2011 metų birželinukai ir birželinukės:)

25. Jun, 10:15

Sveikos, mamytės, kurios sulaukė savo stebukliukų 2011m. birželio mėn:) Kaip Jums sekasi? Kaip maitinates?

10. Nov 2011, 16:01

o del tu fotografes pasakimu, as jau seniai nekreipiu demesio i tokius pasakymus, pirma karta susiduriau su tuo, kai variau su Gabyte pas gyd jai berods vos keli men buvo...atvariau pas gyd, o ji apziurineja Gabyte ir dukryte pradejo verkt, o ta toliau apziurineja, as ir sakau "tai jus leiskit man ja nuramint ir paskiau toliau apziurinesit", o ta man ir sako "tai kad as jau beveik baigiau, nieko su vaiku nenutix, visi verkia", tada taip supykau ir atsakiau, kad maniske ne visi, mano vaikas yra mano, o jeigu jau verkia, reiskias kazkas negerai siaip sau vaikas neverkia😉

10. Nov 2011, 15:56

ai, man kazkaip su Gabyte irgi visokiu nesamoniu su miegais budavo, ji kartais apbusdavo kokia 4val ir irgi sunkiai smigdavo, o va su Karoliu tai zinau, kad jeigu tik pakakos arba siaip ji prikels pries 5-6val, tuomet jau ir nebemiegos😉 jau kiek kartu bandzius pamigdyt, bet niekaip ir viskas...tad yra kaip yra😉 va snd pietu miegelio kartu su vaikais kritau, tai tip saldziai pamiegojau, kad oi oi oi😀 sivakar reikes tuomet biski pasedet prie dovanos i baby showeri, nes laiko beveik nebelieka😉

10. Nov 2011, 10:54

labas rytas,nu siaubas zaliaake su jusu miegu,jau seniai beprotnamy guleciau jei man taip 😀 o as austeja pripratinau kad kai ji penkta ryto pavalgo mes einam dar miegoti,ir miegam iki tam tikro laiko,tai kolkas vykdo ta plana 😀 mum su aiste irgi problemu nebuvo del dantuku,gal kazkiek irzli pabuvo ir vsio 😀 na lauksim lauksim nuotraukyciu butinai,o del fotografes tai tikrai,pati turetu kalbinti vaikus kad geresnes emocijos butu,o cia mamai liepia,saunu kad taip uzstojai,nzn man gal ir nuotaika dingtu jei taip 😃

10. Nov 2011, 07:54

labas rytas😀 oi, snd lb anxti atsikelem...Gabyte prikele visa seimyna 3 30 ir paskiau as jau tik snuduriavau, vis atrode, kad karolis pabudo☹ o jis kokia 5 ryto taip garsiai pakakojo, kad teko keltis ir perrenginet ji, o tai reiske, kad jau viskas....ate ate lovytej, ech, o taip dar norejosi bent jau siek tiek pagulinet😛 na, bet bandysiu siek tiek atsipust per pietus, vakar vaikai nuo 12 iki 15 miegojo😀
kalbejot apie dantukus, na pas maniski jau, gal, nuo kokio 2men baisus seiletekiai, bet dar niekas nebaltuoja, nors pasiemes mano ar vyro pirstus, taip bruzina per dantenas, kad rodos, tuoj suvalgys😉 pamenu, kad pas Gabyte 1dantukas pasirode dar 4men, o paskiau buvo pertrauka iki pat 9😉 lb lengvai mums ejo, jokiu t, jokiu verksmu ar barimusi, viskas taip ganetinai rami, tai va ziuresim kaip cia bus su Karoliuku😉 o vakar tai visai linxma buvo fotosesijoj, Gabyte buvo nerealiai geros nuotaikos, tai tikrai beveik nuolat sypsojosi i kadra, turetu gautis neblogu kadru😉 nors pati fotografe man nlb patiko, nemoka ji su vaikais, atvarom mes, o ten studijoj isstatyta iranga ir tox baltas fonas, kuris ir ant grindu patiestas, tai as Gabyte perrengiau ir paleidau ir ji pradejo begiot per ta balta popieriu, o ta fotografe man sako "jus pasakykite vaikui, kad cia begiot negalima", as vos nemiriau is juoko ir sakau "as jai galiu paaiskint, bet vaikas yra vaikas, jai viskas idomu, ji nori paziuret, paliest, pabegiot, ji tikrai nesedes vienoj vietoj"😀 na, bet cia buvo tox pirmas apsitrynimas, pamate, kad uz savo vaikus muru, tai paskiau viskas ejosi kaip is pypkes😉 ir Karolis tox ramiakas per fotosesija...zodziu, liux liux, po men sake bus nuotraukos, tai parodysiu kelias, kai gausim😉

