2010 m. rugpjūčio mėn. gimę vaikučiai :)

20. Aug, 10:13

Labukas, mamytės :) Tai gal pasidalinkim mūsų džiaugsmeliais, rūpestėliais, klausimėliais, pasiekimais, auginant mūsų rugpjūtinukus :)

29. Nov 2010, 09:41

labas rytas 😀
panduk mes su kristupeliu imam tavo maziuke i marcias 😃

29. Nov 2010, 09:00

sveikutes, na mums teko isbandyti kelis ciulptukus, nelabai kas tiko, bet galiausiai prieme avent ciulptuka, kuris anksciau labai nepatiko neeme, dabar ima jo net kartais reikalauja 😃

29. Nov 2010, 08:51

Missk, zinok as irgi vargau su zinduku, vienu metu namuose buvo net 11 soskyciu! Vienas spjove, kitas visai neeme, nu zodziu buvo kosmaras. O viena netycia kaip eme ciulpti, taip ciulpia iki dabar. Tikriausiai forma tiko. Bandyk ne vienos firmos, ivairiu formu, manau tai daug lemia. Maniskiui ir dabar dar soskiuka reikia kokiu merliuku paremti, nes kartais pats uzmirsta kaip reikia ciulpti 😃

28. Nov 2010, 23:59

Niekas neduoda patarimo man i anksciau rasyta klausimuka ☹

28. Nov 2010, 23:41

Tikrai super grazi princesyte 😉

28. Nov 2010, 21:52

Oi panduk nu saunuole ,grazuole ta tavo mergyte 😀

28. Nov 2010, 21:38

😀

28. Nov 2010, 21:37

😀

28. Nov 2010, 21:33

Niu negaliu neįmesti 😃 Man taip gražu čia 😀

28. Nov 2010, 19:32

😉

28. Nov 2010, 18:28

nea, per paprasta, pabandysiu per mozila kuria diena 😀
aciu kad pasakiai, net nepagalvojau 😀

28. Nov 2010, 17:30

Dzurdzita, o tu per mozillos narsykle keli, nes per kitas buna neikelia?
Panduk, nuostabaus grozio mergaite 😀

28. Nov 2010, 16:14

Jau siandien bandau antra karta ir niekaip ☹

28. Nov 2010, 16:13

Ačiū ačiū už komplimentus 😀 Lila, tai gausi sugalvoti Kalėdinį norą ir užsiprašyti tos mergytės 😉 Dzurdzita, bankyk dar kartelį, gal įkels... O gal per didelė, todėl neįkelia? 😀

28. Nov 2010, 16:09

Vat ir nera ☹

28. Nov 2010, 16:08

Mes ir norime pasirodyti 😀 Tikiuosi si karta ikels nuotraukyte...

28. Nov 2010, 16:06

Panduk, kokios jus grazios!!!!!!

28. Nov 2010, 15:20

Labukas. Patarkit mamytes ,kaip pripratinti prie zinduko. Niu iseinam i laukeli,kai pradeda rekt tai turiu ir vezima stumt ir dar mazaji nesti. O su zinduku bent manau aprimtu.

28. Nov 2010, 14:58

Ačiū ačiū 😀

28. Nov 2010, 14:22

pandukas niu grazuoliuke turi 😀

28. Nov 2010, 13:30

Man visų lialiukai labai gražūs ir jau kokie paaugę 😀 Taip smagu sekti, kaip mes čia visi augam 😀

28. Nov 2010, 13:29

Va dar viena, kaip mes žaidžiam 😀

28. Nov 2010, 13:26

N u labai gražu super foto :-)

28. Nov 2010, 13:09

Mūsų blakstienos 😀

28. Nov 2010, 13:06

Dabar ištisai taip būnam 😃

28. Nov 2010, 13:05

😀

28. Nov 2010, 13:05

Labukas 😀 Pasirodom ir mes 😀

28. Nov 2010, 10:54

Na va neidejo mano bambliuko ☹

28. Nov 2010, 10:54

O cia mano bambliukas 😘

28. Nov 2010, 10:52

Labas rytas mamytes 😀 Niagra, o kurioj tu Airijos daly gyveni? Gal atsitiktinai siaurinej? Ir beje kiek ten kainuoja Aptamilas ir pampersai 😀 Klausiu todel kad ruosemes su mazium pas teti vaziuoti ir nezinau ar vestis pradziai ar ne.. Ir dar klausimelis, jei skrendi su vaikuciu koks bendras bagazo kiekis 20kg ar tada ir daugiau galima pasiimti, ir kaip su maistu lektuve ar galima su savim pasiimti pienuko? Dar su vaikuciu neteko skristi tai vat smalsu pasidare..