaciau jos,turbut galvoja kad mamyte ja paliko,ryt jau turbut perkels i palata tai teks jau ir man ten keliauti,uztat ir juokiasi snd saulute 😀

15. Oct 2011, 12:16

Jaunius nuo pat pirmos dienos su meile prieme Bena ir iki dabar labai myli broli,tik tiek kad va per drasiai jau viska daro,man taip grubiai atrodo suima rankyte maziuko,ar pasiremia nesuprasdamas,o mazius net garsu juokiasi kaip jam patinka kai brolis ji kalbina 😀

15. Oct 2011, 12:14

man Giedre liko 3kg,bet jie ne velnio nenukrenta,o saldumynu tai net neisivaizduoju kaip atsisakyti,nes pas pacia namuose pilni kampai saldumynu,o kai einu i parduotuve tai vis dar prisiperku,kad namuose netycia atsargos nesibaigtu 😃 o jei visi saldumynai atsibosta tai pasidarau torta ir viena "suedu" 😃

14. Oct 2011, 15:55

sveikos sveikos😀 visai smagus oras snd, tai mes su mazyloiais buvom iseje i laukuti, tai dukryte davesi smelio dezej, nors ir buvo slapias smelis...po tokios sivykos turejom skalbti visus rubus😃 kokie planai svtgl? pas mus va snd mano mamyte sveciuojasi, tai zaidzia su dukriuku, o as laukiu, kol sunelis atsibus, valgysim😀
Giedre, siaip tai gali paziuret per MK yra tox skyrelis Lieknek iki pavasario ar tai Pasitik pavasari lieknesne, tai ten yra mano blog'u su fiz.pratimais, kurie man nerealiai padejo numest svori ir sumazint apimtis😉 bet as vis delsiu, galvoju, kad gal pradesiu nuo kokio 6men, kai jau pamazinsiu pienuka Karoliukui😀

14. Oct 2011, 11:18

laba ryta 😀tai labai saunu,kad draugiskai sugyvenate 😀zaliaake,na ir as nesuku del to labai galvos,nes dabar tikrai yra svarbiau maitintis taip,kad mazylei butu pienuko 😀bet sakau,gal turit koki stebuklinga buda,kad jie nukristu 😀

13. Oct 2011, 20:07

na, kadangi skirtumas tarp vaikuciu nedidelis, tai dukryte gerai prieme broli...tik kai isvydo ji kazkaip buvo nlb, vos neapsiverke, o paskiau ciki piki, pamokiau ja kaip reikia su broliuku elgtis, kaip liest, kalbint, buciuot, tai db neimanoma atitraukt😉 kartais jei leistu negyvai uzbuciuotu😃 jeigu jis verkia, o as ka darau, tai Gabyte bega ir ideda soske, siaip tai maniau, kad bus problemu, kadangi praeita sav as jau atpratinau Gabyte nuo soskes, bet ji paima ta soske ir sako "brolio"😀 zinoma, kartais isideda i burna, bet jau lb retai😀 gyvenam draugiskai😀

13. Oct 2011, 20:04

egleee24 linkiu, kad susirinktu daug norinciu ir pamatytume Tada Blinda, nors ir biski holivudiskas, bet vis tiek smagus filmas, graziai ziurisi😉
giedre75 klausei apie kg po gimdymo, as gal pasirodysiu siek tiek keistoka, bet man kazkaip visiskai nerupi😛 prisipazinsiu, kai susilaukiau savo dukrytes, tai jau pirma sav norejau tilpt i tuos dzinsus, kuriuos nesiojau pries nestuma, nutraukus zindyma as laikiausi lb grieztos dietos, kuri manes vos i kapus neparklupde (na, gal, ir perdetai, bet po sav dietos svenciau savo gimce ir tada vos nepraradau samones, tai klaikiai issigandau)...o paskiau buvo tas smagus MK projektas "Pasitik pavasari lieknesne", kuriame sudalyvavus supratau jog svori galima mest palaipsniui ir viskas bus gerai😀 po sunelio gimimo 1men as numeciau, gal, kokius 13kg, o paskiau net nesisveriau😛 siaip tai svoris man mano nekliudo, tik nervina mano pilvas ir pora striju☹ kadangi maitinu, tai kol kas stengiuos apie tai negalvot, i savo senus drabuzius jau seniai telpu, taip kad tragedijos nedarau...valgau irgi tai, ka noriu, nes kol maitinu, manau, kad sunelis yra svarbesnis, o ir saldumynus kemsu uz 2😃 😃 😃 siaip tai daugelis mane mate, sake, kad net nesimato, jog turiu 2lelius, o is salies juk nemeluoja, ypac pazistamos mamytes😀 ateis laikas galesiu ir vel sportuot, nes tikrai padejo man tie pratimai is Pasitik pavasari lieknesne😀