09. Nov 2011, 13:15

na lauksim zaliaake is taves ziniu,o va aiste tai fotkintis ir filmuotis megsta tik paprasyk 😀 na gal ir iseisim veliau i lauka paziuresim 😀 o mano aiste jau net rytais rekia nenoriuuuu i darzeeeli,verkia,bet kai pasiimu tai ispudziu pilna burna,todel rytais nespaudzia sirdutes nes zinau kad tai jos oziukai ir prisirisimas prie manes,todel rytoj nors ir teks su dviem tystis butinai eisim 😀 mum daktare ir pasake kad dar negreitai dantuku lauktume ,o seiliu begimas jau praejo tik patinka jai mano pirsta griauzti 😀 o mano vyras mane ant ranku nesiotu jei kiekviena diena gryzes is darbo rastu po nauja pyraga,reiks dabar keksiuku formeliu nusipirkti ir ismokt keksiukus kepti,nes is parduotuves kazkodel man jau nlb patinka,kazkaip sodos privaryta 😀

09. Nov 2011, 13:08

su pirmaja neturejau jokiu problemu del dantuku,o dabar neaisku kaip bus 😉 seiles tai mums jau seniai upeliais,bet kiek pasiziuriu tai atrodo dar nieks nesimato 😀

09. Nov 2011, 13:02

oi maniskis toooks neramus zirzia,pyksta,seiles upeliai bega,kur as ji bepaguldyciau as bepaspdinciau niekur jam negerai,net ant ranku...bet kada tie dantukai islys tai velnias zino 😃

09. Nov 2011, 12:54

Egle,atrodo dar nenusimato mums greit dantukai 😉

09. Nov 2011, 12:54

mano vyras irgi nemegsta saldumynuy,tad ir as jei kepu tai tik del saves,o ir vyresnelis nelabai megsta varske tad tenka ka issikepu vienai ir suvalgyti 😃

09. Nov 2011, 12:52

sveikos 😉kaip gerai,kad mano vyras nemegsta saldumynu ir varskes,tad kepu gan retai.o jei ir kepu,tai nedideli kieki,nes zinau,kad as negaliu atsispirti tokiems dalykams,tad namuose geriau ju nebutu 😉

09. Nov 2011, 12:51

o maniskis begte isleke i darzeli,dar nespeju nurengti o jau sako ar galiu eiti 😃 siandien net ate nespejau pasakyti kaip nuleke i grupe 😀 siandien palikaudarzeli jau su trusikai,ziuresim kaip jam seksis prasytis ant puodo 😃 Benas miega,dabar galesiu eiti ramiai papusryciauti. beja dar nei viena neuzsiminet apie dantukus?gal jau nusimato kuriam leliukui greitai?

09. Nov 2011, 12:50

o del baby showerio, tai vakar biski prisedau ir padariau kai ka is sauskelniu, db belieka graziai papuost😀 yra minciu del atviruko ir tikr ka nors nupirxiu is mamytes butiniuju daiktu saraso😉 bet nesakysiu kol kas kaip ten ir kas, nes nezinia, ar mamyte neuzklius i si foruma😉 kad nesugadinciau staigmenos, po baby showeio viska ir papasakosiu😉
snd tox smagus oras, kad pavyko ir Gabyte laukuytj pafotkint, tik kad pastebejau ji nlb megsta, kai ja fotkina, nepatinka ir kai filmuoja, gal kox gedos jausmas atsirado??? nes va ji moka toki grazu eilerastuka "as einu, as einu, pamatau kiski-piski" ir dar ten kazkaip, pradeda pasakot, noriu nufilmuot, iskart pyksta, slepiasi☹ tai vakar ji maivesi pries veidrodi, o as stovejau toleliau, greit isemiau kamera ir nufilmavau is nugaros😀 ji net nepastebejo😀

09. Nov 2011, 12:47

svistulka maniske tai irgi sia sav neina i darzeli, biski pakosti, bet vis tiek einam i lauka, jei t nera, vaikuciams dar geriau laukutyj😉 buvom uzvakar pas gyd, pridavem kraujo tyrimuka, bet nieko nerado, tai toki lengva sirupiuka mums israse ir db geriam😉 o del visokiu spurgu, man rodos, as kone kas sav ka nors pagaminu, tik mano vyras pyksta, kad dazniausiai ka nors is sokolado, nes as DIEVINU SOKOLADA😀 tai retkraciais ir ji palepinu kokiais varskes keksiukais, varskes apkepu ar pan😉 as tai, kai Gabyte augo, kas men po pyraga gaminau, tai db ta pati ir su Karoliuku, tesiam tradicija😉

