2010 m. birželinukų mamytės

05. Dec, 07:23 laurora laurora

Sveikutes. Va ir sukuriau jums temele :)

15. Jun 2011, 00:07

Na as busiu pirmoji sveikindama mazulyte Eiviltyte su 1 - uoju GIMTADIENIU! (🌷)

15. Jun 2011, 00:05

As tai ir praeita vasara turejau problemu su krutine, tai ir tik kelis kartus maudziausi. Na as ir truputi nepatogiai jauciuosi su maudymuku del pilvo, bet neatsispyriu nesimaudziusi 😀 labai jau man patinka plaukioti 😀 as kai laukiausi lankiau nestukiu baseina 😀 ir su Titu vaziuodavom nuo 3men i kudikiu baseina. Bet dar ezere Titulio nemaudziau.

14. Jun 2011, 23:46

Tikrai, kad Erika labai seniai matyta 😀 Tito gimtadienis 21 d. 😀 ir Tito tevelio 21d. tik menesis ne tas 😀

laurora laurora 14. Jun 2011, 18:47

mama atnese pirmuju zemuogiu. sutryniau su cukrumi ir sumaisiau su naturaliu liesu jogurtu. tuoj eivilte atsikels ir tada jau degustuosim 😀

laurora laurora 14. Jun 2011, 18:20

paskui i reisus pradejo vazinet, tai dar reciau matydavomes. o kai atostogos man budavo, tai kartu su juo pakeliaudavau.

laurora laurora 14. Jun 2011, 18:20

sandra, sugebam ir sms'ais susipykt 😀 o draugystes metais, kai studijavau, tai as vilniuj, o jis rokisky buvo. susitikdavom tik savaitgaliais.

laurora laurora 14. Jun 2011, 18:18

aciu, erika. rytoj bus tikrasis gimtadienis

laurora laurora 14. Jun 2011, 18:18

o as siemet tik 1 karta maudziausi. kazkaip kompleksuoju del figuros, tad nenoriu issivilkt 😕

14. Jun 2011, 18:11

o kas grįžo pas mus 😀 erika kažkur dingus buvai 😀 tai jau jo šiemet jau smagiau,mes irgi pernai pagrinde namie buvom,net nesimaudžiau jokiam ežere,su krūtine vis problemų kai buvo tai bijojau,kad kur nepertrauktų,ir taip su pilvuku problemų vis buvo,tai niekur ir nenuvažiuosi,o dabar kai karšta tai ir lekiam prie kokios upės 😀

14. Jun 2011, 16:21

o kokia diena Tito gimtadienis kažkaip neužsifiksave man 😀

14. Jun 2011, 16:16

sveikutės užsukau ir aš į svečius , EIVILTĖ tikra gražuolė, sveikinam su gimtadieniu 🌷lygtais rytoj jei neklystu,o jau torto gražumas ,nesmagu kad tėvelis turi taip ilgai dirbti ,bet jau čia toks gyvenimas 😀 na va LIGITUKĖ sirgti sugalvojo sveikit ,mes ir gimtadienį atšventėm smagiai su šeima, mergaitės vis maudytis prie eržeriuko nori tai vis nuvažiuojam smagu jau mūsų vaikučiai didesni tai galima ir pakeliauti, ne taip kaip pernai tik namučiuose sėdėjom.

14. Jun 2011, 15:51

tai nefainai,kad tetukas taip ilgam išvažiuoja ☹ ir kaip tu taip ištveri,nors tada nėra kada pyktis,būnat pasiilgę vienas kito tai gal nesijaučia taip rutinos 😀 kaip draugavimo laikais 😀 tai gal pilvukas suskaudėjo eiviltutei,Ligitą užpuolė sloga ir kosėt pradėjo,bet jau baigiam išsigydyt,pagarinau kelis kartus tai kosulio kaip nebūta,o galvojau,kad vėl reiks gert antibiotikus mums,blemba dabar galvoju ir praeitą kartą reikėjo taip daryt,gal irgi būtų nereikėję antibiotikų gert 😀

laurora laurora 14. Jun 2011, 13:29

gal ir galejo jaust. o gal tik siaip jai buvo uzeje... ilgai neatsirugo kazko.