13. Oct 2011, 19:56

egleee24 zinok, mano vyras tokiam mano poelgiui ne tai kad nepritartu, bet net nepasirasytu, as jo kol kas negaliu palikt su 2vaikais, jis baisiai pergyvena, kad sunelis uzsimanys valgyt anxciau laiko😉 ir siaip jis tikrai nesusitvarkytu su 2, as maciau jo reakcija, kai sunelis pradeda verkt, jis bando ji nuramint, bet po 5min matau kox bejegis jauciasi ir nekankinu, paimu suneli ir nuraminu😉
giedre75 tai jo, kad tarp tavo vaikuciu tox didelis skirtumas, tai tau biski lengviau, o pas mane tai 2 mazuliukai, dukrytei neseniai 2metai sukakojo, o suneliui 4men...nors Gabyte visai savarankiska pasidare, zaidzia pati sau, piesia, lipdo, svarbiausia ja uzimt ir viskas...kartais buna sunkoka, kai sunus uzsimano valgyt, o dukryte i tulika, arba perrengineju suneli, o maze valgyt rekia...visko buna, uztat kadrtais stoga kaip reikalas rauna😉 i parde as pati daznai iseinu, bet kartais norisi pabut vienai, visiskai vienai, nors geriausia zinoma butu 1stebuklinga, pilnai ismiegota naktis😃

13. Oct 2011, 16:48

aiste naujo gyventojo nelabai lauke kol buvau nescia,poto jau i gala nestumo pasakiau kad pelyte ten gyvena ir jai patiko o kai gime pasakem gad cia tavo sesyte ir nuo pirmos minutes ja pamilo,irgi glosto nori ant ranku palaikyti,neleidzia niekam kitam prie jos artintis,bet va savo zaislu tai gaili jai 😃

13. Oct 2011, 16:12

o kaip jusu vyresnieji priima naujaji seimos nari,ar nepavyduliauja demesio?maniske tai pradzioj gal 2 dienas truputi pavydedavo,as mazaja ant ranku,tai ir ji prie manes,as pavadinu sakykim "saulyte",tai ir ji praso,kad as taip ja pavadinciau.bet mes pasikalbejom ir ji suprato,kad mes dabar nemaziau mylim kaip anksciau 😀labai myli sese ir pastoviai buciuoja glosto ir laukia kada gales zaisti su zaislais kartu 😀

13. Oct 2011, 16:05

o man nukrito 10 per tris menesius,dar liko 5,norint kad buciau tokia kaip pries nestuma.bet dabar sustojo,nekrenta nors tu ka.as stengiuosi namuose nekept nieko arba nedideli kieki,nes zinau,kad valgysiu nesustodama 😀

13. Oct 2011, 15:48

oj tie vyrai,as irgi viena kart vyrui uzdaviau klausima(mes kalbejom kad kai vedziau aiste i darzeli ir grizus jis paprase kavos,sakau o pats ko nepasidarei jis kaip as su maze pasidarysiu kai ji zyzia-dieve sakau o kaip as su dviem speju ir klavos pagert ir valgyt padaryt kita karta kazkaip reikia spet ir i tualeta nueiti a klausiu?) tai taip paziurejo i mane,bet nieko nesake,o as svajoju kad kada nors kas paziures man vaikus galeciau su vyru kur nueiti vakarui,i kina i kavine dar kur pabut tik dviese,senus gerus jaunystes laikus prisiminti 😀
Man net 13kg kabo ant kuno,ir ne velnio nekrenta jau pradejau po sesiu nevalgyti,dietu neiseina laikytis nes po aistes reikia dar suvalgyt kad neismesti maisto,va kelias dienas neragavau saldumynu tai poto vakare taip uzsimaniau pyrago tai begau i parde neziurejau kad lietus lyja bet suvalgiau viena gabaliuka,norejau dar bet nebeliko ir nereikejo,svarbiausia noras buvo patenkintas 😀 o jau kaip ryte mane vilioja svieziu bandeliu kvapas,tai nusiperku visad 😀

13. Oct 2011, 15:28

ar daug jums liko kilogramu po gimdymo?ar krenta jie jums?ir pats svarbiausias klausimas,kaip atsisakyti saldumynu?kartais parduotuvej pamacius juos net seiles varva 😀

13. Oct 2011, 14:34

na as grizus i lt tik galiu atsipalaiduoti kai vaikus priziuri mano teveliai 😉 na o tada blinda tai as labai noreciau pamatyti,bet aisku tik kino teatre,tad facebook sukure grupe kad reikia visiem pasirasyti kur gyvenam ir jei daug musu susirinks tai uzsakyks jie kazkuriam mieste ta filma ir mums rodys,super butu,bet manau tai neimanoma 😃

13. Oct 2011, 14:34

man kazkaip dar kolkas nesinori islekt vienai,na as tokia naminukas esu 😀buna ,kad nebegali kaip nori pakeist aplinka,tada susedam visi ir islekiam kur nors,kad ir po parduotuves pasivaiksciot.is kitos puses,tai jusu vaiku amzius nesiskiria daug,tad ir to rupestelio daugiau.o mano Tomai jau 7,tad ji man jau pagalbininke 😀

1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 29