09. Nov 2011, 11:26

labas rytas 😀 snd geras oras,aiste neejo i darzeli,bet ir i lauka neeisim,nes ko tai sunkiai pakoseja nenoriu kad salto oro prisigaudytu,beto kur mes gyvenam tai amzinai vejas pucia ☹ o tai kur varysit i baby showeri,oj net nzn ka pasiulyt nes dar neteko dalyvauti 😀 bet ziuriu tavo mama tai superine,smagu turbut tureti tokia mama,kuri ne tik savim rupinasi bet ir dukros seima,butinai dalyvaukit,juk smagu turetu buti 😀 as tai turbut austejos menesiadieniui prikepsiu spurgu kur beata gamino,mano seima labai megsta juos teks nustebinti vyra nes jis vis pagriezia ant danties kad negaliu iskepti,tipo ale kokia as zmona jei paprasciausiu spurgu negaliu iskept 😃

09. Nov 2011, 09:26

beje tortas buvo skanus, tik kad Gabytei labiausiai patiko persikai is torto, tai ji vis juos rankiojo😃

09. Nov 2011, 09:26

labas rytas, mergaites😀 na, ka veikiat? ka planuojat snd? mes va jau biski apsitvarkem, Karoliukas miega, o as mastau ka dar tokio originalaus padaryt savo rankomis i baby showeri i kuri varysiu si sekm😀
svistulka man irgi nesitiki, kad kt men jau bus 6men Karoliui😉 laikas taip greit bega, kad oi oi oi....snd varom su vaikais i miesta, mano mamyte nupirko kupona i fotosesija, tai paprase, kad ir mes atvarytume, baisiai nori isiamzint su anukais😀 tai ziuresim kaip cia mums seksis😀 tiesa pasakius, as mieliau likciau namuose ir paguleciau ant sofos, bet ne taip daznai pastaruoju metu susitinkam su mama, ji lb daug dirba, o ir as beveik neisvarau is namu, tai pamasciau, kad reikia naudotis proga😉

08. Nov 2011, 16:40

sweikinimai karoliukui,skanaus torto mm ir as uzsimaniau 😀 na man taip likimas iskrete su tais vaikais ir kad jauna tokia tapau mama,bet niekis isaugginsiu ir gerai,bet manau kad kiekviena moteris savu laiku tampa mama 😀 na jei zaliaake tau reiks tos bobutes nr tai pranesk duosiu,cia isbandyta ji tai tikrai gera 😀 o mum kita savaite menesiadienis kai pagalvoji kad kita men jau puse metu net nesitiki 😀

08. Nov 2011, 14:55

zaliaake,dabar prisiminiau,kad ir mano didzioji kai buvo 2 ar 3 metuku,taip pat naktimis verkdavo,atrodydavo,kad ji miegodama tai darydavo.daviau as jai vaistuku,kaip gydytojas patare,bet nemanau,kad jie mums padejo,tiesiog kaip ir Egle sake,isaugo.aisku nieko blogiau neatsitiks,jei pasitarsi su gydytoju 😉

08. Nov 2011, 14:28

Giedre, o tu per daug nemastyk apie amziu😉 man, kai buvo kokie 15-16, tai as sakiau, kad jau 30-ties gyvenimas bus baigtas, db man siek tiek virs 30, o mano mamai virs 50, bet ziuriu i ja ir man rodos, kad jai vis dar 30😉 ji visa svyti, noreciau ir as taaaaaaip myleti gyvenima😉

08. Nov 2011, 14:07

zaliaake pritariu,kad svarbiausia kaip jautiesi viduje,bet kai pagalvoji,kad jau tiek metu,tai nelabai linksma darosi 😉

08. Nov 2011, 13:54

aciu uz sveikinimus😉

08. Nov 2011, 13:53

Giedre, bet juk svarbiausia ne kiek tau yra, o kaip jauties viduje😉
Egle, gal, ir tavo tiesa, bet pvz 20metu as tikrai dar negalvojau apie vaikus, tiesa pasakius, as ir artejant 30 nemasciau😛 zinoma, db pagalvojus, smagu, kad vaikai kuo vyresni, kol mes jaunos, bet yra kaip yra, o apie 3 vaika ir as pamastau, bet ne dabar, darysiu ilga ilga pertrauka😉 nemastau kada tai bus, bus, kai as pajausiu, kad jau atejo laikas, siuo metu man yra gera su 3 seimos nariais😀 o beje, gal, ir pas tavo jauneli buvo tokia problema? rekavimai naktimis???sakai, isaugo?