14. Jun 2011, 13:19

As tai snd ruosiuosi vaziuoti Titui torta uzsakyti. Gaila nebus Tito kriksto tevu, nes turejo isvaziuoti is Lietuvos. Na bet toks tas gyvenimas 😀 As tai sumasciau per gimtadieni visai seimai nueiti i fotostudija nusifotkinti 😀

14. Jun 2011, 13:15

Labuka, oi kaip ilgai, net 6 sav. 😕 Gal Eivilte ir jaute jusu busena ir ji taip liudesi isreiske ((think))

laurora laurora 14. Jun 2011, 13:08

aciu. tortas tikrai grazus ir labai skanus buvo. ji kepa viena uteniske mamyte. norejau pasipuost per eiviltes gimtadieni, bet kadangi sode sventem, tai gerieu uz kelnes ir negali but.

laurora laurora 14. Jun 2011, 13:05

sveikutes. ka tik islydejom tetuka i ilga reisa 😕 is pradziu valdzia sake ruostis trumpam (apie savaite), o paskutinem minutem sugalvojo, kad i europa reikia vaziuot 6 savaitems ☹ vakar vakare mama buvo su eivilte, kol mes apsipirkinejom reisan, tai vaikas buvo auksinis, o kai mes grizom, tai iki 1 val.nakties prareke

13. Jun 2011, 22:06

tortas tai tikrai fainas 😀 kaip dar tokį iškepa 😀 tai kol mamos nemato tai visai geri vaikai būna,o kai jau mamytė šalia ir pradeda rodyt savo kaprizus 😀 juk ir tėvams kartais reikia poilsio 😉

13. Jun 2011, 16:19

Beja, Laura, labai grazus tortas! 😀

13. Jun 2011, 16:17

tai gerai, kad as dar Titui su cukrum braskes isiuliau 😀 Vakar pirma kart palikom Tita mano sesei visam pusdieniui. Su vyru buvom isleke i pirti pas draugus. Kai grizom jau Titukas miegojo. Tai sake vaikui visai nereikejo nei mamos, nei tecio. 😉 Sesers mergaite rode koncerta mamai, tai ir jis sake labai dalyvavo su ja 😃

13. Jun 2011, 16:04

Sveikutes 😀 Vai kokia faina Eivilte, o kiek dantuku apacioje daug turi 😀

laurora laurora 13. Jun 2011, 12:29

dar yra foto mano sesers fotike. tik nezinau, kada atsius. tada dar parodysim

laurora laurora 13. Jun 2011, 12:28

o cia jau aprengem silciau, nes vesus vakaras buvo

laurora laurora 13. Jun 2011, 12:27

labux. va, pasirodom mes. cia vakar sode pries gimtadienio sventima

13. Jun 2011, 09:56

na va,braškytes pamiršot,tai smagiai pasėdėjot 😀 aš ligitai sutryniau su cukrum braškes,bet vistiek nevalgė,spjauna lauk ir viskas 😀

laurora laurora 12. Jun 2011, 23:54

pas mus tai visai nieko oras buvo. tik vakare vejas uzejo. tad gimtadieni sventem sodo namelyje. eivilte torto ragavo. o braskes pamirsom pasiimt is sodo (buvo eiviltes seneliai pirmasias nuskyne)

12. Jun 2011, 15:13

tai mes irgi taip paminėjom gimtadienį ir tiek 😀 nu oras šiandien tai nekoks,Ligitai daviau ir aš braškių tai susiraukė ir išspjovė lauk 😃 sakiau kai daugiau jau bus tai reiks ir man biški su cukriuku sutrint gal tada patiks 😀 jau iš šiltnamio agurkus skinam,bet Ligita tai agurkų irgi nevalgo,sakau gal vėliau pradės valgyt tas daržoves,nes dabar tai viską spjauna lauk

laurora laurora 11. Jun 2011, 23:44

taigi va, kad rytoj zada lietu 😕 bet jei lis, tai saslykus zidiny kepsim ir svesim namelyje

11. Jun 2011, 20:41

Sveikutes 😀 Linkiu smagiai pasvesti Eiviltes artejanti gimtadieni 😀 Zinom reik atsvesti gimtadieni su teveliu. Mes tai planuojam pazymeti ta pacia diena, antradieni. Pas mociute planuojam, kieme piknika 😀 bet tik, kad oras geras butu.

laurora laurora 11. Jun 2011, 17:58

labukas. mes irgi gal jau siom dienom ragausim braskes 😀 rytoj vaziuojam i soda eiviltes gimtadienio minet. nors jis bus dar tik uz keliu dienu, bet darom anksciau, nes po savaitgalio tetukas isvaziuos turbut. kukliai bus viskas - saslykiukai, tortas, sampaniukas... mes, seneliai ir teta. dar po savaitgalio turbut vyro kriksto tevas atvaziuos aplankyt ir pasveikint eiviltes.

1 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 75