Labukas, mamytės :) Tai gal pasidalinkim mūsų džiaugsmeliais, rūpestėliais, klausimėliais, pasiekimais, auginant mūsų rugpjūtinukus :)
Labukas, mamytės :) Tai gal pasidalinkim mūsų džiaugsmeliais, rūpestėliais, klausimėliais, pasiekimais, auginant mūsų rugpjūtinukus :)
As jau dziaugiuosi, kad su vyru nusprendem atsisakyti visu skiepu, nes is laidos anonso supratau jau, kad musu nuomone pasitvirtins ☹
Baigesi sventes, tai ir laiko daugiau atsiras 😀 Mano bambliukas po skiepo labai jau piktas buvo keleta dienu.. Vat rodys laida apie skiepus, reikes pasiziureti..
Va va, ir mamyciu jau atsiranda prisedanciu, o tai tuscia isvis cia buvo 😀
sveikos mamukes, su naujais metais visas 😀
Labai senai buvau cia prisijungus,vis kazkokios veiklos susirandu ir nebelieka laiko.. Kaip jus cia gyvuojate, kaip mazieji auga, ar nesergate?
Mums jau 4menesiukai, sveriam 7.5kg ir esame 66cm ugio 😀 Kolkas nesergame, tikekimes ir nesirgsime.. Pradejome valgyti obuoliuko ir banano po sauksteli, truputi svieziu obuoliu sulciu atsigeriam. Jau nuo 4,5 men. patare ir kosyte duoti, tik ne manu sake vaikas nutuks 😀
Sveikos mamytes.. Visas su Naujaisiais Metais!Mazuosius su 4menesiu sukaktuvemis 😀 Bukite laimingos, grazios ir visada besisypsancios mamytes!!!!
O musu seimyna ramiai. Ir siandien rami dienele buvo 😉
sveikinu visas mamytes su naujaisiais metais
su naujei metais
visas su naujais metais, linkiu linksmu, darniu ir ramiu metu
sveikutes, su Naujais metais mamytes!!!kaip sutikote naujuosius?o pas mus dviguba svente mums sukako 4 menesiukai
Labas rytas, na ir orelis pas mus Panevezyje pirma nauju metu diena! Pusto, vejas siaubingas! 😀
Su atejusiais Naujaisiais Metais mamytes 😉
Su Artejanciais Naujaisiais 2011 metais!!!!!
Su artejanciais mielosios forumelio drauguzes! 😀
Su artėjančiais Naujais Metais, merginos 😀
Labukas mamukai su artėjančiais 2011 metukais, Būkite Laimingi ....
Aciu Missk, tave irgi su artejanciais Naujaisiais metais!!!! 😀
Taip netikėtai metai baigias.
Tylos akimirka, laukai balti, balti..
Nutolsta rūpesčiai, sustingsta džiaugsmo aidas.
Ir vėl prasideda NAUJIEJI.
Nauji darbai, džiaugsmai, svajonės.
Nauji ieškojimai ir siekiai dideli.
Tegul į praeitį skausmingos dienos bėga.
Tegul Naujieji būna meilės kupini!
Su artėjančiais Naujaisiais Metais mielosios mamytes!!
😀
Jana, zinok pries paskutini masazeli nunesiau kavytes, saldainiu dezute ir sokolada. Nuosirdziai labai norejosi, nes ji tikrai labai labai faina moteris 😉
Aura kokia puiki naujiena!!!sveikinu labai labai 😘 Martynelis saunuolis, pradziugino tevelius!as irgi laukiu kada mano Rugile prades vartytis, siandiena musu laukia paskutinis masaziukas.Auryt o tu nieko nenesiai masazistei?galvoju gal koki sokolada nupirkti o gal nieko nereikia ?
O, dar nepasigyriau, kad antradieni kai ruosemes maudyt Martyneli, nurengiau ji ant lovos padejusi, priklojau, kad nesusaltu, nuejau i virtuve is karto niam niam pasiruost, ogi atsisuku - ponulis ant pilvo apsivertes sypsosi! 😃 Tai gerai, kad ne ant lovos krasto palikau 😉
Taigi vat 😃
As irgi prisikalbejau, sakiau nieko nedarysiu, o jau ilindau i kamera ir mesytes issitraukiau, kad atsiltu, visciuka isbrukau lauk, sakau ryt isikepsiu... 😃 😃 😃
Mes irgi busim namuciuos tryse, kazkaip nesinori visai sventes 😀
Engrida zinok sis fotografas normalus, stebuklu nedaro, bet kainuoja labai nedaug 1 foto kainuoja 3lt, iraso i cd ar fliasa.o va mes neplanavome naujus sutikti namie tai namie dulkiu sluoksnis, tingiu tvarkyti, saldytuvas tuscias, po darbo vyras atleks vaziuosim i parduotuve pirkti konors, bet perdaug nieko neruosiu, nes busim namie 3
Super grazumėlsi , bet jaučiu tokios fotosesijos kainuoja didelius pinigus :-) nu kaip mamukai šampes jau ir tortu prisipirkote rytojaus vakariukui
ir su manim 😀
labas rytas, pasigirsiu vakar buvome su seima musu pirmoje fotosesijoje, nieko stebuklingo bet kelios foto gavosi neblogos
O mums daktaryte dar nieko nesake apie jokias darzoves, del to tik obuoliuka pradejau dabar duoti. Penkiu menesiu kai eisim pas gydytoja, tada klausiu del tyreliu ir kosyciu 😉