08. Nov 2011, 13:48

na ka zaliaake didziausi sveikinai Karoliuka su 5 menesiadieniu 😉 zinai zaliaake nesirupink del dukrytes,jos toks amzius yra dabar,viskas susitvarkys artejant 3 metukams 😉 (bent man taip buvo) 😀 na as visada norejau jauna isteketi ir susilaukti vaiku,kad veliau galetume pagyventi tik sau su vyru 😀 na va pvz as dziaugiuosi kad man kai bus 36m tai vienam vaikui bus 14m kitam bus 12m jau bus dideli o ir mes dar jauni 😉 na o kas ten zino gal ant kokio 30-mecio sugalvosiu dar kad ir mergytes reikia 😃

08. Nov 2011, 13:01

o man tai jau 36 😉,o taip gerai butu,kad buciau kokiu 30.

08. Nov 2011, 12:49

taip kad kiekvienai savas laikas, o as ir db saves senos nelaikau😀 zinoma, neatrodau kaip 1🤓mete, bet pasiziurejus i veidrodi, man vis dar patinka mano atspindys😃

08. Nov 2011, 12:48

sveikos, mergaites😀 o pas mus snd irgi mazyte svente, Karoliukui lygiai 5men sukakojo, tai pagaminau jogurtini pyraga ir laukiam, kol pareis tetis, tuomet visi skaniai valgysim😀 Gabyte jau nuo pat ryto ratus aplink saldytuva suka ir pasakoja, kaip pareis is darbo tetis, visi sesim prie stalo ir valgysim torta😀
svistulka zinok, as masciau apie ta varianta, bet kad neturiu jokiu pazistamu bobuciu, o pas bet kada nesinori vest, va rytoj apturesim mamos ir dukros diena, tai noriu su ja biski pasitart, mat ji po sunkios ligos pati atsigavo, db jai belieka gydytis pas visokius homeopatus, tai gal ka gero patars😉
Giedre, o as visai nepavydziu, kad tokios jaunos ir turi po 2vaikucius😀 as tiesiog zinau, kad man 21metuku butu per anxti, jeigu dukryte nebutu netyciukas, tai net ir nzn kiek dar tempciau😛 siaip as ir neskubejau lb, labiausiai tai mama ir mociute pergyveno, kad sulaukiusi 30-ties ir neturiu savo 2-os puses, neturiu tvirto peties, ant kurio galeciau paverkt arba i ka galeciau atsiremt, baisiai jos ten pergyveno, o paskiau bac....viena diena atvedziau vyra i namus kad mama susipazintu su busimu zentu😉 mamai sokas buvo, bet geriausia tai mano vyro mamai, nes viena diena mes vaziavom pro sali, ji gyvena pnvz, tai tuomet net ir kalbu apie vestuves nebuvo, vos 1men kartu, susipazinom prabegom, o uz keliu men atvarem kartu su juo i pnvz ir jis sako mamai "tei va padavem pareiskimus tuoktis", tai ji net ir nepatikejo iskart😀

08. Nov 2011, 11:58

sveikos 😉oi kokios jus jaunos,net pavydas sueme 😉.

08. Nov 2011, 09:45

labas rytas,na va aiste darzelyje tai antra diena jau ilsiuosi guliu lovoj ir megaujuosi siluma 😀 zaliaake zinai ka prisiminiau,na nezinau kaip tu vertini tas bobutes kurios uzkalba,bet gal gabyte pameginkit pas jas nuvesti,gal pamatys kas jai yra ir tada zinosit 😀 tai egle uzauginsi jauna tuos vaikus busi dar jegu zydejime o vaikai uzauginti,nors man irgi 25metai,visi galvoja kad man kokiu 18,su dviem vaiakis irgi panasiai taip jauciuos,kai aiste gime man 21 buvo tai kai su ja viena iseidavau tai visi labai ispute akis ziuredavo,is pirmo nesupratau bet poto kai suzinojau kad visi galvoja kad man kokiu 16metu tai nelabai man linksma buvo ... 😃

07. Nov 2011, 19:07

aciu mamytes 😉 nepaveluotai manaji sveikinat,siandien jo tikrasis gimtadieni ir yra 😀 oi zaliaake net susigedau 😃 tai aisku nesupyksiu,man 25m yra 😉 o kad jaunai atrodau tai jau ne naujiena 😃 kartais einu ir pagalvoju atrodau kaip nepilnamete vaiku prisidarius 😃 maziukas tai kaip maziukas bet va kai zuja aplinkui 3m vaikas ir rekia mama tai tikrai kaip nepilnamete jauciuosi😀 o gal del to taip jauciuosi kad po dvieju gimdymu nei pilvas kabo,nei strijos "puosia",nei labai daug kg like 😀

07. Nov 2011, 18:18

lb jaunai atrodai😉

1 2 3 4 5 6 ... 29