2010 m. birželinukų mamytės

05. Dec, 07:23 laurora laurora

Sveikutes. Va ir sukuriau jums temele :)

16. Jun 2011, 22:47

Manasis ir ragavo blynu ir jam labai patiko. Bet dar nelabai noreciau kepto duoti. Bet virtas maistas ziuriu jau jam atsibodes. Makaronus mes ir valgom, labai patinka Titui po viena valgyti. Pasidare tokia mada, kad keduteje nelabai nori valgyti. Turi vaikscioti. Prieina, idedi i burna, pavaiksto kol sukramto ir vel ateina naujo kasnio 😀 Tai pradedame valgyti keduteje o baigiam taip zaisdami. Sakaiau gal su laiku praeis si mada 😀

16. Jun 2011, 22:24

musu gimtadienis, bus dar tik 25d...musu maistas tas tas pats per ta pati, nieko naujo nesugalvoju, nors kai buvom sveciuose, tai teko mergytei proga blynu paskanaut, tai gal tris sukramte, taip jai patiko, tai reiks ir man pradet jai kepti, dar labai patinka makaronai, reiks virti, gales po viena imta ir kramtyti 😀

16. Jun 2011, 22:05

Wdrugelis, o kada jusu gimtadienis? 😀 Sandra, as ir norejau klausti, kaip tu su Ligita garinai? as tai ir jau pasiilgau ramaus pavalgymo. 😀 Gal mamytes galit kokiu patiekaliuku pasiulyti, kur jusu maziai skaniai valgo? Nes mano vyrukas visai protestuoja pries koses! ir lb nori kramtyti maista, nors nei veno kruminio danties dar neturi 😃

16. Jun 2011, 21:55

Sveikos 😀 Laura, grazios nuotraukos ir seimyna grazi! 😀

laurora laurora 16. Jun 2011, 14:12

kai eiviltei pakeiciu pampi, tai ji paima panaudota ir nesa i wc siuksliadeze 😃 parodziau vakar, kur reikia mest, tai dabar jau visada nesa ir meta 😀

laurora laurora 16. Jun 2011, 14:11

sandriked, tu rasei, kad garinai kazkaip, kai tavo mazylei buvo sloga? gal gali pasakyt, kaip?

laurora laurora 16. Jun 2011, 09:52

labukas. aciu. mes visi paprastai apsirenge. jei butume dare namie, tada butume pasipuose, o kai gamtoj, tai neapsimoka labai puostis 😀

16. Jun 2011, 09:46

labutis kaip gražiai EIVILTĖ su tėveliais atrodo,mano ir geriau valgyti nori ta ką mes visi valgom ,aš stengiausi Mindaugėlį maitinti tuo pat metu kaip visa šeimyna valgo tai tada kažkaip daugiau suvalgo,mama tik vis lieka paskutinė ,kažkada net sakiau pasiilgau ramaus pavalgymo😀.mano ir jau vienas keliauja ,net laukia nenori kad laikyčiau ,bet aš bijau kad ant nosytės nepultų tai vis stengiuosi prilaikyti ,o jis ant manęs pyksta 😀

laurora laurora 15. Jun 2011, 23:38

ir dar 😀

laurora laurora 15. Jun 2011, 23:38

😀

laurora laurora 15. Jun 2011, 23:37

va cia dar is gimtadienio foto (persikeliau is sesers fotoaparato)

laurora laurora 15. Jun 2011, 23:36

jo jo, kai pradeda laipiot, dar baisiau buna nei pradeda vaiksciot.

15. Jun 2011, 22:53

Sveikos 😀 mes dar laukiam savo gimtadienio, zadam ji svesti pas mociute, tai jau perdaviau dali riupesciu mociutei, paprasiau, kad torta uzsakytu 😀 mes tai rytais dabar geriam piena, bet ji skiedziu su vandeniu, o vakare pries miega duodu misinio, jai taip netycia nutinka, kad mano mergina ismiega iki kokiu 8h ryto, tai verdu kosyte iskart...maniske ir gi labai megsta ragauti viska nuo stalo, tai si savaitgali teko net saslykais pavaisinti, kad leistu ramiai paciai pavalgyti, bet maistas nuo bendro stalo jai keliauja tik paragavimui...mes tai ir gi siauniai lakstom, bet dabar ismokom dar ir uzlipti, tai nuolat lipa ant fotelio, man tai labai baisu, kai i visai ntiketai uzlipa ant fotelio, nes dar niekaip nepavyksta jos ismokyt nuo jo nulipti, tai turiu ja dabar dar idemiau stebeti...

15. Jun 2011, 22:24

aš tai jau nebeverdu Ligitai atskirai,viską valgo ką ir mes,jau senokai ji nebevalgo specialiai jai verdamų košių,spjaudavo lauk kaip Titas,o su mumis valgydavo,tai dabar valgo visi vienodai 😀 ir panelė pasiėmus šaukštą nori pati kabint,tai leidžiu,prisidrabsto pilna,na patenka ir į burnytę,bet sakau kaip išmoks vaikas jeigu neleisi mokytis 😃 pas mus šilutėj marods nėra vaikams baseinų,bent jau nėščioms tai nėra,gerai,kad Eiviltė valgo braškes 😀 aš bandžiau savąjai duot pieno,bet negėrė

laurora laurora 15. Jun 2011, 20:17

mes po savaitgalio eisim pas gydytoja

laurora laurora 15. Jun 2011, 20:17

laba, dijux. taip, jau vaiksto. tik lauke su batukais dar nelabai drasu - rankyte man duoda, o po namus laksto kaip paselus 😃

15. Jun 2011, 19:53

Dijux, as kaip tik siuo klausimu pries kelias dienas konsultavaus su gyd, tai sake, kad nuo metu galima duoti karves piena, jei neberia. Bet sake pieno misinys iki 2 metu vaikui geriau nei pienas.

