Labukas, mamytės :) Tai gal pasidalinkim mūsų džiaugsmeliais, rūpestėliais, klausimėliais, pasiekimais, auginant mūsų rugpjūtinukus :)
Labukas, mamytės :) Tai gal pasidalinkim mūsų džiaugsmeliais, rūpestėliais, klausimėliais, pasiekimais, auginant mūsų rugpjūtinukus :)
Labas merginos, va ir as prisedau Martyneli paguldzius 😉
O mes siandien buvom lauke ir visai fainiai, 3 valandas atvaiksciojom. Eisim ir kitas dienas, jei tik tokie grazus orai bus. Siltai aprengiau Martyneli, isupau i adialiuka ir siltuciai visai grizom namucio 😉 Kad visa ziemuze tokia grazi butu, tai kiemely visas dieneles praleistume 😀
Bet va grizom, persirengem, pavalgem, tai isdaigininkas tik perrengus sugebejo ir atpilti, va gulim visi issiterlioje 😃
Mano vaikuciai tik 23h miegucio eis. Tada jau man daugiau laisvo laiko 😀 Engrida stringa mamyciu klubas nes daug mamyciu cia rasinejasi 😀
Tai kaip leiziate vakariuka mamukai :-0 mana zuikiai jau miega tai as arbacike geriu prie PC ir skaitinėju šį bei tą.
Nu bet nesikeikiant cia tas mamycių klubas dažnokai stringa , vis kažkur sistema pas juos nedadaryta :-(
niu missk tikras grazuoliukas lelius :-) dickis
O cia sese gavo i ... 😃
Sveikutes va mes kokie jau 😀
truputi sukvailiavo sis psl, as jau ana zinute siunciau nezinau pries kiek laiko 😀
Mes nuo alergijos naudojom sirupa zirtek ir recept.tep. elocon. Issigydem per keturias dienas. mums buvo siek tiek daugiau nei menesiukas, bet nebeturejome kur bedingti. Musu berimas buvo kitox nei jusu vaikuciu. O dabar nuo seilyciu siek tiek parausta odele.
nu va ir vel neikele....
as kalafioru ir farso apkepa...😀 bet kodel foto neisikelia....☹
As esu uzmarinavusi lasisos file su garstyciom ir medum ir t.t. 😀
N mano dičkiui pirmas dantukas islindo 3,5 mėn.tai vat kazi mažoji aplenks ar atsiliks su dantuku dygimais :-) ka jūs mamukai sende skanaus gaminate
Taip, turejau omeny aptamil 1. Nu bet keista kaip gali buti skirtingos pakuotes - absoliuciai tu paciu produktu??? Seiliojasi ir manasis, bet nepanasu, kad dar griet sulauksime dantuko 😀
Mamytes kas duodate savo vaikuciams milupos aptamil, ar isties LT skiriasi pakuotes nuo musiskiu? Pas mus yra po 900gr Prasau pagelbekit siuo klausimu, nes bereikalo nesinori gabentis tris pakuotes misinuko.
man ir nesiseka ikelti foto :/
neikele foto ☹
cia pagauta mazoji nusiklatimo vietoje...😀
cia pagauta mazoji nusiklatimo vietoje...😀
Sveikos mamytes...na jo oras grazus bet salta,mes manau snd neisime i lauka...lauksime grazesniu dienu...😀
labukas mamukai, na vat mes miegojome neblogai bet mano mazei ir kulokiukai neislenda sende is burnytes tai muset dantukai arteja , ka jus mamaukai veikinejate ? as tai gaminu balandelius nu greitas variantas kad nereiktu sedet ilgai virtuveje beje kas nezinojote ( kopusto lapus atskiriu mikrobangu krosneles pagalba)
Mes persirasem pas Kartaniene - ji Panevezy viena geriausiu pediatriu. Ji dabar dirba VsI Integruotu sveikatos paslaugu centre, Staniunu gatveje. Ten nuejom, maloniai prieme ir perrase, tik 5 litukus mokesti reikejo sumoketi 😃
nieko nepasiule, paziurejo ir tiek.Aura kas ka jus persiraset?koks poliklinikos pavadinimas?nezinau man ta daktare pradeda labai nepatikti, reiks ja keisti
O tau Jana nieko daktarai nepasiule??? Cia kaip mano irmoji gydytoja, liepe su zelionka patepliot. Tai po tokio liepimo ir galvytes deformacijos nepamatymo pakeiciau gydytoja.
ant notrauku gal nelabai matosi, bet tie berimai darosi gilesni ir siurkstus 😥
sveikutes, as anksti apsidziaugiau kag mano mergytes neberia, vel beria atrodo toki pat maista valgau, ja neturetu berti o beria, taip gailo mergytes, nepadeda mums eucerin, dabar tepu migdolu aliejumi, bet zinokit as vis isitikinu kokiu yra keistu daktaru, ji mate kai mano mergyte beria ir nieko nepasiule, jokio tepalo ...
labas rytas mamytes 😀
Labas rytas mergaites, va pasiskaitinejau nuo ryto su kava ka jus vakar prisnekejot. Prisiminiau musu buvusias bedeles: mes buvom TAIP isberti, nuo APTAMILIO ir NAN, kad jau rodziau cia fotkes, nebezinojau kur detis... Bet va issigydem, bet esam alergiski. Berimai peraugo i atopini dermatita, kuri irgi jau nebezinojau kuo gydyti, nes daktares iki 2 men kudikeliams neleido niekuo tepti, nes tokiems mazyliams negalima. Nepaklausiau, pasinaudojau Panduko parekomenduotu IRICAR tepalu ir emem gyti. Dabar naudojam EUCERIN krema, kad dermatitas neatsinaujintu ir puikuojames apysvare odele. Bet puikiai pamenu, kad nesuprasdavau kodel prausiant virintu vandenuku veiduka ( nes pirma nuprausdavau kiekviena ryta, poto tepdavau ), oda vel atrodo kaip anksciau, siaubingai. Tai tik tada is dermatologes suzinojau, kad negalima slapinti odos alergiskiems vaikams, nes viskas 100 kartu paumejo... Savaite vaiko net nemaudziau, vengiau vandens, tik kremas ir... o stebukle, viska kaip ranka nueme!
Va kokie mes buvom ☹
engrida tavo mergyte kaip tikra braskyte 😀
O stai mano saunuolis 😃
Saldziu saldziu sapnu 😉