2010 m. rugpjūčio mėn. gimę vaikučiai :)

20. Aug, 10:13

Labukas, mamytės :) Tai gal pasidalinkim mūsų džiaugsmeliais, rūpestėliais, klausimėliais, pasiekimais, auginant mūsų rugpjūtinukus :)

29. Dec 2010, 18:28

O mums gydytoja nieko nesake kad jau darzoves valgo,sake siek tiek veliau ivesti kosytes. Dabar ziuriu atsirado tyreles su mesa nuo 4men,bet gydytoja mums nerekomendavo tokiu duoti,nes mesyte tik nuo 6men isiveda.

29. Dec 2010, 18:04

Mano irgi kazkoks neramus, bet nesieju su obuoliuku, manau taip kazkokia bitute igele 😉 O tyreliu dar neduodu, manau ankstoka dar. Dar tik obuoliuka kelias dienas teduodu 😉

29. Dec 2010, 17:21

Labukas mamukai kaip laikotės, tai jaučiate kad paskutinės šių metų dienelės eina :-) kaip tylu kur mamukai prapuole?

28. Dec 2010, 23:21

na va, mes jau uzsnudom, tai ir as cia siek tiek pasedejus keliausiu poilsio 😀

28. Dec 2010, 19:20

Labukas mamytes 😀 Mes siandien buvome poliklinikoje, gavome skiepuka. Sveriame 8,7kg ir ugis musu 70 cm 😀 Va kokie mes dideli augame 😀 o dantuku dar neturime, bet seilejasi maziukas tai labai daug ir pirstuku is burnytes nepaleidzia. Ir siek tiek jau neramus buna,jau ir nakti karta prabunda,kur anksciau visa naktele ismiegodavom. Nu o dukryte mano,tai jau nebezinau ka bedaryti. Tokios isterijos kiekviena diena,baigiu isproteti. Kaip jusu mamytes didieji vaikuciai?

28. Dec 2010, 19:15

JANA, zinok as dorai ir neskaiciavau kiek ju gavosi, bet daug. Mums dar ir 30 diena priklauso, tai eisim tada paskutini karta, o tada jau pas gydytoja, ji ir pasakys ka gausim kitais metais, bet masaziste sake, kad tikriausiai manksteles. Tai ju va visai bijau, nes kiek klausiau ir pati girdejau, ten visi vaikai be proto rekia...
Mums su dantukais jau viskas juda i prieki, kandukai jau balti balti, tik va niekaip dar neprasikala 😉

28. Dec 2010, 14:58

Labukas mamukai a vat ir tylu pas jumis :-) na mano dičkis pradės nuo pirmadienio darzeli lankyti, sende buvo pas logopede bet buvo negeras vaikas musiau pietuku miego jau norėjo, tai nieko neismokome naujo :-) o as trumpam prisėdau reikia eiti pietu kazka gaminti bet taip tingiu ir minčių bagažas tučias

28. Dec 2010, 12:52

Sveikutes, Aura o kiek jums isviso gavosi masaziuku?mums turejo buti 11 bet per kucias nedarbo diena, tai vienas masaziukas nuplauke, mums dar liko 2 masaziukai. o kita met mes jau eisim i mankstele, daktare mus ziurejo sake vaikas diele pazanga padare, bet i masaziukus greiciausiai jau nebe eisim

28. Dec 2010, 12:45

As cia, kelsimes ir jau ruosimes i masazelius, siandien paskutinis mums priklauso 😉

28. Dec 2010, 09:54

Labukas, merginos 😀 Kur visos dingusios? Užsišventėt? 😃

28. Dec 2010, 09:09

Labas rytas visoms merginoms 😉

27. Dec 2010, 18:13

sveikutes niu jau kokie visi grazus mmm 😀 o pandukas matau meniskos foto labai grazu 😀

27. Dec 2010, 01:09

Cia tai jau teisybe! Man irgi is milijono gal koks vienas patinkantis gaunasi 😃

26. Dec 2010, 22:04

Niu ačiū ačiū 😀 Bet šįvakar padariau išvadą, kad vaikus paveiksluoti yra gan sunkus darbas 😃 Po vieną-dar dar, bet jei keli - oi oi 😃 Labai sunku pagauti gražius kadrus 😀

26. Dec 2010, 21:56

Nu Panduk, tu tikra fotomenininke, tikrai, super grazios foto 😀

26. Dec 2010, 21:40

Niu dar vieną 😃

26. Dec 2010, 21:35

Mano mažieji "modeliukai" 😀 Nukankino mamytė vaikus, kol kelias gražias nuotraukas padarė 😃 Įkeliu vieną (kitas sukėliau į fotoblogus) 😀 Čia naujas mamytės hobis dabar 😀

26. Dec 2010, 21:30

Tai kokių dovanų sulaukėt? 😀

26. Dec 2010, 21:30

Labukas, merginos 😀 Tai kaip tos šventės? 😀 Engrida, labai gražios nuotraukytės 😀

26. Dec 2010, 20:45

Nu labai grazu, Engriduk 😉 Mes irgi tik tik is sveciu. Labai labai sauniai pasibuvom ir Martyneliui labai patiko 😀

26. Dec 2010, 11:40

nu dar viena :-)

26. Dec 2010, 11:40

nu mūsų foto aparatas kažko tamsina :-)

26. Dec 2010, 11:39

čia mūsų dičkis oi kaip plėšė dovanėlę :-)

26. Dec 2010, 11:35

nu ir mes keleta foto pasigirsime pasirodysime :-)

26. Dec 2010, 11:19

Labukas mamukai , Sveikiname Su šventėmis , ramybės ir visų svajonių išsipildymo :-)
Mes irgi namuose jau buvome pas mano tėvus akime kučiavojome, vakar pas vyro brolį kalėdojome, ir vat nesenai iš lovos išropojome :-)

24. Dec 2010, 23:35

Oi kaip graziai papozavot Panduk 😉

24. Dec 2010, 22:17

Mes irgi jau po Kūčių vakarienės 😀 Buvom pas senelius, aplankė mus Kalėdų senis.... 😀 Nuevo, matau, kad ir Martynėlis prie bendro stalo smagiai kūčiavojo 😀 Mes irgi nusipaveikslavom prie senelių Kalėdų eglutės 😀

24. Dec 2010, 21:42

Na va, mes jau irgi grizom namucio, pakuciavojom pas mano mamyte ir dar namuciuose saldziai nusnudom. Tokia ramybe namuos 😃 Va kaip Martynelis sotinosi pas mociute 😃

24. Dec 2010, 15:31

Visoms ramiu,jaukiu ir linksmu svenciu 😉

24. Dec 2010, 12:11

Aciu Lila 😉