15. Jun 2011, 19:51

Na sia nakti tai gerai miegojo, nors ir mesyte valge. Siaip as mesa stengiuos tik per pietus duoti, bet kad jau toks nevalgymas prasidejo, kad nezinau net ka pasiulyti. Kad ir dabar isviriau vakarienei aviziniu dribsniu koses (megstamiausios) - nevalge nei vieno sauksto, spjauna lauk. Galvoju makaronu isvirsiu ir lb megsta. Net neisiuliau 😕 Sakau gal jam dantys. Net nezinau. Tai dabar tik misinio duosiu pries einant miegoti.

15. Jun 2011, 19:34

sveikos, mamytes...kaip augat?kaip jums sekasi?nepamenu jau kada cia buvau...mums jau taip pat metukai...norejau paklausti, ka duodat savo maziesiems?pienuko ar misinio vis dar?pas mus cia gincai kyla del sito klausimo...😀 laurora, jau vaiksto tavo lelyte?😀

laurora laurora 15. Jun 2011, 18:56

siandien nupirkau eiviltei vezimeli lelei (senukuose akcija), tai ji ne lele vezioja, o laikrascius 😃

laurora laurora 15. Jun 2011, 18:55

siandien eiviltei daviau trintas braskes, tai skaniai suvalge. na, o mesytes titui vakarais gal nederetu duot? buna, kad ir suaugusiems nelabai miegasi mesos prisivalgius

laurora laurora 15. Jun 2011, 18:54

oi, gale adreso tu raidyciu nereikia rn

laurora laurora 15. Jun 2011, 18:54

yra specialus ratai tokiems maziukams, kur ant kakliuko uzsisega http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=731351&st=60

15. Jun 2011, 14:48

Snd pietums vel tas pats, tai gerai, kad nuo vakar plovo dar buvo like. Tai suvalge skaniai 😀 pas mus ir jau nuo geguzes galo baseina uzdaro. As pati buvau nuejusi pasidometi (nes brangiai atsieina tas vazinejimas), tai sake, kad yra lankanciu nuo metuku. Tik reikia is gyd man ir vaikui pazymos. Sako jei mokat plukdyti mazyli galit ir dabar ( mums tada buvo 10 men). Bet as pabijojau, kad jam bus per saltas vanduo ir per daug chloruotas.

15. Jun 2011, 14:39

viskas! nutariau savo vaikui daugiau valgyti "spec. for Titas" nevirti 😃 Jau kelinta diena viska spajuna ir ismetu lauk 😕 Vakar valgem vakariene. Titui isviriau grikiu koses. O vyras pasiime mesos su majonezu, zirneliais ir krienais, duonos. Tai vaikas kose spjove lauk ir tiese ranka i teti ir duok jam mesos! Ir tiek rekia pasiutusiai, kad jam neduodi 😃 sakiau jau moka issireikalauti 😀 tai vaikas prikirto duonos, mesytes ir zirneliu. Ir taip skanoiai valge, kad grazu buvo ziureti 😀

laurora laurora 15. Jun 2011, 14:39

na, vasara baseino turbut niekas nelanko. bent jau pas mus jis uzdarytas. o ziema tai ziuresim kaip bus. o gal dar ir tokio amziaus mazyliu nepriima? kazka esu girdejus, kad lyg ir nuo 3 metu tiktai

15. Jun 2011, 14:33

tai pas mus ir kudikiu baseino nera, tai vazinedavau i kauna i mazylio gimdymo namus. O kaisiadoryse tai nuo kokiu metuku ne anksciau gali vesti, nes yra mazyliu valandos. Bet ir tai galvoju ar jam vandenukas nebus per saltas. Manau dar siek tiek paaugeti iki mazyliu baseino pas mus 😀 pas mus yra nuo 6 men. lavinamieji muzikiniai uzsiemimai Tagretukas 😀 tai ten suskirstyta pagal metus grupes. Tai planuoju gal nuo rudens su Titu lankyti, bet kol kas tai dar tik pamastymai 😀

laurora laurora 15. Jun 2011, 11:29

norejau ir as lankyt su kudikiu baseina, bet pas mus tokio nera. sake, zada padaryt, bet vis niekas nieko nepadaro

laurora laurora 15. Jun 2011, 11:28

sveikutes. aciu uz sveikinimus 😘

15. Jun 2011, 09:52

tai sveikinam Eiviltę su pirmuoju gražiu gimtadieniu 😀 aukit didelės ir sveikos 😀 man tai irgi labai patinka plaukiot,tai negaliu nelipt į vandenį 😃 juk plaukiojant ir figūra lieknėja 😀 tai tikiu,kad susipykstat,mes kol draugavom tai irgi dažniau žinutėm susipykdavom

1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 75